Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2253 Re: Juventus FC
paticemo se nekakospree wrote:ja gledam ovdje: http://www.oleoletv.com/watch/live/stre ... logna.html
nije bas nesto, al' eto.
@Finch, nemam taj veetle na compu, kanim se pola godine da ga skinem
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2254 Re: Juventus FC
kakav idiotski crveni
. prvi zuti zbog bezze progovora, a drugi zbog totalno moronskog klizeceg aaaaaaaaaaaaaaaaa. mirko debiluuuuuu 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2255 Re: Juventus FC
Joj Mirka............ a u picku materinu jes nas krenulo s crvenim 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2256 Re: Juventus FC
De Ceglie
pa dokad ćemo ga trpiti, dokad.
E moj Vučko.... 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2258 Re: Juventus FC
Joj grbe
Nikad vise ga ne treba uvrstiti u igru. U prvoj utakmici kriv je za gol i dobio je crveni sad je samo kriv za gol
Jbg, ako nista borili su se i napadali do zadnje minute s igracem manje i onaj golman je bolonji sacuvao bod.
Jbg, ako nista borili su se i napadali do zadnje minute s igracem manje i onaj golman je bolonji sacuvao bod.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2259 Re: Juventus FC
Autobus parkirali u drugom poluvremenu, sa igračem manje nije ni moglo bolje. Jbg takve kikseve pravimo, nevjerovatno. Vučinić super zabije, a onda napravi glupost par excellence! De Ceglie standardno.
Raduje htijenje u drugom poluvremenu i broj šansi, na svakom korneru gol im je visio.
Last edited by Atticus Finch on 21/09/2011 23:03, edited 1 time in total.
-
odsutraopetultra
- Posts: 179
- Joined: 25/05/2010 17:37
#2260 Re: Juventus FC
odlicna partija s obzirom da se igralo s desetoricom citavo drugo,Bologna moze smo golmanu zahvaliti sto nije zijanila,i De Ceglie-u naravno...
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#2261 Re: Juventus FC
Ja sam prezadovoljan otvaranjem...
Prošlih sezona bi gubili ovakvu utakmicu, a ovako protivnika smo natjerali da se brani 40 minuta, gol su nam dali nakon greške Chiellinija...
Zadovoljan sam svim igračima izuzev De Ceglie i naravno Pepea
Prošlih sezona bi gubili ovakvu utakmicu, a ovako protivnika smo natjerali da se brani 40 minuta, gol su nam dali nakon greške Chiellinija...
Zadovoljan sam svim igračima izuzev De Ceglie i naravno Pepea
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2262 Re: Juventus FC
Najvjerovatnija formacija protiv Catanie
Buffon
Licht/Barza/Chiellini/Grosso
Pepe/Marcha/Pirlo/Elia
Matri/ADP
Ovdje pobjeda ne bi trebala doci u pitanje. Catania je zabila u tri utakmice samo jedan gol i to iz penala, mi smo prili dva komada ( jedan iz penala i drugi iz kornera) a dali smo 6 golova uz konstatno napadanje i drzanje lopte u posjedu. Idemo i danas po nova tri boda!
Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore, bianconero si nasce, binaconero si muore!!!
Forza Juve!!!
Buffon
Licht/Barza/Chiellini/Grosso
Pepe/Marcha/Pirlo/Elia
Matri/ADP
Ovdje pobjeda ne bi trebala doci u pitanje. Catania je zabila u tri utakmice samo jedan gol i to iz penala, mi smo prili dva komada ( jedan iz penala i drugi iz kornera) a dali smo 6 golova uz konstatno napadanje i drzanje lopte u posjedu. Idemo i danas po nova tri boda!
Con la Juve nel sangue, con la Juve nel cuore, bianconero si nasce, binaconero si muore!!!
Forza Juve!!!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2263 Re: Juventus FC
Kao da se s loptom nikad nisu sastavili...
Marchisio OUT, Quag IN! 
Potpuno nejasna odluka Contea da igra ovu formaciju, ugušio Pirla, Vidal slab na ovoj isturenoj poziciji iza Matria koji sam u špicu ništa napraviti ne može.
Krila slaba, doduše ništa i nije išlo po lijevoj strani da bi Elia došao do izražaja. Potpuna konfuzija. Pod hitno Marchisio OUT, Vidal na njegovo mjesto, A Quag/ADP sa Matrijem naprijed. Kad ugušiš Pirla, a krila ništa ne naprave, dobiješ Juve u prvom poluvremenu protiv Catanie. 
Potpuno nejasna odluka Contea da igra ovu formaciju, ugušio Pirla, Vidal slab na ovoj isturenoj poziciji iza Matria koji sam u špicu ništa napraviti ne može.
Last edited by Atticus Finch on 25/09/2011 15:52, edited 1 time in total.
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2264 Re: Juventus FC
Krasic i Marchisio mars u rezerve 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2265 Re: Juventus FC
Katastrofalno loše, ništa napravili nisu, odbrana očajna. 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2266 Re: Juventus FC
Mi losi oni jebeno nafurani i bod za uhar 
Neka je isprobao 4-3-3, ali za ubuduce neka bude 4-2-4(4-4-2).
