SDA-All about

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22401 Re: SDA-All about

Post by pici »

Rođenje 3. mart 1946
Novi Pazar, Jugoslavija (danas Srbija)
Puno ime Ejup Ganić
Nacionalnost Bošnjak
Politička stranka SDA (1994-1999)
Vjera Islam


"Nacionalizam još uvijek živi na prostorima bivše Jugoslavije. Ako se budu poštovale međunarodne norme i pravila, ljudi će se vratiti svojim kućama. Ljudi koji su počinili zločine treba da budu u zatvoru. Onda će nacionalizam nestati, a od njega danas živi jedna velika produkcija ljudi koji su na funkcijama", rekao je Ganić.




U Qurcu je snaga na svim nivoJima... :bih:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22402 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

HM 2011 wrote: U međuvremenu, broj zaposlenih RASTE, izvoz RASTE (neki čujem imaju probleme sa izvoznom sirovinom, o jadu se zabavili ljudi), Investicije u BiH RASTU a za čudo - nisu u pitanju javni radovi, nego isti tek trebaju započeti.......

Ponovno te pozivam, namjerno, jer nam je za rast i razvoj potrebna plebiscitarna podrška,

Bezbroj je polja na kojima SDA i Bošnjaci tek trebaju da se dokažu i pokažu,

Podrži SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga !
I Poplašen ovo vjerovatno podržava
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83454
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22403 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »



uspavanka za hm
kike-tike
Posts: 328
Joined: 30/01/2013 11:33

#22404 Re: SDA-All about

Post by kike-tike »

HM 2011 wrote:
_BataZiv_0809 wrote::facepalm:
Pošto vidim da si navalio na omalovažavanje, sve što želim da ukažem je da SDA radi u našu korist, a da je aktivnost kontra SDA svedena na analiziranje karijernog uspona Sebije Izetbegović, njene odjevne predmete i slično, pa malo red poplašena, i na kraju analize o etičkoj opravdanosti investicije od 1,5 milijardi u Banoviće te poziciji Kukića u svemu tome.....

U međuvremenu, broj zaposlenih RASTE, izvoz RASTE (neki čujem imaju probleme sa izvoznom sirovinom, o jadu se zabavili ljudi), Investicije u BiH RASTU a za čudo - nisu u pitanju javni radovi, nego isti tek trebaju započeti.......

Ponovno te pozivam, namjerno, jer nam je za rast i razvoj potrebna plebiscitarna podrška,

Bezbroj je polja na kojima SDA i Bošnjaci tek trebaju da se dokažu i pokažu,

Podrži SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga !
Evo da su ti ovi podaci tacni, daj mi reci molim te, kako je to zasluga SDA ili bilo koje druge stranke ? To sto ja otvorim fabriku i svojim znanjem, radom i trudom zaposlim i izvezem negdje XY tona necega se pripise vladajucoj kasti ?
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22405 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

pici wrote:
Rođenje 3. mart 1946
Novi Pazar, Jugoslavija (danas Srbija)
Puno ime Ejup Ganić
Nacionalnost Bošnjak
Politička stranka SDA (1994-1999)
Vjera Islam


"Nacionalizam još uvijek živi na prostorima bivše Jugoslavije. Ako se budu poštovale međunarodne norme i pravila, ljudi će se vratiti svojim kućama. Ljudi koji su počinili zločine treba da budu u zatvoru. Onda će nacionalizam nestati, a od njega danas živi jedna velika produkcija ljudi koji su na funkcijama", rekao je Ganić.




U Qurcu je snaga na svim nivoJima... :bih:
http://www.maglaj.net/bh/poplave.php

Maglaj – godinu dana poslije poplave

U sklopu EU Programa za oporavak od poplava do danas je u Maglaju već realizirana pomoć u vrijednosti od 3,21 miliona eura, odnosno 6,28 miliona KM, od predviđenih 4 miliona eura, odnosno 7,82 miliona KM.

