hrvatska-more

Post Reply
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2201 Re: hrvatska-more

Post by Pismonosa »

palermo wrote:
insomnia99 wrote:
Alfons Kauders wrote:
ja kad odem na odmor, kad bas hocu da se odmaram, bez dernecenja i zderanja... onda trazim pustu plazu i poluprazne kafane... a kako je krenulo toga ce biti sve vise u dalmaciji :D
na tvoju žalost bosanci nisu jedini turisti u dalmaciji :D pitanje je da li su među prvih 10
Ja principijelno upravo zbog ovakvog stava ne idem na hrvatsko more. Nevažan sam vam, ok, i vi ste meni.

Što bi se reklo, čist račun, ljubav na daljinu
E jesi našo trolla koji će ti uticati mišljenje. Upravo ta tvoja reakcija mu i jeste satisfakcija. Njegova najgora noćna mora mu je dobar odnos tebe i tamo nekih ljudi iz Hrvatske. Sve može podnijeti, ali taj scenarij mu tjera znoj na čelo :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2202 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

Pismonosa wrote: E jesi našo trolla koji će ti uticati mišljenje. Upravo ta tvoja reakcija mu i jeste satisfakcija. Njegova najgora noćna mora mu je dobar odnos tebe i tamo nekih ljudi iz Hrvatske. Sve može podnijeti, ali taj scenarij mu tjera znoj na čelo :D
jos kad zamisli da ce mu bosanac pokupit zensku... il da ce mu snaha bit bosanka... uuuu :D
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#2203 Re: hrvatska-more

Post by LEDA »

:shock: :shock: :shock: šta vam je od plaža i mora dođoste do snaha i zetova :?
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2204 Re: hrvatska-more

Post by Pismonosa »

Alfons Kauders wrote:
Pismonosa wrote:
Možda se ova mlađa raja i osjeća diskriminisanim. I ja isto sa svojom jahičicom :D kad odem dole ne tražim ništa osim laganog odmora, mirisa kreme za sunčanje i borova. Laganini. Možda ovi mlađi prčovi imaju problem sa barenjem curica. Ono, kad im se predstave. "Ja sam Izabela, drago mi je. Ja sam Muhavedin" :D More to biti problem, ne kažem da ne može.

ma mladja raja je generalno u kurcu... unistena generacija, totalni retardi... imaju dovoljno kompleksa i poremecaja licnosti da zaposlimo sve psihijatre evrope... :cry:

a to za mladje prcheve sigurno jeste problem... ali da budemo iskreni, kako bi prosle npr. neke zagondzije iz makarske da dodju u pazaric ili hadzice... pa da upoznaju curice po kafanama? isti kurac...

a i u dalmaciji je omladina otisla u tri picke materine.... mozda nije kao kod nas, ali ove nove generacije su zestoko zatucane... odrasli na nacionalizmu i novokomponovanom vjeronauku - dosta onih koji nisu nosili pionirske kapice su teski idioti indoktrinirani religijom i sovinizmom - da su se rodili kod nas bili bi vehabije, isti kurac
Sve isto možemo naći i u Crnoj Gori i u Sloveniji i u Srbiji i u BiH, tako da im ovi argumenti o navodnoj neljubaznosti Hrvata baš ne piju vode. Ljudi su ljubazni onoliko koliko im to posao nalaže i kapak.

Jebiga, odi u Tursku ili Egipat na ljetovanje, niko ti ne brani. I nadaj se da će ti otkriti da imaš ravne tabane kad te ufate zbog mobilizacije u rat!
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2205 Re: hrvatska-more

Post by Pismonosa »

Ništa bez snajki :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2206 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

LEDA wrote::shock: :shock: :shock: šta vam je od plaža i mora dođoste do snaha i zetova :?
u mene jetrvine zaove shura prica da su mu trazili sto ojra na granici
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#2207 Re: hrvatska-more

Post by LEDA »

Pismonosa wrote:Ništa bez snajki :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2208 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

Pismonosa wrote:
Sve isto možemo naći i u Crnoj Gori i u Sloveniji i u Srbiji i u BiH, tako da im ovi argumenti o navodnoj neljubaznosti Hrvata baš ne piju vode. Ljudi su ljubazni onoliko koliko im to posao nalaže i kapak.

