Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2226 Re: Serie A

Post by hau jes no »

rafa je slobodan, nek otjeraju del nerija
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2227 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

napoli ili milan? to je pitanje sto se tice prvog mjesta, ovo ostalo je sve buranija i ne zna se ko ima vise oscilacija u igri i rezultatima, napoli igra najljepsi fudbal u italiji ali milan ima moc i prednost kod sudija kao i Silvia B. koji ce da "pogura" kada bude najpotrebnije.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2228 Re: Serie A

Post by leo karan »

spree wrote:strasni sinter :lol: :lol: :lol:
imaju jos uvijek ovih ostataka od farsopolia, ali nece ni to dugo. oni su prnuli u sisu, osim ako moratti jos neki farsopoli ne izmisli. nece sinter vidjeti trofeja jos godinama, jedino ako ne osvoje seriu b kad ih ove godine izbace tamo.
ma pusti to ba,
jesi vidio sto Cavani trpa
http://livescore.com/default.dll/game?c ... ame=448496
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2229 Re: Serie A

Post by Djokej »

Odavno nisam vidio bolju atmosferu od ove večeras na San Paolu..
User avatar
Il_Principe
Posts: 229
Joined: 29/10/2010 00:44

#2230 Re: Serie A

Post by Il_Principe »

User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2231 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Kakav trio, Lavezzi-Hamsik-Cavani :thumbup: Rasturili su Juve, sve je rečeno kad im je Toni bio najbolji igrač :-)
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#2232 Re: Serie A

Post by Djokej »

Samo da ima je odbrana malo bolja (mladja)
krusty
Posts: 780
Joined: 30/10/2009 18:22

#2233 Re: Serie A

Post by krusty »

sta bi Palermu pa ovog Cavanija dadose na posudbu :D
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#2234 Re: Serie A

Post by pOZz »

krusty wrote:sta bi Palermu pa ovog Cavanija dadose na posudbu :D
Doš'o Massimo Maccarone. 8-)
User avatar
Il_Principe
Posts: 229
Joined: 29/10/2010 00:44

#2235 Re: Serie A

Post by Il_Principe »

Cavanijev 3 gol juvetu postignut petom :shock: :shock:

http://www.corrieredellosport.it/calcio ... acco!+Foto
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2236 Re: Serie A

Post by smoki_choko »

Il_Principe wrote:Cavanijev 3 gol juvetu postignut petom :shock: :shock:

http://www.corrieredellosport.it/calcio ... acco!+Foto
nije petom nego guzicom ili ledjima. ne vidi se dobro. al nogom sigurno nije
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2237 Re: Serie A

Post by KPNCTNJAH »



Scorpion 8-)
User avatar
Il_Principe
Posts: 229
Joined: 29/10/2010 00:44

#2238 Re: Serie A

Post by Il_Principe »

evo i usporeni snimak 3 gola , u jednom trenutku pomislis petom, pa ledjima pa opet petom, a mozda je prvo ledjima ustopao a petom zabio :-)

leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2239 Re: Serie A

Post by leo karan »

Roma - Lazio veceras u kupu
hoce li biti krvi do koljena? :)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2240 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

leo karan wrote:Roma - Lazio veceras u kupu
hoce li biti krvi do koljena? :)
Čudi me da su smjeli staviti večernji termin :-?
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2241 Re: Serie A

Post by leo karan »

inter se priblizava
-6
i utakmica manje
:thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2242 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

koja je ovo u nizu :D jest da je kup ali uvijek je slatka pobjeda protiv vjecitog rivala, Ranieri pocinje sa Adrianom a bez Meneza i Vucine, na poluvremenu ubacuje njih dvojicu i igra se skroz mijenja, uglavnom on opet matira Reju po ko zna koji put i na takav nacin dolazi do nove pobjede.

moram reci da je kup spao na niske grane jer je Olimpico bio skoro poluprazan, interesovanje sve manje ako se ovako nastavi za par godina mogu ga slobodno i ukinuti...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2243 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Katastrofalna tekma, nanijetio sam gledati, ali sam stalno prebacivao na Leeds-Arsenal koliko je zanimljivo bilo...
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2244 Re: Serie A

Post by Obuca9 »