Prema podacima Delegacije EU u BiH, završeni su radovi na na sanaciji i opremanju su završeni u tri škole, Dječijem vrtiću, Domu zdravlja, Centru za socijalni rad i zgradi Općine. Vrijednost ulaganja kreće se od 70.000 KM, koliko je uloženo u obnovu objekta Centra za socijalni rad pa do 1.0480.000 KM za obnovu Doma zdravlja.

Radovi su još uvijek u toku na Područnoj školi Ulišnjak - 78.000 KM. Sve obrazovne institucije opremljene su namještajem, didaktičkom, sportskom i opremom za laboratorije u iznosu od oko 190.000 KM. U okviru ovog EU programa, do danas je sanirano oko 180 stambenih jedinica, ukupne vrijednosti 1.538.600 KM, dok se ukupno planira sanacija 309 kuća u Maglaju s ukupnom investicijom u iznosu od 2.626.500 KM. Ukupna investicija u ekonomski oporavak za mala i srednja preduzeća iznosila je oko 380.000 EUR, odnosno 744.000 KM. Bespovratna finansijska sredstva dodijeljena su za 7 preduzeća na području Maglaja: BAS, Geo-put, Sarajmilk, Zanati, Sirovina EKO, Coning AG i Pekara Non stop, čime je dat doprinos očuvanju 139 radnih mjesta.

Nadalje, osigurano je oko 300.000 KM za podršku poljoprivrednim proizvođačima u općini Maglaj u oživljavanju njihovih proizvodnih kapaciteta. Međutim, konačni iznos ovisi o rezultatima javnih poziva koji su nedavno finalizirani. U Maglaju je u sklopu UN-ovog programa „Danas za nas“ investirano oko 563.000 KM kroz aktivnosti usmjerene na ekonomski oporavak (program javnih radova, nabavka plastenika), nabavku medicinske opreme (dijalizno vozilo, vakcine, antibiotici i ostala oprema), opremanje javnih ustanova te sanaciju klizišta (drenažne cijevi te geotekstil). Aktivnosti su finansirane kroz donacije ECHO-a, Norveške, Slovačke i Švicarske vlade. Kroz UN-ov Program planirana je i obnova Doma kulture (UNESCO), te nabavka medicinske opreme (Norveška).


U ovom slučaju - U jedinstvu je snaga !
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22406 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

kike-tike wrote:
HM 2011 wrote:
_BataZiv_0809 wrote::facepalm:
Pošto vidim da si navalio na omalovažavanje, sve što želim da ukažem je da SDA radi u našu korist, a da je aktivnost kontra SDA svedena na analiziranje karijernog uspona Sebije Izetbegović, njene odjevne predmete i slično, pa malo red poplašena, i na kraju analize o etičkoj opravdanosti investicije od 1,5 milijardi u Banoviće te poziciji Kukića u svemu tome.....

U međuvremenu, broj zaposlenih RASTE, izvoz RASTE (neki čujem imaju probleme sa izvoznom sirovinom, o jadu se zabavili ljudi), Investicije u BiH RASTU a za čudo - nisu u pitanju javni radovi, nego isti tek trebaju započeti.......

Ponovno te pozivam, namjerno, jer nam je za rast i razvoj potrebna plebiscitarna podrška,

Bezbroj je polja na kojima SDA i Bošnjaci tek trebaju da se dokažu i pokažu,

Podrži SDA na svim nivoima - U jedinstvu je snaga !
Evo da su ti ovi podaci tacni, daj mi reci molim te, kako je to zasluga SDA ili bilo koje druge stranke ? To sto ja otvorim fabriku i svojim znanjem, radom i trudom zaposlim i izvezem negdje XY tona necega se pripise vladajucoj kasti ?
Aktivna vanjskotrgovinska politika, stimulacija zapošljavanja i privredene aktivnosti, dodatna stimulaicja reformskom agendom koja tek treba i mora usljediti ali zaista i privrenici koji su sve to iskoristili !

