Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#226 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Umjesto radnih mjesta otvaraju policijske ispostave po mjesnim zajednicama. Uhvatila ih paranoja, vide da im je narod okreno leđa pa se oslanjaju na represivni aparat. Sekretare mjesnih zajednica su izmjenjali, postavili neke svoje žbirove
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#227 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

čudi me da aliju budnju nisu negdje kandidovali. šteta je da takav poštenjačina i intelektualac ostane bez političkog angažmana.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#228 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

Ma sda drži Ilidzu,pa moze pričat ko šta hoće.Pogotovo dok je bio ziv rahm.Amer Ćenanović.Sigurno da su odredjeni potezi,izjave Memića doprinjelu smanjenju broja glasova,ali i dalje je sda najača na Ilidzi
O Memiću neću puno,već se zna i previše
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#229 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

MOSALJOZE wrote:Ma sda drži Ilidzu,pa moze pričat ko šta hoće.Pogotovo dok je bio ziv rahm.Amer Ćenanović.Sigurno da su odredjeni potezi,izjave Memića doprinjelu smanjenju broja glasova,ali i dalje je sda najača na Ilidzi
O Memiću neću puno,već se zna i previše
zato su mu sad ženu stavili na listu.

očekujem da mu i djeca uskoru postanu barem općinski vjećnici.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#230 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Ovaj ženu ugurao u Parlament
:shock: :shock:
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#231 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

nije još, tek planira. i svoju i ćenanovićevu. da mogu zajedno raspredati o sulejmanu veličanstvenom na sjednicama parlamenta.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#232 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Taman sa Dušankom Majkić da budu tandem iz mahale
vjetropirka
Posts: 289
Joined: 29/06/2012 22:01

#233 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by vjetropirka »

RahatHurmašica wrote:nije još, tek planira. i svoju i ćenanovićevu. da mogu zajedno raspredati o sulejmanu veličanstvenom na sjednicama parlamenta.
ne mogu zajedno , jedna će u državni a druga u federalni parlament :D
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#234 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

MOSALJOZE wrote:Ma sda drži Ilidzu,pa moze pričat ko šta hoće.Pogotovo dok je bio ziv rahm.Amer Ćenanović.Sigurno da su odredjeni potezi,izjave Memića doprinjelu smanjenju broja glasova,ali i dalje je sda najača na Ilidzi
O Memiću neću puno,već se zna i previše
SDA na Ilidži nije jača od SDA u Novom Sarajevu, Novom Gradu i Centru dok u Starom Gradu je zavladao SBB. SDA na Ilidži svakako je slabija od SDA u drugim prigradskim općinama - Ilijaš, Vogošća, Trnovo i Hadžići.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#235 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

jon_jovi wrote:
MOSALJOZE wrote:Ma sda drži Ilidzu,pa moze pričat ko šta hoće.Pogotovo dok je bio ziv rahm.Amer Ćenanović.Sigurno da su odredjeni potezi,izjave Memića doprinjelu smanjenju broja glasova,ali i dalje je sda najača na Ilidzi
O Memiću neću puno,već se zna i previše
SDA na Ilidži nije jača od SDA u Novom Sarajevu, Novom Gradu i Centru dok u Starom Gradu je zavladao SBB. SDA na Ilidži svakako je slabija od SDA u drugim prigradskim općinama - Ilijaš, Vogošća, Trnovo i Hadžići.
totalni MRAK
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#236 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

jon_jovi wrote:
MOSALJOZE wrote:Ma sda drži Ilidzu,pa moze pričat ko šta hoće.Pogotovo dok je bio ziv rahm.Amer Ćenanović.Sigurno da su odredjeni potezi,izjave Memića doprinjelu smanjenju broja glasova,ali i dalje je sda najača na Ilidzi
O Memiću neću puno,već se zna i previše
SDA na Ilidži nije jača od SDA u Novom Sarajevu, Novom Gradu i Centru dok u Starom Gradu je zavladao SBB. SDA na Ilidži svakako je slabija od SDA u drugim prigradskim općinama - Ilijaš, Vogošća, Trnovo i Hadžići.
Novo Sarajevo Koldzo drzi bez problema,čisto podsjećanja radi SDP je drzao 12 godina Novi grad,a mislim da se i Hadzibajrić zajebo što je otišo u SBB.U Trnovu je jaka ona partija koju izabere sadašnji načelnik.Sa SBIH uzimao 2 puta izbore,i sad sa SDP-om.Ove ostale općine svakako pripadaju SDA.
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#237 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

