SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2201 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

neraščišćeni računi od ranije
ološi i bagra i sa jedne i druge strane
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2202 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#2203 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

radiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
Nefic voli ondje sjesti :D
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2204 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

znao sam ja da ce najebati zbog razbijenih stakala na scc-u
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2205 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

zigson wrote:
radiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
Nefic voli ondje sjesti :D
ha ja ne zraci dzaba negativna energija,vidim ja da je nesto :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2206 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

ovi bombaši neće brzo izaći
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2207 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

radiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
:thumbup:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2208 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by VjecitiStudent »

jao_situacije wrote:
VjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
oni centrotrans privatizacija, ovo ono
jesu to oni ?
Moj mahalski izvor tvrdi da jesu, dok kolega forumaš gore tvrdi da nisu.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#2209 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by VjecitiStudent »

karanana wrote:znao sam ja da ce najebati zbog razbijenih stakala na scc-u
I to za svega jedan dan, sve se može kad se hoće.
samo pozitiva
Posts: 1018
Joined: 27/01/2016 10:58
Location: Tapatalk

#2210 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by samo pozitiva »

vješalica wrote:neraščišćeni računi od ranije
ološi i bagra i sa jedne i druge strane
mahala tvrdi da je akter Šmrkova zena :D
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2796
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#2211 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Troll_Happens »

I sto sad ne objave imena ? Zivimo u lopovskoj drzavi niti su osobe maloljetne nista. Cim mogu bacati bombe smije se i znati ko su. :-?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2212 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

VjecitiStudent wrote:
jao_situacije wrote:
VjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
oni centrotrans privatizacija, ovo ono
jesu to oni ?
Moj mahalski izvor tvrdi da jesu, dok kolega forumaš gore tvrdi da nisu.
Mulici koji drze Fashion su isti Mulici koji su pravili onaj objekat na Malti gdje je TV1 i Barloti kod DZ Omer Maslic.
Mulici koji drze parking,Centrotrans i autopijacu su sasvim drugi.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#2213 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

Troll_Happens wrote:I sto sad ne objave imena ? Zivimo u lopovskoj drzavi niti su osobe maloljetne nista. Cim mogu bacati bombe smije se i znati ko su. :-?
http://www.fokus.ba/374633/vijesti/crna ... n-zigovic/

evo imena jebo ga ime, zaboravices svakako za par dana

i kolko moras biti glup da dodjes sa svojim autom..
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#2214 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kokuz_sa »

zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#2215 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

kokuz_sa wrote:http://www.cazin-danas.com/sokantna-isp ... zresetati/


:-) :-) :-) :-) :-)

citas i ne vjerujes :roll:
:-) :-)
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#2216 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Još malo pa će biti da su bombali za Balijagića.

Interesantno da bombašica i ovaj tip iz članka što je dao 20 milja da ide u zatvor u zenicu Šmrk čini mi se imaju isto prezime Arnautović
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#2217 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by saabsa »

Pa žena mu.
User avatar
Toffee karamela
Posts: 3236
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#2218 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Toffee karamela »

radiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
Slažem se, mislim da sam sveukupno 3 put tamo ušla iako mi je fax bio na M.Dvoru, išla uvijek na kontra stranu kad je trebalo na kfu, šuhveli mi taj lokal vazda bio :wink: Upoznala sam čak i jednog od gazda, odvratan tip :cry:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#2219 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Toffee karamela wrote:
radiša wrote:lokal sam od sebe zraci negativom nekom.nisam tu nikad sjedio niti cu.
Slažem se, mislim da sam sveukupno 3 put tamo ušla iako mi je fax bio na M.Dvoru, išla uvijek na kontra stranu kad je trebalo na kfu, šuhveli mi taj lokal vazda bio :wink: Upoznala sam čak i jednog od gazda, odvratan tip :cry:
osjećaj je ko da je napravljen na nekoj ukletoj grobnici onaj "kafić"
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2220 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

da, sad je taj kafic nekako nigdje. ja ne znam ni ko ide tamo. ako se dobro sjecam bio je jedan od jacih kafica gdje se ono ko izlazilo 96-97-98
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#2221 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Evo i ja da reknem da nikad nisam sjedio tu, unatoc dobroj lokaciji.
Bodkin
Posts: 22540
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2222 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Bodkin »

karanana wrote:da, sad je taj kafic nekako nigdje. ja ne znam ni ko ide tamo. ako se dobro sjecam bio je jedan od jacih kafica gdje se ono ko izlazilo 96-97-98
I malo kasnije. Tad sebas izlazilo u fashion
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2223 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

Bodkin wrote:
karanana wrote:da, sad je taj kafic nekako nigdje. ja ne znam ni ko ide tamo. ako se dobro sjecam bio je jedan od jacih kafica gdje se ono ko izlazilo 96-97-98
I malo kasnije. Tad sebas izlazilo u fashion
koliko se sjecam bio je jedan od prvih obnovljenih i "napucanih" nakon rata
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#2224 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by esmasaric »

Mene podsjećao na Imperijal kafić kod Vječne Vatre. Taj neki imdž je bio.
Sjela jednom. I hoću ja na one njihove ugaone strukture, kauč šta je već....

Ja sam relativno sitna, i nisam mogla jesti a da se ne pridržavam jednom rukom za sto, jer sam mislila da ću ispasti s te njihove vratolomije. Nikad manji prostor za sjedenje na kauču nisam vidjela u svom životu, a ni iskusila. :-)
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#2225 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

VjecitiStudent wrote:
jao_situacije wrote:
VjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
oni centrotrans privatizacija, ovo ono
jesu to oni ?
Moj mahalski izvor tvrdi da jesu, dok kolega forumaš gore tvrdi da nisu.
al ne poklapaju mi se inicijali jedino ako ih nema više
ja znam za dvojicu
Post Reply