SDA-All about

Post Reply
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#22476 Re: SDA-All about

Post by gospodja profiterka »

palermo wrote:
gospodja profiterka wrote: Podilaženje me nikada nije obeshrabrilo, kad smo već načeli metadiskusiju. :D
Velika je ovo pobjeda Čovića, a ni Bakiru nije mrsko. Sve će se to iskristalizirati uskoro, nema potrebe ni raspravljati. Inače sve rasprave o našoj političkoj sceni odvijaju se na isti način: jedni viču JESTE, drugi viču NIJE, a kad vrijeme pokaže ko je bio u pravu zavlada muk. Čemu onda?

P.S. Hare jeste od političkog marginalca upitne političke težine i legitimiteta napravio neprikosnovenog vožda. I to namjerno, naravno.
Nema podilaženja nikakva, ta ti je primjedba bespotrebna. Dovoljnoje bilo da uzmeš k znanju.

Ostalo te nisam ništa razumio...osim ovoga da nema ni potrebe raspravljati, sa čime se mogu složiti...
To je sve što si trebao razumjeti.
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#22477 Re: SDA-All about

Post by oridjidji »

Neki dan sa dzume, Reis malo vazio o trenutnoj situaciji na svijetu, a Kirbas se slika ispred Harema Begove s rajom i kako prolazim pored, prva mi misao bi da mu jednu seftu opalim. Sreca, pa nikada ne slusam prvu misao. :D
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#22478 Re: SDA-All about

Post by gospodja profiterka »

oridjidji wrote:Neki dan sa dzume, Reis malo vazio o trenutnoj situaciji na svijetu, a Kirbas se slika ispred Harema Begove s rajom i kako prolazim pored, prva mi misao bi da mu jednu seftu opalim. Sreca, pa nikada ne slusam prvu misao. :D
:D Impulse control
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#22479 Re: SDA-All about

Post by zenit dozic »

Čuo sam da je Baka negdje izjavio da je u protekloj godini zaposleno 10 tisuća grla i da je to u skladu sa strategijom od sto tisuća u 10 ljeta :D
palermo
Posts: 25335
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#22480 Re: SDA-All about

Post by palermo »

gospodja profiterka wrote:
To je sve što si trebao razumjeti.
Razumio gospodarice
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#22481 Re: SDA-All about

Post by oridjidji »

gospodja profiterka wrote:
oridjidji wrote:Neki dan sa dzume, Reis malo vazio o trenutnoj situaciji na svijetu, a Kirbas se slika ispred Harema Begove s rajom i kako prolazim pored, prva mi misao bi da mu jednu seftu opalim. Sreca, pa nikada ne slusam prvu misao. :D
:D Impulse control
Bas tako :)
User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#22482 Re: SDA-All about

Post by AntiKrist »

Jaci smo od sudbineee :)

User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#22483 Re: SDA-All about

Post by AntiKrist »

Volim BiH,volim SDA !!

User avatar
AntiKrist
Posts: 318
Joined: 17/02/2015 07:42

#22484 Re: SDA-All about

Post by AntiKrist »

idemooooooooooooooooooo

HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22485 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

a sad wrote:Sudbina Bakira (SDA) zavisi od sudbine babe Erdogana!

Sto prije bude unisten Erdogan tako ce i trezoras shvatiti da je u Europi a ne medju azijskim kozojebima!
SDA je uz narod, po zelji naroda, za narod.....

SDA je za BiH.....

SAMO SDA NA SVIM NIVOIMA - U jedinstvu je snaga.

a umjesto erdoana doci ce neki novi - bio to Klaus,Franc...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#22486 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Patria i Bakir Alispahić su sve što je ostalo od opozicije u FBiH.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#22487 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

palermo wrote:
Reisova wrote:Pitanje? Ovo Bakirovo vracanje Dodika u zivot, jel smatrate da je nedostatak politickog marifetluka ili namjerno ? Realno vratip ga je iz mrtvih te srbe ujedinio.... !?
Ujedino Srbe...........o jbt život, to bili su razjedinjeni u pogledu Republike Srpske.......


đe onaj Vječiti da me bocne za SDA.. :D
Nema potrebe da te ovdje bilo ko bocka, dovoljno ti je što svaki dan gledaš kako se grle Fahro i Bakir.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22488 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Reisova wrote:Pitanje? Ovo Bakirovo vracanje Dodika u zivot, jel smatrate da je nedostatak politickog marifetluka ili namjerno ? Realno vratip ga je iz mrtvih te srbe ujedinio.... !?
Ne bih precjenjivala njegove političke vještine. Nespretan pokušaj zakucavanja nacionalnog poena na domaćem terenu, što su gosti iskoristili za ponovnu homogenizaciju i jačanje.
Štagod da mu je zaista bila namjera, u ovoj ''akciji'' oni su poentirali, a on iz nje izašao slabiji.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#22489 Re: SDA-All about

Post by ultima_palabra »

Bez stranaca ta odluka nikad ne bi bila donijeta. Nekome je u interesu da se ponovo malo zakuha, pošto je vatra od referenduma oslabila...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22490 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Da, i to je moguće. Zato zaboravljeni Dodik niotkud u 7 dana na FTV-u i FACE-u ...
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#22491 Re: SDA-All about

