Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#2251 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by drag_gost »

Sa SDA, SDP, SBB ovcima (ovcama) mora covjek tako. Nazalost. Ipak, da ne gadimo takvima vise ovu temu...

Bice tesko, sanse su male, ali neka se udare zdravi temelji. To je bitno za Hadzikadica i ovu opciju.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2252 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

SDP-eovci nas pokusaju uvjeriti da ovdje nikad nece biti bolje. Trebamo glasati za njih samo da zajebemo SDA. Mi smo govna - oni su jos veca govna. To nam SDP govori.

Problem sa SDP-eom je sto glasove traze u urbanim sredinama, gdje su ljudi koliko-toliko informisani i progresivni. Ja vam predlazem da sa tom pricom idete u bosanske zabiti i trazite podrsku.

Za ovih 20 i kusur godina ste pokazali koliko ste nesposobni. Zlaja je makar imao klikera u glavi, sta tek reci za Niksica i Becirevica. Ne daj boze nikome.

Vi ste mi na neki nacin odvratniji od SDA, zato sto sam u vama vidio nadu i sto bi bilo prirodno da glasam za socijaldemokrate i ljevicare. Vi niste nista od toga. Obicni lopovi, ogrijezli u kriminalu, korupciji i nepotizmu.

Najbolje bi bilo da propadnete, zajedno sa svojim otpacima, pa da dobijemo novu - pravu ljevicu. Vi ste kontaminirani i vase ozdravljenje je nemoguce, makar u narednih nekoliko decenija.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2253 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

SDP-ovci takve poput tebe ne žele ubijediti ni u šta. Ti si naš politički protivnik.

SDP-ovci građane ubjeđuju Planom 10, a tamo se ne spominje SDA niti jednom jedinom riječju.

A onda kad dođe sedmi... :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2254 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Leverage wrote:SDP-ovci takve poput tebe ne žele ubijediti ni u šta. Ti si naš politički protivnik.

SDP-ovci građane ubjeđuju Planom 10, a tamo se ne spominje SDA niti jednom jedinom riječju.

A onda kad dođe sedmi... :D
HAHAHAHAHA

Image
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2255 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

Baš smo imali priliku da vidimo divnu slikovnicu. Vjerujem da su oni koji čitaju temu naprosto oduševljeni.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2256 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Leverage wrote:SDP-ovci takve poput tebe ne žele ubijediti ni u šta. Ti si naš politički protivnik.

SDP-ovci građane ubjeđuju Planom 10, a tamo se ne spominje SDA niti jednom jedinom riječju.

A onda kad dođe sedmi... :D
Pa i da Hadzikadic dodje u predsjednistvo siguran sam da bi podrzao plan 10 program, jer sam kaze da ce podrzati ako neko ima dobru ideju.

Sjesti Zajedno za stol sa Hadzikadicem on svoj program prezentirati SDP svoj, i da krenu u ostvarivanju ciljeva...siguran sam da bi im i Hadzikadic podrzao te reforme u koliko su dobre za BiH.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2257 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

Leverage wrote:SDP-ovci takve poput tebe ne žele ubijediti ni u šta. Ti si naš politički protivnik.

SDP-ovci građane ubjeđuju Planom 10, a tamo se ne spominje SDA niti jednom jedinom riječju.

A onda kad dođe sedmi... :D
SDP=SDA=SBB

Lopovi svi do jednog!
Ali naš narod ni ne zaslužuje bolje.

:bih:
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#2258 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by visocicaguy »

Smrcak15 wrote:
Leverage wrote:SDP-ovci takve poput tebe ne žele ubijediti ni u šta. Ti si naš politički protivnik.

SDP-ovci građane ubjeđuju Planom 10, a tamo se ne spominje SDA niti jednom jedinom riječju.

A onda kad dođe sedmi... :D
Pa i da Hadzikadic dodje u predsjednistvo siguran sam da bi podrzao plan 10 program, jer sam kaze da ce podrzati ako neko ima dobru ideju.