Jebiga, odi u Tursku ili Egipat na ljetovanje, niko ti ne brani. I nadaj se da će ti otkriti da imaš ravne tabane kad te ufate zbog mobilizacije u rat!
cuj zbog mobilizacije, mene kad bi zatekao rat u egiptu... u roku od 5 godina bi bio jedan od najbogatijih ljudi u drzavi... i veliki patriota... naucio sam lekciju kod nas :D
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#2209 Re: hrvatska-more

Post by Pismonosa »

Alfons Kauders wrote:
Pismonosa wrote:
Sve isto možemo naći i u Crnoj Gori i u Sloveniji i u Srbiji i u BiH, tako da im ovi argumenti o navodnoj neljubaznosti Hrvata baš ne piju vode. Ljudi su ljubazni onoliko koliko im to posao nalaže i kapak.

Jebiga, odi u Tursku ili Egipat na ljetovanje, niko ti ne brani. I nadaj se da će ti otkriti da imaš ravne tabane kad te ufate zbog mobilizacije u rat!
cuj zbog mobilizacije, mene kad bi zatekao rat u egiptu... u roku od 5 godina bi bio jedan od najbogatijih ljudi u drzavi... i veliki patriota... naucio sam lekciju kod nas :D
:lol: :D :thumbup:
User avatar
LEDA
Posts: 1426
Joined: 13/04/2013 16:08

#2210 Re: hrvatska-more

Post by LEDA »

Alfons Kauders wrote:
Pismonosa wrote:
Sve isto možemo naći i u Crnoj Gori i u Sloveniji i u Srbiji i u BiH, tako da im ovi argumenti o navodnoj neljubaznosti Hrvata baš ne piju vode. Ljudi su ljubazni onoliko koliko im to posao nalaže i kapak.

Jebiga, odi u Tursku ili Egipat na ljetovanje, niko ti ne brani. I nadaj se da će ti otkriti da imaš ravne tabane kad te ufate zbog mobilizacije u rat!
cuj zbog mobilizacije, mene kad bi zatekao rat u egiptu... u roku od 5 godina bi bio jedan od najbogatijih ljudi u drzavi... i veliki patriota... naucio sam lekciju kod nas :D
:lol: :lol: :lol: proš'o školu k'o odlikaš.......i to što kažeš ,svi bi sada znali kako ,s kim i koliko ,tj. beskonačno :D
User avatar
djordje5
Posts: 49
Joined: 09/06/2009 20:35

#2211 Re: hrvatska-more

Post by djordje5 »

Narode, ima li ko da mi treba apartman Vrboska na Hvaru?
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#2212 Re: hrvatska-more

Post by madner »

Alfons Kauders wrote:
Pismonosa wrote:
Sve isto možemo naći i u Crnoj Gori i u Sloveniji i u Srbiji i u BiH, tako da im ovi argumenti o navodnoj neljubaznosti Hrvata baš ne piju vode. Ljudi su ljubazni onoliko koliko im to posao nalaže i kapak.

Jebiga, odi u Tursku ili Egipat na ljetovanje, niko ti ne brani. I nadaj se da će ti otkriti da imaš ravne tabane kad te ufate zbog mobilizacije u rat!
cuj zbog mobilizacije, mene kad bi zatekao rat u egiptu... u roku od 5 godina bi bio jedan od najbogatijih ljudi u drzavi... i veliki patriota... naucio sam lekciju kod nas :D
Prvi sleper cigara bi me namucio. :D
palermo
Posts: 25333
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2213 Re: hrvatska-more

Post by palermo »

Pismonosa wrote:
E jesi našo trolla koji će ti uticati mišljenje. Upravo ta tvoja reakcija mu i jeste satisfakcija. Njegova najgora noćna mora mu je dobar odnos tebe i tamo nekih ljudi iz Hrvatske. Sve može podnijeti, ali taj scenarij mu tjera znoj na čelo :D
Čuj trola :D pa nije insomnia trol, nit me on ili neki pojedinačni ispad može odvratiti od nečega.Činjenica ( za mene činjenica, ne mora biti i za tebe) je da je jedan prevladavajući, rekao bih, skoro pa zvaničan, stav da Bosanci nisu uopće značajni gosti, i shodno tome se i ponašaju prema nama. Ja samo na tome gradim svoj stav.

