SDA-All about

Post Reply
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#22301 Re: SDA-All about

Post by Innovation »

Marko Zarko wrote:
Ja ću i dalje poticati budžetlije da pišu o DF-u jer čine korist ovoj političkoj organizaciji, dakle što više postova, replika, pljuvačine i stranka ostaje živa.
Ako je tako, onda za SDA nema kraja. :oops:
:D :skoljka:
User avatar
pici
Posts: 46381
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22302 Re: SDA-All about

Post by pici »

sHo bi reHko nasH narod "Za dobrim se konjem prasHina dize a za losHim josH visHe"


U Qurcu je snaga na svim nivoJima :bih:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22303 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote:

quadriplika -

Prvi komentar - Ne samo da ne raltiviziramm nego ukazujem na pokušaje destabilizacije i ovog sadašnjeg sistema od strane opozicije, u smislu trovanja odnosa unutar PS BiH.

Za drugi komentar - ja tvrdim da bih glasao za i na zahtjev za odgovornost bih uputio prema predstanicima naroda koji je istoga predložio. I opet i opet i opet. Ovo sada što imamo je obično trovanje stanja u PS BiH. i To je ono na što ukazujem. Obična spletketina.
opet teorije zavjere, opet kriva opozicija, zapad, rusija, tajne sluzbe...svi se bave spletkama i podmetanjme nogu samo da bi napakostili sda i bosnjacima...dusmani i zlobnici, pa to ti je...
HM 2011 wrote:
Za treći komentar: Samo SDA u jedinstvu je snaga, jer ne postoji manje i više odgovoran, dajmo da bude odgovorna ili da bude neodgovorna, stop ovakvom obliku multipartizma. Samo SDA na svim nivoima u jedinstvu je snaga.
nije tacno da ne postoji stepen odgovornosti. ne mozes biti u vlasti a da nisi odgovoran. dakle, samo prisustvo u vlasti nosi sa sobom odgovornost, a koliki je stepen te odgovornosti zavisi od polozaja, udjela u vlasti itd. a drugi je par cipela to sto je za vas pojam odgovornosti isto sto i higgsov bozon za moju komsinicu sefiku...
HM 2011 wrote:
ZA 4 komentar - Moralne kvalitete Pape Franje u korelaciji sa zvaničnim stavovima RS-a bi dovele ili do toga da Papa Franjo ne želi javnu funkciju u RS-u ili ne bi više bio Papa Franjo - e to je to.
opet fula, jer papa franjo nema nikakve veze sa rs-om pa ga zvanicini stavovi ovog entiteta zanimaju kao i lanjski snijeg.
HM 2011 wrote:
A 5 komentar - vjeruj mi nije fula - hoćeš napredak - predaj odgovrnost - boom or bust, jer ovo što propagiraš je dugoročni bust.
a vi ste inace stranka nadaleko poznata po insistiranju na odgovornosti svojih kadrova, osobito direktora javnih preduzeca...
elem, hocu da ti kazem da ti ja bas i nisam musterija za maglu i paru...
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#22304 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

a zna li rođo akif za higsov bozon?
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#22305 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

Banksy wrote:Znam da je u Općoj veliki broj ljekara pobjegao ili otjeran u prijevremene mirovine, da ih je dosta otišlo u privatnu praksu, da su mnogi na višemjesečnim ''bolovanjima'', a da su na njihova mjesta dovedeni mladi, neiskusni, ali po rođačkim linijama podobni kadrovi. Ona šačica starih koji su blizu mirovine, ne zamjera se, šuti i čeka. Uglavnom, po pitanju kvalitete stručne usluge, Opća je, od vrha, stigla do dna.

U pravu si, šefovanje Kliničkim je pitanje prestiža, da se zna koje glavni u selu. Vjerujem da će, ako je to zacrtala, to i ostvariti.
ne daj Bože njima doć pod nož
a ovi podobni mladi neiskusni su kupili ispite
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22306 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

JThomas wrote:a zna li rođo akif za higsov bozon?
znato rodzo akifaga rasturato jerbomujeto bijo zadatak kadje branijo semi nar uvecernjoj skoli
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22307 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
bumerangss wrote:A sta imate protiv Sebije? Zena je profesionalac a to u njenom fahu je itekako dobra osobina jer se radi o vasem zdravlju! Ne vidim razlog da je neko kritikuje jer je u Opstoj bolnici uvela red, rad i disciplinu i to se pozitivno odrazilo na "finalni proizvod" a to je lijecenje. Zna se hijerarhija i ko sta smije i ko sta ne smije i ko sta mora. U UKCS-u je sve prilicno zapusteno i previse opusteno pa zato malo-malo neka mrsa, neka afera... mislim da se zna i u Opstoj bolnici ima mita iz friskog iskustva znam :D ali eto....
Muž u školi bio dvojkaš, supruga iz ginekologije, koju će poslije specijalizirati, imala sedmicu.