Ilidža je osuđena na memića i slične zbog velikog broja ruralnog stanovništva.
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#238 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

MOSALJOZE wrote:
jon_jovi wrote:
MOSALJOZE wrote:Ma sda drži Ilidzu,pa moze pričat ko šta hoće.Pogotovo dok je bio ziv rahm.Amer Ćenanović.Sigurno da su odredjeni potezi,izjave Memića doprinjelu smanjenju broja glasova,ali i dalje je sda najača na Ilidzi
O Memiću neću puno,već se zna i previše
SDA na Ilidži nije jača od SDA u Novom Sarajevu, Novom Gradu i Centru dok u Starom Gradu je zavladao SBB. SDA na Ilidži svakako je slabija od SDA u drugim prigradskim općinama - Ilijaš, Vogošća, Trnovo i Hadžići.
Novo Sarajevo Koldzo drzi bez problema,čisto podsjećanja radi SDP je drzao 12 godina Novi grad,a mislim da se i Hadzibajrić zajebo što je otišo u SBB.U Trnovu je jaka ona partija koju izabere sadašnji načelnik.Sa SBIH uzimao 2 puta izbore,i sad sa SDP-om.Ove ostale općine svakako pripadaju SDA.
Na izborima za općinsko vijeće 2000. godine na Ilidži SDP je osvojio 4900. glasova, Stranka za BiH 3900 a SDA 2.900 glasova što govori o nedodirljivosti SDA na Ilidži. Na ovim izborima 2012. SDA je imala jednu trećinu glasova i u jednakom broju i za načelnika a što je sigrno najslabiji rezultat na kantonu poslije općine Stari Grad i more bit Trnova ali i ta Stranka za BiH nakon debakla Harisa Silajdžića jeste frakcija SDA a cijelo vrijeme je zapravo isprdak SDA.
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#239 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

jon_jovi wrote:
Na izborima za općinsko vijeće 2000. godine na Ilidži SDP je osvojio 4900. glasova, Stranka za BiH 3900 a SDA 2.900 glasova što govori o nedodirljivosti SDA na Ilidži. Na ovim izborima 2012. SDA je imala jednu trećinu glasova i u jednakom broju i za načelnika a što je sigrno najslabiji rezultat na kantonu poslije općine Stari Grad i more bit Trnova ali i ta Stranka za BiH nakon debakla Harisa Silajdžića jeste frakcija SDA a cijelo vrijeme je zapravo isprdak SDA.
i opet izabraše provjereno korumpiranog načelnika iz sda pomoću sdp glasova :D

dakle, sda na ilidži forever :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#240 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Na izborima za općinsko vijeće 2000. godine na Ilidži SDP je osvojio 4900. glasova, Stranka za BiH 3900 a SDA 2.900 glasova što govori o nedodirljivosti SDA na Ilidži. Na ovim izborima 2012. SDA je imala jednu trećinu glasova i u jednakom broju i za načelnika a što je sigrno najslabiji rezultat na kantonu poslije općine Stari Grad i more bit Trnova ali i ta Stranka za BiH nakon debakla Harisa Silajdžića jeste frakcija SDA a cijelo vrijeme je zapravo isprdak SDA.
a koliko se Sandžaka, Istočne Bosne i ostalih ruralnih dijelova BiH naselilo u zadnjih 14 godina
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#241 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Istina je da je zbog beneficija mnogo ljudi s tog područja prijavilo boravak a time i glasanje na Ilidži od 2006. godine.
Kad će doč SIPA po Memića. Nije manje kriminala napravio od Kemice Čauševića?
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#242 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

jon_jovi wrote: Na izborima za općinsko vijeće 2000. godine na Ilidži SDP je osvojio 4900. glasova, Stranka za BiH 3900 a SDA 2.900 glasova što govori o nedodirljivosti SDA na Ilidži. Na ovim izborima 2012. SDA je imala jednu trećinu glasova i u jednakom broju i za načelnika a što je sigrno najslabiji rezultat na kantonu poslije općine Stari Grad i more bit Trnova ali i ta Stranka za BiH nakon debakla Harisa Silajdžića jeste frakcija SDA a cijelo vrijeme je zapravo isprdak SDA.
i uz par nekretnina uredno predali vlast husi i slicnim balvanima iz sda
RahatHurmašica
Posts: 2013
Joined: 25/04/2013 08:49