Zato ponavljam U jedinstvu je snaga !
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22407 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

HM 2011 wrote: U ovom slučaju - U jedinstvu je snaga !
http://radiosarajevo.ba/novost/206681/d ... cije-za-eu
User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22408 Re: SDA-All about

Post by pici »

HM 2011 wrote:
http://www.maglaj.net/bh/poplave.php

Maglaj – godinu dana poslije poplave

U sklopu EU Programa za oporavak od poplava do danas je u Maglaju već realizirana pomoć u vrijednosti od 3,21 miliona eura, odnosno 6,28 miliona KM, od predviđenih 4 miliona eura, odnosno 7,82 miliona KM.

Prema podacima Delegacije EU u BiH, završeni su radovi na na sanaciji i opremanju su završeni u tri škole, Dječijem vrtiću, Domu zdravlja, Centru za socijalni rad i zgradi Općine. Vrijednost ulaganja kreće se od 70.000 KM, koliko je uloženo u obnovu objekta Centra za socijalni rad pa do 1.0480.000 KM za obnovu Doma zdravlja.

Radovi su još uvijek u toku na Područnoj školi Ulišnjak - 78.000 KM. Sve obrazovne institucije opremljene su namještajem, didaktičkom, sportskom i opremom za laboratorije u iznosu od oko 190.000 KM. U okviru ovog EU programa, do danas je sanirano oko 180 stambenih jedinica, ukupne vrijednosti 1.538.600 KM, dok se ukupno planira sanacija 309 kuća u Maglaju s ukupnom investicijom u iznosu od 2.626.500 KM. Ukupna investicija u ekonomski oporavak za mala i srednja preduzeća iznosila je oko 380.000 EUR, odnosno 744.000 KM. Bespovratna finansijska sredstva dodijeljena su za 7 preduzeća na području Maglaja: BAS, Geo-put, Sarajmilk, Zanati, Sirovina EKO, Coning AG i Pekara Non stop, čime je dat doprinos očuvanju 139 radnih mjesta.

Nadalje, osigurano je oko 300.000 KM za podršku poljoprivrednim proizvođačima u općini Maglaj u oživljavanju njihovih proizvodnih kapaciteta. Međutim, konačni iznos ovisi o rezultatima javnih poziva koji su nedavno finalizirani. U Maglaju je u sklopu UN-ovog programa „Danas za nas“ investirano oko 563.000 KM kroz aktivnosti usmjerene na ekonomski oporavak (program javnih radova, nabavka plastenika), nabavku medicinske opreme (dijalizno vozilo, vakcine, antibiotici i ostala oprema), opremanje javnih ustanova te sanaciju klizišta (drenažne cijevi te geotekstil). Aktivnosti su finansirane kroz donacije ECHO-a, Norveške, Slovačke i Švicarske vlade. Kroz UN-ov Program planirana je i obnova Doma kulture (UNESCO), te nabavka medicinske opreme (Norveška).


U ovom slučaju - U jedinstvu je snaga !



U QurCu je snaga na svim nivoJima :bih:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83454
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22409 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

Je li to Ejup Ganic pricao o nacionalistima koji su se na taj konto obogatili :facepalm:
User avatar
pici
Posts: 46371
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22410 Re: SDA-All about

Post by pici »

_BataZiv_0809 wrote:Je li to Ejup Ganic pricao o nacionalistima koji su se na taj konto obogatili :facepalm:
jebiga došHo tobe :mrgreen:
kike-tike
Posts: 328
Joined: 30/01/2013 11:33

#22411 Re: SDA-All about

Post by kike-tike »

[/quote]

Aktivna vanjskotrgovinska politika, stimulacija zapošljavanja i privredene aktivnosti, dodatna stimulaicja reformskom agendom koja tek treba i mora usljediti ali zaista i privrenici koji su sve to iskoristili !

