Ja bih al mi zena ne da...Sephora wrote:Hoces i ti biti da dođem ...????TAFKAP wrote: Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?![]()
sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
Popularne stvari koje ne kontam
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2251 Re: Popularne stvari koje ne kontam
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2252 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Jarane mi idemo trcecim korakom u Europu... Mora da znamo kako tamo stvari laufaju, sta je out, sta je in... Izgleda u Francuskoj kurvaluk in, a i social media a la Twitter/Facebook...omar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene.
- Sephora
- Posts: 9477
- Joined: 01/07/2013 14:37
#2253 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Ma bježi ba - sjedi mirno kuci...TAFKAP wrote:Ja bih al mi zena ne da...Sephora wrote:Hoces i ti biti da dođem ...????TAFKAP wrote: Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?![]()
sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
Vidio si belaj sto su napravili prošli put.. uvijeK se nađe neko da sve pokvari.. ( nisam isla ja, ali moja sestra je bila)...
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2254 Re: Popularne stvari koje ne kontam
To ja napiso "zena"...Sephora wrote:Ma bježi ba - sjedi mirno kuci...
TAFKAP wrote:Ja bih al mi zena ne da...Sephora wrote: Hoces i ti biti da dođem ...????![]()
sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
Vidio si belaj sto su napravili prošli put.. uvijeK se nađe neko da sve pokvari.. ( nisam isla ja, ali moja sestra je bila)...
Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
Kakav je to bio belaj, i gdje?
- Sephora
- Posts: 9477
- Joined: 01/07/2013 14:37
#2255 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Zena ba napisala, na svom zidu..sve ono ...TAFKAP wrote: To ja napiso "zena"...![]()
![]()
![]()
Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
Kakav je to bio belaj, i gdje?
Nedaj da te niko zbuni...
Haj o belaju cu ti u pp..
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2256 Re: Popularne stvari koje ne kontam
nisam, pitam samo, zar zvucim tako?insomnia78 wrote:Sto si ba ustala na lijevu noguomar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene.
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2257 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Pa normalno da slavimSephora wrote:Zena ba napisala, na svom zidu..sve ono ...TAFKAP wrote: To ja napiso "zena"...![]()
![]()
![]()
Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
Kakav je to bio belaj, i gdje?
Nedaj da te niko zbuni...![]()
pa nije valjda da radis danas ?
Ne slavis 8.05.
![]()
Haj o belaju cu ti u pp..
SMRT FASHIZMU, SLOBODA NARODU!!!
- Sephora
- Posts: 9477
- Joined: 01/07/2013 14:37
#2258 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat...TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.
Last edited by Sephora on 08/05/2015 16:24, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2259 Re: Popularne stvari koje ne kontam
omar little wrote:nisam, pitam samo, zar zvucim tako?insomnia78 wrote:Sto si ba ustala na lijevu noguomar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene.mozda su me malo naherili ovi sa jednom temom, al' nema veze, ajd.
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2260 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Ma sta ti je, nisam ja baustelac da radim kod nasihSephora wrote:Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat...TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.![]()
![]()
- Sephora
- Posts: 9477
- Joined: 01/07/2013 14:37
#2261 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Pa kako si ovo napisao, moze se pomisliti da ti je on sef...TAFKAP wrote:Ma sta ti je, nisam ja baustelac da radim kod nasihSephora wrote:Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat...TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.![]()
![]()
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2262 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Nije čika Kure manijakSephora wrote:Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat...TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.![]()
![]()
- Sephora
- Posts: 9477
- Joined: 01/07/2013 14:37
#2263 Re: Popularne stvari koje ne kontam
insomnia78 wrote: Nije čika Kure manijak
- Bambi_na_kofeinu
- Posts: 1187
- Joined: 04/11/2005 00:21
#2264 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Ne kontam što klix voli pro-četničke novinare.
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#2265 Re: Popularne stvari koje ne kontam
...koji ocaj mora da te obuzme pobogu da na spottedu objavljujes onakva sranja tipa, uslikaju traze jedni druge, antistres neke terapije...baci lajk... 
- azurna_obala
- Posts: 5880
- Joined: 06/11/2010 03:22
- Location: Tamo gdje nebo ljubi more
#2266 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Čestitanje rođendana mužu, ženi, momku, djevojci, mami, ćaći itd...preko fb...jbt, sjedi sa njim/s njom u sobi, pa čestita na fejsbuku jbt
ovo ispade više kao šta me nervira, ali hebat ga, dođe na isto.
ovo ispade više kao šta me nervira, ali hebat ga, dođe na isto.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2267 Re: Popularne stvari koje ne kontam
azurna_obala wrote:Čestitanje rođendana mužu, ženi, momku, djevojci, mami, ćaći itd...preko fb...jbt, sjedi sa njim/s njom u sobi, pa čestita na fejsbuku jbt
ovo ispade više kao šta me nervira, ali hebat ga, dođe na isto.
izljevi ljubavi preko fb mami,sestri,tati,djetetu,jebemliga zar nije normalno da se dijete,tata,mama,brat,sestra vole,zar se to mora cijelom svijetu razglasiti
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#2268 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Kad muž i žena čestitaju godišnjicu jedno drugom na fb. 
-
ovo_mi_je_nick
- Posts: 1804
- Joined: 04/09/2013 10:02
- Contact:
#2269 Re: Popularne stvari koje ne kontam
I to preko zajednickog profilaCherry-Cherry wrote:Kad muž i žena čestitaju godišnjicu jedno drugom na fb.
- Cherry-Cherry
- Posts: 7994
- Joined: 20/02/2013 14:14
- Location: Saturn
#2270 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Jest, jestovo_mi_je_nick wrote:I to preko zajednickog profilaCherry-Cherry wrote:Kad muž i žena čestitaju godišnjicu jedno drugom na fb.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#2271 Re: Popularne stvari koje ne kontam
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#2272 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Ope' fejsbuk. Kul.
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#2273 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Jos samo da reknem da ne kontam one dvi teme na bez cenzure, "nekom ko ce razumjeti ostavite poruku" i "nekom ko nece razumjeti". Prvi imaju pp, a za ove druge postoje ustanove. Izlijecivo je danas haman sve. Just saying. 
- S4mpion
- Posts: 19317
- Joined: 24/11/2011 21:16
#2274 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Prva tema služi za šukanje, koje nije tako efikasno kad se primjeni preko pp-a.Niemand wrote:Jos samo da reknem da ne kontam one dvi teme na bez cenzure, "nekom ko ce razumjeti ostavite poruku" i "nekom ko nece razumjeti". Prvi imaju pp, a za ove druge postoje ustanove. Izlijecivo je danas haman sve. Just saying.
Druga tema služi za davanje oduška sebi i oslobađanje stresa.
-
Niemand
- Posts: 7944
- Joined: 31/03/2014 01:55
#2275 Re: Popularne stvari koje ne kontam
Aj ges da prije sluzi za -vidjaj mene, imam zivot. Just saying.S4mpion wrote:Prva tema služi za šukanje, koje nije tako efikasno kad se primjeni preko pp-a.Niemand wrote:Jos samo da reknem da ne kontam one dvi teme na bez cenzure, "nekom ko ce razumjeti ostavite poruku" i "nekom ko nece razumjeti". Prvi imaju pp, a za ove druge postoje ustanove. Izlijecivo je danas haman sve. Just saying.
Druga tema služi za davanje oduška sebi i oslobađanje stresa.
