Ja gledam na BN-u, svi se javljaju telefonski.dječak sa šibicama wrote:Eki BN se javlja telefonski![]()
Ko Salih Brkic jebote
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2226 Re: Veliki Brat 2013
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2228 Re: Veliki Brat 2013
maja volk i top se pisaju od smijeha jer maja pizdi sto je na posljednjem mjestu

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2229 Re: Veliki Brat 2013
biće svegaklavirdžija wrote:Maja pizdi
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2230 Re: Veliki Brat 2013
Neko će večeras fasovat, ne može ovo samo tako proć 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2231 Re: Veliki Brat 2013
znam da je cetnik al mi je slavko genijalan u ovom izvodjenju 
i medo ofkors
i medo ofkors
-
terremoto
- Posts: 387
- Joined: 03/07/2012 19:28
#2232 Re: Veliki Brat 2013
VenomousV wrote:znam da je cetnik al mi je slavko genijalan u ovom izvodjenju
i medo ofkors
- dječak sa šibicama
- Posts: 51246
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2233 Re: Veliki Brat 2013
Slavko i Medo odlicni
Ove dvije kokoskice su tu ionako za vrckanje
Ove dvije kokoskice su tu ionako za vrckanje
-
Ripicipi
- Posts: 4171
- Joined: 11/01/2007 21:55
- Location: BiH, a vi???
#2234 Re: Veliki Brat 2013
Fakat ne kontam to da je cetnik 
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2235 Re: Veliki Brat 2013
ova rupa na avinoj pozadini upotpunjuje performans 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2236 Re: Veliki Brat 2013
milic ce ubit' avu zbog sesira

- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2237 Re: Veliki Brat 2013
Ava mi je preluda s onom rupom na guzici 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2238 Re: Veliki Brat 2013
Slaže joj se sa rupom u glavi. 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51246
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2239 Re: Veliki Brat 2013
Ma raja po obicaju pretjeruje, covjek je srbenda.potres_mozga wrote:Fakat ne kontam to da je cetnik
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2240 Re: Veliki Brat 2013
Pa svi ispadose cetnici, osim Avedječak sa šibicama wrote:Ma raja po obicaju pretjeruje, covjek je srbenda.potres_mozga wrote:Fakat ne kontam to da je cetnik
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2241 Re: Veliki Brat 2013
U Danskoj se proglasio braniocem lika i djela Radovana Karadžića, po kući nosa čarape sa mrtvačkim glavama, izjavio da mu je djed bio četnik i da on ide njegovim stopama, i tako.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2242 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Slaže joj se sa rupom u glavi.
-
terremoto
- Posts: 387
- Joined: 03/07/2012 19:28
#2243 Re: Veliki Brat 2013
pa onako su bile prejednostavne,morala je malo napraviti po svomZubizareta wrote:Ava mi je preluda s onom rupom na guzici
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2244 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:U Danskoj se proglasio braniocem lika i djela Radovana Karadžića, po kući nosa čarape sa mrtvačkim glavama, izjavio da mu je djed bio četnik i da on ide njegovim stopama, i tako.
Ja htjedoh napisati bio bi odličan da nije četnik
-
Opalaopa12
- Posts: 147
- Joined: 17/03/2013 04:39
#2245 Re: Veliki Brat 2013
Pa nisu sigurno pobijedili zbog celavog kretena , on je najmanje bitan u cijeloj prici , naravno .
Da Ava i Soraja nisu bile ovako obucene , bili bi zadnji vjerovatno
Da Ava i Soraja nisu bile ovako obucene , bili bi zadnji vjerovatno
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2246 Re: Veliki Brat 2013
I mene čudi, iskreno, ali on se sam tamo svrstao.de balzac wrote:klavirdžija wrote:U Danskoj se proglasio braniocem lika i djela Radovana Karadžića, po kući nosa čarape sa mrtvačkim glavama, izjavio da mu je djed bio četnik i da on ide njegovim stopama, i tako.
Ja htjedoh napisati bio bi odličan da nije četnikMakar se njemu najviše smijem
Last edited by klavirdžija on 13/04/2013 00:20, edited 1 time in total.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2247 Re: Veliki Brat 2013
Kakve su reakcije Maje N. na ove porazavajuce rezultate

- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#2248 Re: Veliki Brat 2013
Ava i Željko su mi preslatki. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2249 Re: Veliki Brat 2013
S rupom il bez rupe
ali neda se Ava
kako oni fala srbija, monte negro, beograde
tako i ona pozdravlja
hrvatsku
hrvatsku
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2250 Re: Veliki Brat 2013
I meniEluveitie wrote:Ava i Željko su mi preslatki.
