Vrbopuc u ranu jesen

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#226

Post by contara »

A jesi li ti zaboravila kakav je osjecaj imati 21 godinu? Imam ja i za to lijek. :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#227

Post by zena21 »

contara wrote:A jesi li ti zaboravila kakav je osjecaj imati 21 godinu? Imam ja i za to lijek. :D
Sorry, ali meni je ljepsi ovaj osjecaj nego kad sam imala 21 :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#228

Post by zena21 »

DobroJutroKolumbo wrote:
zena21 wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:@contara ja mislim da je tebi izmedju 18-22 godine i da si skont'o da te djevojke primjecuju i da ti daju neke signale... i ti si postao svjestan sebe... i odusevljen si tim osjecajem... znam kako je to , ko na krilima... kad osjecaj nosi... ja sam to i zaboravio, kakav je taj osjecaj... i mogu reci da ti zavidim...
Ajoooj... jesi li zato danas down?? Podjetio te contara na davno zaboravljeni osjecaj? :(
ne zeno 21-og v.n.e. nema veze sa ovim...
uh... pa sta te toliko pritislo... :(
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#229

Post by Michun »

contara wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
contara wrote:Eh sta bih dao da se vratim u te godine. Varas se jarane, davno sam ja imao 22 godine a da ne spominjem 18. Godine nikad ne krijem, i ne vidim razloga zasto bih krio koliko imam godina.. Imam 36 kako sam vec rekao prije. A zasto ti mislis da imam izmedju 18-22. Zar ti toliko djetinjasto zvucim???
Ne djetinjasto, nego kad pises o tome zvucis mi kao davno zaboravljeni osjecaj...A ako ti je stvarno 36 god. i jos se tako osjecas onda nisi odrast'o...
I nemoj , dok god mozes...
To mi cesto kazu i roditelji i brat i sestra i prijatelji. Valjda nisam i mislim da nikad necu..U stvari mi nikad i ne odrastemo..Meni je dobro ovako. Bas me briga.. 8-)
Pa moj ti - de odluci! Jel' ti problem sto si se pomamio ili nije? :? Ako jeste onda citaj jos jednom onaj post vezano za bolesti i pronadji se. Ako nije - onda ne zauzimaj cyber space svojim samohvalama. Jebacha na pretek i na svakom cosku - trust me. :-D :-)
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#230

Post by neupucena »

Pade mi na pamet odlomak iz "Knjige iluzija" u kojem lik koji je primoran da zaradjuje za goli opstanak nabasa na neku "svestranu" zenu koja mu ponudi poslovni prijedlog, kako da oboje zarade za zivot.
Posao se sastojao u tome da pred bogatom klijentelom imaju odnos, sto vise puta mu se digne to vise para dobiju. Vidis on se mucio da se nalozi na odbojnu zenu i da se privikne da ga bilo ko gleda dok to obavlja. Ja ti ne nudim poslovnu ponudu, samo onako kazem, mozda da iskoristis situaciju da sto zaradis. Laka zarada je uvijek u modi, lako ces naci partnera a klijentele ne fali. Nista licno...
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#231

Post by contara »

Michun wrote:
contara wrote:
DobroJutroKolumbo wrote: Ne djetinjasto, nego kad pises o tome zvucis mi kao davno zaboravljeni osjecaj...A ako ti je stvarno 36 god. i jos se tako osjecas onda nisi odrast'o...
I nemoj , dok god mozes...
To mi cesto kazu i roditelji i brat i sestra i prijatelji. Valjda nisam i mislim da nikad necu..U stvari mi nikad i ne odrastemo..Meni je dobro ovako. Bas me briga.. 8-)
Pa moj ti - de odluci! Jel' ti problem sto si se pomamio ili nije? :? Ako jeste onda citaj jos jednom onaj post vezano za bolesti i pronadji se. Ako nije - onda ne zauzimaj cyber space svojim samohvalama. Jebacha na pretek i na svakom cosku - trust me. :-D :-)
Pa jeste problem, samo ja ne vjerujem da je to bolest kako je navedeno u tom postu. A gdje su ti jebaci, da ih ima toliko ne bi na ovom forumu bilo ovoliko uspaljenica koje na ovaj nacin lijece nedostatak sexa u njihovim zivoima... :-)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#232