Sjesti Zajedno za stol sa Hadzikadicem on svoj program prezentirati SDP svoj, i da krenu u ostvarivanju ciljeva...siguran sam da bi im i Hadzikadic podrzao te reforme u koliko su dobre za BiH.
problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2259 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

visocicaguy wrote:
problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Da nista drugo ljudi trebaju se zapitati , sve stranke uzimaju lovu iz budzeta to jeste krvavo zaradjenu lovu naroda da bi oni mogli reci sa visine ljudima kako ce im biti bolje iz stanja u kojem su ih uveli ti isti politicari JEDINO HADZIKADIC FINANSIRA SAM SVOJU KAMPANJU, I NECE DA TROSI BUDZETSKE PARE NA PLAKATE KAO OVI OSTALI PARAZITI.

narode otvorite oci vise jednom ako sad ne vidite da je jedini izlaz BiH iz tame i sivila Hadzikadic sa svojom politikom onda i ne zasluzujemo bolje, covjek odskace milionima svjetlosnih Godina od ostalih...i svako onaj kome je stalo do BiH(mi smo nebitni, hadzikadic je nebitan kao osoba) bitne su reforme koje on zagovara u svojoj politici...pobjeda Hadzikadica na izborima je prava pobjeda naroda protiv parazitske kriminalne vlasti koja oguli kozu svom narodu....zato ne budite mazohisti da vas jas isti ili slicni jos 4 godine pa tek da vam dodje iz guzice u glavu i shvatite (ah sto se zaheba i ne glasa za hadzikadica prije 4 godine)
User avatar
SaraFina
Posts: 24394
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#2260 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SaraFina »

Smrcak15 wrote:
visocicaguy wrote:
problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Da nista drugo ljudi trebaju se zapitati , sve stranke uzimaju lovu iz budzeta to jeste krvavo zaradjenu lovu naroda da bi oni mogli reci sa visine ljudima kako ce im biti bolje iz stanja u kojem su ih uveli ti isti politicari JEDINO HADZIKADIC FINANSIRA SAM SVOJU KAMPANJU, I NECE DA TROSI BUDZETSKE PARE NA PLAKATE KAO OVI OSTALI PARAZITI.

narode otvorite oci vise jednom ako sad ne vidite da je jedini izlaz BiH iz tame i sivila Hadzikadic sa svojom politikom onda i ne zasluzujemo bolje, covjek odskace milionima svjetlosnih Godina od ostalih...i svako onaj kome je stalo do BiH(mi smo nebitni, hadzikadic je nebitan kao osoba) bitne su reforme koje on zagovara u svojoj politici...pobjeda Hadzikadica na izborima je prava pobjeda naroda protiv parazitske kriminalne vlasti koja oguli kozu svom narodu....zato ne budite mazohisti da vas jas isti ili slicni jos 4 godine pa tek da vam dodje iz guzice u glavu i shvatite (ah sto se zaheba i ne glasa za hadzikadica prije 4 godine)

Smrle ko misionar u Africi, kada plemena poziva da šire vjeru Isusovu :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 24394
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#2261 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SaraFina »

GandalfSivi wrote:
Kikibombona wrote:
GandalfSivi wrote:
Ocito lik ima intelektualnu nadmoc i u odnosu na mene, pa ja opet ne kontam.

Ako politicke partije ponude jednog kandidata, da li to znaci da nam izbori ne trebaju i da ce stranke odluciti ko ce biti u Predsjednistvu?

Isto tako, ko bi taj kandidat trebao biti i sta ce Mirsad Hadzikadic uraditi da pokaze ostalima za primjer? Kakvi su konkretni koraci koje namjerava preduzeti? Ima li ovdje ista osim apstrakcije? Hoce li ako udje u Predsjednistvo ovako pozivati i ostalu dvojicu clanova da budu predstavnici BiH, a ne svojih naroda, i ako to uradi, da li ces ti opet reci da je njima prebacio odgovornost? U sustini, sta on uopste radi ovdje ako ce drugima prebacivati odgovornost? Sto nas opet dovodi na pitanje, sta ce on uraditi da pokaze ostalima za primjer?

