Federalna televizija
Moderator: anex
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2226 Re: Federalna televizija
pa sta ako nema vodu. sta ste se zabrinuli za ovog glumca. da je parem pao sa stolice pa da izgleda koliko-toliko dramaticno.
a o profesionalnosti doticne se slazem. spominjali smo je i nakon D3 sa komsicem. jakovova mlada.
a o profesionalnosti doticne se slazem. spominjali smo je i nakon D3 sa komsicem. jakovova mlada.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2227 Re: Federalna televizija
FTV je samo promijenila gazdu.Dj_Doboj wrote:Po prvi pu dosao Zlatko u emisiju a da nije imao pripremljena pitaanja... U zadnje vrijeme su sve profesionalniji, i profesionalniji SVAKA CAST NA EMISIJI...
Profesionalizam ne stanuje u Sivom domu.
Nego, htjedoh da preupitam !
Hrvatska serija "ZAuvijek, susjedi". Postoji li iko pri zdravoj pameti da je gledao duže od pet minuta tog kataklizmičnog shita i postoji li iko ko bi mogao spriječiti plaćanje takvih uvreda za kameru iz sredstava od naše pretplate ?
- Platformas
- Posts: 1323
- Joined: 07/08/2011 09:45
- Location: /public_html
- Contact:
#2228 Re: Federalna televizija
Koji je pakaš ovaj Tokić, čuj ni Željko K. se neće izjasnit kao bosanac i hercegovac.
(odgovorite ljudima)
(odgovorite ljudima)
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#2229 Re: Federalna televizija
Tako je, nažalost. U predsjedništvo je ušao kao Hrvat, ne Bosanac ili Hercegovac. Da se tako izjasnio, bio bi Ostali.Platformas wrote:Koji je pakaš ovaj Tokić, čuj ni Željko K. se neće izjasnit kao bosanac i hercegovac.
(odgovorite ljudima)
- vatrogasac
- Posts: 10074
- Joined: 24/04/2006 21:33
#2230 Re: Federalna televizija
Kada je '97. tražio izbacivanje Veronauke iz škola, valjao je.Platformas wrote:Koji je pakaš ovaj Tokić, čuj ni Željko K. se neće izjasnit kao bosanac i hercegovac.
(odgovorite ljudima)
Kada je 'granatirao' položaje SDA, valjao je.
Sejfudin Tokić, član Glavnog odbora SDP BiH i čelnik Alijanse za sigurnost, slovi za "dežurnog artiljerca po položajima" SDA. No, Tokić umije itekako da "puca" i po vlastitim redovima i otvoreno ukaže na pogreške. "Plašim se da SDP upada u zamku od strane nekih svojih predstavnika, već prisutnih u strukturama vlasti, koji teže da se svide svima, da svima budu prijemčivi i da se nikome ne zamjere", komentira u intervjuu Danima svoju stranku...
Jel' to po subjektivnom ukusu ili je zbog promena Ustava?
- Adriatic
- Posts: 3422
- Joined: 03/07/2008 12:32
- Location: Šeher
#2231 Re: Federalna televizija
Vidi Sejfe što je došao tobe ha ha....
-
Harry Tuttle
- Posts: 439
- Joined: 06/08/2012 21:39
- Location: Altona
#2232 Re: Federalna televizija
federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja 
-
Akibh
- Posts: 1978
- Joined: 06/07/2009 12:27
#2233 Re: Federalna televizija
Cuj, a kakva je bila prije, za vrijeme Bakira i Co.?Harry Tuttle wrote:federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja
Uzor nepristrasnog i nezavisnog novinarstva?
He,he
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2234 Re: Federalna televizija
Akibh wrote:Cuj, a kakva je bila prije, za vrijeme Bakira i Co.?Harry Tuttle wrote:federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja
Uzor nepristrasnog i nezavisnog novinarstva?
He,he
bila ista, nista se promijenilo nije. zapravo, samo su objekti pljuvanja drugi.
-
Harry Tuttle
- Posts: 439
- Joined: 06/08/2012 21:39
- Location: Altona
#2235 Re: Federalna televizija
Ma bila je ista, samo sto mi je bila simpaticna sa njenim nostalgicnoproleterijatskim sanjarenjem. Kao da gledam film Good Bye LeninAkibh wrote:Cuj, a kakva je bila prije, za vrijeme Bakira i Co.?Harry Tuttle wrote:federalna se pravo srozala, na razinu avaza, sb-a i oslobodjenja
Uzor nepristrasnog i nezavisnog novinarstva?
He,he
-
ZeljeznicarLE
- Posts: 30
- Joined: 19/08/2011 15:33
#2236 Re: Federalna televizija
Almira Huseinovic dolazi na FTV
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2237 Re: Federalna televizija
Ko je ta? Ona sa BHT-a?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#2238 Re: Federalna televizija
Bice da jest.Chuckie wrote:Ko je ta? Ona sa BHT-a?
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2239 Re: Federalna televizija
Oho ljepotica dolazi. Valja popuniti prazninu zvanu Aida M.
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2240 Re: Federalna televizija
To joj propao poso u Vanjsko trgovinskoj komori BiH koji joj je naštelio suprug vječiti direktor Raka?!ZeljeznicarLE wrote:Almira Huseinovic dolazi na FTV
- Platformas
- Posts: 1323
- Joined: 07/08/2011 09:45
- Location: /public_html
- Contact:
#2241 Re: Federalna televizija
I bio je red, Jelena je na izdisaju, kud ni Šećerovićke nema 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2242 Re: Federalna televizija
Fakat. Zar gospodja huseinovic davnih dana nije napustila novinarske vode i otisla na mnogo bolja i jaca mjesta?
-
ZeljeznicarLE
- Posts: 30
- Joined: 19/08/2011 15:33
#2243 Re: Federalna televizija
Gospodja se zazelila TV ekrana kao i amir krivosija koji dolazi na BHT 1...Jos da vrate i Amira Zukica i ode sve..
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2244 Re: Federalna televizija
Eto Almire u ponedeljak 
-
milojicabrzi
- Posts: 2615
- Joined: 18/11/2009 12:43
#2245 Re: Federalna televizija
Pa da, ona je "malo galeb, malo glumica", kad se zasiti ekrana, muz ce opet pronaci super placeni drzavni posao...StupskaBitanga wrote:Eto Almire u ponedeljak
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2247 Re: Federalna televizija
bh realnost štašmilojicabrzi wrote:Pa da, ona je "malo galeb, malo glumica", kad se zasiti ekrana, muz ce opet pronaci super placeni drzavni posao...StupskaBitanga wrote:Eto Almire u ponedeljak
-
dragonz
- Posts: 2351
- Joined: 20/09/2008 13:12
#2248 Re: Federalna televizija
ZeljeznicarLE wrote:Almira Huseinovic dolazi na FTV
sa rtv vogošća na ftv to se zove transfer i ponovni uspon u karijeri
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2250 Re: Federalna televizija
Pa fino bogami. Dosadilo joj, a muzic se mucio i izganjo joj to a njoj dosadilo.
Ma bila je koka ranije ali je onaj matori to razvalio.
Ma bila je koka ranije ali je onaj matori to razvalio.

