Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#226 Re: Veliki Brat 2013
Vendi ili Brendon to je dopuna za njega
Samo su rekli Kraljica
Samo su rekli Kraljica
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#227 Re: Veliki Brat 2013
evo vijesti za nju
Uđe li Vendi u “Velikog Brata” sledi nastavak duela sa Majom Nikolić zbog “buljavih očiju”! Vesna...
Originalno objavljeno na stranici http://www.scandal.rs/ude-li-vendi-u-ve ... vih-ociju/ © Scandal
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#228 Re: Veliki Brat 2013
Nadam se Brandonu, a Vendi neka ide kod Ekrema.StupskaBitanga wrote:evo vijesti za njuUđe li Vendi u “Velikog Brata” sledi nastavak duela sa Majom Nikolić zbog “buljavih očiju”! Vesna...
Originalno objavljeno na stranici http://www.scandal.rs/ude-li-vendi-u-ve ... vih-ociju/ © Scandal
-
harisaga
- Posts: 335
- Joined: 17/03/2011 00:02
#229 Re: Veliki Brat 2013
tacno sam se zabrinuo kad sam vidio da ima raje koja gleda velikog brata
dobro nam je kakvi smo
dobro nam je kakvi smo
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#230 Re: Veliki Brat 2013
gleda gleda itekako vjerovali ili ne
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#231 Re: Veliki Brat 2013
Hvala što brineš, cijenimo to.harisaga wrote:tacno sam se zabrinuo kad sam vidio da ima raje koja gleda velikog brata![]()
dobro nam je kakvi smo
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#232 Re: Veliki Brat 2013
StupskaBitanga wrote:u 19:40 ulazi Vendi ili Brendon
Vidjećemo
Bilo bi zanimljivo..Brendon i Bobica..mislim..Marica
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#233 Re: Veliki Brat 2013
eto Maja ulazi u pravi dio kuće a za ove ćemo sačekati
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#234 Re: Veliki Brat 2013
Gdje gledaš?StupskaBitanga wrote:eto Maja ulazi u pravi dio kuće a za ove ćemo sačekati
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#236 Re: Veliki Brat 2013
Evo i na OBN uživo.StupskaBitanga wrote:B92 http://ex-yu-extrabalkan.weebly.com/b92.html
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#237 Re: Veliki Brat 2013
kako je zgodna ova sindi, kad je gledam tako sam tvrd i gladak, uh... 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#238 Re: Veliki Brat 2013
iz ave glupost zraci na kilometre.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#239 Re: Veliki Brat 2013
ne mogu se prestat' ibretit' koje je govno ona maja, prica svasta o svima onda udje i kako ste svi super, divni ste, woooow sindi kako si ti dobra riba, ava je prelepa bla bla
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#240 Re: Veliki Brat 2013
Hebo vas VB nema mi Odbacene 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#241 Re: Veliki Brat 2013
mozda su rekli maji da se tako ponasa.
eh, gotov VB, hajmo svi na pink i na drugu temu, da vidimo je li ekrem mazno onu ljepoticu.
auh, i zmbt mi pocinje.
eh, gotov VB, hajmo svi na pink i na drugu temu, da vidimo je li ekrem mazno onu ljepoticu.
auh, i zmbt mi pocinje.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#242 Re: Veliki Brat 2013
oooo perune dragi pored ovakve nevene njemu je izguzvana sindi zgodnadidžej wrote:kako je zgodna ova sindi, kad je gledam tako sam tvrd i gladak, uh...
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#243 Re: Veliki Brat 2013
Ni Larinog izboramali_balon wrote:Hebo vas VB nema mi Odbacene
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#244 Re: Veliki Brat 2013
ma nevena bedevija.MedenoSrce wrote:oooo perune dragi pored ovakve nevene njemu je izguzvana sindi zgodnadidžej wrote:kako je zgodna ova sindi, kad je gledam tako sam tvrd i gladak, uh...
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#245 Re: Veliki Brat 2013
zar postoji ovakva djevojka kao ava 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#246 Re: Veliki Brat 2013
ja koljena u maje
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#247 Re: Veliki Brat 2013
odakle je uopste ova ava?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#248 Re: Veliki Brat 2013
posvađaše se ava i uroš
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#249 Re: Veliki Brat 2013
respo wrote:odakle je uopste ova ava?
valjda iz splita
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#250 Re: Veliki Brat 2013
sto kresti nevena... sindi iskusno.

ava je iz zadra.
ava je iz zadra.
