smasma wrote:teško Allahu ko mu se sve klanja.bach wrote:
ako ga je i bilo uteko je od ovih u drugu galaksiju
smasma wrote:teško Allahu ko mu se sve klanja.bach wrote:
hizo ramidovic wrote:hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
Ovo ne moze ni proci, jer snazna i jedinstvena SDA bi bila uglavnom suzdrzanahizo ramidovic wrote:hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
The BEN10 wrote:Sramota i za SDA i za Bakira kao No1 osobu u stranci za koga mu ljudi glasaju! Neka se Boga, na kojeg se stalno pozivaju, boje svi redom.
SRAMOTA!

Imate vi sada prečeg posla. Treba Poplašena zbrinuti.It_is_a_Leclerc wrote:Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
Kad se ono bira novi reis?jefff wrote:Imate vi sada prečeg posla. Treba Poplašena zbrinuti.It_is_a_Leclerc wrote:Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
Pa HaeMe dragi, sta je ba ovo, jel ovo ta snaga? Snage i govana, cudo je jedno sto bosna postoji. Veliko cudo. Naguzi se covjek da ga cetnicki partner malo metne, a bosnje prave problem. Moj HaEme, pa imal ovo smisla?Na njihovo neko insistiranje i potenciranje tog kandidata to se i desilo. Normalno da mi je žao i bio sam naivan pa izazvao možda i opravdani bijes ljudi. Teško je biti pametan, šta god da se uradi greška je. Iz dobrih namjera da udovoljite partnerima nastao je problem. Na neki način isto je uradio i Sifet Podžić", kazao je Kadić.
I Kadića je stid zbog Poplašena: Kajem se i pri ovoj pameti ne bih to uradio
Piše: Er. M.
Delegat iz reda SDA Sead Kadić koji je na posljednjoj sjednici Doma naroda Parlamenta BiH glasao za imenovanje odlikovanog četničkog vojvode Nikole Poplašena za jednog od članova Upravnog odbora Agencije za visoko obrazovanje BiH kazao je za Klix.ba da mu nije lako kao čovjeku jer je iz dobrih namjera pokušao udvoljiti koalicionim partnerima.

dosta vise majkicke... vratite nam babu biljuhizo ramidovic wrote:hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
pushi nam qhorcine Kadiču"Ne znam šta da Vam kažem. Normalno da sam pogriješio.
Koji mi ?jefff wrote:Imate vi sada prečeg posla. Treba Poplašena zbrinuti.It_is_a_Leclerc wrote:Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
It_is_a_Leclerc wrote:Jah, evo i ovaj se izvinjava![]()
Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..
Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao
https://www.parlament.ba/sadrzaj/plenar ... -BA&pril=bThe BEN10 wrote:It_is_a_Leclerc wrote:Jah, evo i ovaj se izvinjava![]()
Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..
Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao![]()
Da ne rovim okolo, hajd molim te link na ovaj info!
hvala.
Ma ja, komisija formirana 29.10. Kadić bio zamjenik predsjedavajućeg...It_is_a_Leclerc wrote:https://www.parlament.ba/sadrzaj/plenar ... -BA&pril=bThe BEN10 wrote:It_is_a_Leclerc wrote:Jah, evo i ovaj se izvinjava![]()
Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..
Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao![]()
Da ne rovim okolo, hajd molim te link na ovaj info!
hvala.
Tačka 12.
Klikneš na Dokumenti, pa ti se otvori sav materijal
To je to.JoseMujica wrote:pushi nam qhorcine Kadiču"Ne znam šta da Vam kažem. Normalno da sam pogriješio.