Lik ba dosao i zajebaje se apstraktno, pravi profesor, samo sto BiH nije akademski model, nego jako zajebana drzava.
Politicke partije nece ponuditi jednog kandidata. Njima je vaznija vlastita pozicija od drzave. O tome se radi. Hadzija ih izvodi na cistinu. Damir Hadzic je lijepo rekao da izmedju drzavnih i stranackih interesa bira stranacke. Bakir Izetbegovic je rekao da mu je stranka vaznija od naroda.

I budali je jasno da stranke nece ponuditi zajednickog kandidata taman da se drzava raspadne. Patriotska prica je lafina za mutavu svjetinu.

Hadzikadic ih lijepo poziva da se ujedine i imenuju dva kandidata, jednog bosnjackog i jednog hrvatskog. Eto, kada ste patriote, stavite interese drzave ispred stranackih i licnih interesa. :D
Ovo isto Zona sumraka svega mi. Kakav spin, nevjerovatan. Majstore, od sebe se pocinje, ali ne, on nije stranka, on je nezavisan. Oplakah svega mi. Lik mi je sve ludji i ludji, sreca pa ce biti istorija za neke dvije sedmice. Jedino me jebe sto bi on direktno mogao progurati jal' Fahru jal' Dzaferovica u Predsjednistvo i onda napustiti Bosnu kao "moralni pobjednik"...
:thumbup:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2262 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

SaraFina wrote: Smrle ko misionar u Africi, kada plemena poziva da šire vjeru Isusovu :lol:
za moju BiH ako treba i to 8-)

Hadzikadica njegove pristalice od srca podrzavaju, jer su prepoznali kvalitet koji nema u BiH trenutno...i milione je svjetlosnih Godina ispred ostalih...i nije mi tesko za takvog covjeka misionariti...jer sam skoro siguran ako sad ne pobjedi pobjedjudje sigurno za 4 godine...dovoljno je podatak da je covjek za 4 mjeseca od kako je u BiH ima 13000 pratilaca na facebooku stranici a jedan dzaferovic sad trnutno ima negdje oko 14000 :-)

to je pokazatelj u kojem pravcu idu stvari....ako Hadzikadic sad ne pobjedi to je samo zbog anonimnosti medju masama a ne zato sto su drugi bolji politicari od njega...ali zato nakon 4 godine ako ga zdravlje posluzi 10000% popbjedjuje, totalno da pomete sve konkurente ispred sebe.

Kada imas podrzavaoce koji te srcano podrzavaju od srca, bez ikakve druge materijalne koristi netreba njemu vise nista.
User avatar
SaraFina
Posts: 24394
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#2263 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SaraFina »

Smrcak15 wrote:
SaraFina wrote: Smrle ko misionar u Africi, kada plemena poziva da šire vjeru Isusovu :lol:
za moju BiH ako treba i to 8-)

Hadzikadica njegove pristalice od srca podrzavaju, jer su prepoznali kvalitet koji nema u BiH trenutno...i milione je svjetlosnih Godina ispred ostalih...i nije mi tesko za takvog covjeka misionariti...jer sam skoro siguran ako sad ne pobjedi pobjedjudje sigurno za 4 godine...dovoljno je podatak da je covjek za 4 mjeseca od kako je u BiH ima 13000 pratilaca na facebooku stranici a jedan dzaferovic sad trnutno ima negdje oko 14000 :-)

to je pokazatelj u kojem pravcu idu stvari....ako Hadzikadic sad ne pobjedi to je samo zbog anonimnosti medju masama a ne zato sto su drugi bolji politicari od njega...ali zato nakon 4 godine ako ga zdravlje posluzi 10000% popbjedjuje, totalno da pomete sve konkurente ispred sebe.

Kada imas podrzavaoce koji te srcano podrzavaju od srca, bez ikakve druge materijalne koristi netreba njemu vise nista.

