Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
baby24
Posts: 427
Joined: 08/07/2010 13:13

#2201 Re: Hayat

Post by baby24 »

hz__semir wrote:
Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.
Emir mozda nije los covjek (ako je to onaj sto vodi jutarnji i dio o sportu), ali kad kaze vel'ka ili vel'ki najezim se momentalno!!!!! imao je vel'ku sansu!!!!! eh izvini ako je ovaj tvoj komentar bio sa ironijom, a cini mi se da jeste, onda se slazem :D
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#2202 Re: Hayat

Post by Kardelj01 »

Bolje bi im bilo da isplate plate radnicima, nego što se Švrakić busa u prsa kako on ima najbolju i najveću muzičku produkciju na svijetu. FUJ!
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#2203 Re: Hayat

Post by Kardelj01 »

erlman wrote:jel istina da Dzena prelazi na AJ???
Magarece_godine wrote:Ode i Delić na AJ
A šta je cilj AJ, skupljaju antitalente k'o što je Maca nekad radio na OBN-u ?
User avatar
luckylaka
Posts: 26214
Joined: 15/01/2010 06:28

#2204 Re: Hayat

Post by luckylaka »

A sto mene nervira ona na ZMBT tamo iza pozornice.Zgadi mi i Tuzlansku mljekaru,i one sokove i onaj krispi krem.Jes mi odvratna u p.m.Ustvari svi su mi isti na ZMBT Igor,Shejla,onaj klempo...
Dado34
Posts: 428
Joined: 29/11/2010 17:58

#2205 Re: Hayat

Post by Dado34 »

Jeli koja od onih "zvjezda"mbt dospijela negdje? Jos nisam cuo da je neko negdje propijevao ili nesto napravio. Ko je Mirza Soljanin? Vazda na reklamama.
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2206 Re: Hayat

Post by Obuca9 »

baby24 wrote:
hz__semir wrote:
Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.
Emir mozda nije los covjek (ako je to onaj sto vodi jutarnji i dio o sportu), ali kad kaze vel'ka ili vel'ki najezim se momentalno!!!!! imao je vel'ku sansu!!!!! eh izvini ako je ovaj tvoj komentar bio sa ironijom, a cini mi se da jeste, onda se slazem :D
Šta me briga kakav je čovjek. Frajer je TV voditelj, a nije u stanju sastaviti tri proste rečenice u nizu. Ali obzirom od koga je učio i ko su mu bile starije kolege i ne cudi me.
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#2207 Re: Hayat

Post by dragonz »

luckylaka wrote:A sto mene nervira ona na ZMBT tamo iza pozornice.Zgadi mi i Tuzlansku mljekaru,i one sokove i onaj krispi krem.Jes mi odvratna u p.m.Ustvari svi su mi isti na ZMBT Igor,Shejla,onaj klempo...
pa ta mala je "od" toga kraja :D :run:
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2208 Re: Hayat

Post by pici »

uhhh šHejle veČeraske :dance: uh uh :dance:
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2209 Re: Hayat

Post by Control panel »

pici wrote:uhhh šHejle veČeraske :dance: uh uh :dance:
:thumbup: :dance:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2210 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je :? :roll: :cry:
samsung456
Posts: 111
Joined: 05/05/2008 20:45

#2211 Re: Hayat

Post by samsung456 »

ema_ wrote:Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je :? :roll: :cry:
Nije mi samo jasno kako skoro uvijek dobije makar jednu desetku :shock: :shock: :-)
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2212 Re: Hayat

Post by pici »

auuuu vid VesniCe auuuuu kako od ružna paČeta ispade piĆ...KoKa :dance: :mrgreen:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2213 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ma izgleda i ovdje je fazon biti što veća budala, koga briga znaš li pjevati :-) .
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2214 Re: Hayat

Post by sheilak »

Onaj Mirza? Aljkovic isti Marshall iz How I Met Your Mother :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2215 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

ranooooooooooo, ranoooooooooo, rano je za tugu :lol: :lol: ako vi znate bolje da pjevate, sto se ne prijavite, dotad, mozete samo da se pokrijete usima i uzmete daljinski i prebacite kad vam se neko ne svidja.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2216 Re: Hayat

Post by ema_ »

Jel baš moraš po svakoj temi raskopavati? :roll:
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2217 Re: Hayat

Post by Control panel »

ema_ wrote:Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je :? :roll: :cry:
bas je smor sa onim dubokim isforsiranim glasom.
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2218 Re: Hayat

Post by Control panel »

od anide bi moglo nesto biti. bas je macak.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2219 Re: Hayat

Post by ema_ »

Meni je Emina :thumbup: .

Samo što je činjenica da žeMska nikad neće pobijediti na ZMBT. :roll:
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2220 Re: Hayat

Post by Control panel »

ema_ wrote:Meni je Emina :thumbup: .

Samo što je činjenica da žeMska nikad neće pobijediti na ZMBT. :roll:
jeste. jos je mlada.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2221 Re: Hayat

Post by ema_ »

Mislila sam da inače neće nikad žensko pobijediti :) , ne znam što :-? . Ovo je četvrta sezona i ništa, a i sada će muško pobijediti :-) .
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#2222 Re: Hayat

Post by hljebarnik »

ema_ wrote:Mislila sam da inače neće nikad žensko pobijediti :) , ne znam što :-? . Ovo je četvrta sezona i ništa, a i sada će muško pobijediti :-) .
Pa i nece nikad zensko pobijediti. Treba ih podijeliti u grupe i to je to.

Primoran sam da slusam ovo jer stara gleda. :-)
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2223 Re: Hayat

Post by Control panel »

ema_ wrote:Mislila sam da inače neće nikad žensko pobijediti :) , ne znam što :-? . Ovo je četvrta sezona i ništa, a i sada će muško pobijediti :-) .
za mene je anida najkompletnija. zna se ponasati na sceni, odlicno pjeva, atraktivna je. prednost joj nije sto je zensko jer su do sada pobjedjivalli muski.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2224 Re: Hayat

Post by karanana »

mashallah vesne. ova u crnoj haljini,(jeli se zove anisa) je isto solidna, nasla se proljepsati noc kad ce vjerovatno ispasti.

kako mi je sara antipaticna, i fakat forsira onaj glas. saro, jedna je josipa lisac i samo njoj onakvo natezanje prolazi. al guraju je u ziriju, mada se vidi da bi je i profesor najradje nogiro ali ne smije od ane, pa ce ostati jos neko vrijeme.

edit: ostaje crnka.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2225 Re: Hayat

Post by pici »

mojne .BA Sare...ja volim ovaj ženski alt promukli....uhhhh kako sam se jednome napalio na sexfonet kad mi je sliĆan glas uspinjao sadomazoHistiČke rijeČi :dance: :thumbup:
Post Reply