I jeste, istina da mi se u ovom trenutku to može, u nekim drugim situacijama,nekim drugačijim mojim ličnim prilikama,vjerovatno niti bih , a niti bih mogao, . Konačno, hrvatsko more je lijepo more.

Al u ovom trenutku mogu... što onda ne bih :D
insomnia99
Posts: 367
Joined: 30/05/2012 12:40

#2214 Re: hrvatska-more

Post by insomnia99 »

Pismonosa wrote:
E jesi našo trolla koji će ti uticati mišljenje. Upravo ta tvoja reakcija mu i jeste satisfakcija. Njegova najgora noćna mora mu je dobar odnos tebe i tamo nekih ljudi iz Hrvatske. Sve može podnijeti, ali taj scenarij mu tjera znoj na čelo :D
tupane ja sam iz hrvatske :D ,....živim rijeci... znam dosta bošnjaka i sa mnogima sam dosta dobar...
a ono sam napisao zato jer mnogi od vas misle da će hrvatska propast ako malo više bosanaca "bojkotuje" hrvatsku
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#2215 Re: hrvatska-more

Post by miki.ba »

insomnia99 wrote:
Pismonosa wrote:
E jesi našo trolla koji će ti uticati mišljenje. Upravo ta tvoja reakcija mu i jeste satisfakcija. Njegova najgora noćna mora mu je dobar odnos tebe i tamo nekih ljudi iz Hrvatske. Sve može podnijeti, ali taj scenarij mu tjera znoj na čelo :D
tupane ja sam iz hrvatske :D ,....živim rijeci... znam dosta bošnjaka i sa mnogima sam dosta dobar...
a ono sam napisao zato jer mnogi od vas misle da će hrvatska propast ako malo više bosanaca "bojkotuje" hrvatsku
Nece propasti Hr, hoce pojedini gradovi, sela, nešto je vec popalo ;-)
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2216 Re: hrvatska-more

Post by Bodkin »

Samo glup covjek moze odbijati turiste ili se rugati istima a granici mu se zemlja sa njima
palermo
Posts: 25333
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2217 Re: hrvatska-more

Post by palermo »

sherbett wrote: e, a jel neko na ovoj temi rekao da puno gori tretman imamo mi iz ZG? da niste vi Bosanci ne značajni gosti..nego se odnose kao prema domaćima. Razumijete više?!?!?! kao i prema ostalima iz RH...točno tako!
a ako mislite da su bolji prema Njemcu, niste u pravu jer Njemac ne ostavlja bakšiš, ali je iz "europe" pa se mora bit fin...nitko ne voli njemca, ni čeha, ni poljaka..ajde talijani, oni nešto ostave, popiju, ali nervira ih njihovo piskutanje....Bosanci i hrvati su najbolji gosti..to pitaj koga hoćeš ..samo naši! NAŠI..ajd sad više dosta izigravanja žrtve i ostalih insinuacija..
Šta se ljutiš, imam svoj lični stav, nikome ga ne namećem......
User avatar
Comandini
Posts: 285
Joined: 08/02/2012 00:13

#2218 Re: hrvatska-more

Post by Comandini »

Samo jedan savjet raji da malo pripazi, kraljevi na ulasku udarili pecat a na izlasku niti su skenirali pasos niti su udarili pecat, a ja uskoro moram za Germanske zemlje pa se dovijam kako Svabama objasniti cinjenicu da stizem iz Bosne , a da sam teoretski u Hrvatskoj.
eroslav
Posts: 226
Joined: 15/07/2013 18:34
Location: delta quadrant

#2219 Re: hrvatska-more

Post by eroslav »

Alfons Kauders wrote:
stoji... :D juznjaci voze bijesnija auta od nas na sjeveru... :D

nazalost nemali broj je ukraden... :D takodjer od nas :D

ili sto bi rekla turisticka zajednica HNK...

