Cokolada i ostali slatkisi :)
Moderator: anex
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2201 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ma uvijek i jeste 
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2202 Cokolada i ostali slatkisi :)
Hehe.
@Sheilak ne kupujem nista naveliko dok ne probam. Sad kad smo ustanovili da je fina mozes nam uzeti onu veliku
Sent from my iPad using Tapatalk
@Sheilak ne kupujem nista naveliko dok ne probam. Sad kad smo ustanovili da je fina mozes nam uzeti onu veliku
Sent from my iPad using Tapatalk
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#2203 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
pa znam ja da je ova mala fina.
ali veliku nisam probala. al hocu. onda ti ja saljem pola. 
- madesa
- Posts: 5564
- Joined: 26/07/2013 02:37
#2204 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
samo da javim stigla nova milka oreo na ilidzi ona turska prodavnica koja je uz hotel holivud 
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2205 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Konzum Importanne.
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2206 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Uuu, Albeni mi je sve odličnobrown.sugar wrote:
Konzum Importanne.
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2207 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Bajram Šerif Mubarek Olsun svima koji slave, da se najedete baklave i svega finog 
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2208 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Štae đe su te baklave, ništa a
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2209 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
ko voli milku nosete 3+1 milka tuc 4,8KM u Bingu
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2210 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Kazem ja vama,bingo i samo bingo.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2211 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Albeni se sada pokvario, kao da plastiku jedem.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2212 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
p.s kako sam vidio na ambalaži Nelt Istočno Sarajevo sada je uvoznik Milke. Kolba i Venera ispale iz igre
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#2213 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Hose Socijalno.
- aristocat
- Posts: 52
- Joined: 15/12/2010 13:12
#2214 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Stigla velika milka oreo kod heljica 
-
romeomoraprezivjeti
- Posts: 1632
- Joined: 15/09/2012 14:06
- Location: SARAJEVO
#2215 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
U bingu( Gračanica) wedel cokolade u ponudi,i velike i male.
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2216 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nelt (Banja Luka), i AmkoStupskaBitanga wrote:p.s kako sam vidio na ambalaži Nelt Istočno Sarajevo sada je uvoznik Milke. Kolba i Venera ispale iz igre
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2217 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Nelt ako je to ista firma je tu kod Aerodroma malo poslije međuentitetske linije
- wickedsoul
- Posts: 214
- Joined: 16/09/2012 12:01
#2218 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Jeste i imaju Lu i Tuc po 1 KM i Noisette po 1,25.. Inace su im sve Milke jeftinijeStupskaBitanga wrote:Nelt ako je to ista firma je tu kod Aerodroma malo poslije međuentitetske linije
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#2219 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Neću ništa, samo se hvalim 
Zao mi što nisam uslikala kad je kutija bila puna.

Zao mi što nisam uslikala kad je kutija bila puna.

- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2220 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
To je odlicno. Koja Milka i bakraci.
Sent from my Linux using Manjaro
Sent from my Linux using Manjaro
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#2221 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
To ti ja pričam...
Kakve dijete i bakraci
Kakve dijete i bakraci
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2222 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Ja sam jednoČ u te polovice natrpo nutelle, nekako mi suvo bilo 
Sent from my Linux using Manjaro
Sent from my Linux using Manjaro
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#2223 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
Aaaaa, gdje ce ti dusa 
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#2224 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
U tu serpitzu 
Sent from my Linux using Manjaro
Sent from my Linux using Manjaro
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#2225 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)
E, nije serpica već one limene kutije od cajnih kolačića. Sigurno imaš jednu u kuci a u njoj pribor za šivanje ili bilo sta drugo a da pri tome nije jestivo 
