iPhone - All about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
dzipalo
Posts: 845
Joined: 07/08/2018 22:31

#21976 Re: iPhone - All about

Post by dzipalo »

azdralovic wrote:
dzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.
a trazi Huawei p20 Pro :D
Neki androidas dobio iPhone na poklon :)
User avatar
corolla02
Posts: 11325
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#21977 Re: iPhone - All about

Post by corolla02 »

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3460670761

Evo moj 5s na prodaju; kupljen takav kakav jeste, prije 10tak dana; $90 bio; naime žena izgubila svoj tel 8. znaci star svega 1god i eto nismo našli poštenog pronalazača :-) i tako strpila se 10tak dana dok novi nije izašo, opet mogli smo gledati ove sad starog dizajna, recimo opet 8. Ali kako se zivot gleda uvijek unaprijed odluka je pala na ovaj. Dodatni razlog također zašto smo pazarili X u Apple prodavnici, također meni nedavno stao iwatch 2 raditi, bez ikakvog razloga nakon nekih 20 mjeseci znaci nakon isteka garancije od 1god, Apple ga pokrio bez ikakvih pitanja i dao novi; znaci moje iskustvo je da Apple stvarno stoji iza svojih proizvoda;

naravno isti tel. mogao se naci na eBay jos dodatno jeftinije ali opet izabrali smo tu opciju ako se sta dogodi sa tel. Oni ce ga pokriti 100% sigurno

U međuvremenu moja 8. Sa 256gb radi odlično i nemam namjeru mjenjati u nedogledno vrijeme, skup je to sport mijenjanje tel. :D
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#21978 Re: iPhone - All about

Post by diablobih »

Ali kako su kontali zajebati sve sa 120 Hz touch nekog kurca :D Odmah svi kontali da se radi o ekranu.
User avatar
LeonardoAC
Posts: 967
Joined: 21/12/2009 21:57

#21979 Re: iPhone - All about

Post by LeonardoAC »

corolla02 wrote:https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3460670761

Evo moj 5s na prodaju; kupljen takav kakav jeste, prije 10tak dana; $90 bio; naime žena izgubila svoj tel 8. znaci star svega 1god i eto nismo našli poštenog pronalazača :-) i tako strpila se 10tak dana dok novi nije izašo, opet mogli smo gledati ove sad starog dizajna, recimo opet 8. Ali kako se zivot gleda uvijek unaprijed odluka je pala na ovaj. Dodatni razlog također zašto smo pazarili X u Apple prodavnici, također meni nedavno stao iwatch 2 raditi, bez ikakvog razloga nakon nekih 20 mjeseci znaci nakon isteka garancije od 1god, Apple ga pokrio bez ikakvih pitanja i dao novi; znaci moje iskustvo je da Apple stvarno stoji iza svojih proizvoda;

naravno isti tel. mogao se naci na eBay jos dodatno jeftinije ali opet izabrali smo tu opciju ako se sta dogodi sa tel. Oni ce ga pokriti 100% sigurno

U međuvremenu moja 8. Sa 256gb radi odlično i nemam namjeru mjenjati u nedogledno vrijeme, skup je to sport mijenjanje tel. :D
je li ovaj 5S na prodaju bez BID-a i e-bay opcije... ako moze cijena u pp. tnx
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#21980 Re: iPhone - All about

Post by insomnia78 »

Evo meni operater daje 6S za 11€ ako ostanem jos dvije godine na istom ugovoru
User avatar
corolla02
Posts: 11325
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#21981 Re: iPhone - All about

Post by corolla02 »

LeonardoAC wrote: je li ovaj 5S na prodaju bez BID-a i e-bay opcije... ako moze cijena u pp. tnx
jbg, ebay ima takvu policu jednom kad se biduje na proizvod nema vise promjene, sve dok se licitacija ne zavrsi, znaci mora se ispostovati sa obje strane
exampLe.
Posts: 2006
Joined: 26/05/2009 21:30

#21982 Re: iPhone - All about

Post by exampLe. »



:lol: :P
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#21983 Re: iPhone - All about

Post by xoklix »

:lol:
User avatar
Haris033
Posts: 5098
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#21984 Re: iPhone - All about

Post by Haris033 »

dzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.
Ovo je neki varalica. Isti mob. se prodaje i preko oglasa iz Živinica. Prodaje ga, navodno, zenska osoba, da bi poslije dopisivanja pocela da pise u muskom rodu, te trazi pola para unaprijed :? Kako sam rekao da posalje preko olx brze poste, kako bih ga mogao provjeriti, ista osoba se usutila...

Zato, oprez svima koji kupuju sa OLX-a.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#21985 Re: iPhone - All about

Post by Strpljiva »

Haris033 wrote:
dzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.
Ovo je neki varalica. Isti mob. se prodaje i preko oglasa iz Živinica. Prodaje ga, navodno, zenska osoba, da bi poslije dopisivanja pocela da pise u muskom rodu, te trazi pola para unaprijed :? Kako sam rekao da posalje preko olx brze poste, kako bih ga mogao provjeriti, ista osoba se usutila...

