ide update 12ka...pročepilodjama wrote:ma slobodno dizi.
12-ka je ionako optimizovana za sve uredjaje od 5s pa do XS
iPhone - All about
Moderator: Benq
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
#22051 Re: iPhone - All about
- Ady88
- Posts: 1134
- Joined: 08/02/2009 07:50
- Location: Nikad saznat' nećemo
#22052 Re: iPhone - All about
Ljudi pa ovo leti sta je ovo, baterija mi se bas popravila drasticno
Zezam se vidjet cemo utiske iako je update bio tezak 1.65gb hah
Zezam se vidjet cemo utiske iako je update bio tezak 1.65gb hah
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#22053 Re: iPhone - All about
Eh zavrsio i odmah benchmark
Single core : 3523
Multicore : 6034
Najbolji mi je bio na beta koja je izasla 01.09.
Single core :3543
Multicore : 6063
Najlosiji na 11.3
Single core : 3458
Multicore : 5732
Bateriju cemo da vidimo u narednih 5-7 dana. Ostalo kako bude dolazilo.
Odmah primjetim da je ostalo ipak da kad je upaljen bluetooth da vise nema ikonice nego se ikonica pojavljuje samo u slucaju kad je bluetooth spojen na nesto
Single core : 3523
Multicore : 6034
Najbolji mi je bio na beta koja je izasla 01.09.
Single core :3543
Multicore : 6063
Najlosiji na 11.3
Single core : 3458
Multicore : 5732
Bateriju cemo da vidimo u narednih 5-7 dana. Ostalo kako bude dolazilo.
Odmah primjetim da je ostalo ipak da kad je upaljen bluetooth da vise nema ikonice nego se ikonica pojavljuje samo u slucaju kad je bluetooth spojen na nesto
- Ady88
- Posts: 1134
- Joined: 08/02/2009 07:50
- Location: Nikad saznat' nećemo
#22055 Re: iPhone - All about
Mene je iznenadilo kako je precizno ovo mjerenje, dobra stvar dobro ce mi doci, u nekoliko mm razlika:




- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#22056 Re: iPhone - All about
Ja bih ga odsjek'o da mi je toliko malenAdy88 wrote:Mene je iznenadilo kako je precizno ovo mjerenje, dobra stvar dobro ce mi doci, u nekoliko mm razlika:
![]()
Nhf, malo Shalle
- Ady88
- Posts: 1134
- Joined: 08/02/2009 07:50
- Location: Nikad saznat' nećemo
#22057 Re: iPhone - All about
Pa morao sam uzeti neku mjeru sto znam 100% da je tacna , citav zivot mjerim i ne mjenja se 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#22058 Re: iPhone - All about
Pa 5mm bas i nije nekoliko 
Last edited by insomnia78 on 18/09/2018 07:37, edited 1 time in total.
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#22059 Re: iPhone - All about
IOS 12 je tu na Iphone 7. Na prvu meni se cini da je Safari dosta brzi
Kako se vama cini?
-
dudlov
- Posts: 2077
- Joined: 25/10/2010 11:46
- Location: sarajevo
#22060 Re: iPhone - All about
kod mene na 6s letiprobook wrote:IOS 12 je tu na Iphone 7. Na prvu meni se cini da je Safari dosta brziKako se vama cini?
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#22061 Re: iPhone - All about
I kod mene je bolje znatno. Izgleda da su se potrudili oko ove verzije
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#22062 Re: iPhone - All about
I meni na 8+ je 1,6gb..
Ev jos radi OTA, ima 2h kako se skida sve mic po mic preoptereceno asli
Ev jos radi OTA, ima 2h kako se skida sve mic po mic preoptereceno asli
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#22063 Re: iPhone - All about
Ne valja ti konekcija. Ja skinuo i instalirao na okruglo pet uredjajaCurve wrote:I meni na 8+ je 1,6gb..
Ev jos radi OTA, ima 2h kako se skida sve mic po mic preoptereceno asli
-
probook
- Posts: 5043
- Joined: 13/10/2013 22:38
#22064 Re: iPhone - All about
I meni je bas brzo islo, a jos poceo skidati oko 7 i 20 kada je vjerovatno najveca navala bilaado_sar wrote:Ne valja ti konekcija. Ja skinuo i instalirao na okruglo pet uredjajaCurve wrote:I meni na 8+ je 1,6gb..
Ev jos radi OTA, ima 2h kako se skida sve mic po mic preoptereceno asli
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#22065 Re: iPhone - All about
Piči ko flak na ženinoj X-ki. Sad sam ljubomoran, ja neću da updatiram zbog jailbreak-a, ali kako radi razmišljam se. 
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#22066 Re: iPhone - All about
jailbreak svakak nije za prave iphonaseSaka wrote:Piči ko flak na ženinoj X-ki. Sad sam ljubomoran, ja neću da updatiram zbog jailbreak-a, ali kako radi razmišljam se.
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#22067 Re: iPhone - All about
Ma za cas ce i jailbrake. Vec odavno ima za 11.4.1 jer je bila dugo otkljucana i ovi stigli da je jailbrake.Saka wrote:Piči ko flak na ženinoj X-ki. Sad sam ljubomoran, ja neću da updatiram zbog jailbreak-a, ali kako radi razmišljam se.
- B0SNlANKlNGD0M
- Posts: 6
- Joined: 10/04/2018 00:24
#22068 Re: iPhone - All about
I kod mene je 1.65Ady88 wrote:iPhone X i nisam nikad te bete instalirao itd, malo mi nesto samo 1.65gb
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#22069 Re: iPhone - All about
Ne, ima samo za 11.4 beta koji se vise ne potpisuje. 11.4.1 se ne moze jailbreakati.
Sumnjam da ce tako brzo (ako bude ikako) jb za 12-ku. Iako jeste demonstrirano da je moguce dug je put do funkcionalnog i stabilnog jailbreaka.
Sumnjam da ce tako brzo (ako bude ikako) jb za 12-ku. Iako jeste demonstrirano da je moguce dug je put do funkcionalnog i stabilnog jailbreaka.
- Yoann
- Posts: 56
- Joined: 13/05/2010 03:50
#22070 Re: iPhone - All about
Eh znam sta cu prvo izmjeriti
Salu na stranu, skinuo sam i ja ovaj update na osmici i citam da ce svim modelima donijeti napredak (mada ja ne vidim sta mi moze unaprijediti, ja sam malo je reci zadovoljan
) pogotovo ovim starijim , evo drug koji ima 6s govori kako je primjetio da mu je telefon dosta brzi.
btw. nasao sam i stavio ovaj od xs-a wallpaper, moram priznati da izgleda prepregotivno na telefonu!

Salu na stranu, skinuo sam i ja ovaj update na osmici i citam da ce svim modelima donijeti napredak (mada ja ne vidim sta mi moze unaprijediti, ja sam malo je reci zadovoljan
btw. nasao sam i stavio ovaj od xs-a wallpaper, moram priznati da izgleda prepregotivno na telefonu!

- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
-
bluesjunior
- Posts: 734
- Joined: 21/05/2014 11:14
#22072 Re: iPhone - All about
jel to neka app za mjerenje?Ady88 wrote:Mene je iznenadilo kako je precizno ovo mjerenje, dobra stvar dobro ce mi doci, u nekoliko mm razlika:
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#22073 Re: iPhone - All about
Da da. Meni izbacuje na instagramu.... samo mi skupa pa nisam .bluesjunior wrote:jel to neka app za mjerenje?Ady88 wrote:Mene je iznenadilo kako je precizno ovo mjerenje, dobra stvar dobro ce mi doci, u nekoliko mm razlika:
-
bluesjunior
- Posts: 734
- Joined: 21/05/2014 11:14
#22075 Re: iPhone - All about
ja mislio da je to nešto došlo sa update-ombluesjunior wrote:kako se zove?

