Bosanska piramida Sunca

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2251

Post by Fair Life »

Macuser wrote:Ama, citam ove citate da se smijemo, pa mi muka. Lav koji prica, Djeda Mraz koga treba nogirati jer je hriscanin, piramide koje su prailirske, Albanci i Bosanci isti narod (a, blizu su nam i Iranci, a posto su Iranci Persijanci, a oni su arijevci i mi smo arijevci - komsije :-) ). Pa ludilo totalno!
Trebao bi znati da...
[size=150]Budale umiru pjevajuci[/size] wrote:"Znanje je nepozeljna stvar, stoga je knjiga nuzno zlo; vlast koja radi na edukaciji gradjana radi protiv sebe, jer sirenjem podrucja gradjaninovog znanja suzava vlastito podrucje za manipulacije."
. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . (Andrej Nikolaidis)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2252

Post by manijak1 »

:oops: Još bi trebalo znati da ova tema :D :D neće na Bez cenzure :D s piramidom ili bez nje :oops: .......ima li ovo veze sa pticama koje umiru pjevajući ? :D
Što više gledam Trebević :D :D liči mi na Piramidu :oops:
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2253

Post by pravimjernik »

Fair Life wrote:
Macuser wrote:Ama, citam ove citate da se smijemo, pa mi muka. Lav koji prica, Djeda Mraz koga treba nogirati jer je hriscanin, piramide koje su prailirske, Albanci i Bosanci isti narod (a, blizu su nam i Iranci, a posto su Iranci Persijanci, a oni su arijevci i mi smo arijevci - komsije :-) ). Pa ludilo totalno!
Trebao bi znati da...
[size=150]Budale umiru pjevajuci[/size] wrote:"Znanje je nepozeljna stvar, stoga je knjiga nuzno zlo; vlast koja radi na edukaciji gradjana radi protiv sebe, jer sirenjem podrucja gradjaninovog znanja suzava vlastito podrucje za manipulacije."
. . . . . . .. . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . (Andrej Nikolaidis)
tačno. Tito je sve svoje narode obrazovao do iznemoglosti, pa vidi kako su mu vratili - rasturanjem njegovog životnog djela. čova očistio žito od kukolja i žito stasalo i klasalo... pola stoljeća! čim Tita nesta, kukolj se razmnoži i gledajući ono lijepo stasito i zdravo žito ,od muke ga proždra i popali. mi ne živimo 2006.-tu. mi živimo 1926.-tu. iako na papiru postoji baš kao i tada, Bosna je u okovima težim od onih 1926. neobrazovani žare i pale! opet!
User avatar
Macuser
Posts: 532
Joined: 08/01/2006 12:45

#2254

Post by Macuser »

Trebevic ti lici na piramidu?
Iz tvojih usta u Semirove usi. Ako ce otkopavati, usput neka maknu mine i ponovo uspostave zicaru.

Zicara mi uzasno nedostaje. I Vidikovac. I observatorija. Pare tamo treba ulagati, a ne u nepostojece piramide.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2255

Post by Fair Life »

Business je poceo...

Image

Image

Image

Image
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2256

Post by manijak1 »

:D jebi ga sad :D i dovitljivost privređivanju ti smeta :? :?
Ponosim se što sam Bosanac :oops: nešto je tu ružno ?
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2257

Post by Fair Life »

manijak1 wrote::D jebi ga sad :D i dovitljivost privređivanju ti smeta :? :?
Ponosim se što sam Bosanac :oops: nešto je tu ružno ?
Naprotiv... ali na majici napisi stihove BiH himne, a ne lijepi "sliku" neiskopane piramide (kao ovaj iznad).
El-bosniaco
Posts: 580
Joined: 11/05/2005 12:30

#2258

Post by El-bosniaco »

kekec wrote:
El-bosniaco wrote:haj sad cemo zaboraviti osmanagicha
da se koncetrisemo na nesto drugo
kako komentarisete geoloski izvjestaj geologa Nadije Nukic ??????
jeli i ona mozda ubleha i zanesenjak ????????????????????????????????
GEOLOŠKI IZVJEŠTAJ...
El-bosniaco, stvarno ti nedostaje aduta za dalju kvalitetnu raspravu.
Geoloski izvjestaj moze i treba da da geoloski sastav tla doticnog prostora.
Izvrsena su busenja i doslo se do odredjenih, OCEKIVANIH REZULTATA.
Nista novo i nista posebno sto vec nije ucrtano u vec postojece
geoloske i pedoloske karte, opste i detaljnije.
Podrucje Visokog, blize i sire se nalazi u podrucju Dinarida, krecnjackog masiva koji se proteze... Starost stijena je vezana za period mezozoika (trijas, jura i kreda). Navedeno podrucje uglavnom ulazi u vrijeme trijasa i to srednjeg, a neki visi dijelovi gornjeg.

