Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2226 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Ne kontam, kad neko kaže da je svaka nevjesta lijepa. Jest malo sutra.
Ili kad neko kaže, da su sva djeca slatka. Jesu al u Limburgu. Ne znam, kako onda postoje ružni ljudi. Jesu li bili slatki kao djeca, pa se proružnjali?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2227 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by ćiribiribela »

Je li ovo "ne kontam" ili "nervira me"? :D :D
User avatar
Bloody
Posts: 498
Joined: 26/04/2015 18:21
Location: Ispod Djoletovih bagrema

#2228 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Bloody »

Cherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad neko kaže da je svaka nevjesta lijepa. Jest malo sutra.
Ili kad neko kaže, da su sva djeca slatka. Jesu al u Limburgu. Ne znam, kako onda postoje ružni ljudi. Jesu li bili slatki kao djeca, pa se proružnjali?

:thumbup: :lol: :lol: :lol: suze mi frcaju
User avatar
Edin H.
Posts: 53569
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2229 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Edin H. »

Cherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad neko kaže da je svaka nevjesta lijepa. Jest malo sutra.
Ili kad neko kaže, da su sva djeca slatka. Jesu al u Limburgu. Ne znam, kako onda postoje ružni ljudi. Jesu li bili slatki kao djeca, pa se proružnjali?
Svaka ti je za udzbenika :oops:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#2230 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by supercali »

Cherry-Cherry wrote:Ne kontam, kad neko kaže da je svaka nevjesta lijepa. Jest malo sutra.
Ili kad neko kaže, da su sva djeca slatka. Jesu al u Limburgu. Ne znam, kako onda postoje ružni ljudi. Jesu li bili slatki kao djeca, pa se proružnjali?
ovo za nevjestu se slazem
i za djecu donekle
al brate ima lijepe djece al kad izraste isto kao da su ga lopatama lupali a ima i obrnuto pa izrastu u ljepotane i ljepotice
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2231 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

Ne kontam ovu zenu , koja je stavila ovaj status, kao ni one, kojima se dpada.. :roll:




Image

U prevodu bi znacilo.. Gospodin X se pridruzio svojoj ljubavnici u Rennes , od 7-17 maja, otisao je vozom jutros u 6h30 stize u Rennes u 12h15
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2232 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

Ne kontam ko je ova sto je postavila ovo, zena mu ili svalerka?
Ne kontam sto to tebe tangira... :mrgreen:

Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2233 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

TAFKAP wrote:Ne kontam ko je ova sto je postavila ovo, zena mu ili svalerka?
Ne kontam sto to tebe tangira... :mrgreen:

Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?
A nisam rekla da me tangira..
A bil volio znati Ko je postao ovo : zena ili svalera? :D
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2234 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by TAFKAP »

Pa mozda i bih, ali cisto iz naucnog, sociolosko-filozofskog aspekta, da znam kako se francuskinje nose sa tim problemima.
Steta da ne znam francuski, da uhvatim sve verbalne cake, zapete i apostrofe u tekstu, sigurno bi se dalo odgonetnut ko je autor(-ka) teksa.

Sta mislis, moze da je i i komsija?

User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2235 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

TAFKAP wrote: Veceras najpoznatiji pramen BH estrade u komsiluku, a ti?
Hoces i ti biti da dođem ...???? :lol: :lol: sad da to cujem, mada ne pratim ti ja to..
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2236 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

Sto i dalje vrijeme djelimo na "prije" i "poslije" rata. Nekako mi previse dvajes godina strpati u "poslije" rata. Ovo "prije" rata ko i lici na nesto.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2237 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:Ne kontam ovu zenu , koja je stavila ovaj status, kao ni one, kojima se dpada.. :roll:




Image

U prevodu bi znacilo.. Gospodin X se pridruzio svojoj ljubavnici u Rennes , od 7-17 maja, otisao je vozom jutros u 6h30 stize u Rennes u 12h15
Daj ba ime i prezime, da vidim jel cemu :lol:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2238 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote:
Sephora wrote:Ne kontam ovu zenu , koja je stavila ovaj status, kao ni one, kojima se dpada.. :roll:




Image

U prevodu bi znacilo.. Gospodin X se pridruzio svojoj ljubavnici u Rennes , od 7-17 maja, otisao je vozom jutros u 6h30 stize u Rennes u 12h15
Daj ba ime i prezime, da vidim jel cemu :lol:
Covijek ili ona? :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2239 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:
insomnia78 wrote:
Sephora wrote:Ne kontam ovu zenu , koja je stavila ovaj status, kao ni one, kojima se dpada.. :roll:




Image

U prevodu bi znacilo.. Gospodin X se pridruzio svojoj ljubavnici u Rennes , od 7-17 maja, otisao je vozom jutros u 6h30 stize u Rennes u 12h15
Daj ba ime i prezime, da vidim jel cemu :lol:
Covijek ili ona? :lol:
Eno, covjek
Sta ce mi covjek
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2240 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

Ne bi ti se ona dopala..Vjeruj mi.. :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2241 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:Ne bi ti se ona dopala..Vjeruj mi.. :D
Aaaaa, znaci znas je
Dobro daj od ljubavnice onda
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2242 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote:
Sephora wrote:Ne bi ti se ona dopala..Vjeruj mi.. :D
Aaaaa, znaci znas je
Dobro daj od ljubavnice onda
:lol: :lol: puno trazis... :D hoces i ti vozom od 7-17og maja?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2243 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:
insomnia78 wrote:
Sephora wrote:Ne bi ti se ona dopala..Vjeruj mi.. :D
Aaaaa, znaci znas je
Dobro daj od ljubavnice onda
:lol: :lol: puno trazis... :D hoces i ti vozom od 7-17og maja?
Dobro daj onda svoj :wink: :lol:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2244 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

insomnia78 wrote: Dobro daj onda svoj :wink: :lol:
Nemam ja svoj :lol: ... :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2245 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Sephora wrote:
insomnia78 wrote: Dobro daj onda svoj :wink: :lol:
Nemam ja svoj :lol: ... :lol:
Zamal ne rekoh nesto
Hahaha
:thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2246 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Al nije red da prostacim, ipak sam ja otac maloljetnog zeMskog djeteta :lol:
User avatar
Sephora
Posts: 9477
Joined: 01/07/2013 14:37

#2247 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Sephora »

I nemoj.. Ne pristaje to jednom gospodinu kao sto si ti!.. :kiss: :run:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2248 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

Cekaj, sephora iz francuske, insomnia iz francuske.. :hm:
jes siguran da ti hanuma nije forumasica, ono da ti sephora broj, a ono hanumin :meza:
just saying :chmoljava:
:run:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#2249 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by omar little »

a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene. :?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2250 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

omar little wrote:a, po cemu je to gore na francuskom vezano za temu? mislim, tema je popularne stvari koje ne beremo, ne vidim gdje je veza, jos manje popularnost, random posta neke zene. :?
Sto si ba ustala na lijevu nogu :lol:
Post Reply