Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2226 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

dječak sa šibicama wrote:Eki BN se javlja telefonski :lol:

Ko Salih Brkic jebote
Ja gledam na BN-u, svi se javljaju telefonski.
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2227 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Maja pizdi :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2228 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

maja volk i top se pisaju od smijeha jer maja pizdi sto je na posljednjem mjestu :lol: :lol:
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2229 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Maja pizdi :D
biće svega :D noćas
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2230 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Neko će večeras fasovat, ne može ovo samo tako proć :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2231 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

znam da je cetnik al mi je slavko genijalan u ovom izvodjenju :D
i medo ofkors :D
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#2232 Re: Veliki Brat 2013

Post by terremoto »

VenomousV wrote:znam da je cetnik al mi je slavko genijalan u ovom izvodjenju :D
i medo ofkors :D
:thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51246
Joined: 29/06/2011 23:39

#2233 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Slavko i Medo odlicni :D

Ove dvije kokoskice su tu ionako za vrckanje
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#2234 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ripicipi »

Fakat ne kontam to da je cetnik :?
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje :-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#2235 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

ova rupa na avinoj pozadini upotpunjuje performans :lol:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2236 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

milic ce ubit' avu zbog sesira :lol: :lol: :lol:
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#2237 Re: Veliki Brat 2013

Post by DaffyDuck »

Ava mi je preluda s onom rupom na guzici :lol:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2238 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Slaže joj se sa rupom u glavi. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51246
Joined: 29/06/2011 23:39

#2239 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

potres_mozga wrote:Fakat ne kontam to da je cetnik :?
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje :-)
Ma raja po obicaju pretjeruje, covjek je srbenda.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2240 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dječak sa šibicama wrote:
potres_mozga wrote:Fakat ne kontam to da je cetnik :?
Da se malo kao po obicaju ne pretjeruje :-)
Ma raja po obicaju pretjeruje, covjek je srbenda.
Pa svi ispadose cetnici, osim Ave :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2241 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

U Danskoj se proglasio braniocem lika i djela Radovana Karadžića, po kući nosa čarape sa mrtvačkim glavama, izjavio da mu je djed bio četnik i da on ide njegovim stopama, i tako.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2242 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:Slaže joj se sa rupom u glavi. :D

:lol: :lol:
terremoto
Posts: 387
Joined: 03/07/2012 19:28

#2243 Re: Veliki Brat 2013

Post by terremoto »

Zubizareta wrote:Ava mi je preluda s onom rupom na guzici :lol:
pa onako su bile prejednostavne,morala je malo napraviti po svom
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2244 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

klavirdžija wrote:U Danskoj se proglasio braniocem lika i djela Radovana Karadžića, po kući nosa čarape sa mrtvačkim glavama, izjavio da mu je djed bio četnik i da on ide njegovim stopama, i tako.

Ja htjedoh napisati bio bi odličan da nije četnik :D Makar se njemu najviše smijem
Opalaopa12
Posts: 147
Joined: 17/03/2013 04:39

#2245 Re: Veliki Brat 2013

Post by Opalaopa12 »

Pa nisu sigurno pobijedili zbog celavog kretena , on je najmanje bitan u cijeloj prici , naravno .

Da Ava i Soraja nisu bile ovako obucene , bili bi zadnji vjerovatno :D
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#2246 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

de balzac wrote:
klavirdžija wrote:U Danskoj se proglasio braniocem lika i djela Radovana Karadžića, po kući nosa čarape sa mrtvačkim glavama, izjavio da mu je djed bio četnik i da on ide njegovim stopama, i tako.

Ja htjedoh napisati bio bi odličan da nije četnik :D Makar se njemu najviše smijem
I mene čudi, iskreno, ali on se sam tamo svrstao.
Last edited by klavirdžija on 13/04/2013 00:20, edited 1 time in total.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2247 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Kakve su reakcije Maje N. na ove porazavajuce rezultate
:D
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#2248 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

Ava i Željko su mi preslatki. :)
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#2249 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

S rupom il bez rupe :D ali neda se Ava :D kako oni fala srbija, monte negro, beograde :D tako i ona pozdravlja

hrvatsku :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2250 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Eluveitie wrote:Ava i Željko su mi preslatki. :)
I meni
Locked