Jebiga, kako ja nisam vozio nisam ni skuzio na vrijeme da su samo pogledali dokumente ne i skenirali, plus sto inace cesto putujem i prelazim Cro-BiH granicu, i uvijek su uredno pecatili. Do mene je, ali i do njih, jer je prelazak s licnom iskaznicom i ukinut jednim dijelom zbog toga sto prema zakonu putnik mora dobiti pecat u dokumenteroslav wrote:pa što nisi zatražio na gp da te ''odjave''?Comandini wrote:Samo jedan savjet raji da malo pripazi, kraljevi na ulasku udarili pecat a na izlasku niti su skenirali pasos niti su udarili pecat, a ja uskoro moram za Germanske zemlje pa se dovijam kako Svabama objasniti cinjenicu da stizem iz Bosne , a da sam teoretski u Hrvatskoj.
hrvatska-more
- Comandini
- Posts: 285
- Joined: 08/02/2012 00:13
#2226 Re: hrvatska-more
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2228 Re: hrvatska-more
Madre de dios! Gdje je ovo Bobi?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2229 Re: hrvatska-more
Tirkizno more i pješčane plaže prizor su s plaže Sakarun smještene na Dugom otoku (Foto: Filip Brala/PIXSELL)fatamorgana wrote:Madre de dios! Gdje je ovo Bobi?
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#2230 Re: hrvatska-more
Ovo je ono isto mjesto na slici od neki dan... Saharun/Sakarun.
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2231 Re: hrvatska-more
Hvala! Mislio sam da su Karibi il' tako nešto ...Bobi wrote:Tirkizno more i pješčane plaže prizor su s plaže Sakarun smještene na Dugom otoku (Foto: Filip Brala/PIXSELL)fatamorgana wrote:Madre de dios! Gdje je ovo Bobi?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2232 Re: hrvatska-more
http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/zvi ... 96230.htmlfatamorgana wrote:Hvala! Mislio sam da su Karibi il' tako nešto ...Bobi wrote:Tirkizno more i pješčane plaže prizor su s plaže Sakarun smještene na Dugom otoku (Foto: Filip Brala/PIXSELL)fatamorgana wrote:Madre de dios! Gdje je ovo Bobi?
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2233 Re: hrvatska-more
Tito dragi i Jovanko, raj na zemlji .... 'ta će džennet i eden,Bobi wrote:http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/zvi ... 96230.htmlfatamorgana wrote: Hvala! Mislio sam da su Karibi il' tako nešto ...
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2234 Re: hrvatska-more
nevjerovatno. rezervisao sam vec neki dalju destinaciju ali da nisam def bih isao ovdjefatamorgana wrote:Tito dragi i Jovanko, raj na zemlji .... 'ta će džennet i eden,Bobi wrote:http://zadovoljna.dnevnik.hr/clanak/zvi ... 96230.htmlfatamorgana wrote: Hvala! Mislio sam da su Karibi il' tako nešto ...
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#2235 Re: hrvatska-more
Lovrecina


Prvlja


Moje dvije najdraze.


Prvlja


Moje dvije najdraze.
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#2236 Re: hrvatska-more
Pismonosa wrote:Jebiga, odi u Tursku ili Egipat na ljetovanje, niko ti ne brani. I nadaj se da će ti otkriti da imaš ravne tabane kad te ufate zbog mobilizacije u rat!
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#2237 Re: hrvatska-more
Entropio wrote:Ovo je ono isto mjesto na slici od neki dan... Saharun/Sakarun.
Kako doci do tamo?
Koliko kosta trajekt?
Parking na otoku, jel' dzaba ili se placa?
...
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#2238 Re: hrvatska-more
Warashii, gdje je tacno to za nas neupucene 
-
mrAdil
- Posts: 417
- Joined: 06/08/2012 12:01
#2239 Re: hrvatska-more
176 kuna auto + 30 osoba.sherbett wrote:Iz Zadra ideš na Dugi otokmrAdil wrote:Entropio wrote:Ovo je ono isto mjesto na slici od neki dan... Saharun/Sakarun.
Kako doci do tamo?
Koliko kosta trajekt?
Parking na otoku, jel' dzaba ili se placa?
...
http://www.putovnica.net/prijevoz/traje ... adrolinija
a parking ovisi ... ako uzimaš smještaj onda valjda ne, ako ima svoj parking (otok, mjesto) onda da...a vjerovatno možeš na divljaka, na manjim otocima gdje ne voze auti onda se plaća mjesto na parkingu, al mislim da to sa Dugim otokom nije slučaj
tamo i vamo nas 4 treba 600 kuna.
puno.
toliko mi more biti goriva do Ulcinja.
-
NNNN
- Posts: 301
- Joined: 26/03/2013 08:42
#2240 Re: hrvatska-more
a ako voziš dizela još će ostati i za kukuruze i sladoled na plažimrAdil wrote:[q
176 kuna auto + 30 osoba.
tamo i vamo nas 4 treba 600 kuna.
puno.
toliko mi more biti goriva do Ulcinja.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#2241 Re: hrvatska-more
Brac, tacnije PostiraP308 wrote:Warashii, gdje je tacno to za nas neupucene
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2242 Re: hrvatska-more
nista to, takvih na svakom korakusherbett wrote:izdajico!Bodkin wrote:
nevjerovatno. rezervisao sam vec neki dalju destinaciju ali da nisam def bih isao ovdje![]()
Evo još malo, moje preporuke![]()
otok Silba, zadarski arhipelag![]()
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2243 Re: hrvatska-more
NNNN wrote:a ako voziš dizela još će ostati i za kukuruze i sladoled na plažimrAdil wrote:[q
176 kuna auto + 30 osoba.
tamo i vamo nas 4 treba 600 kuna.
puno.
toliko mi more biti goriva do Ulcinja.
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#2244 Re: hrvatska-more
Eno kažu hrvatsko more nije sigurno, morski psi jedu bosance.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2245 Re: hrvatska-more
Al samo ove sa AVAZOMmiki.ba wrote:Eno kažu hrvatsko more nije sigurno, morski psi jedu bosance.
s' moje sokoćalo
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2246 Re: hrvatska-more
previse obicna. takvih plaza u hr koliko hoces. one dvije su kao sa karibasherbett wrote:Šta fali Silbi?![]()
ti nisi normalan čovek
- la_roux
- Posts: 131
- Joined: 10/11/2012 23:04
#2247 Re: hrvatska-more
Opa, konačno je tema krenula u dobrom smjeru. Evo još jedan dobar komad ljepote netaknute prirode hrvatskih otoka:








Last edited by la_roux on 27/07/2013 11:56, edited 2 times in total.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2249 Re: hrvatska-more
bome sad na dnevniku da ovaj vikend spašava sezonu sjeverne dalmacije
gužve na cestama
gužve na cestama
- la_roux
- Posts: 131
- Joined: 10/11/2012 23:04
#2250 Re: hrvatska-more
Mali pusti otok Proizd, blizu Korčule. Evo da ne objašnjavam:P308 wrote:Gdje je to?

Uglavnom, jedini prevoz su brodići koji voze iz nekih mjesta na Pelješcu, i iz Korčule i Vela Luke. Iz Vela Luke je najkraći put i cijena povratne karte je 50 kn.
Nije naseljeno, ima samo 1 restoran, može se otići na 1 dan jer nemaš gdje prenoćiti, ali je mnogima pošlo za rukom da ponesu šator i ostanu nekoliko dana jer nema nikakve kontrole.




