Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2226 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

pa sta ako nema vodu. sta ste se zabrinuli za ovog glumca. da je parem pao sa stolice pa da izgleda koliko-toliko dramaticno.

a o profesionalnosti doticne se slazem. spominjali smo je i nakon D3 sa komsicem. jakovova mlada.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2227 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Dj_Doboj wrote:Po prvi pu dosao Zlatko u emisiju a da nije imao pripremljena pitaanja... U zadnje vrijeme su sve profesionalniji, i profesionalniji SVAKA CAST NA EMISIJI...
FTV je samo promijenila gazdu.
Profesionalizam ne stanuje u Sivom domu.

Nego, htjedoh da preupitam !
Hrvatska serija "ZAuvijek, susjedi". Postoji li iko pri zdravoj pameti da je gledao duže od pet minuta tog kataklizmičnog shita i postoji li iko ko bi mogao spriječiti plaćanje takvih uvreda za kameru iz sredstava od naše pretplate ?
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2228 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

Koji je pakaš ovaj Tokić, čuj ni Željko K. se neće izjasnit kao bosanac i hercegovac.

(odgovorite ljudima)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#2229 Re: Federalna televizija

Post by Banksy »

Platformas wrote:Koji je pakaš ovaj Tokić, čuj ni Željko K. se neće izjasnit kao bosanac i hercegovac.

(odgovorite ljudima)
Tako je, nažalost. U predsjedništvo je ušao kao Hrvat, ne Bosanac ili Hercegovac. Da se tako izjasnio, bio bi Ostali.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2230 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

Platformas wrote:Koji je pakaš ovaj Tokić, čuj ni Željko K. se neće izjasnit kao bosanac i hercegovac.

(odgovorite ljudima)
Kada je '97. tražio izbacivanje Veronauke iz škola, valjao je.
Kada je 'granatirao' položaje SDA, valjao je.
Sejfudin Tokić, član Glavnog odbora SDP BiH i čelnik Alijanse za sigurnost, slovi za "dežurnog artiljerca po položajima" SDA. No, Tokić umije itekako da "puca" i po vlastitim redovima i otvoreno ukaže na pogreške. "Plašim se da SDP upada u zamku od strane nekih svojih predstavnika, već prisutnih u strukturama vlasti, koji teže da se svide svima, da svima budu prijemčivi i da se nikome ne zamjere", komentira u intervjuu Danima svoju stranku...

Jel' to po subjektivnom ukusu ili je zbog promena Ustava? :mrgreen:
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#2231 Re: Federalna televizija

Post by Adriatic »

Vidi Sejfe što je došao tobe ha ha....
Harry Tuttle
Posts: 439
Joined: 06/08/2012 21:39
Location: Altona

#2232 Re: Federalna televizija

Post by Harry Tuttle »

federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja :(
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#2233 Re: Federalna televizija

Post by Akibh »

Harry Tuttle wrote:federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja :(
Cuj, a kakva je bila prije, za vrijeme Bakira i Co.?
Uzor nepristrasnog i nezavisnog novinarstva?
He,he
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2234 Re: Federalna televizija

Post by de balzac »

Akibh wrote:
Harry Tuttle wrote:federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja :(
Cuj, a kakva je bila prije, za vrijeme Bakira i Co.?
Uzor nepristrasnog i nezavisnog novinarstva?
He,he

bila ista, nista se promijenilo nije. zapravo, samo su objekti pljuvanja drugi.
Harry Tuttle
Posts: 439
Joined: 06/08/2012 21:39
Location: Altona

#2235 Re: Federalna televizija

Post by Harry Tuttle »

Akibh wrote:
Harry Tuttle wrote:federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja :(
Cuj, a kakva je bila prije, za vrijeme Bakira i Co.?
Uzor nepristrasnog i nezavisnog novinarstva?
He,he
Ma bila je ista, samo sto mi je bila simpaticna sa njenim nostalgicnoproleterijatskim sanjarenjem. Kao da gledam film Good Bye Lenin :D Ovako se srozala iz glasila utopije u glasilo nacionalizma, sto barem nije moj ukus :mrgreen:
ZeljeznicarLE
Posts: 30
Joined: 19/08/2011 15:33

#2236 Re: Federalna televizija

Post by ZeljeznicarLE »

Almira Huseinovic dolazi na FTV
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2237 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Ko je ta? Ona sa BHT-a?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2238 Re: Federalna televizija

Post by Melami »

Chuckie wrote:Ko je ta? Ona sa BHT-a?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bice da jest.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2239 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Oho ljepotica dolazi. Valja popuniti prazninu zvanu Aida M.
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2240 Re: Federalna televizija

Post by Better Man »

ZeljeznicarLE wrote:Almira Huseinovic dolazi na FTV
To joj propao poso u Vanjsko trgovinskoj komori BiH koji joj je naštelio suprug vječiti direktor Raka?!
User avatar
Platformas
Posts: 1323
Joined: 07/08/2011 09:45
Location: /public_html
Contact:

#2241 Re: Federalna televizija

Post by Platformas »

I bio je red, Jelena je na izdisaju, kud ni Šećerovićke nema :)
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2242 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

Fakat. Zar gospodja huseinovic davnih dana nije napustila novinarske vode i otisla na mnogo bolja i jaca mjesta?
ZeljeznicarLE
Posts: 30
Joined: 19/08/2011 15:33

#2243 Re: Federalna televizija

Post by ZeljeznicarLE »

Gospodja se zazelila TV ekrana kao i amir krivosija koji dolazi na BHT 1...Jos da vrate i Amira Zukica i ode sve..
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2244 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Eto Almire u ponedeljak :D
milojicabrzi
Posts: 2615
Joined: 18/11/2009 12:43

#2245 Re: Federalna televizija

Post by milojicabrzi »

StupskaBitanga wrote:Eto Almire u ponedeljak :D
Pa da, ona je "malo galeb, malo glumica", kad se zasiti ekrana, muz ce opet pronaci super placeni drzavni posao...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2246 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Ko neka koka.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2247 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

milojicabrzi wrote:
StupskaBitanga wrote:Eto Almire u ponedeljak :D
Pa da, ona je "malo galeb, malo glumica", kad se zasiti ekrana, muz ce opet pronaci super placeni drzavni posao...
bh realnost štaš
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#2248 Re: Federalna televizija

Post by dragonz »

ZeljeznicarLE wrote:Almira Huseinovic dolazi na FTV

sa rtv vogošća na ftv to se zove transfer i ponovni uspon u karijeri
User avatar
avicena
Posts: 2316
Joined: 08/07/2005 00:19

#2249 Re: Federalna televizija

Post by avicena »

Image
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2250 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

Pa fino bogami. Dosadilo joj, a muzic se mucio i izganjo joj to a njoj dosadilo.
Ma bila je koka ranije ali je onaj matori to razvalio.
Post Reply