Zato ponavljam U jedinstvu je snaga ![/quote]

Haj ti to meni jarane konkretno, ja sam ti konkretan covjek. Koji zakon ? Akt ? Green Field investicija ? Nemoj mi ublehe i magle.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#22412 Re: SDA-All about

Post by sabina1 »

pici wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Je li to Ejup Ganic pricao o nacionalistima koji su se na taj konto obogatili :facepalm:
jebiga došHo tobe :mrgreen:
Imaš kuću , imaš stan - vrati stan :lol:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#22413 Re: SDA-All about

Post by nemampojma0 »

Tokom kampanje za izbore 2014., SDA u Janji dijelila pakete svojim glasačima sa namirnicama koje su na sebi imale oznaku za humanitarnu pomoć skupljenu tokom majskih poplava.
100% provjerena informacija.
Taj gornji video klip sve kazao.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22414 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

cim stranka nesta dobro napravi zaovaj narod odma dodzu horde pljuvaca dato popljuju aniko ne ce priznat kolkoje najaca bosnjacka stranka zaposlila strucni ljudi udrzavnu sluzbu itako zbrinula kolko hos ljudi adahin ni je zbrinula sadbi ioni bili nabirovu anikoto dapofali
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#22415 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

Uzaludan ti je trud, ovdje, na forumu, prosipati tu ublehasku propagandu. To moze po sjelima i tefericina jos.
Ko recimo to oko 'porasti' zaposlenih. A radi se u 95% o ljudima koji su skinuti sa biroa, jer su im 'primanja', ili neki vid socijalnog davanja, preko 200KM (il ne znam bas tacno koliki je to mizerni prag).
Dakle, ne da to nije uspjeh SDA, nego je klasican primjer bezosjecajnosti spram najsiromasnijem puku.

I ti radovi oko obnove poslije poplava, pa to je ogromna vecina dobacija, i apliciranja u EU fondove, koji i jesu namjenjeni za to.


Mafijasko udruzenje, koje se tendenciozno, samoinicijativno, deklarise kao politicka stranka. A zapravo skup sitnih begova/feudalaca, ratnih profitera, pljackasa...i onda armije budzetskih korisnika i ekipe koja je na neki nacin 'dobra' zbog ovakvog vladanja SDA.

Al hajd' ti opet cirkusantske floskuule tipa - u jedinstvu je snaga i slicne ispraznosti. :D

Al kazem ti, nije ti ovo teferic u Siminom Hanu, i sl. Ovjde ces tom pricom, i odbranom neodbranivoga, samo agitovati pokoji cinicni/prezirni osmjeh.
Znamo vas ba :D . I to je poenta cijele price :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#22416 Re: SDA-All about

Post by -LIBERO- »

sabina1 wrote:
pici wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Je li to Ejup Ganic pricao o nacionalistima koji su se na taj konto obogatili :facepalm:
jebiga došHo tobe :mrgreen:
Imaš kuću , imaš stan - vrati stan :lol:
Kolegice, mala ispravka. :D

Imas kucu, imas stan, imas sator - vrati sator. :lol: :zzzz: ;-)
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22417 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

nemampojma0 wrote:Tokom kampanje za izbore 2014., SDA u Janji dijelila pakete svojim glasačima sa namirnicama koje su na sebi imale oznaku za humanitarnu pomoć skupljenu tokom majskih poplava.
100% provjerena informacija.
Taj gornji video klip sve kazao.
istaje tuj cudno panormalo dace djelit stosu dobili dzaba bolje vegoda kupuju itako trose budjecke pare a narod cese svakako snac mijesto da podrzajete vake poteze vihin kudite zatonamje vako
sviza ezdea
Last edited by hizo ramidovic on 26/11/2015 18:36, edited 1 time in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 140443
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#22418 Re: SDA-All about

Post by muha_sa »

hizo ramidovic wrote:cim stranka nesta dobro napravi zaovaj narod odma dodzu horde pljuvaca dato popljuju aniko ne ce priznat kolkoje najaca bosnjacka stranka zaposlila strucni ljudi udrzavnu sluzbu itako zbrinula kolko hos ljudi adahin ni je zbrinula sadbi ioni bili nabirovu anikoto dapofali
:thumbup:
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#22419 Re: SDA-All about

