Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2226 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Oo da. Kutije koje je uvijek neko drugi otvorio i pojeo sva slatka cuda iz nje. Mrzim dugmad boje cokolade :/
Sent from my Linux using Manjaro
Sent from my Linux using Manjaro
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2227 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
samo da kazem da je ova velika milka oreo cokolada nad cokoladama trenutno.

a jbsemanekenka u penziji wrote:Neću ništa, samo se hvalim
Zao mi što nisam uslikala kad je kutija bila puna.
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#2228 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
U ALDI -ju.madesa wrote:gdje uzetiiromeomoraprezivjeti wrote:Izvrsni su svi proizvodi od choceur-a.Mutivoda wrote:
Danas ova. <3
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2229 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Potpisujemsheilak wrote:samo da kazem da je ova velika milka oreo cokolada nad cokoladama trenutno
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2230 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
U cemu je razlika izmedju male i velike milke oreo ?
Sent from my Linux using Manjaro
Sent from my Linux using Manjaro
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#2231 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
U dimenzijama.AstorH wrote:U cemu je razlika izmedju male i velike milke oreo ?
Sent from my Linux using Manjaro
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2232 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
To se podrazumjeva cim kazemo mala i velika. Ima li nekih razlika u okusu?
Sent from my Linux using Manjaro
Sent from my Linux using Manjaro
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2233 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
u velikoj vise oreaAstorH wrote:To se podrazumjeva cim kazemo mala i velika. Ima li nekih razlika u okusu?
Sent from my Linux using Manjaro
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#2234 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Iako zvuci logično, ova velika ima vise keksa nego ova mala 
Mala ima više kreme i komadiće keksa a kroz sredinu velike prolazi ogromni oreo.
Mala ima više kreme i komadiće keksa a kroz sredinu velike prolazi ogromni oreo.
-
Mogy87
- Posts: 5966
- Joined: 27/05/2013 10:49
#2235 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Mala sadrzi smrvljene komadice keksa dok je u velikoj sredisnji dio duz cijele cokolade oreo "ploca". Poput stare milke sa petit keksom ako se sjecasAstorH wrote:To se podrazumjeva cim kazemo mala i velika. Ima li nekih razlika u okusu?
Sent from my Linux using Manjaro
- Adoni_ba
- Posts: 40
- Joined: 10/10/2014 20:25
#2236 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
sheilak wrote:samo da kazem da je ova velika milka oreo cokolada nad cokoladama trenutno.
a jbsemanekenka u penziji wrote:Neću ništa, samo se hvalim
Zao mi što nisam uslikala kad je kutija bila puna.
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2237 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma ja, ona sto se mora mlijekom zalit da keks ne prisjedneMogy87 wrote: Mala sadrzi smrvljene komadice keksa dok je u velikoj sredisnji dio duz cijele cokolade oreo "ploca". Poput stare milke sa petit keksom ako se sjecas
Sent from my iPad using Tapatalk
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2238 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Znači strašno

Sent from my iPad using Tapatalk

Sent from my iPad using Tapatalk
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2239 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Upravo je nice to sweet you od jagode na meniju. Kao recimo milka od jagode...malo bolja cokolada ipak.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2240 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ma daj, bjeziAstorH wrote:Znači strašno
Sent from my iPad using Tapatalk
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2241 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nije, naletio sam na to na instagramu pa stavio ovdje ako bude neka dobra dusa da i meni napravi samo da vidim nesto 
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65969
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2243 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
dorina sa keksom,jedna jedina
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2244 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
sta da vidis?AstorH wrote:Nije, naletio sam na to na instagramu pa stavio ovdje ako bude neka dobra dusa da i meni napravi samo da vidim nesto
Sent from my iPad using Tapatalk
-
tagomago
- Posts: 550
- Joined: 10/09/2012 19:38
#2245 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
imaju li igdje u SA one prave milke (AUT), ne ove fejk što nam poturaju?
ili općenito radnja sa njihovim čokoladama? ne milkama, već austrijskim.
ili općenito radnja sa njihovim čokoladama? ne milkama, već austrijskim.
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2246 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ma malo da vidim nesto je li isti okus na pocetku i na krajusheilak wrote: sta da vidis?pa gle, ako se nadje ta dobra dusa, daj nek i meni napravi, da i ja to vidim.
Sent from my iPad using Tapatalk
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#2247 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Ima li u Sarajevu ?
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2248 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nema dje ih nema
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#2249 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nisam ni trazio, sve se drzao krasove napolitanke.
Hvala na odgovoru
-
mini2
- Posts: 518
- Joined: 17/05/2011 00:06
#2250 Re: Odg: Cokolada i ostali slatkisi :)
neće niko da ti kažetagomago wrote:imaju li igdje u SA one prave milke (AUT), ne ove fejk što nam poturaju?
ili općenito radnja sa njihovim čokoladama? ne milkama, već austrijskim.