Srednji trijas- predstavljen je razlicitim vrstama stijena, laporima (laporcima), laporovitim plocastim krecnjacima i nekada pjescarima.
Lapori su gline sa velikim procentom CaCO3. To su sitnozrne stijene zuckasto bijele i sive boje. Javljaju se u finim slojevima, a nastali su talozenjem finog glinovitog i karbonatnog materijala. Lapori koji su bili izlozeni vecem pritisku su cvrsci i zovu se laporci.

Pjescari su sedimentne stijene nastale slijepljivanjem i ocvrscivanjem kripnijih i sitnijih zrna pijeska. Javljaju se kao fino izrazeni slojevi, cesto vrlo velike debljine. Oni su cvrste, tvrde i zilave stijene (mada mogu biti i trosne). Koriste se i kao gradjevinski materijal. Vezivanje zrna moze biti izvrseno sa glinovitim muljem (glinoviti pjescar) kao i sa oksidima zeljeza (gvozdjeviti ili crveni pjescar). Takodje mogu nastati pod velikim pritiskom bez vezivnog materijala.
Gornji trijas je predstavljen iskljucivo krecnjacima i dolomitima. U njima se nalazi boksit i zeljezna ruda. Na planini Zvijezdi kod Varesa se nalaze lezista zeljezne rude, a ista je trijaske starosti.

Iz fotografija snimljenih i objavljenih u vezi ovog slucaja, moze se zakljuciti da je izvrseno uzimanje uzoraka tla:
Image

i da je vjestom (ili nenamjernom zbog neznanja) manipulacijom strucnim izrazima i pojmovima koji nisu bliski obicnom covjeku, postignut zeljeni efekat, a to je izazivanje interesovanja javnosti. U tome se uspjelo.
Pogledaj sliku geoloskih uzoraka i kazi GDJE JE TU PIRAMIDA.
Toliko o geoloskoj analizi. :-)

Kekec , pitam se dali ti si vido sve slike ili tu samo jednu ?????????????


ovo su prvi pet metara dubine

Image

a to si postirao najdublji sloj

evo ti od 5 metara pa do jedanest metara sloj

Image
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#2259

Post by sekiracija »

:roll: jos je nisu ni otkopali,a nekima je poslo za rukom da je sruse :D
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2260

Post by pravimjernik »

sekiracija wrote::roll: jos je nisu ni otkopali,a nekima je poslo za rukom da je sruse :D
da su htjeli otkopat mogli su još jesenas, lopata i kramp i eto ti zidova čas posla. barem djelić :-D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#2261

Post by Zadig »

prijedlog arheolozima sa-x-a (citaj moderacija):

podforum:
Bosanska Piramida, ni nebu, ni pod zemljom
:D
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2262

Post by pravimjernik »

kekec wrote:
i povuku nas za nos

tvrtko, 19/11/2005 20:59
:thumbup:
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2263

Post by pravimjernik »

El-bosniaco wrote:haj sad cemo zaboraviti osmanagicha
da se koncetrisemo na nesto drugo
...
kako komentarisete geoloski izvjestaj geologa Nadije Nukic ??????
hajd više,provaljeni ste. noga :run:
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#2264

Post by kekec »

Kekec , pitam se dali ti si vido sve slike ili tu samo jednu ?????????????

Vidio sam ih sve, a tu sam uzeo kao primjer. Ni jedna slika ne
pokazuje piramidu, nego samo uzorke tla i to OCEKIVANE na odredjenom mjestu
i na odredjenoj dubini (procitaj tekst iznad slike).
Pored karakteristicnih mezozojskih (trijas, jura) stijena, ne bi bilo
cudno da se nadju i srednjetrijaske magmatske (vulkanske) stijene [/quote]
Brojna ležišta Fe-Mn, Pb-Zn, Hg i barita genetski su vezana sa ovom srednjotrijaskom magmatskom formacijom (npr. Vareš, Šuplja Stijena, Brskovo, Idrija i dr.)
Na slici Peperit iz Varesa, magmatska stijena sa lokaliteta Varesa. Hocu
da kazem da ce se, geoloski, dosta toga potvrditi, ali to ipak ne dokazuje postojanje piramide.

