nešto ovako...hana_montana wrote:ma ja mislim da su tu samo oni obicni metalni,treba mi neki bolji plasticnida se ne razocaram pa bacim jaknu,mrzim te sitnice,detalje za koje s marsa vidis da su strano tijelo
![]()
i kakav je to fol s platnom..nikad cula, dal ko to radi ovdje tito dragi
toliko sam ljuta da bih je sad frknula kroz prozor

ali nema metalnog dijela, već je odmah ovakav materijal, pa se provuče kroz ovo što nije puklo, e sad zavisi jel' pukao odmah dio na cifu...


