Emir mozda nije los covjek (ako je to onaj sto vodi jutarnji i dio o sportu), ali kad kaze vel'ka ili vel'ki najezim se momentalno!!!!! imao je vel'ku sansu!!!!! eh izvini ako je ovaj tvoj komentar bio sa ironijom, a cini mi se da jeste, onda se slazemhz__semir wrote:Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
Hayat
Moderator: anex
-
baby24
- Posts: 427
- Joined: 08/07/2010 13:13
#2201 Re: Hayat
- Kardelj01
- Posts: 222
- Joined: 04/08/2011 15:49
#2202 Re: Hayat
Bolje bi im bilo da isplate plate radnicima, nego što se Švrakić busa u prsa kako on ima najbolju i najveću muzičku produkciju na svijetu. FUJ!
- Kardelj01
- Posts: 222
- Joined: 04/08/2011 15:49
#2203 Re: Hayat
erlman wrote:jel istina da Dzena prelazi na AJ???
A šta je cilj AJ, skupljaju antitalente k'o što je Maca nekad radio na OBN-u ?Magarece_godine wrote:Ode i Delić na AJ
- luckylaka
- Posts: 26214
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2204 Re: Hayat
A sto mene nervira ona na ZMBT tamo iza pozornice.Zgadi mi i Tuzlansku mljekaru,i one sokove i onaj krispi krem.Jes mi odvratna u p.m.Ustvari svi su mi isti na ZMBT Igor,Shejla,onaj klempo...
-
Dado34
- Posts: 428
- Joined: 29/11/2010 17:58
#2205 Re: Hayat
Jeli koja od onih "zvjezda"mbt dospijela negdje? Jos nisam cuo da je neko negdje propijevao ili nesto napravio. Ko je Mirza Soljanin? Vazda na reklamama.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2206 Re: Hayat
Šta me briga kakav je čovjek. Frajer je TV voditelj, a nije u stanju sastaviti tri proste rečenice u nizu. Ali obzirom od koga je učio i ko su mu bile starije kolege i ne cudi me.baby24 wrote:Emir mozda nije los covjek (ako je to onaj sto vodi jutarnji i dio o sportu), ali kad kaze vel'ka ili vel'ki najezim se momentalno!!!!! imao je vel'ku sansu!!!!! eh izvini ako je ovaj tvoj komentar bio sa ironijom, a cini mi se da jeste, onda se slazemhz__semir wrote:Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
-
dragonz
- Posts: 2351
- Joined: 20/09/2008 13:12
#2207 Re: Hayat
pa ta mala je "od" toga krajaluckylaka wrote:A sto mene nervira ona na ZMBT tamo iza pozornice.Zgadi mi i Tuzlansku mljekaru,i one sokove i onaj krispi krem.Jes mi odvratna u p.m.Ustvari svi su mi isti na ZMBT Igor,Shejla,onaj klempo...
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2208 Re: Hayat
uhhh šHejle veČeraske
uh uh 
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2209 Re: Hayat
pici wrote:uhhh šHejle veČeraskeuh uh
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2210 Re: Hayat
Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je

-
samsung456
- Posts: 111
- Joined: 05/05/2008 20:45
#2211 Re: Hayat
Nije mi samo jasno kako skoro uvijek dobije makar jednu desetkuema_ wrote:Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je![]()
![]()
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2212 Re: Hayat
auuuu vid VesniCe auuuuu kako od ružna paČeta ispade piĆ...KoKa

- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2213 Re: Hayat
Ma izgleda i ovdje je fazon biti što veća budala, koga briga znaš li pjevati
.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2214 Re: Hayat
Onaj Mirza? Aljkovic isti Marshall iz How I Met Your Mother 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2215 Re: Hayat
ranooooooooooo, ranoooooooooo, rano je za tugu
ako vi znate bolje da pjevate, sto se ne prijavite, dotad, mozete samo da se pokrijete usima i uzmete daljinski i prebacite kad vam se neko ne svidja.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2216 Re: Hayat
Jel baš moraš po svakoj temi raskopavati? 
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2217 Re: Hayat
bas je smor sa onim dubokim isforsiranim glasom.ema_ wrote:Ima li ova Sara tehnički ispravne uši? Oči? Čitavo ogledalo? Nekoga iskrenog da joj kaže šta je i kako je![]()
![]()
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2218 Re: Hayat
od anide bi moglo nesto biti. bas je macak.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2219 Re: Hayat
Meni je Emina
.
Samo što je činjenica da žeMska nikad neće pobijediti na ZMBT.
Samo što je činjenica da žeMska nikad neće pobijediti na ZMBT.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2220 Re: Hayat
jeste. jos je mlada.ema_ wrote:Meni je Emina.
Samo što je činjenica da žeMska nikad neće pobijediti na ZMBT.
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2221 Re: Hayat
Mislila sam da inače neće nikad žensko pobijediti
, ne znam što
. Ovo je četvrta sezona i ništa, a i sada će muško pobijediti
.
-
hljebarnik
- Posts: 983
- Joined: 13/11/2011 21:24
- Location: kod AcA
#2222 Re: Hayat
Pa i nece nikad zensko pobijediti. Treba ih podijeliti u grupe i to je to.ema_ wrote:Mislila sam da inače neće nikad žensko pobijediti, ne znam što
. Ovo je četvrta sezona i ništa, a i sada će muško pobijediti
.
Primoran sam da slusam ovo jer stara gleda.
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2223 Re: Hayat
za mene je anida najkompletnija. zna se ponasati na sceni, odlicno pjeva, atraktivna je. prednost joj nije sto je zensko jer su do sada pobjedjivalli muski.ema_ wrote:Mislila sam da inače neće nikad žensko pobijediti, ne znam što
. Ovo je četvrta sezona i ništa, a i sada će muško pobijediti
.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2224 Re: Hayat
mashallah vesne. ova u crnoj haljini,(jeli se zove anisa) je isto solidna, nasla se proljepsati noc kad ce vjerovatno ispasti.
kako mi je sara antipaticna, i fakat forsira onaj glas. saro, jedna je josipa lisac i samo njoj onakvo natezanje prolazi. al guraju je u ziriju, mada se vidi da bi je i profesor najradje nogiro ali ne smije od ane, pa ce ostati jos neko vrijeme.
edit: ostaje crnka.
kako mi je sara antipaticna, i fakat forsira onaj glas. saro, jedna je josipa lisac i samo njoj onakvo natezanje prolazi. al guraju je u ziriju, mada se vidi da bi je i profesor najradje nogiro ali ne smije od ane, pa ce ostati jos neko vrijeme.
edit: ostaje crnka.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2225 Re: Hayat
mojne .BA Sare...ja volim ovaj ženski alt promukli....uhhhh kako sam se jednome napalio na sexfonet kad mi je sliĆan glas uspinjao sadomazoHistiČke rijeČi