Post by nemampojma0 »

hizo ramidovic wrote:
nemampojma0 wrote:Tokom kampanje za izbore 2014., SDA u Janji dijelila pakete svojim glasačima sa namirnicama koje su na sebi imale oznaku za humanitarnu pomoć skupljenu tokom majskih poplava.
100% provjerena informacija.
Taj gornji video klip sve kazao.
istaje tuj cudno panormalo dace djelit stosu dobili dzaba bolje vegoda kupuju itako trose budjecke pare a narod cese svakako snac mijesto da podrzajete vake poteze vihin kudite zatonamje vako
sviza ezdea
Takoje brate hizo!!!
Jasam to na veo koprimjer kako treba stediti pare svih nas samo zasebe i jeftino voditi kampanju ko pravi domacini.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22420 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

tosu bili paketi stohin rok trajanja brzo istico paje bolje daseto podjeli jerbo dokto dodze tamo dzesu bile poplave tobise pokvarilo avako dobro ljudima dobro stranki stoje ustedila pare i svima nam odma budne ljepo idrago
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22421 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

pici wrote:
HM 2011 wrote:
http://www.maglaj.net/bh/poplave.php

Maglaj – godinu dana poslije poplave

U sklopu EU Programa za oporavak od poplava do danas je u Maglaju već realizirana pomoć u vrijednosti od 3,21 miliona eura, odnosno 6,28 miliona KM, od predviđenih 4 miliona eura, odnosno 7,82 miliona KM.

Prema podacima Delegacije EU u BiH, završeni su radovi na na sanaciji i opremanju su završeni u tri škole, Dječijem vrtiću, Domu zdravlja, Centru za socijalni rad i zgradi Općine. Vrijednost ulaganja kreće se od 70.000 KM, koliko je uloženo u obnovu objekta Centra za socijalni rad pa do 1.0480.000 KM za obnovu Doma zdravlja.

Radovi su još uvijek u toku na Područnoj školi Ulišnjak - 78.000 KM. Sve obrazovne institucije opremljene su namještajem, didaktičkom, sportskom i opremom za laboratorije u iznosu od oko 190.000 KM. U okviru ovog EU programa, do danas je sanirano oko 180 stambenih jedinica, ukupne vrijednosti 1.538.600 KM, dok se ukupno planira sanacija 309 kuća u Maglaju s ukupnom investicijom u iznosu od 2.626.500 KM. Ukupna investicija u ekonomski oporavak za mala i srednja preduzeća iznosila je oko 380.000 EUR, odnosno 744.000 KM. Bespovratna finansijska sredstva dodijeljena su za 7 preduzeća na području Maglaja: BAS, Geo-put, Sarajmilk, Zanati, Sirovina EKO, Coning AG i Pekara Non stop, čime je dat doprinos očuvanju 139 radnih mjesta.

Nadalje, osigurano je oko 300.000 KM za podršku poljoprivrednim proizvođačima u općini Maglaj u oživljavanju njihovih proizvodnih kapaciteta. Međutim, konačni iznos ovisi o rezultatima javnih poziva koji su nedavno finalizirani. U Maglaju je u sklopu UN-ovog programa „Danas za nas“ investirano oko 563.000 KM kroz aktivnosti usmjerene na ekonomski oporavak (program javnih radova, nabavka plastenika), nabavku medicinske opreme (dijalizno vozilo, vakcine, antibiotici i ostala oprema), opremanje javnih ustanova te sanaciju klizišta (drenažne cijevi te geotekstil). Aktivnosti su finansirane kroz donacije ECHO-a, Norveške, Slovačke i Švicarske vlade. Kroz UN-ov Program planirana je i obnova Doma kulture (UNESCO), te nabavka medicinske opreme (Norveška).

U ovom slučaju - U jedinstvu je snaga !


U QurCu je snaga na svim nivoJima :bih:
Ja koliko vidim svi ovi što su primali donacije, neki 2 neki i po tri puta, sumnjam da će iko od njih dobiti više iti jednu......