Da, i jedno i drugo su sada profesionalci, plaćeni uništavači ove zemlje.
Prije nego što je Slobodna Bosna zapuhala u SDA tikvu, mogao se na netu naći njihov članak u kojem pišu o skandalu krađe tuđeg doktorata za vrijeme njenog boravka u Zagrebu, uz ime pokradene, temu, cijelu priču, a zbog čega je, na koncu, izmještena u Tursku.
Svi slični članci, koji bi na bilo koji način mogli kompromitirati 20 probranih SDA familija, uklonjeni su s neta, uključujući tu Slobodnu Bosnu, Dane, Oslobođenje, itd. Ko je bio pametan, pa pravio arhivu, mogao bi to danas skupo prodati ... Mada, kome ... :lol:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#22308 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote: Prije nego što je Slobodna Bosna zapuhala u SDA tikvu, mogao se na netu naći njihov članak u kojem pišu o skandalu krađe tuđeg doktorata za vrijeme njenog boravka u Zagrebu, uz ime pokradene, temu, cijelu priču, a zbog čega je, na koncu, izmještena u Tursku.
Svi slični članci, koji bi na bilo koji način mogli kompromitirati 20 probranih SDA familija, uklonjeni su s neta, uključujući tu Slobodnu Bosnu, Dane, Oslobođenje, itd. Ko je bio pametan, pa pravio arhivu, mogao bi to danas skupo prodati ... Mada, kome ... :lol:
Broj dana u kojima je bio tekst Dana o Kazanima je također nestao sa neta.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22309 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

ovdije zlobnici prave belaj stose ukro nekaki doktorat kodasuse ukrala tri paketa humanitarne pomoci aneznadu ne znalice dase doktorati iprave dabise ukrali kotojos usvjetu uvrjeme savremeni kompijutera pise doktorat
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#22310 Re: SDA-All about

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote: Prije nego što je Slobodna Bosna zapuhala u SDA tikvu, mogao se na netu naći njihov članak u kojem pišu o skandalu krađe tuđeg doktorata za vrijeme njenog boravka u Zagrebu, uz ime pokradene, temu, cijelu priču, a zbog čega je, na koncu, izmještena u Tursku.
Svi slični članci, koji bi na bilo koji način mogli kompromitirati 20 probranih SDA familija, uklonjeni su s neta, uključujući tu Slobodnu Bosnu, Dane, Oslobođenje, itd. Ko je bio pametan, pa pravio arhivu, mogao bi to danas skupo prodati ... Mada, kome ... :lol:
Broj dana u kojima je bio tekst Dana o Kazanima je također nestao sa neta.
Ne mogu da vjerujem ...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22311 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

ja sam ćitao taj njen doktorat i mogu vam reči da je revolucionar u tom smislu da je Sebija kroz svoj znanstveni opus otkrila do sada nevidženu phićku i uspjela da se uda za nju :evil:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22312 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja samo ne znam zašto njoj, u konkretnom slučaju dr.Izetbegović, uopšte treba da se na ovaj način njeno ime, reputacija i stručnost (ma kakvi oni bili) razvlače i aferizuju po medijima. Sjedi, ženo s mirom. Direktorica opšte bolnice, ostvarena, realizirana, muž ti defacto predsjednik države, i tebi ni to nije dovoljno.

E svašta.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#22313 Re: SDA-All about

Post by Tito_i_Partija »

Bracni par k'o Francis i Claire Underwood u House of Cards. Kompletiraju se u ambiciji i razaranju svega sto im je na putu.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22314 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

Prošnjaćka verziaj House of Chmars biče snimana na Poljine Hill u jenoj kučici maloj 3sa3m2 koja je inaće 1/2
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22315 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:

quadriplika -

Prvi komentar - Ne samo da ne raltiviziramm nego ukazujem na pokušaje destabilizacije i ovog sadašnjeg sistema od strane opozicije, u smislu trovanja odnosa unutar PS BiH.

