Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2226 Re: Serie A
rafa je slobodan, nek otjeraju del nerija
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2227 Re: Serie A
napoli ili milan? to je pitanje sto se tice prvog mjesta, ovo ostalo je sve buranija i ne zna se ko ima vise oscilacija u igri i rezultatima, napoli igra najljepsi fudbal u italiji ali milan ima moc i prednost kod sudija kao i Silvia B. koji ce da "pogura" kada bude najpotrebnije.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#2228 Re: Serie A
ma pusti to ba,spree wrote:strasni sinter![]()
![]()
![]()
imaju jos uvijek ovih ostataka od farsopolia, ali nece ni to dugo. oni su prnuli u sisu, osim ako moratti jos neki farsopoli ne izmisli. nece sinter vidjeti trofeja jos godinama, jedino ako ne osvoje seriu b kad ih ove godine izbace tamo.
jesi vidio sto Cavani trpa
http://livescore.com/default.dll/game?c ... ame=448496
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2229 Re: Serie A
Odavno nisam vidio bolju atmosferu od ove večeras na San Paolu..
- Il_Principe
- Posts: 229
- Joined: 29/10/2010 00:44
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2231 Re: Serie A
Kakav trio, Lavezzi-Hamsik-Cavani
Rasturili su Juve, sve je rečeno kad im je Toni bio najbolji igrač 
- Djokej
- Posts: 770
- Joined: 25/09/2008 16:18
- Location: Honduras
#2232 Re: Serie A
Samo da ima je odbrana malo bolja (mladja)
-
krusty
- Posts: 780
- Joined: 30/10/2009 18:22
#2233 Re: Serie A
sta bi Palermu pa ovog Cavanija dadose na posudbu 
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2234 Re: Serie A
Doš'o Massimo Maccarone.krusty wrote:sta bi Palermu pa ovog Cavanija dadose na posudbu
- Il_Principe
- Posts: 229
- Joined: 29/10/2010 00:44
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2236 Re: Serie A
nije petom nego guzicom ili ledjima. ne vidi se dobro. al nogom sigurno nijeIl_Principe wrote:Cavanijev 3 gol juvetu postignut petom![]()
![]()
http://www.corrieredellosport.it/calcio ... acco!+Foto
- Il_Principe
- Posts: 229
- Joined: 29/10/2010 00:44
#2238 Re: Serie A
evo i usporeni snimak 3 gola , u jednom trenutku pomislis petom, pa ledjima pa opet petom, a mozda je prvo ledjima ustopao a petom zabio
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#2239 Re: Serie A
Roma - Lazio veceras u kupu
hoce li biti krvi do koljena?
hoce li biti krvi do koljena?
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2240 Re: Serie A
Čudi me da su smjeli staviti večernji terminleo karan wrote:Roma - Lazio veceras u kupu
hoce li biti krvi do koljena?
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#2241 Re: Serie A
inter se priblizava
-6
i utakmica manje

-6
i utakmica manje
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2242 Re: Serie A
koja je ovo u nizu
jest da je kup ali uvijek je slatka pobjeda protiv vjecitog rivala, Ranieri pocinje sa Adrianom a bez Meneza i Vucine, na poluvremenu ubacuje njih dvojicu i igra se skroz mijenja, uglavnom on opet matira Reju po ko zna koji put i na takav nacin dolazi do nove pobjede.
moram reci da je kup spao na niske grane jer je Olimpico bio skoro poluprazan, interesovanje sve manje ako se ovako nastavi za par godina mogu ga slobodno i ukinuti...
moram reci da je kup spao na niske grane jer je Olimpico bio skoro poluprazan, interesovanje sve manje ako se ovako nastavi za par godina mogu ga slobodno i ukinuti...
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2243 Re: Serie A
Katastrofalna tekma, nanijetio sam gledati, ali sam stalno prebacivao na Leeds-Arsenal koliko je zanimljivo bilo...
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2244 Re: Serie A
Stipu to, mene zanima gdje se izgubi onaj Rafo-ljubac, vaučer, kako ono bi, da kaže kako nije Rafa kriv što Inter nikog ne može pobjediti, nego Moratti jer nije nikog doveo. 