A Nesiba je otišla u posjetu sestri,
kaže drugi - nije u pojetu sestri nego se udaje za svabu radi državljanstva i ostaje tamo.... i ona je dobila donaciju, a dobili su je i sinovi koji su već 2 -3 godine u americi, dobio ovaj, dobio onaj, barem se nadam da su im kuće svima napravljene...... A ako je ko krao i zloupotrebljavao kao što je očito da se i živi od toga - pa ima brate policija da rasčisti ko je kakav.... Posebno uzimajući u obzir alternative postavljene u svemu tome, sumnjam da bi došlo do pozitivnih promjena, lokalno mangupisanje pa onda i lokalno snimanje i pravljenje problema........
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83454
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22422 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

-LIBERO- wrote:Uzaludan ti je trud, ovdje, na forumu, prosipati tu ublehasku propagandu. To moze po sjelima i tefericina jos.
Ko recimo to oko 'porasti' zaposlenih. A radi se u 95% o ljudima koji su skinuti sa biroa, jer su im 'primanja', ili neki vid socijalnog davanja, preko 200KM (il ne znam bas tacno koliki je to mizerni prag).
Dakle, ne da to nije uspjeh SDA, nego je klasican primjer bezosjecajnosti spram najsiromasnijem puku.

I ti radovi oko obnove poslije poplava, pa to je ogromna vecina dobacija, i apliciranja u EU fondove, koji i jesu namjenjeni za to.


Mafijasko udruzenje, koje se tendenciozno, samoinicijativno, deklarise kao politicka stranka. A zapravo skup sitnih begova/feudalaca, ratnih profitera, pljackasa...i onda armije budzetskih korisnika i ekipe koja je na neki nacin 'dobra' zbog ovakvog vladanja SDA.

Al hajd' ti opet cirkusantske floskuule tipa - u jedinstvu je snaga i slicne ispraznosti. :D

Al kazem ti, nije ti ovo teferic u Siminom Hanu, i sl. Ovjde ces tom pricom, i odbranom neodbranivoga, samo agitovati pokoji cinicni/prezirni osmjeh.
Znamo vas ba :D . I to je poenta cijele price :thumbup:
Otprilike sam mu i ja isto pokusao reci (doduse dosta sazetije), a onda me je napao propagadnim floskulama na kojima bi mu pozavidio i Sovjetski savez :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83454
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#22423 Re: SDA-All about

Post by _BataZiv_0809 »

hizo ramidovic wrote:cim stranka nesta dobro napravi zaovaj narod odma dodzu horde pljuvaca dato popljuju aniko ne ce priznat kolkoje najaca bosnjacka stranka zaposlila strucni ljudi udrzavnu sluzbu itako zbrinula kolko hos ljudi adahin ni je zbrinula sadbi ioni bili nabirovu anikoto dapofali
pa nie samo ezdea pomagala ovom narodu i ezdepe je pomogo kadsu bili na vlasti oni su napravili ovijeh autocesta i zapsolili puno uspjenije obrazovanije mladije ljudi u naplatne kucice
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22424 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

_BataZiv_0809 wrote:
hizo ramidovic wrote:cim stranka nesta dobro napravi zaovaj narod odma dodzu horde pljuvaca dato popljuju aniko ne ce priznat kolkoje najaca bosnjacka stranka zaposlila strucni ljudi udrzavnu sluzbu itako zbrinula kolko hos ljudi adahin ni je zbrinula sadbi ioni bili nabirovu anikoto dapofali
pa nie samo ezdea pomagala ovom narodu i ezdepe je pomogo kadsu bili na vlasti oni su napravili ovijeh autocesta i zapsolili puno uspjenije obrazovanije mladije ljudi u naplatne kucice
Ma jooooook

Sve je to samo od sebe, bez ikakvih aktivnosti SDA :mrgreen:

Nabrojati sve učesnike politike pa fino pljuc po svima, pa odvagati......

U jedisntvu je snaga.
Last edited by HM 2011 on 26/11/2015 19:09, edited 1 time in total.
kike-tike
Posts: 328
Joined: 30/01/2013 11:33

#22425 Re: SDA-All about

Post by kike-tike »

[/quote]

Ma jooooook

Sve je to samo od sebe, bez ikakvih aktivnosti SDA. :mrgreen:[/quote]

Nisi mi nista odgovorio kada sam te pitao za aktivnosti, ali konkretne, daj brate reci tim i tim se toliko i toliko napravilo. Zar na sastancima ne pricate o tome ili samo ublehe onako prosipate ( tipa aktivna politika pasivno ovo , hampo pipa i ostala ekipa ). :D
Post Reply