Image

A pogledaj ovu sliku. Hruskovec u hrvatskom zagorju.
Gledajuci obrise, brdo podsjeca na piramidu.
A kada ga malo raskopas, dobijes jedan profil:
Image
Peperit (magmatska stijena) sa tog lokaliteta:
Image
Dobar gradjevinski materijal, zar ne.
Samo se tamo niko ne provaljuje sa piramidama. :)
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2265

Post by pravimjernik »

OVAJ POST VRIJEDI GLEDATI NA SVAKOJ STRANICI PA SE PO NJEMU RAVNATI !!!! hebiga,provali vas ZNANJE :D

odsada postiram donji post na vrh svake nove stranice. kako reče znanje, ovo su vandali. takvi nikad nisu ni htjeli diskusiju. i ako im ne staviš argumente na svaku stranu ,svih onih prethodnih (zasad 92) su za qrac - za njih ko da nisu ni postojale. jedini lijek za takve je biti još tvrdoglaviji. to mi srećom ne ide teško- hebiga šta ćete, čistokrvni bosanac,ko vam je kriv što ste me napali bez ikakvog povoda . :razz:

----
kekec wrote:
Nakon svih bjelosvjetih protuha i prevaranata vrijeme je da i policija zaradi platu.
Znanje, ne bih isao ovako daleko. Ne poznajem detalje.

Mislim, ako postoji Ministarstvo za O,N, kulturu i sport,
da je zastita kulturnog naslijedja BiH u domenu njihovih
nadleznosti i da nema potrebe formirati Fondaciju koja "ce raditi"
iste poslove. :)
S druge strane, ako ce se kulturna bastina STVARNO I ISPRAVNO
stititi, podrzavam formiranje i Fondacija i nevladinih organizacija,
uz raspodjelu, a ne poduplavanje poslova. :)
Principijelno, to je ispravan stav. Lijepo je imati uravnotežen nastup, tj. biti i mehametli i racionalan u isto vrijeme. Međutim, ovdje se ne radi o uobičajenoj situaciji, nekoj u okviru zdravog sistema društvenih normi ponašanja i sa poznatim sistemom vrijednosti koje odozgo grade zakone. Uvedeni su neki novi zakoni, nepisani: H.Čengić je prije nekoliko dana na TV otvoreno izrekao nešto temeljno fašistički - da naime, parafraziram, stranci ne razumiju da se njihove pravne norme ponašanja ne odnose na naše društvo u kome su takve norme tradicionalno drugačije. Dakle, pisani zakoni ne važe. Pa kakvi onda važe?

Ovdje je upravo problem i u tome što se baš sad, u vrijeme izrazite nestabilnosti (pravne, političke, ekonomske, socijalne) nahuškala jedna bezočna skupina šorc-vandala (npr. napad na Zemaljski Muzej) da proždere i ono malo principa etike i društvenih vrijednosti što nam je preostalo. Pa da potpunim antidruštvenim djelovanjem (šok-terapija) umjesto odgovora na pitanja koja građani osjećaju do bola, istima podare - ublehu. Zamisli, piramida! Pa još kakvu svijet nije vidio, pa još koja mijenja cjelokupnu nauku čovječanstva, pa još to sve prenijeli BBC i Reuters - inače, jel da, poznati promotori naše sreće. Pa još fondacijom direktoruje neko od evropskih obavještajaca iz OSCE. Eh, zamisli ti što nas vole. Hoće da nam pomognu. Naša draga europska braća. Da nađemo pravi put. Do Egipta. Bez nazad. Ali šta je to za zemlju kojoj je guverner engleski špijun koji je, među ostalim akterima, radi zloupotrebe vatrene sile kojom je ubijeno 14 civila (6 maloljetnika) pod otvorenom istragom već 34 godine?