Neka je isprobao 4-3-3, ali za ubuduce neka bude 4-2-4(4-4-2).
- spree
- Posts: 8672
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2267 Re: Juventus FC
pred kraj je bilo nekih prilika, ali svi sebicni. krasic pretrci pola terena i onda jedva dobaci do golmana sa 15 m
, a jos mu na drugoj sam igrac. grosso suta sa ivice sesnaesterca umjesto da ubaci
. vala je mogla nekako jedna uci bilo je prilika. pozitivno sam iznenadjen borbenoscu u drugom poluvremenu 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2268 Re: Juventus FC
Ako sam nesto vidio u prethodne tri utakmice onda je to borbenost u ovoj ekipi, ali danas je sve bilo lose, losa organizacija igre, lose kretanje, losa odbrana... moze ova ekipa puno bolje samo bez nervoze koja je danas itekako bila prisutna.
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2269 Re: Juventus FC
Ja mislim da nakon ovoga kola i igre svima jasno da od titule nema nista ove godine

-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2270 Re: Juventus FC
da pobijede svaku tekmu ja bih se zabrinuo
ovako nije lose, male ekipe nas ne prave budalama kao proslih sezona
samo nek se trude
ovako nije lose, male ekipe nas ne prave budalama kao proslih sezona
samo nek se trude
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#2271 Re: Juventus FC
jadna majko, evo i ova sezona izgleda kao i prošle
ako napadamo ne možemo zabiti gol, a čim protivnik krene prema našem golu, bez obzira što je njihov jedan igrač na načih 3-4 to je gotovo pa pogodak
teško nama sa ovakvom zadnjom linijom gdje se ne zna ko pije a ko plaća, chielini bi trebao biti kao stub odbrane a on kao od papira, griješi, griješi i griješi...
ne shvatam ovu igru danas sa jednim isturenim naprijed, prvo matri a zatim ga zamjenio alex...tek 10 minuta pred kraj ulazi kvaraljela, kad je već bilo kasno za promjene
uz posjed lopte od 67% morali smo gurnuti sve u napad i postići taj pogodak jer ovaj bod nam ne znači mnogo kad se vidi sa kim smo sve igrali do sad...raspored u prva 4 kola odličan a mi 8 bodova...na redu je derbi sa milanom u narednom kolu, tu ako nešto pokažemo onda možemo vjerovati u čudo ove sezone, a ako (ne daj Bože) nas otresu onda ništa, idemo opet ulagati 70-ak miliona naredne sezone (od onih smo što ulažu ponajviše u pojačanja) i opet sve po istom
nadati se da su ova dva zadnja kola ipak samo loši dani te da možemo, a bgm moramo bolje...
FORZA JUVE
ako napadamo ne možemo zabiti gol, a čim protivnik krene prema našem golu, bez obzira što je njihov jedan igrač na načih 3-4 to je gotovo pa pogodak
teško nama sa ovakvom zadnjom linijom gdje se ne zna ko pije a ko plaća, chielini bi trebao biti kao stub odbrane a on kao od papira, griješi, griješi i griješi...
ne shvatam ovu igru danas sa jednim isturenim naprijed, prvo matri a zatim ga zamjenio alex...tek 10 minuta pred kraj ulazi kvaraljela, kad je već bilo kasno za promjene
uz posjed lopte od 67% morali smo gurnuti sve u napad i postići taj pogodak jer ovaj bod nam ne znači mnogo kad se vidi sa kim smo sve igrali do sad...raspored u prva 4 kola odličan a mi 8 bodova...na redu je derbi sa milanom u narednom kolu, tu ako nešto pokažemo onda možemo vjerovati u čudo ove sezone, a ako (ne daj Bože) nas otresu onda ništa, idemo opet ulagati 70-ak miliona naredne sezone (od onih smo što ulažu ponajviše u pojačanja) i opet sve po istom
nadati se da su ova dva zadnja kola ipak samo loši dani te da možemo, a bgm moramo bolje...
FORZA JUVE
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2272 Re: Juventus FC
jos jedna sezona ode u zaborav, e moj conte i igraci juventusa

- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#2274 Re: Juventus FC
Možda sutra ćelavce napadnemo bez Pirla.
http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 52581.html
Vučinića da ubaci samo da da gol i gove*o da izvede da ne zaradi crveni ili napravi kakvu glupost.
http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 52581.html
Vučinića da ubaci samo da da gol i gove*o da izvede da ne zaradi crveni ili napravi kakvu glupost.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2275 Re: Juventus FC
Po svemu sudeci Pirlo nastupa. Jedina krupnija izmjena je da ce izgleda Chiellini poceti na lijevom beku a u sredini ce biti Bonucci i Barza.Zvek wrote:Možda sutra ćelavce napadnemo bez Pirla.
http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 52581.html
Vučinića da ubaci samo da da gol i gove*o da izvede da ne zaradi crveni ili napravi kakvu glupost.
Idemo po sva tri boda
Forza Juve!!!
