Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2251 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

Sephora wrote:
TAFKAP wrote: Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?
Hoces i ti biti da dođem ...???? :lol: :lol: sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
Ja bih al mi zena ne da... :roll:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2252 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

omar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene. :?
Jarane mi idemo trcecim korakom u Europu... Mora da znamo kako tamo stvari laufaju, sta je out, sta je in... Izgleda u Francuskoj kurvaluk in, a i social media a la Twitter/Facebook...
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2253 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

TAFKAP wrote:
Sephora wrote:
TAFKAP wrote: Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?
Hoces i ti biti da dođem ...???? :lol: :lol: sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
Ja bih al mi zena ne da... :roll:
Ma bježi ba - sjedi mirno kuci...


Vidio si belaj sto su napravili prošli put.. uvijeK se nađe neko da sve pokvari.. ( nisam isla ja, ali moja sestra je bila)...
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2254 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

Sephora wrote:
  • TAFKAP wrote:
    Sephora wrote: Hoces i ti biti da dođem ...???? :lol: :lol: sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
    Ja bih al mi zena ne da... :roll:
Ma bježi ba - sjedi mirno kuci...


Vidio si belaj sto su napravili prošli put.. uvijeK se nađe neko da sve pokvari.. ( nisam isla ja, ali moja sestra je bila)...
To ja napiso "zena"... :lol: :lol: :lol:
Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.

Kakav je to bio belaj, i gdje?
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2255 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

TAFKAP wrote: To ja napiso "zena"... :lol: :lol: :lol:
Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.

Kakav je to bio belaj, i gdje?
Zena ba napisala, na svom zidu..sve ono ...

Nedaj da te niko zbuni... :D :D pa nije valjda da radis danas ? :shock: Ne slavis 8.05. :D :D

Haj o belaju cu ti u pp..
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#2256 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by omar little »

insomnia78 wrote:
omar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene. :?
Sto si ba ustala na lijevu nogu :lol:
nisam, pitam samo, zar zvucim tako? :D mozda su me malo naherili ovi sa jednom temom, al' nema veze, ajd. :D
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2257 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

Sephora wrote:
TAFKAP wrote: To ja napiso "zena"... :lol: :lol: :lol:
Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.

Kakav je to bio belaj, i gdje?
Zena ba napisala, na svom zidu..sve ono ...

Nedaj da te niko zbuni... :D :D pa nije valjda da radis danas ? :shock: Ne slavis 8.05. :D :D

Haj o belaju cu ti u pp..
Pa normalno da slavim

SMRT FASHIZMU, SLOBODA NARODU!!!
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2258 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.
Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat... :lol: :lol: :lol:
Last edited by Sephora on 08/05/2015 16:24, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2259 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

omar little wrote:
insomnia78 wrote:
omar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene. :?
Sto si ba ustala na lijevu nogu :lol:
nisam, pitam samo, zar zvucim tako? :D mozda su me malo naherili ovi sa jednom temom, al' nema veze, ajd. :D
:thumbup:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2260 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

Sephora wrote:
TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.
Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat... :lol: :lol: :lol:
Ma sta ti je, nisam ja baustelac da radim kod nasih :lol:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2261 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

TAFKAP wrote:
Sephora wrote:
TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.
Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat... :lol: :lol: :lol:
Ma sta ti je, nisam ja baustelac da radim kod nasih :lol:
Pa kako si ovo napisao, moze se pomisliti da ti je on sef... :D :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2262 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:
TAFKAP wrote: Ma zbunio me ovaj @insomnia, a i shef mi stalno za vrat pushe.
.
Na prvu sam pomislila da ti je insomnia sef..i da ti on puse za vrat... :lol: :lol: :lol:
Nije čika Kure manijak :lol:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2263 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote: Nije čika Kure manijak :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#2264 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bambi_na_kofeinu »

Ne kontam što klix voli pro-četničke novinare.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#2265 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ho oponopono »

...koji ocaj mora da te obuzme pobogu da na spottedu objavljujes onakva sranja tipa, uslikaju traze jedni druge, antistres neke terapije...baci lajk... :pusi2:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#2266 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by azurna_obala »

Čestitanje rođendana mužu, ženi, momku, djevojci, mami, ćaći itd...preko fb...jbt, sjedi sa njim/s njom u sobi, pa čestita na fejsbuku jbt

ovo ispade više kao šta me nervira, ali hebat ga, dođe na isto. :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2267 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by kakavdanakneiskustvu »

azurna_obala wrote:Čestitanje rođendana mužu, ženi, momku, djevojci, mami, ćaći itd...preko fb...jbt, sjedi sa njim/s njom u sobi, pa čestita na fejsbuku jbt

ovo ispade više kao šta me nervira, ali hebat ga, dođe na isto. :roll:


izljevi ljubavi preko fb mami,sestri,tati,djetetu,jebemliga zar nije normalno da se dijete,tata,mama,brat,sestra vole,zar se to mora cijelom svijetu razglasiti
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2268 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Kad muž i žena čestitaju godišnjicu jedno drugom na fb. :zoka:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1804
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#2269 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ovo_mi_je_nick »

Cherry-Cherry wrote:Kad muž i žena čestitaju godišnjicu jedno drugom na fb. :zoka:
I to preko zajednickog profila :lol:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2270 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

ovo_mi_je_nick wrote:
Cherry-Cherry wrote:Kad muž i žena čestitaju godišnjicu jedno drugom na fb. :zoka:
I to preko zajednickog profila :lol:
Jest, jest :D A i sam zajednički profil mi je debilan i ne kontam to.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#2271 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Zoya »

:lol: :lol: kakav uzas! Ili kad zena muzu ostavi neku posvetu na zidu, nesto tipa Ja sam najbolja zena, u krevetu Ono, u kuhinji ovo a znas dobro da joj mama mota sarmu :-? Za krevet ne znam :lol:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2272 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

Ope' fejsbuk. Kul.
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2273 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

Jos samo da reknem da ne kontam one dvi teme na bez cenzure, "nekom ko ce razumjeti ostavite poruku" i "nekom ko nece razumjeti". Prvi imaju pp, a za ove druge postoje ustanove. Izlijecivo je danas haman sve. Just saying. :roll:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#2274 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by S4mpion »

Niemand wrote:Jos samo da reknem da ne kontam one dvi teme na bez cenzure, "nekom ko ce razumjeti ostavite poruku" i "nekom ko nece razumjeti". Prvi imaju pp, a za ove druge postoje ustanove. Izlijecivo je danas haman sve. Just saying. :roll:
Prva tema služi za šukanje, koje nije tako efikasno kad se primjeni preko pp-a.

Druga tema služi za davanje oduška sebi i oslobađanje stresa. :pusi:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2275 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

S4mpion wrote:
Niemand wrote:Jos samo da reknem da ne kontam one dvi teme na bez cenzure, "nekom ko ce razumjeti ostavite poruku" i "nekom ko nece razumjeti". Prvi imaju pp, a za ove druge postoje ustanove. Izlijecivo je danas haman sve. Just saying. :roll:
Prva tema služi za šukanje, koje nije tako efikasno kad se primjeni preko pp-a.

Druga tema služi za davanje oduška sebi i oslobađanje stresa. :pusi:
Aj ges da prije sluzi za -vidjaj mene, imam zivot. Just saying.
:cekam:
Post Reply