Da nije slucajno žuti ?
nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#2201 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
@Relax11
Da nije slucajno žuti ?
Da nije slucajno žuti ?
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#2202 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Zuti je otisaoNabucco wrote:@Relax11
Da nije slucajno žuti ?
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#2203 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Izvini ,tek sad viđoh da si ti postavio temu za ukradenog audija, nisam mislio na to, sa ovim žuti

-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#2204 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Večeras oko ponoći proguliše Porše (čini mi se bijeli) i crni Megane RS kraj Hoše komerca u pravcu prema Ilidži. Trkali se valjda od Pofalića, Porše je proletio minimalno 160 km/h a za njim RS naravno znatno sporiji i izgledo je vrlo jadno iza one zvijeri...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2205 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ne zna ga levat voziti
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2206 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ja bi se kladio da je Megan gorivo natočio na Hifi 
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#2207 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Bijeli porše sa zadnje 000 na registraciji, svaku noc divlja, tako da je vjerovatno to taj.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#2208 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
trkac i jest i nije karakter iz sljedece situacije ali papak sigurno jeste, naime u subotu oko pola 2 od skenderije, crveni megan, to prestize to se uvaljuje kod bivse americke ambasade iz krajnje desno prelazi u traku prema ciglanama, mene prestize na kobiljoj glavi i sve se to nastavlja do naplatnih kucica, na autoputu klasika 110 km/h na sat....
cestitam majstore
cestitam majstore
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#2209 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
To je taj najvjerovatnije. Kao što rekoh prošao je kraj Hošeta na Socijalnom min 160km/h, što je najgore razvio je brzinu od Pofalića i nije uopšte kočio prije semafora, sreća njegova da nije nikog bilo na semaforu i što je bilo zeleno.Nabucco wrote:Bijeli porše sa zadnje 000 na registraciji, svaku noc divlja, tako da je vjerovatno to taj.
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#2210 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Takvim treba vozačku oduzet na duže staze i dobro ga po džepu klepit, pa ćeš vidjeti kako će se više trkati u gradu.
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#2211 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Slikao potrošnju da se hvali kako dobro ide, a malo trošiBakir1 wrote:trkac i jest i nije karakter iz sljedece situacije ali papak sigurno jeste, naime u subotu oko pola 2 od skenderije, crveni megan, to prestize to se uvaljuje kod bivse americke ambasade iz krajnje desno prelazi u traku prema ciglanama, mene prestize na kobiljoj glavi i sve se to nastavlja do naplatnih kucica, na autoputu klasika 110 km/h na sat....
cestitam majstore
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#2212 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
3 preticanja na punoj i prebrza voznja zbog koje je i zaustavljen, ali je najvjerovatnije pogurao policiju sa 20KM da ga puste bez pisanja kazne...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#2213 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Bezz, na preglednik mjestima vas preteko
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#2214 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Oj frajera, ljudi blicaju on prestiže 
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2215 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
mozda je neka bitna faca, kanton i sl, ocito ga BKNabucco wrote:Oj frajera, ljudi blicaju on prestiže
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2216 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Nista ovo, sve po propisima. Mogao vas je jos jednom obici, pregledno sve.
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#2217 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
sve po propisima??basicm wrote:Nista ovo, sve po propisima. Mogao vas je jos jednom obici, pregledno sve.
prvo preticanja na punoj, pa je onda pokusao preteci i auto mu izletilo na punoj, pa drugo preticanje na punoj, pa je vozio sigurno 90km/h kad ga je policija uhvatila gdje je ogranicenje 60km/h. Zavrsio sa policijom u roku od dvije minute, garant ih je pocastio da mu ne pisu kaznu jer su mu strane tablice(srbija). Trece preticanje je opet na punoj, a imao je auta iz suprotnog smjera koja nije vidio i koja je jedva izbjegao.
znaci u roku od 5 minuta koliko je prekrsaja napravio, sta mislis kako je vozio ostalim putem, koliko je raje ugrozio???
- smak
- Posts: 1918
- Joined: 25/05/2010 18:18
- Location: Pitcairn Islands
#2218 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ovaj prvi kao da je pjan
a drugi malo krene normalno, pa jedva da ima snage da pretekne, pa onda drugo preticanje krene na punoj...
zar je tesko nasoj policiji da postavi ove kamere u auta i da kaznjava debile???
- mk ultra
- Posts: 24038
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#2219 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Ovo ti se Foćaci vraćaju sa mevluda 
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#2220 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Naletih na ovu sliku na Facebooku, jel moguce da je krenuo baš vako, ili je ovo posljedica toga sto mu ne fata jedan zadnji tocak kad koci ?
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#2221 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
ovdje je ovo trebalo 
PS: dobar volvo
PS: dobar volvo
-
punosvega
- Posts: 275
- Joined: 04/09/2014 11:45
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#2223 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
Brutalno, bolno ali istinito:
http://www.istinito.net/lifestyle/rodit ... roditelji/
Svaki put kad prodjem pored RTV doma i ploce malom Siljegovicu pomislim na istu stvar i bukvalno na zadnji pasus:
"I bio je dobar, fin dečkić iz ulice, nikad nije pravio probleme, primjeran đak i dobar drug!
Laž! Jedna za drugom jer o pokojniku samo najljepše, naročito kad je mlad!"
Kako to sto je bio vrijedan i miran momak, dobar drug, voljeni sin i momak moze opravdati, abolirati ili promijeniti cinjenicu da je na most kod GRAS-a naletio na sudar sa preko 150 km/h i da je pukom "srecom" ubio samo sebe, a ne nekog drugog? Sta bi bilo da je neko drugi poginuo? Bil se onda satro trkaci i cuneri paradirali sa RIP Zan po sajbama????
http://www.istinito.net/lifestyle/rodit ... roditelji/
Svaki put kad prodjem pored RTV doma i ploce malom Siljegovicu pomislim na istu stvar i bukvalno na zadnji pasus:
"I bio je dobar, fin dečkić iz ulice, nikad nije pravio probleme, primjeran đak i dobar drug!
Laž! Jedna za drugom jer o pokojniku samo najljepše, naročito kad je mlad!"
Kako to sto je bio vrijedan i miran momak, dobar drug, voljeni sin i momak moze opravdati, abolirati ili promijeniti cinjenicu da je na most kod GRAS-a naletio na sudar sa preko 150 km/h i da je pukom "srecom" ubio samo sebe, a ne nekog drugog? Sta bi bilo da je neko drugi poginuo? Bil se onda satro trkaci i cuneri paradirali sa RIP Zan po sajbama????
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#2224 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj
kasabizacija u toku, sta ocekujes
- problemnatravunu
- Posts: 18758
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
