FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#2201 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Zaboravio sam da kazem da postujem gosp.Matu Djakovica sa Obn-a,on i Senad su po meni dvojica najboljih novinara/voditelja ne samo u BiH nego i u regiji.
Temu sam tek danas poceo da citam,pa samo cu jedno pitanje ( za ove sto pljuju Marjana ) postavit:
Da li bi vise voljeli da vam utakmice komentarise Sabahudin Sasa Vugdalic :lol: ?

Tapatalk 2
User avatar
Piško
Posts: 147
Joined: 08/06/2013 18:52
Location: ...u njoj...

#2202 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Piško »

FusioN wrote:Senade, samo naprijed, za dobrim konjem, prašina se diže, kaže stara poslovica.
ovdje se jedino može iz poslovice primjeniti ovo da je konj, ma konjina
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2203 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Andreja Kežman wrote:A može li nam neko reći šta to Face TV nudi još osim poneke gostujuće utakmice i dnevnika u kojem ulogu zvijezde igra sam voditelj? Imaju li još neku poznatu emisiju, nekog upečatljivog novinara, po čemu su još jedinstveni, pa da možeš reći kako su "bolji od FTV-a ili Hayata"?
Kad citas onda citaj a ne lupaj ili navedi gdje sam napisao da je Facetv bolja od Ftv ili Hayat.Pise za pismene ,,sve je to u pet deka,,s tim sto to tebi treba nacrtati.Drugo Ftv ,Bht ili Hayat postoje vise od 20,30 godina pametnom dosta.Trece kada mjenjas nikove nemoj toliko biti ofiran odmah u pocetku malo se primiri pa onda po Senadu.
User avatar
Andreja Kežman
Posts: 143
Joined: 09/05/2013 14:40
Location: Свуђе помало

#2204 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Andreja Kežman »

Baš ste pacijenti, pričinjavaju vam se neki drugi nickovi i različiti likovi. Odustajem, ovo je zaista tema za retardirane. Samo naprijed, divite se Senadu i nani Fati, to i jeste vaš nivo. Do čitanja.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2205 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by vatrogasac »

Andreja Kežman wrote:Baš ste pacijenti, pričinjavaju vam se neki drugi nickovi i različiti likovi. Odustajem, ovo je zaista tema za retardirane. Samo naprijed, divite se Senadu i nani Fati, to i jeste vaš nivo. Do čitanja.
Imaš daljinski? Prebaci na FTV i uživaj. Pusti nas 'retardirane' da se divimo nani Fati.
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#2206 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

Andreja Kežman wrote:Baš ste pacijenti, pričinjavaju vam se neki drugi nickovi i različiti likovi. Odustajem, ovo je zaista tema za retardirane. Samo naprijed, divite se Senadu i nani Fati, to i jeste vaš nivo. Do čitanja.
But me nerviraš!! Naš...naaš kad ti kažem... :lol:
wolf07
Posts: 1718
Joined: 29/08/2010 02:44

#2207 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by wolf07 »

Andreja Kežman wrote:Baš ste pacijenti, pričinjavaju vam se neki drugi nickovi i različiti likovi. Odustajem, ovo je zaista tema za retardirane. Samo naprijed, divite se Senadu i nani Fati, to i jeste vaš nivo. Do čitanja.
Sta treba da znaci ovo "to i jeste vas nivo"??? Kome treba da se divim u ovoj zemlji beskicmenjaka ako ne nani Fati! De nas malo prosvijetli sviju ti!
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#2208 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

Volio ga neko ili ne,Senad zna svoj posao,postovan i u BIH i izvan,cak i u RS postuju njegovo "umijece novinarstva i vodjenja informativnih emisija"
Steta sto ne moze da malo vise prodre do obicnog gradjanina u RS.
User avatar
Lekler
Posts: 311
Joined: 13/05/2009 14:01
Location: Memli strana

#2209 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Lekler »

kako se zove ovaj sastav sto upravo svira u emisiji o sevdalinkama?
novosib
Posts: 135
Joined: 26/07/2012 18:57

#2210 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by novosib »

Lice mi na Haris Abdagic & BalkanEros
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2211 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Herr Flick »