Post by Michun »

contara wrote:
Michun wrote:
contara wrote:To mi cesto kazu i roditelji i brat i sestra i prijatelji. Valjda nisam i mislim da nikad necu..U stvari mi nikad i ne odrastemo..Meni je dobro ovako. Bas me briga.. 8-)
Pa moj ti - de odluci! Jel' ti problem sto si se pomamio ili nije? :? Ako jeste onda citaj jos jednom onaj post vezano za bolesti i pronadji se. Ako nije - onda ne zauzimaj cyber space svojim samohvalama. Jebacha na pretek i na svakom cosku - trust me. :-D :-)
Pa jeste problem, samo ja ne vjerujem da je to bolest kako je navedeno u tom postu. A gdje su ti jebaci, da ih ima toliko ne bi na ovom forumu bilo ovoliko uspaljenica koje na ovaj nacin lijece nedostatak sexa u njihovim zivoima... :-)
A vidim naucio si koristiti quote - pa cestitam kolega forumas. :D Moram ti reci da se vidi si frishak a i da necesh dugo jer si nekulturan brate. Ali bas ono, maximalno nekulturan.
Ako je meni bilo upuceno - ne nedostaje mi sexa, nego ovdje sam zbog komunikacije sa nekim pametnim ljudima. ROGER :?
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#233

Post by contara »

Michun wrote:
contara wrote:
Michun wrote: Pa moj ti - de odluci! Jel' ti problem sto si se pomamio ili nije? :? Ako jeste onda citaj jos jednom onaj post vezano za bolesti i pronadji se. Ako nije - onda ne zauzimaj cyber space svojim samohvalama. Jebacha na pretek i na svakom cosku - trust me. :-D :-)
Pa jeste problem, samo ja ne vjerujem da je to bolest kako je navedeno u tom postu. A gdje su ti jebaci, da ih ima toliko ne bi na ovom forumu bilo ovoliko uspaljenica koje na ovaj nacin lijece nedostatak sexa u njihovim zivoima... :-)
A vidim naucio si koristiti quote - pa cestitam kolega forumas. :D Moram ti reci da se vidi si frishak a i da necesh dugo jer si nekulturan brate. Ali bas ono, maximalno nekulturan.
Ako je meni bilo upuceno - ne nedostaje mi sexa, nego ovdje sam zbog komunikacije sa nekim pametnim ljudima. ROGER :?
Davno jos naucio, negdje na 5-6 stranici :D :D I nije tebi bilo upuceno, oni kojima je upuceno prepoznace se vjerovatno. A zasto sam nekulturan? Please explain...
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#234

Post by Michun »

Davno jos naucio, negdje na 5-6 stranici :D :D I nije tebi bilo upuceno, oni kojima je upuceno prepoznace se vjerovatno. A zasto sam nekulturan? Please explain...
Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#235

Post by contara »

Michun wrote:
Davno jos naucio, negdje na 5-6 stranici :D :D I nije tebi bilo upuceno, oni kojima je upuceno prepoznace se vjerovatno. A zasto sam nekulturan? Please explain...
Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#236

Post by zena21 »

contara wrote:
Michun wrote:
Davno jos naucio, negdje na 5-6 stranici :D :D I nije tebi bilo upuceno, oni kojima je upuceno prepoznace se vjerovatno. A zasto sam nekulturan? Please explain...
Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eno, sad te zene odvukle na drugu stranu, a mi danima pokusavamo da rijesimo tvoj problem :D :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#237

Post by contara »

zena21 wrote:
contara wrote:
Michun wrote: Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eno, sad te zene odvukle na drugu stranu, a mi danima pokusavamo da rijesimo tvoj problem :D :D
Hvala na pokusajima, a ti si i ponajvise kriva da znas. :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#238

