Marko Zarko wrote:
Ja ću i dalje poticati budžetlije da pišu o DF-u jer čine korist ovoj političkoj organizaciji, dakle što više postova, replika, pljuvačine i stranka ostaje živa.
Ako je tako, onda za SDA nema kraja.
Marko Zarko wrote:
Ja ću i dalje poticati budžetlije da pišu o DF-u jer čine korist ovoj političkoj organizaciji, dakle što više postova, replika, pljuvačine i stranka ostaje živa.
Ako je tako, onda za SDA nema kraja.
opet teorije zavjere, opet kriva opozicija, zapad, rusija, tajne sluzbe...svi se bave spletkama i podmetanjme nogu samo da bi napakostili sda i bosnjacima...dusmani i zlobnici, pa to ti je...HM 2011 wrote:
quadriplika -
Prvi komentar - Ne samo da ne raltiviziramm nego ukazujem na pokušaje destabilizacije i ovog sadašnjeg sistema od strane opozicije, u smislu trovanja odnosa unutar PS BiH.
Za drugi komentar - ja tvrdim da bih glasao za i na zahtjev za odgovornost bih uputio prema predstanicima naroda koji je istoga predložio. I opet i opet i opet. Ovo sada što imamo je obično trovanje stanja u PS BiH. i To je ono na što ukazujem. Obična spletketina.
nije tacno da ne postoji stepen odgovornosti. ne mozes biti u vlasti a da nisi odgovoran. dakle, samo prisustvo u vlasti nosi sa sobom odgovornost, a koliki je stepen te odgovornosti zavisi od polozaja, udjela u vlasti itd. a drugi je par cipela to sto je za vas pojam odgovornosti isto sto i higgsov bozon za moju komsinicu sefiku...HM 2011 wrote:
Za treći komentar: Samo SDA u jedinstvu je snaga, jer ne postoji manje i više odgovoran, dajmo da bude odgovorna ili da bude neodgovorna, stop ovakvom obliku multipartizma. Samo SDA na svim nivoima u jedinstvu je snaga.
opet fula, jer papa franjo nema nikakve veze sa rs-om pa ga zvanicini stavovi ovog entiteta zanimaju kao i lanjski snijeg.HM 2011 wrote:
ZA 4 komentar - Moralne kvalitete Pape Franje u korelaciji sa zvaničnim stavovima RS-a bi dovele ili do toga da Papa Franjo ne želi javnu funkciju u RS-u ili ne bi više bio Papa Franjo - e to je to.
a vi ste inace stranka nadaleko poznata po insistiranju na odgovornosti svojih kadrova, osobito direktora javnih preduzeca...HM 2011 wrote:
A 5 komentar - vjeruj mi nije fula - hoćeš napredak - predaj odgovrnost - boom or bust, jer ovo što propagiraš je dugoročni bust.
ne daj Bože njima doć pod nožBanksy wrote:Znam da je u Općoj veliki broj ljekara pobjegao ili otjeran u prijevremene mirovine, da ih je dosta otišlo u privatnu praksu, da su mnogi na višemjesečnim ''bolovanjima'', a da su na njihova mjesta dovedeni mladi, neiskusni, ali po rođačkim linijama podobni kadrovi. Ona šačica starih koji su blizu mirovine, ne zamjera se, šuti i čeka. Uglavnom, po pitanju kvalitete stručne usluge, Opća je, od vrha, stigla do dna.
U pravu si, šefovanje Kliničkim je pitanje prestiža, da se zna koje glavni u selu. Vjerujem da će, ako je to zacrtala, to i ostvariti.
znato rodzo akifaga rasturato jerbomujeto bijo zadatak kadje branijo semi nar uvecernjoj skoliJThomas wrote:a zna li rođo akif za higsov bozon?
Prije nego što je Slobodna Bosna zapuhala u SDA tikvu, mogao se na netu naći njihov članak u kojem pišu o skandalu krađe tuđeg doktorata za vrijeme njenog boravka u Zagrebu, uz ime pokradene, temu, cijelu priču, a zbog čega je, na koncu, izmještena u Tursku.VjecitiStudent wrote:Muž u školi bio dvojkaš, supruga iz ginekologije, koju će poslije specijalizirati, imala sedmicu.bumerangss wrote:A sta imate protiv Sebije? Zena je profesionalac a to u njenom fahu je itekako dobra osobina jer se radi o vasem zdravlju! Ne vidim razlog da je neko kritikuje jer je u Opstoj bolnici uvela red, rad i disciplinu i to se pozitivno odrazilo na "finalni proizvod" a to je lijecenje. Zna se hijerarhija i ko sta smije i ko sta ne smije i ko sta mora. U UKCS-u je sve prilicno zapusteno i previse opusteno pa zato malo-malo neka mrsa, neka afera... mislim da se zna i u Opstoj bolnici ima mita iz friskog iskustva znamali eto....
