Ja se takvih ko ti nagledao, bilo je sedmih i prije a bit ce ih i kasnijeLeverage wrote:Samo što nije sedmi, pa ćemo da vidimo ko će se gdje vraćati.

Ja se takvih ko ti nagledao, bilo je sedmih i prije a bit ce ih i kasnijeLeverage wrote:Samo što nije sedmi, pa ćemo da vidimo ko će se gdje vraćati.

Pa ne bi te slali ovamo da misle da ce biti siguricaLeverage wrote:Smori, opra na ruke, katastrofa
Leverage wrote:Joj hoće bit' kmečanja sedmog naveče

Leverage wrote:I on će da kmeči zajedno s vama
A jbg, rekli mu ili da lijepi panoe, dijeli letke po stubistima ili da smara na forumu..uglavnom nema labavo kod preporodjenih SDP-ovaca.Nivelacija wrote:Ovaj @levatage spava ovdje na temi
Leverage wrote:Naravno, kao neko sa progresivnim stavovima, izuzetno se protivim nasilju nad životinjama, tako da tačno je, niti mogu niti želim išamarati psa.
Ali zato vas ovdje s apetitom
Evo još mudrih riječi iz repertoara ljubitelja vladajućih.drag_gost wrote:Mnogo ljudi ce glasti za Hadzikadica, i nikakvi jeftini pokusaji ovih par poslusnih pudlica nece moci to promjeniti.
Evo vidite čime se služe, forumaš prijetnja državidrag_gost wrote:Kao sto napisah - pudlica. I to ona najgora vrsta, prijetnja BiH i svemu sto vrijedi u njoj.
Leverage wrote:Evo vidite čime se služe, forumaš prijetnja državidrag_gost wrote:Kao sto napisah - pudlica. I to ona najgora vrsta, prijetnja BiH i svemu sto vrijedi u njoj.![]()
Nema, nadmašio si i Reufa.