Oni koji stoje iza svega ovog međutim (projekat je itekako dobro osmišljen, koordiniran i finansiran u iznosima o kojima i ne sanjate), našli su par domaćih slugana koji su namirisali šuškave novčanice, čak i u medijima, pa tu na forumu, itd. Pri tome nije bitno što oni kažu da je to novac za Bosnu - ništa ovo oni ne rade bez novčane naknade jal' u cashu jal' u perspektivi, u to budi ubijeđen. Takvih se uvijek nađe podosta u svakom narodu, od J. Amerike do Afrike. Ovi jade što se tu lomataju po forumu da kao bajagi "dokažu" nedokazivo, ti nekakvi dječaci u kratkim pantalonicama, nedorasli mišlju i srcem, oni blage veze nemaju o tome šta se oko njih događa. Ali pustimo njih.

Sve ovo događa se u jednom užasno teškom političko-historijskom momentu za Bosnu. Ako si gledao Centralni Dnevnik večeras, mogao si vidjeti uistinu svjetski poznatog (redovnog) profesora međunarodnog prava Francisa Boylea koji kaže da je trenutno na sceni najprljavija igra u historiji Bosne. U Face to Face mogao si čuti i prof. Čekića i jednog takvog stranog plaćenika koji se baš našao da nam svima kaže kako će, jelte, baš on, kako reče "precizno matematićki" sam do marta završiti prebrojavanje žrtava agresije 92-96! Zamisli, do marta. Univerzitetska institucija to nije uspjela izvesti usljed hiljada objektivnih problema (uništene evidencije te raseljeni izvori informacija... - samo su neki). Međutim i to je dosta da se advokat SCG pozove na njegovo "istraživanje" (primijeti da ni on nije doktor nauka baš kao ni amater piramidaš, ali to više nije važno - po H.Čengiću novi su zakoni na sceni odnosno iza scene). Pa će onda Sud u Haagu dodijeliti nam pet puta manju odštetu nego što trebamo dobiti... Nije šala - o milijardama je riječ! Da ne govorimo o historijskoj nepravdi.

Tipovi poput nabrojanih se obavezno biraju iz redova izuzetno ambicioznih kadrova s bijednom akademskom karijerom (najgori studenti, magistri s nekakvim sumnjivim motivima, doktori s nekakvih rudokopa po pustinjskim vukojebinama bjelosvjetskim), kao npr. Federalni ministar N.Branković, pa A.Terzić i njegov savjetnik Z.Hurtić koji, jelte, kao sasma slučajno upravlja fondacijom, pa nekakvo dijete koje će zaokružiti pet od pedeset i pet sivih tačaka na mutnom satelitskom snimku zapišavajući svoj nalaz onim "dr.", i beskrajni drugi isti takvi. To su potpuno slijepi poslušnici, ljudi kojima se na brifinzima u centrali u ponedeljak ujutru izbifla šta imaju da urade te hefte, i oni krenu i onda to odrade. Gazeći sve pred sobom. Tako, kad pitaše Terzića što ne pravi luku u Neumu i ne vuče koridor do Neuma, on odgovara sasvim izgubljeno da je to "neodgovorno" tražiti. Ministar saobraćaja (!) Branković kaže "nemamo mi para za te stvari". To su ljudi bez mozga pa time i savjesti. Ljudi koji se, kao Terzić, upišaju (javno) od sreće kad ih guverner Ashdown potapše po ramenu. Ali dosta o njima.

Žalosno je da je ovo malo pameti probosanske što je preostalo uglavnom skoncentrisano u i oko Sarajeva. Ali ko zna, možda je to i dobro. Znaš onu Napoleonovu, pregrupisavanje pa protivnapad – najbolja odbrana!

Nakon što su neprijatelji Bosne dočekali da i A.Izetbegović kao realno jedina snaga (ne ulazeći u njegove državničke kvalitete) koja je mogla okupiti većinu Bosanaca u jedinstvenu silu - umre - i da ga po ubrzanoj proceduri zaboravimo (mi smo eksperti za kratku pamet, 2-3 godine su više nego dosta), red je došao na konačno rješenje za Bosnu. Srećom, nešto se ipak valja iza brda. Ovaj put, nadajmo se, na nesreću neprijatelja Bosne.
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#2266

Post by taxi_driver »

kako citam ovaj forum stvarno dolazim do naucnog zakljucka da je jebo medvjed bukvu i rodio se Bosanac.cast izuzetcima
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#2267

Post by Goran_35 »

pravimjernik wrote:ha! što vas znanje prosu žešće. haj ba ,tornjajte se, mrš u rupu :D

SIKTER :lol:


----
kekec wrote:
Nakon svih bjelosvjetih protuha i prevaranata vrijeme je da i policija zaradi platu.
Znanje, ne bih isao ovako daleko. Ne poznajem detalje.