Za drugi komentar - ja tvrdim da bih glasao za i na zahtjev za odgovornost bih uputio prema predstanicima naroda koji je istoga predložio. I opet i opet i opet. Ovo sada što imamo je obično trovanje stanja u PS BiH. i To je ono na što ukazujem. Obična spletketina.
opet teorije zavjere, opet kriva opozicija, zapad, rusija, tajne sluzbe...svi se bave spletkama i podmetanjme nogu samo da bi napakostili sda i bosnjacima...dusmani i zlobnici, pa to ti je...
HM 2011 wrote:
Za treći komentar: Samo SDA u jedinstvu je snaga, jer ne postoji manje i više odgovoran, dajmo da bude odgovorna ili da bude neodgovorna, stop ovakvom obliku multipartizma. Samo SDA na svim nivoima u jedinstvu je snaga.
nije tacno da ne postoji stepen odgovornosti. ne mozes biti u vlasti a da nisi odgovoran. dakle, samo prisustvo u vlasti nosi sa sobom odgovornost, a koliki je stepen te odgovornosti zavisi od polozaja, udjela u vlasti itd. a drugi je par cipela to sto je za vas pojam odgovornosti isto sto i higgsov bozon za moju komsinicu sefiku...
HM 2011 wrote:
ZA 4 komentar - Moralne kvalitete Pape Franje u korelaciji sa zvaničnim stavovima RS-a bi dovele ili do toga da Papa Franjo ne želi javnu funkciju u RS-u ili ne bi više bio Papa Franjo - e to je to.
opet fula, jer papa franjo nema nikakve veze sa rs-om pa ga zvanicini stavovi ovog entiteta zanimaju kao i lanjski snijeg.
HM 2011 wrote:
A 5 komentar - vjeruj mi nije fula - hoćeš napredak - predaj odgovrnost - boom or bust, jer ovo što propagiraš je dugoročni bust.
a vi ste inace stranka nadaleko poznata po insistiranju na odgovornosti svojih kadrova, osobito direktora javnih preduzeca...
elem, hocu da ti kazem da ti ja bas i nisam musterija za maglu i paru...

nikda rasprava ne ide u pent stepen ali sta ces....

za ovo Papa Franjo da ti elaboriram - odnosi se na tvoj pomen ljudi visokog moralnog kvaliteta na podrucju rs,

vidim ja da pored silne magle i pare koju prosipas nisi bas vjest u snalazenju u svoj toj magli i pari pa ti sve nekako nejasno..

U jedinstvu je snaga.
Last edited by HM 2011 on 18/11/2015 16:18, edited 2 times in total.
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22316 Re: SDA-All about

Post by XXS »

Kondir je skupocena posuda za vino ili rakiju; najčešće je od keramike, ali i od zlata i srebra. Tikva je plod istoimene biljke loptastog oblika sa izduženim korenom. Kad sazri, očvrsne i može držati tečnost. E, vidite, bogataši su vino i rakiju pili iz kondira, a siromašni iz tikve. Figurativno rečeno Seka Izetbegovic je tikva koja želi postati kondir.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22317 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote:

nikda rasprava ne ide u pent stepen ali sta ces....

za ovo Papa Franjo da ti elaboriram - odnosi se na tvoj pomen ljudi visokog moralnog kvaliteta na podrucju rs,

vidim ja da pored silne magle i pare koju prosipas nisi bas vjest u snalazenju u svoj toj magli i pari pa ti sve nekako nejasno..

U jedinstvu je snaga.
ovo bas i nije neka rasprava vec puko ukazivanje na eticnost i ljudskost pojedinaca iz redova zastitnika nacionalnih interesa
na podrucju rs zivi dosta postenih i cestitih ljudi, nisu svi cetnicke vojvode...vecina jeste u jednoumlju, no i ta situacija se polahko mijenja
sama tvorevina rs za neke prvake tvoje stranke, a prema vlastitim izjavama, nikad nije ni bila sporna...
vec rekoh, ja nisam stranacki covjek i u magli se dobro snalazim tako da nema potrebe da raspravu prebacas na osobni nivo.
elem, ako vise nemas sta da kazes, dovidjenja i prijatno!
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#22318 Re: SDA-All about

Post by HM 2011 »

hizo ramidovic wrote:
HM 2011 wrote:

nikda rasprava ne ide u pent stepen ali sta ces....

za ovo Papa Franjo da ti elaboriram - odnosi se na tvoj pomen ljudi visokog moralnog kvaliteta na podrucju rs,

vidim ja da pored silne magle i pare koju prosipas nisi bas vjest u snalazenju u svoj toj magli i pari pa ti sve nekako nejasno..