#243 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by RahatHurmašica »

da, to sam mu i ja rekao ali se pravi da ne vidi... :D
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#244 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Ne baziram se na intrige ispod stola nego sam htio reči da Ilidža nije toliko uporište SDA koliko se to predstavlja.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#245 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by O'zone »

Naletjoh negdje na ovo.

Image

Kako ono bi slogan onog iz Trnova?! "Dođe čovjek vedra čela i napravi čaršiju od sela"


GOOOOOOOOOOOOOOO MEMIĆ!!!
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#246 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

jon_jovi wrote:Ne baziram se na intrige ispod stola nego sam htio reči da Ilidža nije toliko uporište SDA koliko se to predstavlja.
to je tačno, ali sam mišljenja da sda opstaje ovoliko dugo i zbog nesposobnosti konkretno sdp-a, tj pogotovo starijih članova koji zbog raznoraznih privatno-poslovnih interesa neće da uđu u otvorenu borbu sa sda, tj sve se svodi na kampanju mjesec dana pred izbore, par štandova, omladinu nafuraju i to je to. svaka čast pojedinim vjećnicima, pogotovo S.A. iz sdp-a, koji se kao lav bori sa kriminalcima u vijeću, jedini je digao ruku protiv budžeta koji je godinama katastrofalan i namjenski napravljen da se lihvari namiruju
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#247 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

Samo postoji jedan dokaz koji pobija dosta tih teorija,pa čak i tu o budzetu.Ako neko uporedi Ilidzu prije 8-10 godina i danas to je nebo i zemlja.Uradjeno je mnogo toga,i niko ne moze reci da su loše radili.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#248 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

MOSALJOZE wrote:Samo postoji jedan dokaz koji pobija dosta tih teorija,pa čak i tu o budzetu.Ako neko uporedi Ilidzu prije 8-10 godina i danas to je nebo i zemlja.Uradjeno je mnogo toga,i niko ne moze reci da su loše radili.
pa uredno su dozvole izdavali, to im se ne može osporiti.
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#249 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

To što se grad po inerciji širi ka Ilidži i na Ilidži to nije zasluga Senaida Memića. Općina fino pobere lovu za dozvole, takse i poreze i onda normalno da je bužet veći. Također Ilidža je jedina općina sa rastom stanovništva i sada ima 72.000 sa daljom tendencijom rasta. To utiče na rast prihoda ali je to posljedica dogovora o preseljenju stanovištva Izetbegović - Milošević a ne zasluga ilidžanskih vlasti. Općinska vlast nit ima kakv plan niti ga je kada imala.
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#250 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by jon_jovi »

Admir_1984 wrote:
jon_jovi wrote:Ne baziram se na intrige ispod stola nego sam htio reči da Ilidža nije toliko uporište SDA koliko se to predstavlja.
to je tačno, ali sam mišljenja da sda opstaje ovoliko dugo i zbog nesposobnosti konkretno sdp-a, tj pogotovo starijih članova koji zbog raznoraznih privatno-poslovnih interesa neće da uđu u otvorenu borbu sa sda, tj sve se svodi na kampanju mjesec dana pred izbore, par štandova, omladinu nafuraju i to je to. svaka čast pojedinim vjećnicima, pogotovo S.A. iz sdp-a, koji se kao lav bori sa kriminalcima u vijeću, jedini je digao ruku protiv budžeta koji je godinama katastrofalan i namjenski napravljen da se lihvari namiruju
SDP nije dao nikakvo ime koje bi bilo prepoznatljivo. Osim Smiljane Viteškić nema nikakvo poznato ime bilo da se radi o mladom ili starom kadru.
Post Reply