Post by zena21 »

Eno, sad te zene odvukle na drugu stranu, a mi danima pokusavamo da rijesimo tvoj problem :D :D[/quote] Hvala na pokusajima, a ti si i ponajvise kriva da znas. :D :D[/quote]


A zasto ja :shock:

Pa samo sam pokusavala pomoci :D :D

Nego, jel tebe to jos drma :oops:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#239

Post by Michun »

contara wrote:
Michun wrote:
Davno jos naucio, negdje na 5-6 stranici :D :D I nije tebi bilo upuceno, oni kojima je upuceno prepoznace se vjerovatno. A zasto sam nekulturan? Please explain...
Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eto kako smo mi kultura kad hocemo. Primljena isprika. :)
Ali fakat moras odluciti je li ti problem sto se ponasas tako ili ne. To je ono najbitnije. Bio si zabrinut, pa si onda napisao bas me briga sto sam neozbiljan.
To ti je sad - mozda sam neodlucan a mozda i nisam.
mrgud@
Posts: 108
Joined: 19/08/2006 10:29
Location: Sarajevo

#240

Post by mrgud@ »

contara wrote:
Michun wrote:
Davno jos naucio, negdje na 5-6 stranici :D :D I nije tebi bilo upuceno, oni kojima je upuceno prepoznace se vjerovatno. A zasto sam nekulturan? Please explain...
Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eh jos samo par recenica na ovu fakat gnusobnu temu... Zrelom muskarcu od 36 godina sa bar pola mozga u glavi ne bi palo na pamet da stavlja ovakvu temu na forum predstavljajuci "problem" koji po svim normalnim mjerilima nije problem. I tema bi bila zanimljiva i otisla u pravcu zezancije da ti nemas bas jedan specificano odvratan nacin upucavanja i predstavljanja zene kao zene na ponizavajuci nacin da ti se maltene steru pod noge. Na takve tipove padaju obicno "takve" zene, zene koje ne biraju niti imaju kriterije izbora. U slucaju da nekoj zeni ne pada na pamet da te dodirne ni daljinskim upravljacem ona automatski postaje predmet ismijavanja i definitivno je frigidna cim ne beci oci ako neko knjekavo musko zamase eksponatom. Kao sto sam vec rekla, zauzeta sam a to znaci da imam kriterije u izboru muskarca i da sam davno izabrala. A tebi je ocito nedostajalo to cega sad navodno imas na pretek i kao takav odajes utisak jednog neizivljenog pubertetlije koji je tek u 36-toj iskusio cari zivota, jer da si na vrijeme imao takav zivot sad bi bio zreo covjek sa lijepim manirima i s postovanjem pricao o zenama.
Inace, uvijek, ama bas uvijek, kad pocnes nesto slicno trabunjati ocekuj da ti neka zena kaze ono sto misli i smjesti te na pravo mjesto. Ni jedna ti nece ostati duzna. Vidi se da si neiskusan!
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#241

Post by cHupjahalic@ »

zena21 wrote:A zasto ja :shock:

Pa samo sam pokusavala pomoci :D :D

Nego, jel tebe to jos drma :oops:
Ma tebi to govori zato sto mu ti uze kucu i bazen a meni zapade ono malo jada od stana. :D :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#242

Post by zena21 »

cHupjahalic@ wrote:
zena21 wrote:A zasto ja :shock:

Pa samo sam pokusavala pomoci :D :D

Nego, jel tebe to jos drma :oops:
Ma tebi to govori zato sto mu ti uze kucu i bazen a meni zapade ono malo jada od stana. :D :D
Ali ti si chupka uvijek dobro dosla u moju kucu, da pijemo koktelcice, da plivamo u bazenu i pricamo kako smo lako stekle imovinu :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#243