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2245 Re: Serie A
samo da pitam druga pointa jel opet sudija kriv i dal se lazio slucajno cuvao za borbu za titulu
nije laziu dovoljno to sto roma pocinje tekmu sa 10 igraca i sto u veznom redu igraju i kreiraju igru likovi poput brighia-greca-simplicia
treba uvesti ono kao sto igraju milan inter i juventus one prijateljske prije pocetka sezone, mozda bi ljudi nekad dobili

nije laziu dovoljno to sto roma pocinje tekmu sa 10 igraca i sto u veznom redu igraju i kreiraju igru likovi poput brighia-greca-simplicia
treba uvesti ono kao sto igraju milan inter i juventus one prijateljske prije pocetka sezone, mozda bi ljudi nekad dobili
- psydelija
- Posts: 1846
- Joined: 02/09/2010 03:46
- Location: ispod pantografa
#2246 Re: Serie A
bice guravo, ali, inter ce biti novi-stari sampion!
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2247 Re: Serie A
inter moze jedino biti prvak ako mu se bude sudilo kao zadnje 4 sezone, jedino na takav nacin mogu opet biti prvi ali po sto je u pitanju Italija nista nije nemoguce...
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#2248 Re: Serie A
jes jes, dobro siRomanista 101% wrote:inter moze jedino biti prvak ako mu se bude sudilo kao zadnje 4 sezone, jedino na takav nacin mogu opet biti prvi ali po sto je u pitanju Italija nista nije nemoguce...
rasirili su svoju mrezu korupcije i na medjunarodni nivo, pa ih pogurase i s ligom prvaka
vaffanculo arbitri di calcio
- Point.
- Posts: 33474
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#2249 Re: Serie A
Da je kojim slucajem sudija progurao Lazio za pobjedu ja bih se postidio, priznao to i nastavio dalje sa zivotom. Romanisti nemogu ni to priznati. I dalje stojim iza toga da je sudija pobijedio Lazio a ne Roma.Admir_1984 wrote:samo da pitam druga pointa jel opet sudija kriv i dal se lazio slucajno cuvao za borbu za titulu![]()
nije laziu dovoljno to sto roma pocinje tekmu sa 10 igraca i sto u veznom redu igraju i kreiraju igru likovi poput brighia-greca-simplicia![]()
treba uvesti ono kao sto igraju milan inter i juventus one prijateljske prije pocetka sezone, mozda bi ljudi nekad dobili![]()
![]()
Sto se tice sinocnje tekme, pa realno Lazio je nadigro Romu u svakom pogledu. U prvom smo komotno bez golmana mogli igrati ili dati cojeku laptop nek se zajebava da mu 45 minuta brze prodje, toliko su Boriello i Adriano bili opasni. Lazio nije nesto peopasan bio sto se tice sansi, ipak je Kozak igro gore, ali imali smo vise od igre sto jest jest. Drugo poluvrijeme Roma se malo sabrala ali ni Menez ni Mirko nisu nesto zablistali. Srecom ste dosli do drugog gola to je to. Steta sto Floccarijev volej nije zacijepao mrezu ili sto se Zarateu svirao ofsajd kada je Romin igrac zadnji bio na lopti. i Zar Juan nije trebo pocrveniti kod penala, ipak je bio zadnji igrac?
No, uopste me ne brine to sto smo zijanili, Lazio je nadigrao Romu sinoc i pokazao grintu sto znaci da igraci znaju i hoce a kurata sreca sto prati Romu zadnjih sedmica ce kad tad nestati. Pa kom obojci kom opanci sto bi reko cojik sa Grmeckih padina.
Cudi me da romanisti, od svih, govore da sudije navlace na sudije.Romanista 101% wrote:inter moze jedino biti prvak ako mu se bude sudilo kao zadnje 4 sezone, jedino na takav nacin mogu opet biti prvi ali po sto je u pitanju Italija nista nije nemoguce...
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2250 Re: Serie A
ne zelis opravdavati vlasnika kluba koji je uspio punih 365 dana navlaciti sudije da se ne svira penal protiv njih, vjeruj mi 