:thumbup:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2264 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Roccohljup »

mrsko mi tražiti, a jel profa ikada obznanio javnosti šta planira raditi u slučaju da ne bude izabran? Da li će ostati u BiH i baviti se nekim aktivizmom, ili će nestati iz javnog života pa vaskrsnuti opet 2022? :-)
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#2265 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by ketronsd1 »

Smrcak15 wrote:
visocicaguy wrote:
problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Da nista drugo ljudi trebaju se zapitati , sve stranke uzimaju lovu iz budzeta to jeste krvavo zaradjenu lovu naroda da bi oni mogli reci sa visine ljudima kako ce im biti bolje iz stanja u kojem su ih uveli ti isti politicari JEDINO HADZIKADIC FINANSIRA SAM SVOJU KAMPANJU, I NECE DA TROSI BUDZETSKE PARE NA PLAKATE KAO OVI OSTALI PARAZITI.

narode otvorite oci vise jednom ako sad ne vidite da je jedini izlaz BiH iz tame i sivila Hadzikadic sa svojom politikom onda i ne zasluzujemo bolje, covjek odskace milionima svjetlosnih Godina od ostalih...i svako onaj kome je stalo do BiH(mi smo nebitni, hadzikadic je nebitan kao osoba) bitne su reforme koje on zagovara u svojoj politici...pobjeda Hadzikadica na izborima je prava pobjeda naroda protiv parazitske kriminalne vlasti koja oguli kozu svom narodu....zato ne budite mazohisti da vas jas isti ili slicni jos 4 godine pa tek da vam dodje iz guzice u glavu i shvatite (ah sto se zaheba i ne glasa za hadzikadica prije 4 godine)
Druže moj du är ute och cyklar.
Al'ono bas do jaja.
On jeste možda dobar u nekom normalnom sistemu ali u ovakvom sistemu kakva je u Bosni???? On da "prostiš" prdnuti nemože.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2266 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Roccohljup wrote:mrsko mi tražiti, a jel profa ikada obznanio javnosti šta planira raditi u slučaju da ne bude izabran? Da li će ostati u BiH i baviti se nekim aktivizmom, ili će nestati iz javnog života pa vaskrsnuti opet 2022? :-)
planira osnovati stranku poslije, pronaci koaliciju sa kojima se moze suradjivati , jucer je meni odgovorio na pitanje Preko facebooka ako ne pobjedi pa ako mu se ponudi neka pozicija gdje ce moci djelovati da utice na reforme prihvatio bi, je a ako je neka pozicija koja nemoze nesto da utice nece prihvatiti, neinteresuju ga takve pozicije, njega ne interesuje uhljebivanje jer covjek ima love vise nego mnogi politicari.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2267 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

ketronsd1 wrote:
Smrcak15 wrote:
visocicaguy wrote:
problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Da nista drugo ljudi trebaju se zapitati , sve stranke uzimaju lovu iz budzeta to jeste krvavo zaradjenu lovu naroda da bi oni mogli reci sa visine ljudima kako ce im biti bolje iz stanja u kojem su ih uveli ti isti politicari JEDINO HADZIKADIC FINANSIRA SAM SVOJU KAMPANJU, I NECE DA TROSI BUDZETSKE PARE NA PLAKATE KAO OVI OSTALI PARAZITI.

narode otvorite oci vise jednom ako sad ne vidite da je jedini izlaz BiH iz tame i sivila Hadzikadic sa svojom politikom onda i ne zasluzujemo bolje, covjek odskace milionima svjetlosnih Godina od ostalih...i svako onaj kome je stalo do BiH(mi smo nebitni, hadzikadic je nebitan kao osoba) bitne su reforme koje on zagovara u svojoj politici...pobjeda Hadzikadica na izborima je prava pobjeda naroda protiv parazitske kriminalne vlasti koja oguli kozu svom narodu....zato ne budite mazohisti da vas jas isti ili slicni jos 4 godine pa tek da vam dodje iz guzice u glavu i shvatite (ah sto se zaheba i ne glasa za hadzikadica prije 4 godine)
Druže moj du är ute och cyklar.
Al'ono bas do jaja.
On jeste možda dobar u nekom normalnom sistemu ali u ovakvom sistemu kakva je u Bosni???? On da "prostiš" prdnuti nemože.
On jeste možda dobar u nekom normalnom sistemu ali u ovakvom sistemu kakva je u Bosni???? On da "prostiš" prdnuti nemože
ne moze biti gori od ostalih da rak raka .....