Post by contara »

zena21 wrote:Eno, sad te zene odvukle na drugu stranu, a mi danima pokusavamo da rijesimo tvoj problem :D :D
Hvala na pokusajima, a ti si i ponajvise kriva da znas. :D :D[/quote]


A zasto ja :shock:

Pa samo sam pokusavala pomoci :D :D

Nego, jel tebe to jos drma :oops:[/quote]Ma drma jasta, sve je gore i gore. Pobudalicu ili ce me neko dobro izlemati. Jer se fakat otelo kontroli. Cak je bilo i pogrdnih rijeci od strane par djevojaka/zena(udatih) ali ja jednostavno ne mogu prestati :sad: . A tebi hvala na pomoci.
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#244

Post by contara »

Michun wrote:
contara wrote:
Michun wrote: Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eto kako smo mi kultura kad hocemo. Primljena isprika. :)
Ali fakat moras odluciti je li ti problem sto se ponasas tako ili ne. To je ono najbitnije. Bio si zabrinut, pa si onda napisao bas me briga sto sam neozbiljan.
To ti je sad - mozda sam neodlucan a mozda i nisam.
Ma problem je svakako u pitanju. Najvise jer ne bira mete za upucavanje, pa me strah nekad bude da ne fasujem, i zabrinut sam vecinu vremena ali jednostavno i dalje isto radim. Mozda je neka djevojka bacila sihire ili sl. A bude i momenata kad mi je svejedno. Totalna katastrofa..
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#245

Post by Michun »

Da te ne bi prebili, a ako stavrno brines:

Neuropsihijatrijska Ordinacija Dr Mirojević (033) 619-898 AZIZE ŠAĆIRBEGOVIĆ BB
Sarajevo

Neuropsihijatrijska Ordinacija Prof Dr Marijana Sandić Ordinacija Sa Kabinetom Za Psiho Terapiju (033) 645-112 GRBAVIČKA 58
Sarajevo

To je ono sto nadjoh na bihnetu.
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#246

Post by cHupjahalic@ »

zena21 wrote:
cHupjahalic@ wrote:Ma tebi to govori zato sto mu ti uze kucu i bazen a meni zapade ono malo jada od stana. :D :D
Ali ti si chupka uvijek dobro dosla u moju kucu, da pijemo koktelcice, da plivamo u bazenu i pricamo kako smo lako stekle imovinu :D
Sto ti je rec snalazljivost. :oops: :D
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#247

Post by contara »

mrgud@ wrote:
contara wrote:
Michun wrote: Vrati se malo na svoje postove pa citaj i sve ce ti biti jasno. Zezancija je ovdje opste prihvacena, ali zezancija. Ti vrijedjas zene - to nije fino. Mi smo veoma suptilna bica. :)
Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eh jos samo par recenica na ovu fakat gnusobnu temu... Zrelom muskarcu od 36 godina sa bar pola mozga u glavi ne bi palo na pamet da stavlja ovakvu temu na forum predstavljajuci "problem" koji po svim normalnim mjerilima nije problem. I tema bi bila zanimljiva i otisla u pravcu zezancije da ti nemas bas jedan specificano odvratan nacin upucavanja i predstavljanja zene kao zene na ponizavajuci nacin da ti se maltene steru pod noge. Na takve tipove padaju obicno "takve" zene, zene koje ne biraju niti imaju kriterije izbora. U slucaju da nekoj zeni ne pada na pamet da te dodirne ni daljinskim upravljacem ona automatski postaje predmet ismijavanja i definitivno je frigidna cim ne beci oci ako neko knjekavo musko zamase eksponatom. Kao sto sam vec rekla, zauzeta sam a to znaci da imam kriterije u izboru muskarca i da sam davno izabrala. A tebi je ocito nedostajalo to cega sad navodno imas na pretek i kao takav odajes utisak jednog neizivljenog pubertetlije koji je tek u 36-toj iskusio cari zivota, jer da si na vrijeme imao takav zivot sad bi bio zreo covjek sa lijepim manirima i s postovanjem pricao o zenama.
Inace, uvijek, ama bas uvijek, kad pocnes nesto slicno trabunjati ocekuj da ti neka zena kaze ono sto misli i smjesti te na pravo mjesto. Ni jedna ti nece ostati duzna. Vidi se da si neiskusan!
Ma svaka ti cast, kako si samo pametna. Ja GNUSOBNE teme zaobilazim i ne trosim energiju i vrijeme na njih, sto i ti vrlo lako mozes uraditi. Mozda i jesam neizivljen i to je moj problem. Svaka individua ima svoj zivotni put, i razlikuje se po svemu, a to sto ja po tebi nisam prozivio kad sam trebao to je moj problem, mada ga ja ne vidim tako. Neki ljudi prije dozive i urade neke stvari neki kasnije, i to je po meni normalno. Jer svako ima drugacije zivotne prilike i puteve kojima ga zivot pogodi. Ako si toliko iskusna i zrela mislim da ne bi trebala da me kritikujes nego da podijelis samnom neka iskustva i da udijelis neki savjet a ne da me ismijavas i prozivas pa da i ja mogu biti iskusniji i nauciti nesto od tebe. I btw, neko je postavio odgovor na moju temu gdje stoji da je to cak jedna vrsta bolesti i nije normalno kako ti kazes. Ali hvala tebi na ucestvovanju u svakom slucaju. I slobodno mozes ignorisati temu, ja se necu ljutiti.. :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#248