Mislim, ako postoji Ministarstvo za O,N, kulturu i sport,
da je zastita kulturnog naslijedja BiH u domenu njihovih
nadleznosti i da nema potrebe formirati Fondaciju koja "ce raditi"
iste poslove. :)
S druge strane, ako ce se kulturna bastina STVARNO I ISPRAVNO
stititi, podrzavam formiranje i Fondacija i nevladinih organizacija,
uz raspodjelu, a ne poduplavanje poslova. :)
Principijelno, to je ispravan stav. Lijepo je imati uravnotežen nastup, tj. biti i mehametli i racionalan u isto vrijeme. Međutim, ovdje se ne radi o uobičajenoj situaciji, nekoj u okviru zdravog sistema društvenih normi ponašanja i sa poznatim sistemom vrijednosti koje odozgo grade zakone. Uvedeni su neki novi zakoni, nepisani: H.Čengić je prije nekoliko dana na TV otvoreno izrekao nešto temeljno fašistički - da naime, parafraziram, stranci ne razumiju da se njihove pravne norme ponašanja ne odnose na naše društvo u kome su takve norme tradicionalno drugačije. Dakle, pisani zakoni ne važe. Pa kakvi onda važe?

Ovdje je upravo problem i u tome što se baš sad, u vrijeme izrazite nestabilnosti (pravne, političke, ekonomske, socijalne) nahuškala jedna bezočna skupina šorc-vandala (npr. napad na Zemaljski Muzej) da proždere i ono malo principa etike i društvenih vrijednosti što nam je preostalo. Pa da potpunim antidruštvenim djelovanjem (šok-terapija) umjesto odgovora na pitanja koja građani osjećaju do bola, istima podare - ublehu. Zamisli, piramida! Pa još kakvu svijet nije vidio, pa još koja mijenja cjelokupnu nauku čovječanstva, pa još to sve prenijeli BBC i Reuters - inače, jel da, poznati promotori naše sreće. Pa još fondacijom direktoruje neko od evropskih obavještajaca iz OSCE. Eh, zamisli ti što nas vole. Hoće da nam pomognu. Naša draga europska braća. Da nađemo pravi put. Do Egipta. Bez nazad. Ali šta je to za zemlju kojoj je guverner engleski špijun koji je, među ostalim akterima, radi zloupotrebe vatrene sile kojom je ubijeno 14 civila (6 maloljetnika) pod otvorenom istragom već 34 godine?

Oni koji stoje iza svega ovog međutim (projekat je itekako dobro osmišljen, koordiniran i finansiran u iznosima o kojima i ne sanjate), našli su par domaćih slugana koji su namirisali šuškave novčanice, čak i u medijima, pa tu na forumu, itd. Pri tome nije bitno što oni kažu da je to novac za Bosnu - ništa ovo oni ne rade bez novčane naknade jal' u cashu jal' u perspektivi, u to budi ubijeđen. Takvih se uvijek nađe podosta u svakom narodu, od J. Amerike do Afrike. Ovi jade što se tu lomataju po forumu da kao bajagi "dokažu" nedokazivo, ti nekakvi dječaci u kratkim pantalonicama, nedorasli mišlju i srcem, oni blage veze nemaju o tome šta se oko njih događa. Ali pustimo njih.

Sve ovo događa se u jednom užasno teškom političko-historijskom momentu za Bosnu. Ako si gledao Centralni Dnevnik večeras, mogao si vidjeti uistinu svjetski poznatog (redovnog) profesora međunarodnog prava Francisa Boylea koji kaže da je trenutno na sceni najprljavija igra u historiji Bosne. U Face to Face mogao si čuti i prof. Čekića i jednog takvog stranog plaćenika koji se baš našao da nam svima kaže kako će, jelte, baš on, kako reče "precizno matematićki" sam do marta završiti prebrojavanje žrtava agresije 92-96! Zamisli, do marta. Univerzitetska institucija to nije uspjela izvesti usljed hiljada objektivnih problema (uništene evidencije te raseljeni izvori informacija... - samo su neki). Međutim i to je dosta da se advokat SCG pozove na njegovo "istraživanje" (primijeti da ni on nije doktor nauka baš kao ni amater piramidaš, ali to više nije važno - po H.Čengiću novi su zakoni na sceni odnosno iza scene). Pa će onda Sud u Haagu dodijeliti nam pet puta manju odštetu nego što trebamo dobiti... Nije šala - o milijardama je riječ! Da ne govorimo o historijskoj nepravdi.