uostalom, ama nista da covjek ne uspije opet mu dati glas cisto iz protesta protiv vlasti jer jadovi nisu u stanju bili 1km autoputa uraditi ove zadnje 4 godine, kud ces dalje.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2268 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Roccohljup »

Smrcak15 wrote:
Roccohljup wrote:mrsko mi tražiti, a jel profa ikada obznanio javnosti šta planira raditi u slučaju da ne bude izabran? Da li će ostati u BiH i baviti se nekim aktivizmom, ili će nestati iz javnog života pa vaskrsnuti opet 2022? :-)
planira osnovati stranku poslije, pronaci koaliciju sa kojima se moze suradjivati , jucer je meni odgovorio na pitanje Preko facebooka ako ne pobjedi pa ako mu se ponudi neka pozicija gdje ce moci djelovati da utice na reforme prihvatio bi, je a ako je neka pozicija koja nemoze nesto da utice nece prihvatiti, neinteresuju ga takve pozicije, njega ne interesuje uhljebivanje jer covjek ima love vise nego mnogi politicari.
Hvala za info. ne kontam što nije stranku osnovao prošle godine onda? A daj boze da mu bilo ko od pobjednika ponudi nesto.......
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2269 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Roccohljup wrote:
Smrcak15 wrote:
Roccohljup wrote:mrsko mi tražiti, a jel profa ikada obznanio javnosti šta planira raditi u slučaju da ne bude izabran? Da li će ostati u BiH i baviti se nekim aktivizmom, ili će nestati iz javnog života pa vaskrsnuti opet 2022? :-)
planira osnovati stranku poslije, pronaci koaliciju sa kojima se moze suradjivati , jucer je meni odgovorio na pitanje Preko facebooka ako ne pobjedi pa ako mu se ponudi neka pozicija gdje ce moci djelovati da utice na reforme prihvatio bi, je a ako je neka pozicija koja nemoze nesto da utice nece prihvatiti, neinteresuju ga takve pozicije, njega ne interesuje uhljebivanje jer covjek ima love vise nego mnogi politicari.
Hvala za info. ne kontam što nije stranku osnovao prošle godine onda? A daj boze da mu bilo ko od pobjednika ponudi nesto.......
nece on svakoga u stranku, samo kvalitet a ne da bude hotel promaha da se ulazi i izlazi kako ko hoce.

NOVI video od sinoc sa pitanjima i odgovorima sa Hadzikadicem :thumbup:

Image
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 935058544/

a u ovom videu pojasnja masa nekih stvari sta planira u raditi
ovaj video pitanja i odgovori ima do sad 55000 pregleda
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 833967531/


pregledaj ta dva videa i saznat ce dosta stvari.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2270 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

Smrcak15 wrote:
Pa i da Hadzikadic dodje u predsjednistvo siguran sam da bi podrzao plan 10 program, jer sam kaze da ce podrzati ako neko ima dobru ideju.

Sjesti Zajedno za stol sa Hadzikadicem on svoj program prezentirati SDP svoj, i da krenu u ostvarivanju ciljeva...siguran sam da bi im i Hadzikadic podrzao te reforme u koliko su dobre za BiH.
On neće doć' u Predsjedništvo.

Ali evo uzmimo hipotetički da to bude tako. I ja mislim da bi podržao Plan 10 što bi bilo vrlo pohvalno o njemu.

Ali ja se ovdje ne obraćam Hadžikadiću nego nekim trolovima na temi, koji će poslije izbora i dalje biti niko i ništa kao i prije izbora, ko god da pobijedi.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2271 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Leverage wrote:
Smrcak15 wrote:
Pa i da Hadzikadic dodje u predsjednistvo siguran sam da bi podrzao plan 10 program, jer sam kaze da ce podrzati ako neko ima dobru ideju.

