iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#22076 Re: iPhone - All about

Post by Curve »

bluesjunior wrote:
bluesjunior wrote:kako se zove?
ja mislio da je to nešto došlo sa update-om
došla je sa upp, rekao je da izbacuje reklama na instagramu za neku app koja se placa..
ova je dosla sa uppdatedom od strane applea i free je
bluesjunior
Posts: 734
Joined: 21/05/2014 11:14

#22077 Re: iPhone - All about

Post by bluesjunior »

Hvala, puštam update popodne, vidim neki kažu da je ubrzalo neke modele - nadam se da možda malo i 6s popravi :-D
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#22078 Re: iPhone - All about

Post by Ali_G »

Mnogo brz iOS. Podsjeca na dane kad su bili neprikosnoveni :)
Fingerprint je kao munja. Ranije je bio pritisak, pa mala pauza, pa otkljucavanje. Sad bukvalno otkljucava odmah. Swipe kamere sa zakljucanog ekrana isto momentalan.
Ja primjetim i diskretne vizuelne promjene.
iP7 je u pitanju
bluesjunior
Posts: 734
Joined: 21/05/2014 11:14

#22079 Re: iPhone - All about

Post by bluesjunior »

Ali_G wrote:Mnogo brz iOS. Podsjeca na dane kad su bili neprikosnoveni :)
Fingerprint je kao munja. Ranije je bio pritisak, pa mala pauza, pa otkljucavanje. Sad bukvalno otkljucava odmah. Swipe kamere sa zakljucanog ekrana isto momentalan.
Ja primjetim i diskretne vizuelne promjene.
iP7 je u pitanju
super...ja cu bit zadovoljan i ako mi sve ostane na istoj brzini:)
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#22080 Re: iPhone - All about

Post by BajramBarecula »

Koji to dodje, jel 12?
Facasplaca
Posts: 223
Joined: 07/07/2009 10:18

#22081 Re: iPhone - All about

Post by Facasplaca »

ja jos nisam update uradio sa 11.3 , IP7 je u pitajnu, zao mi dirati software kad radi bez greske i prebrzo.
User avatar
BajramBarecula
Posts: 541
Joined: 03/07/2017 18:30

#22082 Re: iPhone - All about

Post by BajramBarecula »

Facasplaca wrote:ja jos nisam update uradio sa 11.3 , IP7 je u pitajnu, zao mi dirati software kad radi bez greske i prebrzo.
Kod mene 11.0, bas to sto kazes, zao ti zajebat ce se stagod :D
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22083 Re: iPhone - All about

Post by djama »

Facasplaca wrote:ja jos nisam update uradio sa 11.3 , IP7 je u pitajnu, zao mi dirati software kad radi bez greske i prebrzo.
Pa 11.3 ti je najlosija verzija koja je bila. Ako neces na 12 onda radije idi na 11.4.1
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#22084 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

Facasplaca wrote:ja jos nisam update uradio sa 11.3 , IP7 je u pitajnu, zao mi dirati software kad radi bez greske i prebrzo.
Pa nije firmware jarane. Radi i XP bez greske pa ljudi ganjaju desetku i sta ti ja znam :)
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#22085 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

Ima li ikakvo rjesenje sa ovaj BLICNET koji se uvaljuje na sve +387 iphone?
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22086 Re: iPhone - All about

Post by djama »

pa to ti je oznaka nase mreze ...
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#22087 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

djama wrote:pa to ti je oznaka nase mreze ...
Blicnet nije moja mreza
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22088 Re: iPhone - All about

Post by djama »

ja sam na bht i blicnet mi stoji , a drug mi je na eronetu i isto mu to stoji
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#22089 Re: iPhone - All about

Post by nivla »

ado_sar wrote:
djama wrote:pa to ti je oznaka nase mreze ...
Blicnet nije moja mreza
to je profil za nas region
kupi telefon u meklineu bice ti blicnet
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#22090 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

To ne treba tako biti i kako i kome se moze prijaviti da se to ukine. Blicnet je operater, kao i eronet i bh telecom i nema apsolutno nikakvog razloga da oni budu podeseni na svim telefonima u bih.
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22091 Re: iPhone - All about

Post by djama »

pa bujrum kad moze promijeni :D
dzipalo
Posts: 845
Joined: 07/08/2018 22:31

#22092 Re: iPhone - All about

Post by dzipalo »

Ne moze i nije nikad ni moglo ;)
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#22093 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

dzipalo wrote:Ne moze i nije nikad ni moglo ;)
Pa nema ne moze, mora. Znaci treba BH Telecom i za ovo pritisnuti da napokon objave carrier profil
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22094 Re: iPhone - All about

Post by djama »

hahah treba telekom za normalne usluge pritisnuti a ne za gluposti kao oznaka cariera...
to se nikad nece promijeniti
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#22095 Re: iPhone - All about

Post by Curve »

Sinoc kad sam na 12ku upp uradio sve ok, vidim ono grupne notifikacije kao i screen time, sve radi, to mi se svidjelo.. danas nisam nesto obracao paznju, sad skontam da notifikacije dolaze kao sto su na 11 jedna po jedna, a screen time iako sam citav dan na mobu nista ne prikazuje..

Image
Last edited by Curve on 19/09/2018 07:46, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#22096 Re: iPhone - All about

Post by insomnia78 »

Kod mene radi
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#22097 Re: iPhone - All about

Post by soha96 »

Curve wrote:Sinoc kad sam na 12ku upp uradio sve ok, vidim ono grupne notifikacije kao i screen time, sve radi, to mi se svidjelo.. danas nisam nesto obracao paznju, sad skontam da notifikacije dolaze kak na 11 jedna po jedna, aj screen time iako sam citac dan na mobu nista ne prikazuje..

Image
Ista situacija.
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22098 Re: iPhone - All about

Post by djama »

pa jeste aktivirali screen on time...
Meni sve uredno radi , notifikacije se grupisu kad dolaze od istog kontakta a ne od razlictih , cisto da ne bi bilo zabune
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#22099 Re: iPhone - All about

Post by Curve »

djama wrote:pa jeste aktivirali screen on time...
Meni sve uredno radi , notifikacije se grupisu kad dolaze od istog kontakta a ne od razlictih , cisto da ne bi bilo zabune
pa ako sam napisao da je tu noc sve ok radilo, znaci da je aktiviran screen time..
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22100 Re: iPhone - All about

Post by djama »

Curve wrote:
djama wrote:pa jeste aktivirali screen on time...
Meni sve uredno radi , notifikacije se grupisu kad dolaze od istog kontakta a ne od razlictih , cisto da ne bi bilo zabune
pa ako sam napisao da je tu noc sve ok radilo, znaci da je aktiviran screen time..
do mene, radi li ti tamo kad udjes u settings ... ja inace kako imam iphone imam nazovi ih problemi sa widgetima pogotovo za vrijeme , rijetko kad da se update i moram uvijek uci u aplikaciju da vidim prognozu
Post Reply