Dobra ona Zvezdana,jos samo da se malo udeblja bila bi jos bolja :D :D :D
Srebrni
Posts: 265
Joined: 07/08/2012 20:02

#2212 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Srebrni »

http://www.youtube.com/watch?v=qmDkTUg3eUk

XD ...samo da je ponio još transparent sa JMBG... in your face, parlamentarci!
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#2213 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by chelo »

Samo da pozdravim papka sa tirkiznim Tuaregom zbog nacina na koji je u subotu rezao po gradu, vozio preko 80 i prestrojavao se bez zmigavaca zureci na zapadni izlaz, vjerovatno da u Zagrebu snimi prilog i pokoji intervju o ulasku Hr u EU. Vise u CD-u vjerovatno. Ali onaj ko vrlo pedagoski kritikuje po emisijama, mora svojim primjerom, barem suzbijati vlastitu bahatost na najsitnijim detaljima, ako nije talentovan za upravo suprotno - promovisati manire u svim situacijama, tako i saobracaju. Dzaba Prada na ocima, vidjen si. :-)
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#2214 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Tuareg imao oznake face tv ili si ga skonto ?

Tapatalk 2
svašta
Posts: 20
Joined: 02/07/2013 01:46

#2215 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by svašta »

evo vam iz prve ruke, ili prvih ruku, situacija na fejsu: https://www.facebook.com/groups/5080980 ... 3/?fref=ts
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2216 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

a opet će sada ovi neki reći da to nije tako kako se čini da su to pljuvači najboljeg najnenadmašnijeg novinara u državi i sl. gluposti :-)
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#2217 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

E dobrog imena a posebno prezimena kod osnivaca one grupe na FB. Vala ce nesto postici sa tom grupom.
Zasto postoje sudovi ?
Pa ako imas argumente,lijepo tuzis,a ne pravis neke grupe po FB.

Tapatalk 2
svašta
Posts: 20
Joined: 02/07/2013 01:46

#2218 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by svašta »

helsinze ne seri, kakvi sudovi? jel tebi ista znaci sto tridesetak ljudi kaze da im duguje pare? da sudovi rade svoj posao ova televizija kao i masa drugih firmi ovdje nebi smjela ni postojati. pitaj svakog osobno koliko im duguje, koliko su plata dobili do sada? i ustvari koliko dijelova plata su dobili? ja ovu zaludjenost likom kriminalca nisam vidio dosad. ustvari vidio sam precesto ovdje u oba entiteta
svašta
Posts: 20
Joined: 02/07/2013 01:46

#2219 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by svašta »

mnogi su ga tuzili vec, eno mu pun sto tuzbi stoji ima jedno godinu dana
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#2220 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

svašta wrote:helsinze ne seri
Svaka daljnja rasprava sa tobom se zavrsava poslije ovakvog pisanja.

Tapatalk 2
svašta
Posts: 20
Joined: 02/07/2013 01:46

#2221 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by svašta »

:| dobro
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2222 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

malo mu neki političar kintu da pa drugi ga oslobodi plaćanja i sudskih procesa dok pak treći urgira da dobije kredit od razvojne banke. Novinarska prostitucija nema šta
svašta
Posts: 20
Joined: 02/07/2013 01:46

#2223 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by svašta »

citam tek od sinoc ovu temu. ja ne mogu da vjerujem kako su ljudi upuceni u sve, a pojma nemaju. ova tvrdoglavost pojedinaca je vec presla u bezobrazluk. ljudi koji tamo rade i nadaju se da ce im platiti sto im duguje, najbolje znaju kako im je. na odlazak se bas mora odluciti, jer kad jednom odes jednostavno te skine s platne liste. nakupilo se duga
User avatar
Sabirni centar
Posts: 1522
Joined: 23/06/2012 16:02

#2224 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sabirni centar »

svašta wrote:evo vam iz prve ruke, ili prvih ruku, situacija na fejsu: https://www.facebook.com/groups/5080980 ... 3/?fref=ts
Iz prve ruke vidimo da Golub Prevrtaner vodi grupu nezadovoljnih :lol:
svašta
Posts: 20
Joined: 02/07/2013 01:46

#2225 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by svašta »

nezadovoljnih, neplacenih, izrabljenih i nalaganih
Locked