Sjesti Zajedno za stol sa Hadzikadicem on svoj program prezentirati SDP svoj, i da krenu u ostvarivanju ciljeva...siguran sam da bi im i Hadzikadic podrzao te reforme u koliko su dobre za BiH.
On neće doć' u Predsjedništvo.

Ali evo uzmimo hipotetički da to bude tako. I ja mislim da bi podržao Plan 10 što bi bilo vrlo pohvalno o njemu.

Ali ja se ovdje ne obraćam Hadžikadiću nego nekim trolovima na temi, koji će poslije izbora i dalje biti niko i ništa kao i prije izbora, ko god da pobijedi.
Ali evo uzmimo hipotetički da to bude tako. I ja mislim da bi podržao Plan 10 što bi bilo vrlo pohvalno o njemu.
pa on sam kaze na onom videu ,da ce podrzati svaku dobru ideju...a posto sam vidio program plan 10 siguran sam da bi ga podrzao jer onako na prvi skroz dobar program djeluje.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#2272 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Leverage »

visocicaguy wrote: problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Nije tako. Moraš biti svjestan da neki od ovih kojima se tako obraćam nisu nekakvi neodlučni glasači nego oni koji uporno vrijeđaju, lažu, izmišljaju i naravno odavno znaju kome će dati glas. Ne pada mi na pamet da sa njima razgovaran na fin način, držim ih za političke protivnike. Moje agitovanje nije usmjereno ka njima, nego ka onima koji čitaju ovo i moj cilj je da te i takve diskreditujem, u čemu naravno nemam nikakvih problema jer se radi o potkapacitiranim i generalno frustriranim likovima koji vrlo brzo pređu na uvrede i kočijaški način obraćanja, pa se tako sami diskredituju.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2273 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Leverage wrote:
Smrcak15 wrote:
Pa i da Hadzikadic dodje u predsjednistvo siguran sam da bi podrzao plan 10 program, jer sam kaze da ce podrzati ako neko ima dobru ideju.

Sjesti Zajedno za stol sa Hadzikadicem on svoj program prezentirati SDP svoj, i da krenu u ostvarivanju ciljeva...siguran sam da bi im i Hadzikadic podrzao te reforme u koliko su dobre za BiH.
On neće doć' u Predsjedništvo.

Ali evo uzmimo hipotetički da to bude tako. I ja mislim da bi podržao Plan 10 što bi bilo vrlo pohvalno o njemu.

Ali ja se ovdje ne obraćam Hadžikadiću nego nekim trolovima na temi, koji će poslije izbora i dalje biti niko i ništa kao i prije izbora, ko god da pobijedi.
A ti ces ko biva biti neko i nesto...ako si u " halki" samo si odgodio robiju, zajedno sa pajtasima
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2274 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Leverage wrote:
visocicaguy wrote: problem sa clanovima mnogih stranaka, pa i sa @L, kako ja vidim, je da imaju nastup: ko nije s nama protiv nas je. to je lose.
Nije tako. Moraš biti svjestan da neki od ovih kojima se tako obraćam nisu nekakvi neodlučni glasači nego oni koji uporno vrijeđaju, lažu, izmišljaju i naravno odavno znaju kome će dati glas. Ne pada mi na pamet da sa njima razgovaran na fin način, držim ih za političke protivnike. Moje agitovanje nije usmjereno ka njima, nego ka onima koji čitaju ovo i moj cilj je da te i takve diskreditujem, u čemu naravno nemam nikakvih problema jer se radi o potkapacitiranim i generalno frustriranim likovima koji vrlo brzo pređu na uvrede i kočijaški način obraćanja, pa se tako sami diskredituju.
:lol:
Obracas se forumasima kao da su glupi ili coravi...svaki ti post opste poznata lafina.
Cuj ono agituje :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#2275 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Nivelacija »

Kakav promotivni spot, svaka cast covjece :thumbup:

https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 512048501/
Locked