Stipu to, mene zanima gdje se izgubi onaj Rafo-ljubac, vaučer, kako ono bi, da kaže kako nije Rafa kriv što Inter nikog ne može pobjediti, nego Moratti jer nije nikog doveo. :D
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2245 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

samo da pitam druga pointa jel opet sudija kriv i dal se lazio slucajno cuvao za borbu za titulu :-)

nije laziu dovoljno to sto roma pocinje tekmu sa 10 igraca i sto u veznom redu igraju i kreiraju igru likovi poput brighia-greca-simplicia :-)

treba uvesti ono kao sto igraju milan inter i juventus one prijateljske prije pocetka sezone, mozda bi ljudi nekad dobili :-) :-)
User avatar
psydelija
Posts: 1846
Joined: 02/09/2010 03:46
Location: ispod pantografa

#2246 Re: Serie A

Post by psydelija »

bice guravo, ali, inter ce biti novi-stari sampion!
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2247 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

inter moze jedino biti prvak ako mu se bude sudilo kao zadnje 4 sezone, jedino na takav nacin mogu opet biti prvi ali po sto je u pitanju Italija nista nije nemoguce...
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2248 Re: Serie A

Post by leo karan »

Romanista 101% wrote:inter moze jedino biti prvak ako mu se bude sudilo kao zadnje 4 sezone, jedino na takav nacin mogu opet biti prvi ali po sto je u pitanju Italija nista nije nemoguce...
jes jes, dobro si
rasirili su svoju mrezu korupcije i na medjunarodni nivo, pa ih pogurase i s ligom prvaka

vaffanculo arbitri di calcio :x
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2249 Re: Serie A

Post by Point. »

Admir_1984 wrote:samo da pitam druga pointa jel opet sudija kriv i dal se lazio slucajno cuvao za borbu za titulu :-)

nije laziu dovoljno to sto roma pocinje tekmu sa 10 igraca i sto u veznom redu igraju i kreiraju igru likovi poput brighia-greca-simplicia :-)

treba uvesti ono kao sto igraju milan inter i juventus one prijateljske prije pocetka sezone, mozda bi ljudi nekad dobili :-) :-)
Da je kojim slucajem sudija progurao Lazio za pobjedu ja bih se postidio, priznao to i nastavio dalje sa zivotom. Romanisti nemogu ni to priznati. I dalje stojim iza toga da je sudija pobijedio Lazio a ne Roma.

Sto se tice sinocnje tekme, pa realno Lazio je nadigro Romu u svakom pogledu. U prvom smo komotno bez golmana mogli igrati ili dati cojeku laptop nek se zajebava da mu 45 minuta brze prodje, toliko su Boriello i Adriano bili opasni. Lazio nije nesto peopasan bio sto se tice sansi, ipak je Kozak igro gore, ali imali smo vise od igre sto jest jest. Drugo poluvrijeme Roma se malo sabrala ali ni Menez ni Mirko nisu nesto zablistali. Srecom ste dosli do drugog gola to je to. Steta sto Floccarijev volej nije zacijepao mrezu ili sto se Zarateu svirao ofsajd kada je Romin igrac zadnji bio na lopti. i Zar Juan nije trebo pocrveniti kod penala, ipak je bio zadnji igrac?

No, uopste me ne brine to sto smo zijanili, Lazio je nadigrao Romu sinoc i pokazao grintu sto znaci da igraci znaju i hoce a kurata sreca sto prati Romu zadnjih sedmica ce kad tad nestati. Pa kom obojci kom opanci sto bi reko cojik sa Grmeckih padina.
Romanista 101% wrote:inter moze jedino biti prvak ako mu se bude sudilo kao zadnje 4 sezone, jedino na takav nacin mogu opet biti prvi ali po sto je u pitanju Italija nista nije nemoguce...
Cudi me da romanisti, od svih, govore da sudije navlace na sudije. :-) Ove sezone je Roma dosta sumnjivih situacija imala u svoju korist, sjetimo se derbija ili recimo ne treba da uopste idemo tako daleko, prosle nedjelje kada Roma zabi go iz cistog ofsajda. Al zazmirimo na te cinjenice, Moratti je kriv za sve.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2250 Re: Serie A

Post by Neelix »

ne zelis opravdavati vlasnika kluba koji je uspio punih 365 dana navlaciti sudije da se ne svira penal protiv njih, vjeruj mi :-)
Post Reply