Da, i jedno i drugo su sada profesionalci, plaćeni uništavači ove zemlje.
Broj dana u kojima je bio tekst Dana o Kazanima je također nestao sa neta.Banksy wrote: Prije nego što je Slobodna Bosna zapuhala u SDA tikvu, mogao se na netu naći njihov članak u kojem pišu o skandalu krađe tuđeg doktorata za vrijeme njenog boravka u Zagrebu, uz ime pokradene, temu, cijelu priču, a zbog čega je, na koncu, izmještena u Tursku.
Svi slični članci, koji bi na bilo koji način mogli kompromitirati 20 probranih SDA familija, uklonjeni su s neta, uključujući tu Slobodnu Bosnu, Dane, Oslobođenje, itd. Ko je bio pametan, pa pravio arhivu, mogao bi to danas skupo prodati ... Mada, kome ...
Ne mogu da vjerujem ...VjecitiStudent wrote:Broj dana u kojima je bio tekst Dana o Kazanima je također nestao sa neta.Banksy wrote: Prije nego što je Slobodna Bosna zapuhala u SDA tikvu, mogao se na netu naći njihov članak u kojem pišu o skandalu krađe tuđeg doktorata za vrijeme njenog boravka u Zagrebu, uz ime pokradene, temu, cijelu priču, a zbog čega je, na koncu, izmještena u Tursku.
Svi slični članci, koji bi na bilo koji način mogli kompromitirati 20 probranih SDA familija, uklonjeni su s neta, uključujući tu Slobodnu Bosnu, Dane, Oslobođenje, itd. Ko je bio pametan, pa pravio arhivu, mogao bi to danas skupo prodati ... Mada, kome ...
hizo ramidovic wrote:opet teorije zavjere, opet kriva opozicija, zapad, rusija, tajne sluzbe...svi se bave spletkama i podmetanjme nogu samo da bi napakostili sda i bosnjacima...dusmani i zlobnici, pa to ti je...HM 2011 wrote:
quadriplika -
Prvi komentar - Ne samo da ne raltiviziramm nego ukazujem na pokušaje destabilizacije i ovog sadašnjeg sistema od strane opozicije, u smislu trovanja odnosa unutar PS BiH.
Za drugi komentar - ja tvrdim da bih glasao za i na zahtjev za odgovornost bih uputio prema predstanicima naroda koji je istoga predložio. I opet i opet i opet. Ovo sada što imamo je obično trovanje stanja u PS BiH. i To je ono na što ukazujem. Obična spletketina.nije tacno da ne postoji stepen odgovornosti. ne mozes biti u vlasti a da nisi odgovoran. dakle, samo prisustvo u vlasti nosi sa sobom odgovornost, a koliki je stepen te odgovornosti zavisi od polozaja, udjela u vlasti itd. a drugi je par cipela to sto je za vas pojam odgovornosti isto sto i higgsov bozon za moju komsinicu sefiku...HM 2011 wrote:
Za treći komentar: Samo SDA u jedinstvu je snaga, jer ne postoji manje i više odgovoran, dajmo da bude odgovorna ili da bude neodgovorna, stop ovakvom obliku multipartizma. Samo SDA na svim nivoima u jedinstvu je snaga.opet fula, jer papa franjo nema nikakve veze sa rs-om pa ga zvanicini stavovi ovog entiteta zanimaju kao i lanjski snijeg.HM 2011 wrote:
ZA 4 komentar - Moralne kvalitete Pape Franje u korelaciji sa zvaničnim stavovima RS-a bi dovele ili do toga da Papa Franjo ne želi javnu funkciju u RS-u ili ne bi više bio Papa Franjo - e to je to.a vi ste inace stranka nadaleko poznata po insistiranju na odgovornosti svojih kadrova, osobito direktora javnih preduzeca...HM 2011 wrote:
A 5 komentar - vjeruj mi nije fula - hoćeš napredak - predaj odgovrnost - boom or bust, jer ovo što propagiraš je dugoročni bust.
elem, hocu da ti kazem da ti ja bas i nisam musterija za maglu i paru...