Tipovi poput nabrojanih se obavezno biraju iz redova izuzetno ambicioznih kadrova s bijednom akademskom karijerom (najgori studenti, magistri s nekakvim sumnjivim motivima, doktori s nekakvih rudokopa po pustinjskim vukojebinama bjelosvjetskim), kao npr. Federalni ministar N.Branković, pa A.Terzić i njegov savjetnik Z.Hurtić koji, jelte, kao sasma slučajno upravlja fondacijom, pa nekakvo dijete koje će zaokružiti pet od pedeset i pet sivih tačaka na mutnom satelitskom snimku zapišavajući svoj nalaz onim "dr.", i beskrajni drugi isti takvi. To su potpuno slijepi poslušnici, ljudi kojima se na brifinzima u centrali u ponedeljak ujutru izbifla šta imaju da urade te hefte, i oni krenu i onda to odrade. Gazeći sve pred sobom. Tako, kad pitaše Terzića što ne pravi luku u Neumu i ne vuče koridor do Neuma, on odgovara sasvim izgubljeno da je to "neodgovorno" tražiti. Ministar saobraćaja (!) Branković kaže "nemamo mi para za te stvari". To su ljudi bez mozga pa time i savjesti. Ljudi koji se, kao Terzić, upišaju (javno) od sreće kad ih guverner Ashdown potapše po ramenu. Ali dosta o njima.

Žalosno je da je ovo malo pameti probosanske što je preostalo uglavnom skoncentrisano u i oko Sarajeva. Ali ko zna, možda je to i dobro. Znaš onu Napoleonovu, pregrupisavanje pa protivnapad – najbolja odbrana!

Nakon što su neprijatelji Bosne dočekali da i A.Izetbegović kao realno jedina snaga (ne ulazeći u njegove državničke kvalitete) koja je mogla okupiti većinu Bosanaca u jedinstvenu silu - umre - i da ga po ubrzanoj proceduri zaboravimo (mi smo eksperti za kratku pamet, 2-3 godine su više nego dosta), red je došao na konačno rješenje za Bosnu. Srećom, nešto se ipak valja iza brda. Ovaj put, nadajmo se, na nesreću neprijatelja Bosne.

:lol: :-)

opet neke teorije zavjere? :-)


mene samo zanima za koga znanje radi kad je ovako uporan u svojoj demagogiji?I ostali istomisljenici?

Zasto vam eventualna piramida toliko smeta? :D

Proljece,drugovi :oops: proljece dolazi 8-) pripremimo dobro zatamljene suncane naocare 8) 8) 8) :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2268

Post by Fair Life »

Goran_35 wrote: :lol: :-)
opet neke teorije zavjere? :-)
mene samo zanima za koga znanje radi kad je ovako uporan u svojoj demagogiji?I ostali istomisljenici?
Zasto vam eventualna piramida toliko smeta? :D
Proljece,drugovi :oops: proljece dolazi 8-) pripremimo dobro zatamljene suncane naocare 8) 8) 8) :D
Za koga radite vi jebaci (silovatelji) zdravog razuma?

Tamne naocale pripremite slijepom narodu da bi mu i dalje mogli palamuditi... i ne zaboravite dobro naplatiti.

Radove nastavite 1. aprila... kako i dolikuje. Mozda narod i shvati vasu ublehu kao prvoaprilsku salu .
horoz
Posts: 358
Joined: 19/05/2003 00:00

#2269

Post by horoz »

Laki je malo nervozan :D

Što si tako nasikiran? Opusti se malo. Diši duboko...

Jesil' se to prepozn'o :D :D :D

Misli pozitivno, proljeće, trava, sunce, april, novinari iz cijelog svijeta, entuzijasti iz cijelog svijeta, iskopavanja, čišćenje zaraslog starog grada Visoki (btw, to je toliko uništeno brigom sadašnjih "naučnika" da se samo iz priča drugih može zaključiti da je tu nekada bio srednjovjekovni grad)...