Zato, oprez svima koji kupuju sa OLX-a.
Sve slike s neta. Nije ovaj uzeo X u ruke.
dzipalo
Posts: 845
Joined: 07/08/2018 22:31

#21986 Re: iPhone - All about

Post by dzipalo »

Haris033 wrote:
dzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.
Ovo je neki varalica. Isti mob. se prodaje i preko oglasa iz Živinica. Prodaje ga, navodno, zenska osoba, da bi poslije dopisivanja pocela da pise u muskom rodu, te trazi pola para unaprijed :? Kako sam rekao da posalje preko olx brze poste, kako bih ga mogao provjeriti, ista osoba se usutila...

Zato, oprez svima koji kupuju sa OLX-a.
Onda je budala jer rizikuje da mu banuju profil koji ima od 2011 ili 2013 godine. Meni profil izgleda ok zato sam i postavio oglas. Znaci prijaviti pik administraciji, valjda ce reagovati.
Puf
Posts: 921
Joined: 07/02/2008 00:34

#21987 Re: iPhone - All about

Post by Puf »

Ej raja da li je neko imao problem sa iPhone 6 i da touchscreen nekad ne radi, a nekad radi. Malo sam guglao i vidim spominje se neki "touch disease". Da li je neko imao ovaj problem i moze li se ovo popraviti ikako?
exampLe.
Posts: 2006
Joined: 26/05/2009 21:30

#21988 Re: iPhone - All about

Post by exampLe. »

Puf wrote:Ej raja da li je neko imao problem sa iPhone 6 i da touchscreen nekad ne radi, a nekad radi. Malo sam guglao i vidim spominje se neki "touch disease". Da li je neko imao ovaj problem i moze li se ovo popraviti ikako?
Moze kad zamijenis ekran.
Puf
Posts: 921
Joined: 07/02/2008 00:34

#21989 Re: iPhone - All about

Post by Puf »

exampLe. wrote:
Puf wrote:Ej raja da li je neko imao problem sa iPhone 6 i da touchscreen nekad ne radi, a nekad radi. Malo sam guglao i vidim spominje se neki "touch disease". Da li je neko imao ovaj problem i moze li se ovo popraviti ikako?
Moze kad zamijenis ekran.
Znas li ti o cemu ja pricam? "touch diesase" ?
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#21990 Re: iPhone - All about

Post by djama »

Odgovor koji ti je dao sasvim je okej.
Sa apple foruma :

How Do You Fix iPhone Touch Disease?
In most cases, end users don't fix it.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#21991 Re: iPhone - All about

Post by basicm »

Ponovo androidasi spamaju temu.
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#21992 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

Nemoguci su. Isto sekta sa dogee i mjau mjau kinezima. Bas bi bilo lijepo da napokon napuste ovu temu. Sutra izlazi ios 12, mozda ce neko imati neko ozbiljno pitanje oko instalacije, al ne mozes ti od handroidasa doci na red.
exampLe.
Posts: 2006
Joined: 26/05/2009 21:30

#21993 Re: iPhone - All about

Post by exampLe. »

ado_sar wrote:Nemoguci su. Isto sekta sa dogee i mjau mjau kinezima. Bas bi bilo lijepo da napokon napuste ovu temu. Sutra izlazi ios 12, mozda ce neko imati neko ozbiljno pitanje oko instalacije, al ne mozes ti od handroidasa doci na red.
Ja sam se nanosao Iphonea tako da sta god kome zapne oko clean instalacije u DFU modu i ostalih stvari neka slobodno pita. :P
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#21994 Re: iPhone - All about

Post by ado_sar »

Zasto se ovi handroidasi uvijek hvale kako su se eto oni nanosali iphona i zato imaju pravo da kake na ovoj temi. Nanosao sam se i ja androida, nisu me odusevili, ali ne idem tamo na druge teme da prosipam pamet.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#21995 Re: iPhone - All about

Post by arnes_king »

ado_sar wrote:Zasto se ovi handroidasi uvijek hvale kako su se eto oni nanosali iphona i zato imaju pravo da kake na ovoj temi. Nanosao sam se i ja androida, nisu me odusevili, ali ne idem tamo na druge teme da prosipam pamet.
Koji ste vi likovi :D covjek pita za problem zna li neko rijesenje, od vas se niko nije javio, ovaj sto ga vi nazivate "androidas" napisao rijesenje i to vam smeta. E svasta :D

To sad zabranjeno i ulaziti na iphone temu ukoliko nisi korisnik istog :lol:
Puf
Posts: 921
Joined: 07/02/2008 00:34

#21996 Re: iPhone - All about

Post by Puf »

djama wrote:Odgovor koji ti je dao sasvim je okej.
Sa apple foruma :

How Do You Fix iPhone Touch Disease?
In most cases, end users don't fix it.
Koliko je para to, zna li iko? Iphone 6 je upitanju...
Facasplaca
Posts: 223
Joined: 07/07/2009 10:18

#21997 Re: iPhone - All about

Post by Facasplaca »

sta mislite koliko ce iphone xs kostati u nasim piljarama, ista mu je cijena kao desetke...
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#21998 Re: iPhone - All about

Post by djama »

Facasplaca wrote:sta mislite koliko ce iphone xs kostati u nasim piljarama, ista mu je cijena kao desetke...
Ima jedan na piku vec 64 gb 2300 , a ima i jedan xs max 64 gb 2749 Km
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#21999 Re: iPhone - All about

Post by skafiskafsnjak »

2300...2749....

Bokte.....
djama
Posts: 1800
Joined: 19/07/2013 20:52

#22000 Re: iPhone - All about

Post by djama »

skafiskafsnjak wrote:2300...2749....

Bokte.....
Image
Post Reply