Kondir je skupocena posuda za vino ili rakiju; najčešće je od keramike, ali i od zlata i srebra. Tikva je plod istoimene biljke loptastog oblika sa izduženim korenom. Kad sazri, očvrsne i može držati tečnost. E, vidite, bogataši su vino i rakiju pili iz kondira, a siromašni iz tikve. Figurativno rečeno Seka Izetbegovic je tikva koja želi postati kondir.
ovo bas i nije neka rasprava vec puko ukazivanje na eticnost i ljudskost pojedinaca iz redova zastitnika nacionalnih interesaHM 2011 wrote:
nikda rasprava ne ide u pent stepen ali sta ces....
za ovo Papa Franjo da ti elaboriram - odnosi se na tvoj pomen ljudi visokog moralnog kvaliteta na podrucju rs,
vidim ja da pored silne magle i pare koju prosipas nisi bas vjest u snalazenju u svoj toj magli i pari pa ti sve nekako nejasno..
U jedinstvu je snaga.
Imam kako nemam -hizo ramidovic wrote:ovo bas i nije neka rasprava vec puko ukazivanje na eticnost i ljudskost pojedinaca iz redova zastitnika nacionalnih interesaHM 2011 wrote:
nikda rasprava ne ide u pent stepen ali sta ces....
za ovo Papa Franjo da ti elaboriram - odnosi se na tvoj pomen ljudi visokog moralnog kvaliteta na podrucju rs,
vidim ja da pored silne magle i pare koju prosipas nisi bas vjest u snalazenju u svoj toj magli i pari pa ti sve nekako nejasno..
U jedinstvu je snaga.
na podrucju rs zivi dosta postenih i cestitih ljudi, nisu svi cetnicke vojvode...vecina jeste u jednoumlju, no i ta situacija se polahko mijenja
sama tvorevina rs za neke prvake tvoje stranke, a prema vlastitim izjavama, nikad nije ni bila sporna...
vec rekoh, ja nisam stranacki covjek i u magli se dobro snalazim tako da nema potrebe da raspravu prebacas na osobni nivo.
elem, ako vise nemas sta da kazes, dovidjenja i prijatno!
jes, jes, ja sam ti inace poznat kao prodavac magle sirokim narodnim masama...zaposljavam na stotine hiljada ljudi...HM 2011 wrote: Imam kako nemam -
Bez obzira na kolicinu magle koju pokusavas plasirati - jer kao sto vidis - sve do promjene smijera ili kursa zvanicnih politika u BIH nema potrebe niti pokusavati bilo sta, jer je sve unapriijed osudjeno na neuspjeh ako ne postoji koncenzus tri strane...
Bitjo je biti bosnjak - u jedinstvu je snaga.
sarajevo999999 wrote:Zanima me komentar nekog SDA-ovca ovdje na forumu, jer uzivo raja izbjegava odgovor.
Avaz je godinama pljuvao SDA, glasace SDA a vrh stranke na celu sa Bakirom vrijedjao na najprimitivnije nacine. Sta mislite o novoostvarenoj koaliciji sa SBB?
Jesi i ti sega. Pa to ti je isto kao da od kurve trazis da ti kaze sa koliko je muskaraca spavala.sarajevo999999 wrote:sarajevo999999 wrote:Zanima me komentar nekog SDA-ovca ovdje na forumu, jer uzivo raja izbjegava odgovor.
Avaz je godinama pljuvao SDA, glasace SDA a vrh stranke na celu sa Bakirom vrijedjao na najprimitivnije nacine. Sta mislite o novoostvarenoj koaliciji sa SBB?
Ona je idealna za te funkcije, kako je sredila Opstu Bolnicu i one doktore tamo zasluzuje da ide u KC.napalhame wrote:NE DAJ BOŽE BOLESTI: Smjenom Upravnog odbora Sebija Izetbegović dolazi za direktoricu UKCS-a?
Smjenom članova UO i imenovanjem novih bit će trasiran put za smjenu sadašnjeg direktora UKCS prof.dr. Rusmira Mesihovića koji je na tu poziciju putem konkursa imenovan 14. januara 2015. godine.
Svim članovima UO nije istekao mandat, ali to nije spriječilo ministre SDA, HDZ BiH i SBB-a da glasaju za odluku koju im je servirao premijer Fadil Novalić, a po direktivi predsjednika SDA Bakira Izetbegovića i njegove supruge Sebije Izetbegović, aktuelne direktorice Opće bolnice „Prim. dr. Abdulah Nakaš“ u Sarajevu.
Na stranu prezime i sve ono sto se vezuje za nju, od Opste Bolnice je napravila nesto sto lici na bolnicu, od ulaza do izlaza, od odnosa do higijene...JoseMujica wrote:e vala za Šankom niko suze puščat neče dok smo za Seku več obvikli da se redovno pojavljuje u Don Neonkovu šomazgooonu "Ispuni mi želju"