Post by Michun »

contara wrote:
Michun wrote:
contara wrote:Znam da jeste suptilne, ali i vi zene(nisam znao da jesi) znate da ujedate. Ja sam zapoceo temu zbog problema, ali su je ostali clanovi odveli u skroz pogresnom pravcu ukljucujuci i nekolicinu zena. I mene su vrijedjali pa se nisam bunio. Al eto ko god se osjeca uvrijedjenim neka primi moju ispriku..Is it fair enough?
Eto kako smo mi kultura kad hocemo. Primljena isprika. :)
Ali fakat moras odluciti je li ti problem sto se ponasas tako ili ne. To je ono najbitnije. Bio si zabrinut, pa si onda napisao bas me briga sto sam neozbiljan.
To ti je sad - mozda sam neodlucan a mozda i nisam.
Ma problem je svakako u pitanju. Najvise jer ne bira mete za upucavanje, pa me strah nekad bude da ne fasujem, i zabrinut sam vecinu vremena ali jednostavno i dalje isto radim. Mozda je neka djevojka bacila sihire ili sl. A bude i momenata kad mi je svejedno. Totalna katastrofa..
Ima jedna knjiga koja se zove "Ljubav je sihirbaz babo" - procitaj. Nema veze s ovim ali dobra knjiga - dje si spomenuo sihire.
Nisu sihiri - nemoj se zavaravati.
E pa pogledaj ovu str - nadam se da znas eng. http://www.sexualcontrol.com/
contara
Posts: 159
Joined: 22/08/2006 11:57

#249

Post by contara »

Michun wrote:Da te ne bi prebili, a ako stavrno brines:

Neuropsihijatrijska Ordinacija Dr Mirojević (033) 619-898 AZIZE ŠAĆIRBEGOVIĆ BB
Sarajevo

Neuropsihijatrijska Ordinacija Prof Dr Marijana Sandić Ordinacija Sa Kabinetom Za Psiho Terapiju (033) 645-112 GRBAVIČKA 58
Sarajevo

To je ono sto nadjoh na bihnetu.
Hvala mnogo. Prvom prilikom idem tamo. Nadam se da ce mi uspjeti pomoci. Hvala jos jednom.
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#250

Post by Drumer »

Cisto sumnjam da tebi ista moze pomoci. Imam jeftinog shtrika. Tebi dajem po diskontnoj cijeni.. :lol: :lol: :lol: Sam izaberi drvo gdje ces se objesiti... :lol:
Post Reply