Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2201 Re: Horde Zla
O tome se sigurno ne bi javno pričalo. 
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#2202 Re: Horde Zla
Bila je neka frka , e sad, psoto sam kasno dosao nisam vidio nista , samo da se raja okupilaPriNc_ba wrote:ima li neko info o navodnom fajtu s gladbahovim navijacima kod cheersa danas nekad ? neko fleske baca ili ?
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2203 Re: Horde Zla
A inace bi se o tome pisalo na bilo kojem forumu a pogotovo na forumu najposjecenije stranice u BiH.
U posljednje vrijeme se nevjerovatne gluposti na ovoj temi mogu procitati.
U posljednje vrijeme se nevjerovatne gluposti na ovoj temi mogu procitati.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2204 Re: Horde Zla
Sutra u Red Pointu od 19:00 do 20:30 u prodaji majice kratkih rukava 1987. Cijena 20 KM


-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2205 Re: Horde Zla
Nadam se da truba ide i u Gladbah - na onom stadionu ce to biti nesto nevidjeno do sad
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#2206 Re: Horde Zla
Plak'o sam od miline veceras na Hasetu. Ljudi dragi sta je ono... Prekucali!
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2207 Re: Horde Zla
a braco draga, truba dominejsn
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#2208 Re: Horde Zla
Javite ako bude kakav video uskoro..
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2210 Re: Horde Zla
Nit mogu stajati, nit mogu progovoriti...al ok, ponosan na bracu sa tribine.
Bravo Horde, a vrlo cesto pohvala i za pitarsku podrsku

Bravo Horde, a vrlo cesto pohvala i za pitarsku podrsku
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2211 Re: Horde Zla
Danke-LIBERO- wrote:Nit mogu stajati, nit mogu progovoriti...al ok, ponosan na bracu sa tribine.
Bravo Horde, a vrlo cesto pohvala i za pitarsku podrsku![]()
-
Labirint
- Posts: 2939
- Joined: 24/06/2013 14:37
#2212 Re: Horde Zla
Dajte slike dajte videa dajte svega aaaaaaa
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#2213 Re: Horde Zla
Sve super, samo onaj transparent za "vuka" im je karina mrtva. Podržavati ubicu nije uredu a nije vala ni mjesto. Karinaski je pravo ispalo.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2214 Re: Horde Zla
Prekucali smo i ono navijanje protiv Levskog. Ovo je bilo nestvarno. 
- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#2215 Re: Horde Zla
Svaka nam čast.BegA_ wrote:Danke-LIBERO- wrote:Nit mogu stajati, nit mogu progovoriti...al ok, ponosan na bracu sa tribine.
Bravo Horde, a vrlo cesto pohvala i za pitarsku podrsku![]()
![]()
![]()
Lom, lom i LOM!
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2216 Re: Horde Zla
Slikeeeeee,evo sad se vratio sa sjevera,grmili smoooo,nikad bolje nije bilo po meni !
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2218 Re: Horde Zla
Jbt.kralj sta je ovo ovako
.....kako smo grmili da se najezis.
Navijacki orgazam, i to serijski.
http://sportsport.ba/tifo/velicanstvena ... zla/138516
Navijacki orgazam, i to serijski.
http://sportsport.ba/tifo/velicanstvena ... zla/138516
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2219 Re: Horde Zla
Ove slike na fb mi lose ba,slabo koja je iz sredine a ako jeste onda je preblizu
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2220 Re: Horde Zla
Da priupitam, ovdje bi raja mogla znati... Koja je ono pjesma išla tik pred početak utakmice večeras (preko razglasa), zvuči kao neka poluobrada one stare himne (ide refren saaaaaaaaaraaaaaaaajevoooooooo itd
), i tekst ide "bordo su hase, kindze i pape", i naravno dje se to ima svući s neta
dankešen unaprijed
dankešen unaprijed
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2221 Re: Horde Zla
Za šampione,
za Bosnu svoju,
za Sarajevo,
za bordo boju!
Bordo su zastave,
šalovi, kape,
bordo su: Hase,
Kinđe i Pape!
I naša srca,
i naša tijela,
i krvna zrnca
su bodro-bijela!
Sreća i ljubav,
ponos i nada,
ime mog kluba -
ime mog grada!
Ref.
Sve što je lijepo liči na tebe,
volimo slijepo tvoje pobjede,
Koševo zove: Svi na stadion!
SARAJEVO ŠAMPION

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
za Bosnu svoju,
za Sarajevo,
za bordo boju!
Bordo su zastave,
šalovi, kape,
bordo su: Hase,
Kinđe i Pape!
I naša srca,
i naša tijela,
i krvna zrnca
su bodro-bijela!
Sreća i ljubav,
ponos i nada,
ime mog kluba -
ime mog grada!
Ref.
Sve što je lijepo liči na tebe,
volimo slijepo tvoje pobjede,
Koševo zove: Svi na stadion!
SARAJEVO ŠAMPION
Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#2222 Re: Horde Zla

Evo jedna s juga
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2223 Re: Horde Zla
HORDE ZLA
Svaka čast momcima za trud.

Svaka čast momcima za trud.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2224 Re: Horde Zla
Kako smo V E L I K I ! ! ! ! !


