ove se i meni svidjajuNucleo1985 wrote:SarajevoBH wrote:
Jel nosio neko Fred Perry?Kakav im je kvalitet,udobnost?
Sve je EXTRA, slobodno uzimaj ako imas namjeru.
Imam iste ko ove na slici, extra su. Meni cak i bolje od LaCoste.
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2201 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-
samsung456
- Posts: 111
- Joined: 05/05/2008 20:45
#2202 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Imao sam vec dva puta iste ove tene. Međutim nakon par mjeseci nosenja dzon se deformise tako da noge ode u stranu...supercali wrote:ovo su jedne medju najudobnijim tenama koje postojePoezija wrote:
Samo druge boje.
To sam vidio i kod drugih ljudi isto. Da su pravo udobne stoji, ali ja ih ne preporucujem.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#2203 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
to je do hodanja ne do tena
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#2204 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Samo sto moje naravno nisu ovako ciste i uredne
- pink floydd
- Posts: 6044
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2207 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Gdje si ove uzeo, pink floydd? I koliko para?
- pink floydd
- Posts: 6044
- Joined: 04/01/2012 14:06
- Location: Vinograd
#2208 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Peko, 85 bile....vidio sam neki dan da su snižene na 69 
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2209 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za šmikere.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2210 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nije do hodanja, nego do tena. Ako su ovo one vafle, onda su kod sviju iste. One su nove takve. Mislim na dzon i njegovu poziciju u odnosu na gornji, platneni dio tena.supercali wrote:to je do hodanja ne do tena
Ukoliko jos stanes na staklo ili bilo sta sto ce napraviti bilo kakvu rupicu na dzonu, onda ce ti i svirati
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2211 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Tako nekako

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#2212 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Hvala!pink floydd wrote:Peko, 85 bile....vidio sam neki dan da su snižene na 69
-
samsung456
- Posts: 111
- Joined: 05/05/2008 20:45
#2214 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Bravo, to je tochannel10 wrote:Nije do hodanja, nego do tena. Ako su ovo one vafle, onda su kod sviju iste. One su nove takve. Mislim na dzon i njegovu poziciju u odnosu na gornji, platneni dio tena.supercali wrote:to je do hodanja ne do tena
Ukoliko jos stanes na staklo ili bilo sta sto ce napraviti bilo kakvu rupicu na dzonu, onda ce ti i sviratina svaki tvoj korak. Udobne jesu, ali imaju jako puno mana.
-
cici17
- Posts: 89
- Joined: 01/05/2014 20:33
- Location: every-fucking-where
#2215 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
shandrprcSA wrote:gdje uzeti i cijena?cici17 wrote:Najudobnije tene... imam iste(samo bordo)Comandini wrote:
klasika
ja na auto pijaci za 20 nove haha. a u prodavnicama nisam vidjala.
-
cici17
- Posts: 89
- Joined: 01/05/2014 20:33
- Location: every-fucking-where
#2216 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jel imaju gdje ove ili plave?
- Haris033
- Posts: 5100
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2217 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ima li gdje kupiti ovakvih tenisica u Sarajevu?






- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2218 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ove sa druge slike su nekad bile u Astri, mislim da ih nema više ali raspitaj se još.
-
pashasolidni
- Posts: 3926
- Joined: 04/04/2014 14:21
#2219 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
i ako ih ima u astri,ne preporucujem,kupio slicne ribokove i jedne adidas,raspale se za cca 13 dana
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2220 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Da ti nisi musliman?cici17 wrote:![]()
jel imaju gdje ove ili plave?
Jesi iz Sa?
- 4m3l
- Posts: 1109
- Joined: 04/04/2010 00:31
#2221 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Gdje kupiti tene na ovaj fazon, boja nije bitna, samo eto da su dizajnom slicne i da nemaju nekih logo-a po sebi...
-
SarajevoBH
- Posts: 110
- Joined: 03/05/2011 13:34
#2222 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Čine mi se plahe
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#2223 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

nema dalje
-
cici17
- Posts: 89
- Joined: 01/05/2014 20:33
- Location: every-fucking-where
#2225 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
hos se to udat hahaZatamnjena stakla wrote:Da ti nisi musliman?cici17 wrote:![]()
jel imaju gdje ove ili plave?
Jesi iz Sa?







