Ma nije go sa opremom, al kad minusi stegnu, nema grijanja pod guzom, nema udobna fina kozna sjedista, navigaciju, pa nema onda auto hold funkciju, displaye u naslonu za glavu, svasta nestoBakir1 wrote:sjo diskusije![]()
blobi tu je to negdje,onaj passat je bio dosta zanimljiv ali je i ovaj novi ok,nije bas go sa opremom.
neka je sa srecom.![]()
inzinjeru ko je izmislio tdi?
VW Passat vs ostali
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Blobi
- Posts: 1085
- Joined: 16/02/2010 09:21
#226 Re: VW Passat vs ostali
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#227 Re: VW Passat vs ostali
Hoces reci da iste rupe ne uticu na selen blokove, kugle i ostale stvari u vjesanju kod VW Passata...? Nego samo kod Lagune...?Blobi wrote:Realno gledajuci, Passat je kvalitetnije sastavljen i na dodir i na oko, ali za nase puteve Laguna je ugodnije auto zbog ovjesa. Nije to neka drasticna razlika kad se vozis na 17" felgama, ali ipak se osjeti. S tim da cijena tog mekog ovjesa nije bas bezazlena, svako malo malo seleni i stabilizatori... Eh sad, da zivimo negdje u Njemackoj gdje su ceste dobre, putne sluzbe sve rupe blagovremeno zakrpe, niko ne bi ni imao potrebu da spominje ovjes u svakodnevnoj voznji (govorim o realnom zivotu).
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
- Karabaja
- Posts: 2157
- Joined: 18/04/2004 16:12
- Location: Njemačka
#229 Re: VW Passat vs ostali
1. Mercedes C
2. BMW 3
3. Audi A4
4. VW Passat
5. Svi ostali
To je to
2. BMW 3
3. Audi A4
4. VW Passat
5. Svi ostali
To je to
-
pitar2007
- Posts: 18
- Joined: 15/06/2010 12:06
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#231 Re: VW Passat vs ostali
Bakire sto si navalio na TDI????
Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju
hahaahaahha
pa tako ti i dodje
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija

Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju
hahaahaahha
pa tako ti i dodje
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#232 Re: VW Passat vs ostali
pitar2007 wrote:http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/081117101
za sve one koji sumnjaju heheehhehehe
pogledaj konkurenciju
Fiesta i Golf
pa sramota ba
Imas Astru pa stavi nju u poredjenje
A ako hoces insigniu uzmi Passata pa gledaj
- fedor
- Posts: 9156
- Joined: 27/10/2010 08:10
- Location: Behind enemy lines
#233 Re: VW Passat vs ostali
E moj inžinjeru....sheikh wrote:pitar2007 wrote:http://www.sarajevo-x.com/auto/clanak/081117101
za sve one koji sumnjaju heheehhehehe
pogledaj konkurenciju
Fiesta i Golf![]()
pa sramota baPorediti babe i zabe
Imas Astru pa stavi nju u poredjenje
A ako hoces insigniu uzmi Passata pa gledaj![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#234 Re: VW Passat vs ostali
BMW i Mercedes pikam od 5-ce i E klase, ovo ispod je zajebancija.Karabaja wrote:1. Mercedes C
2. BMW 3
3. Audi A4
4. VW Passat
5. Svi ostali
To je to
Insignia
VW Passat / Audi A4
Saab 9-5
407
C5
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#235 Re: VW Passat vs ostali
eh kad bi znao kao sto ne znassheikh wrote:Bakire sto si navalio na TDI????
Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju
hahaahaahha
pa tako ti i dodje
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
inzinjer forumaske mudomrsilogije
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#236 Re: VW Passat vs ostali
Bakir1 wrote:eh kad bi znao kao sto ne znassheikh wrote:Bakire sto si navalio na TDI????
Pa naravno da je to VW koncept i njihova tehnologija
pa prijetelju sto je postavio neku hijerarhiju
hahaahaahha
pa tako ti i dodje
Mecka,bmw,pa onda vw grupacija![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
inzinjer forumaske mudomrsilogije
ajde prosvijetli me
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#237 Re: VW Passat vs ostali
Inžinjer za smajlije
Kao poklonik VW-a trebao bi se voditi nekom minimalističkom filozofijom, sa jednim, eventualno 2 smajlija. Svaki smajli više od toga je "dodatna oprema" koja se debelo plaća
Kao poklonik VW-a trebao bi se voditi nekom minimalističkom filozofijom, sa jednim, eventualno 2 smajlija. Svaki smajli više od toga je "dodatna oprema" koja se debelo plaća
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#238 Re: VW Passat vs ostali
@sheikh Ja bi se ubio kao siroce da se zovem inzinjer (bilo cega) i da to stavljam kao prednost u raspravi,a da ne znam koji je bio prvi auto sa direktnim ubrizgavanjem i koja se marka automobila prva ohrabrila da takav koncept primjeni u praksi.
Necu te ja uciti ono sto si trebao na fakultetu da naucis,nego do dekana trazi da ti ukinu zvanje inzinjera
(blobi jel sad ok?,sinoc sam gledao dnevnik sa titlovima
)
Necu te ja uciti ono sto si trebao na fakultetu da naucis,nego do dekana trazi da ti ukinu zvanje inzinjera
(blobi jel sad ok?,sinoc sam gledao dnevnik sa titlovima
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#239 Re: VW Passat vs ostali
@sheikh: ti si plaho ograjso, nadji kakvog dobrog hodžu da ti šta šarne i pod jastuk stavi
Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee

Aleeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeee
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#240 Re: VW Passat vs ostali
Hahahaahahaha
Sigurno je Renault osmislio TDI
moje javno izvinjenje
Zato Laguna stara tri godine kosta kao Golf star petnaest godina
Renault is renault
hahaaahaahhaah
Sigurno je Renault osmislio TDI
moje javno izvinjenje
Zato Laguna stara tri godine kosta kao Golf star petnaest godina
Renault is renault
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#241 Re: VW Passat vs ostali
i dalje si blago receno glup 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#242 Re: VW Passat vs ostali
Taman toliko je i tebi godina...sheikh wrote:Zato Laguna stara tri godine kosta kao Golf star petnaest godina![]()
-
amelinoo
- Posts: 200
- Joined: 07/11/2010 19:17
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#244 Re: VW Passat vs ostali
pricajte sta zelite 
I da ima 15 godina,da je suhveli moje znanje pa cak i da sam glup
Sad bi slauf rekao aleeeeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ali vi znate to bolje od mene(mislim na vozace Renault,Opela,fiat, etc.) koliko vasa auta vrijede
Koliko ste ih platili,za koliko ce otici
Slobodno nastavite vase ublehe da prosipate na forumu
Ja cu sada otici po kutiju cigara i ako zelim do samoposluge mogu naci musteriju za svoje auto

I da ima 15 godina,da je suhveli moje znanje pa cak i da sam glup
Sad bi slauf rekao aleeeeeeeeeeeeeeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ali vi znate to bolje od mene(mislim na vozace Renault,Opela,fiat, etc.) koliko vasa auta vrijede
Koliko ste ih platili,za koliko ce otici
Slobodno nastavite vase ublehe da prosipate na forumu
Ja cu sada otici po kutiju cigara i ako zelim do samoposluge mogu naci musteriju za svoje auto
- zli_hordas
- Posts: 1275
- Joined: 27/05/2010 08:58
#245 Re: VW Passat vs ostali
ima ovoamelinoo wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us

- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
#246 Re: VW Passat vs ostali
vidi se da si pitar 
- zli_hordas
- Posts: 1275
- Joined: 27/05/2010 08:58
#247 Re: VW Passat vs ostali
Što lubenicar može dati ruke to ni jedno auto ne može.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#248 Re: VW Passat vs ostali
Pa nece ti dati da kupis cigarete, mladjim od 18 je to zabranjeno prodavati...sheikh wrote:Ja cu sada otici po kutiju cigara i ako zelim do samoposluge
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#249 Re: VW Passat vs ostali
Imaamelinoo wrote:zar ima ista ljepse od ovoga:
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
















Rasprava sad moze poceti
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#250 Re: VW Passat vs ostali
bolan bolan sta uradi od onako lijepog auta