U jedinstvu je snaga.
ovo bas i nije neka rasprava vec puko ukazivanje na eticnost i ljudskost pojedinaca iz redova zastitnika nacionalnih interesa
na podrucju rs zivi dosta postenih i cestitih ljudi, nisu svi cetnicke vojvode...vecina jeste u jednoumlju, no i ta situacija se polahko mijenja
sama tvorevina rs za neke prvake tvoje stranke, a prema vlastitim izjavama, nikad nije ni bila sporna...
vec rekoh, ja nisam stranacki covjek i u magli se dobro snalazim tako da nema potrebe da raspravu prebacas na osobni nivo.
elem, ako vise nemas sta da kazes, dovidjenja i prijatno!
Imam kako nemam -

Bez obzira na kolicinu magle koju pokusavas plasirati - jer kao sto vidis - sve do promjene smijera ili kursa zvanicnih politika u BIH nema potrebe niti pokusavati bilo sta, jer je sve unapriijed osudjeno na neuspjeh ako ne postoji koncenzus tri strane...

Bitjo je biti bosnjak - u jedinstvu je snaga.
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#22319 Re: SDA-All about

Post by jao_situacije »

hm pusti gluposti
oćel šćepo biti ministar saobraćaja i komunikacija ?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22320 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

HM 2011 wrote: Imam kako nemam -

Bez obzira na kolicinu magle koju pokusavas plasirati - jer kao sto vidis - sve do promjene smijera ili kursa zvanicnih politika u BIH nema potrebe niti pokusavati bilo sta, jer je sve unapriijed osudjeno na neuspjeh ako ne postoji koncenzus tri strane...

Bitjo je biti bosnjak - u jedinstvu je snaga.
jes, jes, ja sam ti inace poznat kao prodavac magle sirokim narodnim masama...zaposljavam na stotine hiljada ljudi...
inace, izgovora za nerad, neznanje, nestrucnost itd nikad ne moze nestati...jer uvijek postoje druge dvije strane...
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#22321 Re: SDA-All about

Post by sarajevo999999 »

sarajevo999999 wrote:Zanima me komentar nekog SDA-ovca ovdje na forumu, jer uzivo raja izbjegava odgovor.
Avaz je godinama pljuvao SDA, glasace SDA a vrh stranke na celu sa Bakirom vrijedjao na najprimitivnije nacine. Sta mislite o novoostvarenoj koaliciji sa SBB?
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#22322 Re: SDA-All about

Post by XXS »

sarajevo999999 wrote:
sarajevo999999 wrote:Zanima me komentar nekog SDA-ovca ovdje na forumu, jer uzivo raja izbjegava odgovor.
Avaz je godinama pljuvao SDA, glasace SDA a vrh stranke na celu sa Bakirom vrijedjao na najprimitivnije nacine. Sta mislite o novoostvarenoj koaliciji sa SBB?
Jesi i ti sega. Pa to ti je isto kao da od kurve trazis da ti kaze sa koliko je muskaraca spavala.

Taj film neces gledati. nego ce ti sloziti kakvu ublehu o boljoj i svjetlijoj buducnosti sa stotinama hiljada novih poslova.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#22323 Re: SDA-All about

Post by mario001 »

napalhame wrote:NE DAJ BOŽE BOLESTI: Smjenom Upravnog odbora Sebija Izetbegović dolazi za direktoricu UKCS-a?

Smjenom članova UO i imenovanjem novih bit će trasiran put za smjenu sadašnjeg direktora UKCS prof.dr. Rusmira Mesihovića koji je na tu poziciju putem konkursa imenovan 14. januara 2015. godine.


Svim članovima UO nije istekao mandat, ali to nije spriječilo ministre SDA, HDZ BiH i SBB-a da glasaju za odluku koju im je servirao premijer Fadil Novalić, a po direktivi predsjednika SDA Bakira Izetbegovića i njegove supruge Sebije Izetbegović, aktuelne direktorice Opće bolnice „Prim. dr. Abdulah Nakaš“ u Sarajevu.
Ona je idealna za te funkcije, kako je sredila Opstu Bolnicu i one doktore tamo zasluzuje da ide u KC.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22324 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

e vala za Šankom niko suze puščat neče dok smo za Seku več obvikli da se redovno pojavljuje u Don Neonkovu šomazgooonu "Ispuni mi želju"
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#22325 Re: SDA-All about

Post by mario001 »

JoseMujica wrote:e vala za Šankom niko suze puščat neče dok smo za Seku več obvikli da se redovno pojavljuje u Don Neonkovu šomazgooonu "Ispuni mi želju"
Na stranu prezime i sve ono sto se vezuje za nju, od Opste Bolnice je napravila nesto sto lici na bolnicu, od ulaza do izlaza, od odnosa do higijene...
Sve to fali klinickom..
Na njenom mjestu ja nikada ne bih to bio, zbog prezimena i svega sto ide uz nju
Post Reply