Mani se negativnog raspoloženja, obolićeš...
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#2270

Post by terapija »

El-bosniaco wrote:teski je to njima svariti , ti nemozes njima objasniti rijecima , ti im moras crtati , vidis ko sto ja radim, ne bili shvatili :D

, zivim za dan kad ako bog da prvi dijelovi zidova ugledaju svjetlo dana , da vidim kakva ce biti reakcija znanjeta i kompanije :D

a ako ne bude piramide bice uglanom nesto kamenu ispod i opet je dobro :P
Jadna Vam majka, cujete li vi sebe?

nesto u kamenu, pa stijena, naravno...

Kao i stotine stijena oko Visocice
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#2271

Post by Goran_35 »

Fair Life wrote:
Goran_35 wrote: :lol: :-)
opet neke teorije zavjere? :-)
mene samo zanima za koga znanje radi kad je ovako uporan u svojoj demagogiji?I ostali istomisljenici?
Zasto vam eventualna piramida toliko smeta? :D
Proljece,drugovi :oops: proljece dolazi 8-) pripremimo dobro zatamljene suncane naocare 8) 8) 8) :D
Za koga radite vi jebaci (silovatelji) zdravog razuma?

Tamne naocale pripremite slijepom narodu da bi mu i dalje mogli palamuditi... i ne zaboravite dobro naplatiti.

Radove nastavite 1. aprila... kako i dolikuje. Mozda narod i shvati vasu ublehu kao prvoaprilsku salu .

Ja radim za sebe,a nece mi biti tesku uzeti u proljece neplaceno i doci da pomognem,ako treba,jer nije ovo mala stvar :oops:

Ja samo nerazumijem ovoliku zlobu kod nekih ??? Stvarno u cemu je problem?Pa vama su u glavi samo neke pljacke,otimacina i teorije zavjere? :-?
User avatar
Macuser
Posts: 532
Joined: 08/01/2006 12:45

#2272

Post by Macuser »

Jeste, ali i ako ne bude piramide, uvijek se moze dovesti lav koji kaze Allah i naplacivati turistima iz muslimanskih zemalja ulaz u dukatima.

:lol: :lol: :lol:
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#2273

Post by Goran_35 »

Macuser wrote:Jeste, ali i ako ne bude piramide, uvijek se moze dovesti lav koji kaze Allah i naplacivati turistima iz muslimanskih zemalja ulaz u dukatima.

:lol: :lol: :lol:
kakve to veze ima sa piramidom? :?
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#2274

Post by Mahalac »

[.[/quote]


Ja radim za sebe,a nece mi biti tesku uzeti u proljece neplaceno i doci da pomognem,ako treba,jer nije ovo mala stvar :oops:

Ja samo nerazumijem ovoliku zlobu kod nekih ??? Stvarno u cemu je problem?Pa vama su u glavi samo neke pljacke,otimacina i teorije zavjere? :-?[/quote]

Nije im toliko u glavi koliko im je to strateski plan i program stranke.

Stvarno ne kontam kako se ovdje moze naci toliko pobornika "negacijske ekipe" kad je ovo (sta god da je) nesto sto treba poduprijeti, to bi svima trebalo biti jasno 8-)
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#2275

Post by helo »

Fair Life wrote:
Goran_35 wrote: :lol: :-)
opet neke teorije zavjere? :-)
mene samo zanima za koga znanje radi kad je ovako uporan u svojoj demagogiji?I ostali istomisljenici?
Zasto vam eventualna piramida toliko smeta? :D
Proljece,drugovi :oops: proljece dolazi 8-) pripremimo dobro zatamljene suncane naocare 8) 8) 8) :D
Za koga radite vi jebaci (silovatelji) zdravog razuma?

Tamne naocale pripremite slijepom narodu da bi mu i dalje mogli palamuditi... i ne zaboravite dobro naplatiti.

Radove nastavite 1. aprila... kako i dolikuje. Mozda narod i shvati vasu ublehu kao prvoaprilsku salu .
Fair Life kakve gluposti ti valjaš : dalje mogli palamuditi... i ne zaboravite dobro naplatiti. Ko pare uzima jeli ti možda živiš u Visokom? I jeli ti možda Osmanačić na vrata kucao tražio neke pare?
Locked