nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2201 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

@Relax11

Da nije slucajno žuti ? :D
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#2202 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by relax11 »

Nabucco wrote:@Relax11

Da nije slucajno žuti ? :D
Zuti je otisao :izet: :oops:
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2203 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Izvini ,tek sad viđoh da si ti postavio temu za ukradenog audija, nisam mislio na to, sa ovim žuti :sad: :roll:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#2204 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Kataklinger »

Večeras oko ponoći proguliše Porše (čini mi se bijeli) i crni Megane RS kraj Hoše komerca u pravcu prema Ilidži. Trkali se valjda od Pofalića, Porše je proletio minimalno 160 km/h a za njim RS naravno znatno sporiji i izgledo je vrlo jadno iza one zvijeri...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2205 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Ne zna ga levat voziti
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#2206 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

Ja bi se kladio da je Megan gorivo natočio na Hifi :D
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2207 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Bijeli porše sa zadnje 000 na registraciji, svaku noc divlja, tako da je vjerovatno to taj.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#2208 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Bakir1 »

trkac i jest i nije karakter iz sljedece situacije ali papak sigurno jeste, naime u subotu oko pola 2 od skenderije, crveni megan, to prestize to se uvaljuje kod bivse americke ambasade iz krajnje desno prelazi u traku prema ciglanama, mene prestize na kobiljoj glavi i sve se to nastavlja do naplatnih kucica, na autoputu klasika 110 km/h na sat....
cestitam majstore :thumbup:
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#2209 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Kataklinger »

Nabucco wrote:Bijeli porše sa zadnje 000 na registraciji, svaku noc divlja, tako da je vjerovatno to taj.
To je taj najvjerovatnije. Kao što rekoh prošao je kraj Hošeta na Socijalnom min 160km/h, što je najgore razvio je brzinu od Pofalića i nije uopšte kočio prije semafora, sreća njegova da nije nikog bilo na semaforu i što je bilo zeleno.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#2210 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by condy »

Takvim treba vozačku oduzet na duže staze i dobro ga po džepu klepit, pa ćeš vidjeti kako će se više trkati u gradu.
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#2211 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by sparky »

Bakir1 wrote:trkac i jest i nije karakter iz sljedece situacije ali papak sigurno jeste, naime u subotu oko pola 2 od skenderije, crveni megan, to prestize to se uvaljuje kod bivse americke ambasade iz krajnje desno prelazi u traku prema ciglanama, mene prestize na kobiljoj glavi i sve se to nastavlja do naplatnih kucica, na autoputu klasika 110 km/h na sat....
cestitam majstore :thumbup:
Slikao potrošnju da se hvali kako dobro ide, a malo troši :)
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2212 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by smak »




3 preticanja na punoj i prebrza voznja zbog koje je i zaustavljen, ali je najvjerovatnije pogurao policiju sa 20KM da ga puste bez pisanja kazne...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2213 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insomnia78 »

Bezz, na preglednik mjestima vas preteko
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2214 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Oj frajera, ljudi blicaju on prestiže :D
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2215 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

Nabucco wrote:Oj frajera, ljudi blicaju on prestiže :D
mozda je neka bitna faca, kanton i sl, ocito ga BK
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#2216 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by basicm »

Nista ovo, sve po propisima. Mogao vas je jos jednom obici, pregledno sve.
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2217 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by smak »

basicm wrote:Nista ovo, sve po propisima. Mogao vas je jos jednom obici, pregledno sve.
sve po propisima??

prvo preticanja na punoj, pa je onda pokusao preteci i auto mu izletilo na punoj, pa drugo preticanje na punoj, pa je vozio sigurno 90km/h kad ga je policija uhvatila gdje je ogranicenje 60km/h. Zavrsio sa policijom u roku od dvije minute, garant ih je pocastio da mu ne pisu kaznu jer su mu strane tablice(srbija). Trece preticanje je opet na punoj, a imao je auta iz suprotnog smjera koja nije vidio i koja je jedva izbjegao.
znaci u roku od 5 minuta koliko je prekrsaja napravio, sta mislis kako je vozio ostalim putem, koliko je raje ugrozio???
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2218 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by smak »



ovaj prvi kao da je pjan
a drugi malo krene normalno, pa jedva da ima snage da pretekne, pa onda drugo preticanje krene na punoj...


zar je tesko nasoj policiji da postavi ove kamere u auta i da kaznjava debile???
User avatar
mk ultra
Posts: 24038
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2219 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

Ovo ti se Foćaci vraćaju sa mevluda :lol:
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#2220 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Nabucco »

Image

Naletih na ovu sliku na Facebooku, jel moguce da je krenuo baš vako, ili je ovo posljedica toga sto mu ne fata jedan zadnji tocak kad koci ? :D
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#2221 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by shandrprcSA »

ovdje je ovo trebalo :D





PS: dobar volvo :D
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#2223 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by tempuser »

Brutalno, bolno ali istinito:

http://www.istinito.net/lifestyle/rodit ... roditelji/

Svaki put kad prodjem pored RTV doma i ploce malom Siljegovicu pomislim na istu stvar i bukvalno na zadnji pasus:

"I bio je dobar, fin dečkić iz ulice, nikad nije pravio probleme, primjeran đak i dobar drug!
Laž! Jedna za drugom jer o pokojniku samo najljepše, naročito kad je mlad!"

Kako to sto je bio vrijedan i miran momak, dobar drug, voljeni sin i momak moze opravdati, abolirati ili promijeniti cinjenicu da je na most kod GRAS-a naletio na sudar sa preko 150 km/h i da je pukom "srecom" ubio samo sebe, a ne nekog drugog? Sta bi bilo da je neko drugi poginuo? Bil se onda satro trkaci i cuneri paradirali sa RIP Zan po sajbama????
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#2224 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by quarterback »

kasabizacija u toku, sta ocekujes
Post Reply