SDA-All about

Post Reply
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22201 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

smasma wrote:
bach wrote:Image

Image
teško Allahu ko mu se sve klanja.

ako ga je i bilo uteko je od ovih u drugu galaksiju
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22202 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

Sramota i za SDA i za Bakira kao No1 osobu u stranci za koga mu ljudi glasaju! Neka se Boga, na kojeg se stalno pozivaju, boje svi redom.
SRAMOTA!
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#22203 Re: SDA-All about

Post by hizo ramidovic »

hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#22204 Re: SDA-All about

Post by General War »

hizo ramidovic wrote:hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
:lol: nista, samo drzavni nivo...
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#22205 Re: SDA-All about

Post by saja_dj »

hizo ramidovic wrote:hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
Ovo ne moze ni proci, jer snazna i jedinstvena SDA bi bila uglavnom suzdrzana :lol:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22206 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

The BEN10 wrote:Sramota i za SDA i za Bakira kao No1 osobu u stranci za koga mu ljudi glasaju! Neka se Boga, na kojeg se stalno pozivaju, boje svi redom.
SRAMOTA!

ćuj boga da se boje :lol: :lol: :lol: kad se Don Neonko nije plašio zidova trezora, Halida snažnih struja Bosfora što bi se Crvenkapice bojali, posebno kad je drže pod kontrolom, osim kad im se omakne kaka Bošija ruka poput našeg Poslanika i Prosvjetitelja Essa a.s.

bola ovi se jedino boje pada amerićke hekonomije da im dolari ne propadnu...sve ostalo je bajka za sirotinju prošnjaćku
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#22207 Re: SDA-All about

Post by VjecitiStudent »

Koliko li je miliona težak ovaj saf?

Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22208 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#22209 Re: SDA-All about

Post by jefff »

It_is_a_Leclerc wrote:Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
Imate vi sada prečeg posla. Treba Poplašena zbrinuti.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#22210 Re: SDA-All about

Post by seln »

jefff wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
Imate vi sada prečeg posla. Treba Poplašena zbrinuti.
Kad se ono bira novi reis?
saja_dj
Posts: 459
Joined: 03/05/2012 14:02

#22211 Re: SDA-All about

Post by saja_dj »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/i-kadica ... o/15111304

Sta je ba ovo HM stari lazove sa SDAovskim megafonom? Kakva je ovo snaga? Covjek ovo tretira kao de ja prno u liftu punom ljudi?? "Jbg omaklo mi se, zao mi je". Trazim odgovornost ! :D

Ko Aliji kad se omaklo jer je tobejarabi grijeh kondome koristiti ili sta vec, pa evo jase nas njegov retardirani spermazoid koji izgleda kao ljudsko bice.
Na njihovo neko insistiranje i potenciranje tog kandidata to se i desilo. Normalno da mi je žao i bio sam naivan pa izazvao možda i opravdani bijes ljudi. Teško je biti pametan, šta god da se uradi greška je. Iz dobrih namjera da udovoljite partnerima nastao je problem. Na neki način isto je uradio i Sifet Podžić", kazao je Kadić.
Pa HaeMe dragi, sta je ba ovo, jel ovo ta snaga? Snage i govana, cudo je jedno sto bosna postoji. Veliko cudo. Naguzi se covjek da ga cetnicki partner malo metne, a bosnje prave problem. Moj HaEme, pa imal ovo smisla?
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22212 Re: SDA-All about

Post by pici »

I Kadića je stid zbog Poplašena: Kajem se i pri ovoj pameti ne bih to uradio
Piše: Er. M.
Delegat iz reda SDA Sead Kadić koji je na posljednjoj sjednici Doma naroda Parlamenta BiH glasao za imenovanje odlikovanog četničkog vojvode Nikole Poplašena za jednog od članova Upravnog odbora Agencije za visoko obrazovanje BiH kazao je za Klix.ba da mu nije lako kao čovjeku jer je iz dobrih namjera pokušao udvoljiti koalicionim partnerima.
Image
Image
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22213 Re: SDA-All about

Post by pici »

hizo ramidovic wrote:hocemo biljanu plavsic za ministricu obrazovanja u ks!
dosta vise majkicke... vratite nam babu bilju
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#22214 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

"Ne znam šta da Vam kažem. Normalno da sam pogriješio.
pushi nam qhorcine Kadiču
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22215 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

jefff wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nekad je prebrojavanje ljudi po dzamijama i analiziranje njihovog politickog statusa bio modus operandi ovih SDA- ovih muftijica sa francuzicom i limunadom, a danas o tom bitnom pitanju brigu vodi patriotska "levica" i nestrsnacki aktivisti.
Imate vi sada prečeg posla. Treba Poplašena zbrinuti.
Koji mi ?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22216 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

Jah, evo i ovaj se izvinjava :lol:

Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..

Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao :lol:

Što ne priznaju da je predloženi bošnjački kandidat izbor SDA, predloženi kandidat iz reda ostalih član DF-a, a hrvatski kandidat iz reda HDZ-a, i da niko nije želio raspakivati dogovor zbog srpskog ? Pa recite - "dogovorili smo se, tako i tako. mi se ne miješamo njima u izbor, oni nama.." i gotovo.. a ne ovo umiljavanje facebook patriotama..
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#22217 Re: SDA-All about

Post by pici »

Image


The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22218 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

It_is_a_Leclerc wrote:Jah, evo i ovaj se izvinjava :lol:

Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..

Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao
:shock:
Da ne rovim okolo, hajd molim te link na ovaj info!
hvala.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#22219 Re: SDA-All about

Post by JThomas »

priča k'o da su se napili u kafani i pobili pa se sutradan otrijeznili i kaju se...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22220 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

The BEN10 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Jah, evo i ovaj se izvinjava :lol:

Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..

Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao
:shock:
Da ne rovim okolo, hajd molim te link na ovaj info!
hvala.
https://www.parlament.ba/sadrzaj/plenar ... -BA&pril=b

Tačka 12.

Klikneš na Dokumenti, pa ti se otvori sav materijal
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#22221 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

It_is_a_Leclerc wrote:
The BEN10 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Jah, evo i ovaj se izvinjava :lol:

Kobiva zaboravili ko je Poplašen, ili nisu čitali materijal..

Što je gore, ovaj Kadić je bio ČLAN KOMISIJE koja je predložila listu od četiri kandidata, uključujući spornog N.P. I kao eto, ni on, koji je pisao bodove i sabirao ih, nije znao
:shock:
Da ne rovim okolo, hajd molim te link na ovaj info!
hvala.
https://www.parlament.ba/sadrzaj/plenar ... -BA&pril=b

Tačka 12.

Klikneš na Dokumenti, pa ti se otvori sav materijal
Ma ja, komisija formirana 29.10. Kadić bio zamjenik predsjedavajućeg... :roll:
1. MOMČILO PELEMIŠ 0 97,3
2. NIKOLA POPLAŠEN S 96,8
3. MIDHAT JAŠIĆ B 96,6
4. MARINKO JURILJ H 96,5
5. LAMIJA TANOVIĆ 0 94,3
6. NEVZET VELADŽIĆ B 92
7. NERMINAZAIMOVIĆ UZUNOVIĆ B 89,8

Lamija Tanović tek na 5.tom mjestu... :-)
Last edited by The BEN10 on 13/11/2015 15:23, edited 1 time in total.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#22222 Re: SDA-All about

Post by daddy-kool »

JoseMujica wrote:
"Ne znam šta da Vam kažem. Normalno da sam pogriješio.
pushi nam qhorcine Kadiču
To je to.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#22223 Re: SDA-All about

Post by It_is_a_Leclerc »

I eto vidiš. Ta četiri kandidata su kandidati svih stranaka učesnica koalicije - SDA, HDZ, SDS i DF. I svi su glasali za svoje ljude unutar njih.. Ali sad se malo prave mutavi. Kobiva nisu znali. :roll: Uostalom, lakše se izmotavati ovako, jahati priču o potpuno nebitnom Poplašenu, nego nam reći koji su to kriteriji uzimani u obzir prilikom bodovanja, pa taj isti Nikola ovako junački otrese konkurenciju.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#22224 Re: SDA-All about

Post by GeeTnT »

Kako ubjedljivo kajanje, nebi me zacudilo da izadje slika kako su pokajnici bili na treningu kod bivsih Haskih optuzenika...
User avatar
Adriatic
Posts: 3422
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#22225 Re: SDA-All about

Post by Adriatic »

Stranka "dimijaša" i ljubitelja vojvoda. :-)
Post Reply