SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2201 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
neraščišćeni računi od ranije
ološi i bagra i sa jedne i druge strane
ološi i bagra i sa jedne i druge strane
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2202 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#2203 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nefic voli ondje sjestiradiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2204 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
znao sam ja da ce najebati zbog razbijenih stakala na scc-u
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2205 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ha ja ne zraci dzaba negativna energija,vidim ja da je nestozigson wrote:Nefic voli ondje sjestiradiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2206 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ovi bombaši neće brzo izaći
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2207 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
radiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2208 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Moj mahalski izvor tvrdi da jesu, dok kolega forumaš gore tvrdi da nisu.jao_situacije wrote:oni centrotrans privatizacija, ovo onoVjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
jesu to oni ?
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2209 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I to za svega jedan dan, sve se može kad se hoće.karanana wrote:znao sam ja da ce najebati zbog razbijenih stakala na scc-u
-
samo pozitiva
- Posts: 1018
- Joined: 27/01/2016 10:58
- Location: Tapatalk
#2210 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
mahala tvrdi da je akter Šmrkova zenavješalica wrote:neraščišćeni računi od ranije
ološi i bagra i sa jedne i druge strane
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2211 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I sto sad ne objave imena ? Zivimo u lopovskoj drzavi niti su osobe maloljetne nista. Cim mogu bacati bombe smije se i znati ko su. 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2212 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mulici koji drze Fashion su isti Mulici koji su pravili onaj objekat na Malti gdje je TV1 i Barloti kod DZ Omer Maslic.VjecitiStudent wrote:Moj mahalski izvor tvrdi da jesu, dok kolega forumaš gore tvrdi da nisu.jao_situacije wrote:oni centrotrans privatizacija, ovo onoVjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
jesu to oni ?
Mulici koji drze parking,Centrotrans i autopijacu su sasvim drugi.
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#2213 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.fokus.ba/374633/vijesti/crna ... n-zigovic/Troll_Happens wrote:I sto sad ne objave imena ? Zivimo u lopovskoj drzavi niti su osobe maloljetne nista. Cim mogu bacati bombe smije se i znati ko su.
evo imena jebo ga ime, zaboravices svakako za par dana
i kolko moras biti glup da dodjes sa svojim autom..
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2216 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Još malo pa će biti da su bombali za Balijagića.
Interesantno da bombašica i ovaj tip iz članka što je dao 20 milja da ide u zatvor u zenicu Šmrk čini mi se imaju isto prezime Arnautović
Interesantno da bombašica i ovaj tip iz članka što je dao 20 milja da ide u zatvor u zenicu Šmrk čini mi se imaju isto prezime Arnautović
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#2217 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa žena mu.
- Toffee karamela
- Posts: 3236
- Joined: 25/03/2009 22:36
- Location: SDAistan
#2218 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Slažem se, mislim da sam sveukupno 3 put tamo ušla iako mi je fax bio na M.Dvoru, išla uvijek na kontra stranu kad je trebalo na kfu, šuhveli mi taj lokal vazda bioradiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#2219 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
osjećaj je ko da je napravljen na nekoj ukletoj grobnici onaj "kafić"Toffee karamela wrote:Slažem se, mislim da sam sveukupno 3 put tamo ušla iako mi je fax bio na M.Dvoru, išla uvijek na kontra stranu kad je trebalo na kfu, šuhveli mi taj lokal vazda bioradiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.Upoznala sam čak i jednog od gazda, odvratan tip
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2220 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da, sad je taj kafic nekako nigdje. ja ne znam ni ko ide tamo. ako se dobro sjecam bio je jedan od jacih kafica gdje se ono ko izlazilo 96-97-98
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#2221 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Evo i ja da reknem da nikad nisam sjedio tu, unatoc dobroj lokaciji.
-
Bodkin
- Posts: 22540
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2222 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I malo kasnije. Tad sebas izlazilo u fashionkaranana wrote:da, sad je taj kafic nekako nigdje. ja ne znam ni ko ide tamo. ako se dobro sjecam bio je jedan od jacih kafica gdje se ono ko izlazilo 96-97-98
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2223 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
koliko se sjecam bio je jedan od prvih obnovljenih i "napucanih" nakon rataBodkin wrote:I malo kasnije. Tad sebas izlazilo u fashionkaranana wrote:da, sad je taj kafic nekako nigdje. ja ne znam ni ko ide tamo. ako se dobro sjecam bio je jedan od jacih kafica gdje se ono ko izlazilo 96-97-98
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#2224 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mene podsjećao na Imperijal kafić kod Vječne Vatre. Taj neki imdž je bio.
Sjela jednom. I hoću ja na one njihove ugaone strukture, kauč šta je već....
Ja sam relativno sitna, i nisam mogla jesti a da se ne pridržavam jednom rukom za sto, jer sam mislila da ću ispasti s te njihove vratolomije. Nikad manji prostor za sjedenje na kauču nisam vidjela u svom životu, a ni iskusila.
Sjela jednom. I hoću ja na one njihove ugaone strukture, kauč šta je već....
Ja sam relativno sitna, i nisam mogla jesti a da se ne pridržavam jednom rukom za sto, jer sam mislila da ću ispasti s te njihove vratolomije. Nikad manji prostor za sjedenje na kauču nisam vidjela u svom životu, a ni iskusila.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2225 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
al ne poklapaju mi se inicijali jedino ako ih nema višeVjecitiStudent wrote:Moj mahalski izvor tvrdi da jesu, dok kolega forumaš gore tvrdi da nisu.jao_situacije wrote:oni centrotrans privatizacija, ovo onoVjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
jesu to oni ?
ja znam za dvojicu
