VW Passat vs ostali

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Blobi
Posts: 1085
Joined: 16/02/2010 09:21

#226 Re: VW Passat vs ostali

Post by Blobi »

Bakir1 wrote:sjo diskusije :lol:
blobi tu je to negdje,onaj passat je bio dosta zanimljiv ali je i ovaj novi ok,nije bas go sa opremom.
neka je sa srecom. :bih:
inzinjeru ko je izmislio tdi?
Ma nije go sa opremom, al kad minusi stegnu, nema grijanja pod guzom, nema udobna fina kozna sjedista, navigaciju, pa nema onda auto hold funkciju, displaye u naslonu za glavu, svasta nesto :)... Recimo moj prethodni je bio Full chrome paket (imao je one lajsne integrisane u prednju masku), ovaj nema.. Ali ovaj ima 130.000 manje na satu :)
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#227 Re: VW Passat vs ostali

Post by drndalo »

Blobi wrote:Realno gledajuci, Passat je kvalitetnije sastavljen i na dodir i na oko, ali za nase puteve Laguna je ugodnije auto zbog ovjesa. Nije to neka drasticna razlika kad se vozis na 17" felgama, ali ipak se osjeti. S tim da cijena tog mekog ovjesa nije bas bezazlena, svako malo malo seleni i stabilizatori... Eh sad, da zivimo negdje u Njemackoj gdje su ceste dobre, putne sluzbe sve rupe blagovremeno zakrpe, niko ne bi ni imao potrebu da spominje ovjes u svakodnevnoj voznji (govorim o realnom zivotu).
Hoces reci da iste rupe ne uticu na selen blokove, kugle i ostale stvari u vjesanju kod VW Passata...? Nego samo kod Lagune...?
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#228 Re: VW Passat vs ostali

Post by corolla02 »

Blobi wrote:Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jel sad more?
more :D dobar Passat :thumbup:

ps.
samo ti treba nova kamera :wink:
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#229 Re: VW Passat vs ostali

Post by Karabaja »

1. Mercedes C
2. BMW 3
3. Audi A4
4. VW Passat
5. Svi ostali

To je to :D
pitar2007
Posts: 18
Joined: 15/06/2010 12:06

#230 Re: VW Passat vs ostali

Post by pitar2007 »

http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/081117101

za sve one koji sumnjaju heheehhehehe
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#231 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

Bakire sto si navalio na TDI????
Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija :)
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju :D
hahaahaahha
pa tako ti i dodje :D
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija :D :D :D :D :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#232 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

pitar2007 wrote:http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/081117101

za sve one koji sumnjaju heheehhehehe

pogledaj konkurenciju :D
Fiesta i Golf :D
pa sramota ba :) Porediti babe i zabe :D
Imas Astru pa stavi nju u poredjenje :D
A ako hoces insigniu uzmi Passata pa gledaj :) :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#233 Re: VW Passat vs ostali

Post by fedor »

sheikh wrote:
pitar2007 wrote:http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/081117101

za sve one koji sumnjaju heheehhehehe

pogledaj konkurenciju :D
Fiesta i Golf :D
pa sramota ba :) Porediti babe i zabe :D
Imas Astru pa stavi nju u poredjenje :D
A ako hoces insigniu uzmi Passata pa gledaj :) :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
E moj inžinjeru.... :lol: :lol: :lol:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#234 Re: VW Passat vs ostali

Post by madner »

Karabaja wrote:1. Mercedes C
2. BMW 3
3. Audi A4
4. VW Passat
5. Svi ostali

To je to :D
BMW i Mercedes pikam od 5-ce i E klase, ovo ispod je zajebancija.