"Dodjite u Hercegovinu, vas auto je vec tu!" :D
dobrra, mora se priznati! :lol:
edit

nemoj shvatiti ovo kao nesto na nacionalnoj osnovi... :D u srednjoj bosni hrvati i bosnjaci odlicno saradjuju kad treba nekom klepiti auto (i proslijediti ga u hercegovinu)
pa zar gore ne reče da je situacija obratna? :P :D
... slicnu saradnju vidimo izmedju sarajevskih drotova, klosara i paljanskih autokradica... :D ispade da su lopovi najvece kozmopolite i jugonostalgicari :D
ma zna čeljad đe je lova najveća..a onda je poslije lako sve umotati u celofan jugoslovenstva..ili čega li već 8-)
eroslav
Posts: 226
Joined: 15/07/2013 18:34
Location: delta quadrant

#2220 Re: hrvatska-more

Post by eroslav »

Comandini wrote:Samo jedan savjet raji da malo pripazi, kraljevi na ulasku udarili pecat a na izlasku niti su skenirali pasos niti su udarili pecat, a ja uskoro moram za Germanske zemlje pa se dovijam kako Svabama objasniti cinjenicu da stizem iz Bosne , a da sam teoretski u Hrvatskoj.
pa što nisi zatražio na gp da te ''odjave''?
Auditor
Posts: 21
Joined: 28/10/2012 14:19

#2221 Re: hrvatska-more

Post by Auditor »

Ima li neko da je bio na moru u Klenovici (kod Novog Vinodolskog)? Prvi put ove godine idem tamo, pa me interesuje kakva je plaza, restorani, marketi, itd?

Pozdrav.
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#2222 Re: hrvatska-more

Post by Alhemicarkaa »

Kad broj turista poraste za samo 1% to na sva zvona hvale sezonu, rad turističkih djelatnika, ministra. A onda priča da su Bosanci u ukupnom broju turista beznačajni. Ne kontam :-?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2223 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

Alhemicarkaa wrote:Kad broj turista poraste za samo 1% to na sva zvona hvale sezonu, rad turističkih djelatnika, ministra. A onda priča da su Bosanci u ukupnom broju turista beznačajni. Ne kontam :-?
nismo beznacajni u nekoliko mjesta... makaroni, peljesac i sve izmedju... tu ce se zijanit dosta love

ali u globalu nismo pretjerano bitni, 1.5-2% nocenja
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#2224 Re: hrvatska-more

Post by Alhemicarkaa »

Alfons Kauders wrote:
Alhemicarkaa wrote:Kad broj turista poraste za samo 1% to na sva zvona hvale sezonu, rad turističkih djelatnika, ministra. A onda priča da su Bosanci u ukupnom broju turista beznačajni. Ne kontam :-?
nismo beznacajni u nekoliko mjesta... makaroni, peljesac i sve izmedju... tu ce se zijanit dosta love

ali u globalu nismo pretjerano bitni, 1.5-2% nocenja
O tome i govorim, kao mi smo ne bitini, ali im je u globalu bitan taj 1% kad dožive porast. Pa zar taj 1% nismo mi? :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2225 Re: hrvatska-more

Post by Alfons Kauders »

Alhemicarkaa wrote:
Alfons Kauders wrote:
Alhemicarkaa wrote:Kad broj turista poraste za samo 1% to na sva zvona hvale sezonu, rad turističkih djelatnika, ministra. A onda priča da su Bosanci u ukupnom broju turista beznačajni. Ne kontam :-?
nismo beznacajni u nekoliko mjesta... makaroni, peljesac i sve izmedju... tu ce se zijanit dosta love

ali u globalu nismo pretjerano bitni, 1.5-2% nocenja
O tome i govorim, kao mi smo ne bitini, ali im je u globalu bitan taj 1% kad dožive porast. Pa zar taj 1% nismo mi? :D
ali nece prestati ici svi bosanci... eto recimo da je 2%, a mislim da smo prosle godine bili oko 1.7-1.8... taman i da pola bosanaca koji su inace isli dole ne ode, to je pad sa npr. 1.8% na 0.9%...

samo sto nece prestati ici toliko naroda... kad pogledam svoju raju, svi koji su godinama ljetovali u hrvatskoj i ove godine su dole, uz par izuzetaka

ako bude za cetvrtinu manje bosanaca, ili za petinu, to je zanemarivo... takodjer treba imati u vidu i kvalitet gostiju... ako neko ne ide na more zato sto ne moze za troclanu porodicu priustiti 120 maraka za pasose - onda ionako na moru ne bi ostavio neke velike pare... sigurno nece izgubiti bosance s dubljim dzepovima
Post Reply