Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2251 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Uzese nam kljucni napad...da smo pogodili bio bi kraj
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2252 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
HAJDEEEEEEEEEEEEEEEEE !
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2253 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
uglavnomja wrote:ko je komentator![]()
izvinjavam se sto upadam
edin avdić
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#2254 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
BRUKA I SRAMOTA ....
Jebem vam mater sudije ....
Jebem vam mater sudije ....
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#2255 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Wright ima skok u PM, kakav je ono odraz!!
- Edin H.
- Posts: 53572
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2256 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Dobar je, lud ko Acouglavnomja wrote:ko je komentator![]()
izvinjavam se sto upadam
- dječak sa šibicama
- Posts: 51171
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2257 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Vraca im FIBA ono sa CG i Litvom.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2258 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
saphir_ wrote:uglavnomja wrote:ko je komentator![]()
izvinjavam se sto upadam
Edin f**** Avdic
Hajmo BiH izdrzimo nepravdu ovu
- zalizani
- Posts: 2367
- Joined: 07/05/2008 22:18
#2259 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2260 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Napokon korisna tekma od Mirze!
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#2261 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Edin H. wrote:Dobar je, lud ko Acouglavnomja wrote:ko je komentator![]()
izvinjavam se sto upadam
joj, 2 min kao 2 godine...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2262 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ajmoooooooooooooooooooooooooo
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#2264 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ovo su heroji ma kako zavrsilo
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2265 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
to nam treba jeboga makedonija vise....

-
smijesni_ste
- Posts: 6315
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2266 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ludi smo ko struja

- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#2267 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Samo da se citiram, kao sto rece onaj jedan nas nesretni politicar. Pogodi Mirza !shake69 wrote:Zna Nihad pogoditi kad treba. Jos Mirza da zakuje jednu trojku u posljednje tri minute i gotovo je to!
-
saphir_
- Posts: 314
- Joined: 04/09/2013 02:05
- Location: Niagara Falls
#2268 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Joj TELETA SA 9 i pol METARA

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2269 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
LOMI GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
PICKE SUDIJSKE STA JE SAD
PICKE SUDIJSKE STA JE SAD
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#2270 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
jbt srce ce me zdrmat
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#2271 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Toooooooooolo
- velikibrnjo
- Posts: 948
- Joined: 26/05/2009 12:11
#2272 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
da hoce pobjediti ne moramo vidjeti tog drugog kruga ali samo da pobjedimo
krivo mi je sto su kosarkasi uvijek zapostavljeni u odnosu na fudbalere
krivo mi je sto su kosarkasi uvijek zapostavljeni u odnosu na fudbalere
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2273 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
zeko je dobar, jeebe ga napad, ali je borac i po! 
-
Unitedforever
- Posts: 275
- Joined: 13/02/2013 22:50
#2274 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Joj joj da smo uzeli Latviju sad bi slavili prolaz dalje.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2275 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
nisam dugo jebeniju tekmu gledao