Insignia
VW Passat / Audi A4
Saab 9-5
407
C5
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#235 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bakir1 »

sheikh wrote:Bakire sto si navalio na TDI????
Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija :)
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju :D
hahaahaahha
pa tako ti i dodje :D
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija :D :D :D :D :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
eh kad bi znao kao sto ne znas :lol:
inzinjer forumaske mudomrsilogije :lol:
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#236 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

Bakir1 wrote:
sheikh wrote:Bakire sto si navalio na TDI????
Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija :)
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju :D
hahaahaahha
pa tako ti i dodje :D
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija :D :D :D :D :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
eh kad bi znao kao sto ne znas :lol:
inzinjer forumaske mudomrsilogije :lol:

ajde prosvijetli me :)
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#237 Re: VW Passat vs ostali

Post by 1946 »

Inžinjer za smajlije
Kao poklonik VW-a trebao bi se voditi nekom minimalističkom filozofijom, sa jednim, eventualno 2 smajlija. Svaki smajli više od toga je "dodatna oprema" koja se debelo plaća :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#238 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bakir1 »

@sheikh Ja bi se ubio kao siroce da se zovem inzinjer (bilo cega) i da to stavljam kao prednost u raspravi,a da ne znam koji je bio prvi auto sa direktnim ubrizgavanjem i koja se marka automobila prva ohrabrila da takav koncept primjeni u praksi.
Necu te ja uciti ono sto si trebao na fakultetu da naucis,nego do dekana trazi da ti ukinu zvanje inzinjera :lol:
(blobi jel sad ok?,sinoc sam gledao dnevnik sa titlovima :D )
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#239 Re: VW Passat vs ostali

Post by shlauf »

@sheikh: ti si plaho ograjso, nadji kakvog dobrog hodžu da ti šta šarne i pod jastuk stavi :D

Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:

:D :-D :( :roll: :sad: :o :shock: :? :-? 8) 8-) :lol: :x :-x :P :zzzz: :razz: :oops: :cry: :evil: :twisted: :wink: ;-) :!: :?: :idea: :arrow: :|

:sax:
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#240 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

Hahahaahahaha
Sigurno je Renault osmislio TDI :D
moje javno izvinjenje :)
Zato Laguna stara tri godine kosta kao Golf star petnaest godina :)
Renault is renault :) hahaaahaahhaah
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#241 Re: VW Passat vs ostali

Post by Bakir1 »

i dalje si blago receno glup :lol:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#242 Re: VW Passat vs ostali

Post by drndalo »

sheikh wrote:Zato Laguna stara tri godine kosta kao Golf star petnaest godina :)
Taman toliko je i tebi godina...
amelinoo
Posts: 200
Joined: 07/11/2010 19:17

#243 Re: VW Passat vs ostali

Post by amelinoo »

zar ima ista ljepse od ovoga:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
sheikh
Posts: 875
Joined: 17/10/2010 18:21
Location: Tamni vilajet

#244 Re: VW Passat vs ostali

Post by sheikh »

pricajte sta zelite :D
I da ima 15 godina,da je suhveli moje znanje pa cak i da sam glup :)
Sad bi slauf rekao aleeeeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) :) :) :) :)
Ali vi znate to bolje od mene(mislim na vozace Renault,Opela,fiat, etc.) koliko vasa auta vrijede :)
Koliko ste ih platili,za koliko ce otici :)
Slobodno nastavite vase ublehe da prosipate na forumu :)
Ja cu sada otici po kutiju cigara i ako zelim do samoposluge mogu naci musteriju za svoje auto :)
:D :D :D :D :thumbup:
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#245 Re: VW Passat vs ostali

Post by zli_hordas »

amelinoo wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
ima ovoImage
User avatar
DoradO
Posts: 4635
Joined: 27/04/2008 00:39
Location: facebook.com/dorado.images

#246 Re: VW Passat vs ostali

Post by DoradO »

vidi se da si pitar :lol:
User avatar
zli_hordas
Posts: 1275
Joined: 27/05/2010 08:58

#247 Re: VW Passat vs ostali

Post by zli_hordas »

Što lubenicar može dati ruke to ni jedno auto ne može.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#248 Re: VW Passat vs ostali

Post by drndalo »

sheikh wrote:Ja cu sada otici po kutiju cigara i ako zelim do samoposluge
Pa nece ti dati da kupis cigarete, mladjim od 18 je to zabranjeno prodavati...
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#249 Re: VW Passat vs ostali

Post by citroen »

amelinoo wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
Ima :D gledaj i uci :D :D :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Rasprava sad moze poceti :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#250 Re: VW Passat vs ostali

Post by corolla02 »

zli_hordas wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Image

Uploaded with ImageShack.us
Image
bolan bolan sta uradi od onako lijepog auta :oops: :D sad samo vidis felge :lol:
Post Reply