Post by oridjidji »

ultima_palabra wrote:Patria i Bakir Alispahić su sve što je ostalo od opozicije u FBiH.
Na kraju je pokusase kupiti, ali dzaba im koferi para. :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#22492 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

bio volej ili ne bio odluka je tu, crno na bijelo
jednog lijepog divnog dana će proraditi pravosudni sistem, i tada više neće biti važan ni guardian ni bakir
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#22493 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:Da, i to je moguće. Zato zaboravljeni Dodik niotkud u 7 dana na FTV-u i FACE-u ...
Malo se pretjeruje sa teorijama zavjere. Ima tri godine kako je Bakir ovo poslao Ustavnom sudu, a Ustavni sud je odluku nekada morao donijeti.
Nije mi uopće jasno koji trenutak bi bio manje loš, svaka druga godina je predizborna, nekakvih zakuhavanja nikada ne manjka, mogućnost zloupotrebe uvijek postoji.

Bitnije pitanje je Bakirovih motiva, s obzirom da je njemu i njegovima do Ustava BiH stalo ko do lanjskog snijega, jedini domet i ove apelacije ostaje na 'e jes' im reko' ...
User avatar
Reisova
Posts: 1018
Joined: 15/08/2011 16:28

#22494 Re: SDA-All about

Post by Reisova »

VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote:Da, i to je moguće. Zato zaboravljeni Dodik niotkud u 7 dana na FTV-u i FACE-u ...
Malo se pretjeruje sa teorijama zavjere. Ima tri godine kako je Bakir ovo poslao Ustavnom sudu, a Ustavni sud je odluku nekada morao donijeti.
Nije mi uopće jasno koji trenutak bi bio manje loš, svaka druga godina je predizborna, nekakvih zakuhavanja nikada ne manjka, mogućnost zloupotrebe uvijek postoji.

Bitnije pitanje je Bakirovih motiva, s obzirom da je njemu i njegovima do Ustava BiH stalo ko do lanjskog snijega, jedini domet i ove apelacije ostaje na 'e jes' im reko' ...[/quote
Dobro receno u vezi motiva a bice i politicka nezrelost kao i kod rahmetli babe.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#22495 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

Reisova wrote:
VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote:Da, i to je moguće. Zato zaboravljeni Dodik niotkud u 7 dana na FTV-u i FACE-u ...
Malo se pretjeruje sa teorijama zavjere. Ima tri godine kako je Bakir ovo poslao Ustavnom sudu, a Ustavni sud je odluku nekada morao donijeti.
Nije mi uopće jasno koji trenutak bi bio manje loš, svaka druga godina je predizborna, nekakvih zakuhavanja nikada ne manjka, mogućnost zloupotrebe uvijek postoji.

Bitnije pitanje je Bakirovih motiva, s obzirom da je njemu i njegovima do Ustava BiH stalo ko do lanjskog snijega, jedini domet i ove apelacije ostaje na 'e jes' im reko' ...[/quote
Dobro receno u vezi motiva a bice i politicka nezrelost kao i kod rahmetli babe.
vi ste svjesni da će se ova odluka morati sprovesti jednog dana
bilo to iduće hefte ili iduće godine, sprovest će se
User avatar
Truba
Posts: 93815
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#22496 Re: SDA-All about

Post by Truba »

sta veli sda
mostar glavni grad federacije

nema komentara???
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#22497 Re: SDA-All about

Post by Vidal89 »

gdje HM sta veli na ovo Mostar glavni grad fbih

jel to odgvornost sda?? :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#22498 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Covic zazelio, rekao, Bakir ispunio.
To je nova igrica. Kako nekome nije jasno vise to :D
Samo sada ozbiljno mislim da Dragan drzi za 'jaja' Bakasa. Da mu nesto zna, ima dokumentaciju...drzi rodbinu k'o taoce :-D :D :lol: ....nesto, nesto.... :skoljka:

Ide uvezana varijanta. Treci entitet, uvezivanjem preko jedinstvene izborne jedinice sa vecinskim HDZ glasackim tjelom + Mostar glavni grad Federacije.

Treci stepen...ovaj, stupanj, da se baci pred njega na koljena, i izvrsi felacijo. :kiss: :D
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22499 Re: SDA-All about

Post by XXS »

Ma borio se Bakir ko lav, do zadnjeg Bosnjaka mimo 50 novobegovskih familija.

Kao i obicno od SDA, AL' BOLJE SE NIJE MOGLO.

PS - Danas se u Parizu sastali svi vidjeniji i ugledniji ljudi dunjaluka na konferenciji za klimatske promjene. Gdje su nasa tri pakasa i ko ih za sta pita???
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22500 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

Ne drži niko nikoga ni za šta. Svi imaju istu ''agendu'', tri etnička fildžana s apsolutnom vlašću i kontrolom jedne familije i desetak pobočnih, pa tako zajedno i koračaju ka tom cilju.
To što neko ima dojam da ovaj ''pušta'' ili onaj ''zateže'', samo je do oka posmatrača. Plan je iskreiran davno, a crno na bijelo postavljen davnog marta 1994.
Post Reply