Neki androidas dobio iPhone na poklonazdralovic wrote:a trazi Huawei p20 Prodzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.
iPhone - All about
Moderator: Benq
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#21976 Re: iPhone - All about
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#21977 Re: iPhone - All about
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3460670761
Evo moj 5s na prodaju; kupljen takav kakav jeste, prije 10tak dana; $90 bio; naime žena izgubila svoj tel 8. znaci star svega 1god i eto nismo našli poštenog pronalazača
i tako strpila se 10tak dana dok novi nije izašo, opet mogli smo gledati ove sad starog dizajna, recimo opet 8. Ali kako se zivot gleda uvijek unaprijed odluka je pala na ovaj. Dodatni razlog također zašto smo pazarili X u Apple prodavnici, također meni nedavno stao iwatch 2 raditi, bez ikakvog razloga nakon nekih 20 mjeseci znaci nakon isteka garancije od 1god, Apple ga pokrio bez ikakvih pitanja i dao novi; znaci moje iskustvo je da Apple stvarno stoji iza svojih proizvoda;
naravno isti tel. mogao se naci na eBay jos dodatno jeftinije ali opet izabrali smo tu opciju ako se sta dogodi sa tel. Oni ce ga pokriti 100% sigurno
U međuvremenu moja 8. Sa 256gb radi odlično i nemam namjeru mjenjati u nedogledno vrijeme, skup je to sport mijenjanje tel.
Evo moj 5s na prodaju; kupljen takav kakav jeste, prije 10tak dana; $90 bio; naime žena izgubila svoj tel 8. znaci star svega 1god i eto nismo našli poštenog pronalazača
naravno isti tel. mogao se naci na eBay jos dodatno jeftinije ali opet izabrali smo tu opciju ako se sta dogodi sa tel. Oni ce ga pokriti 100% sigurno
U međuvremenu moja 8. Sa 256gb radi odlično i nemam namjeru mjenjati u nedogledno vrijeme, skup je to sport mijenjanje tel.
- diablobih
- Posts: 8302
- Joined: 28/12/2015 02:17
#21978 Re: iPhone - All about
Ali kako su kontali zajebati sve sa 120 Hz touch nekog kurca
Odmah svi kontali da se radi o ekranu.
- LeonardoAC
- Posts: 967
- Joined: 21/12/2009 21:57
#21979 Re: iPhone - All about
je li ovaj 5S na prodaju bez BID-a i e-bay opcije... ako moze cijena u pp. tnxcorolla02 wrote:https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre ... 3460670761
Evo moj 5s na prodaju; kupljen takav kakav jeste, prije 10tak dana; $90 bio; naime žena izgubila svoj tel 8. znaci star svega 1god i eto nismo našli poštenog pronalazačai tako strpila se 10tak dana dok novi nije izašo, opet mogli smo gledati ove sad starog dizajna, recimo opet 8. Ali kako se zivot gleda uvijek unaprijed odluka je pala na ovaj. Dodatni razlog također zašto smo pazarili X u Apple prodavnici, također meni nedavno stao iwatch 2 raditi, bez ikakvog razloga nakon nekih 20 mjeseci znaci nakon isteka garancije od 1god, Apple ga pokrio bez ikakvih pitanja i dao novi; znaci moje iskustvo je da Apple stvarno stoji iza svojih proizvoda;
naravno isti tel. mogao se naci na eBay jos dodatno jeftinije ali opet izabrali smo tu opciju ako se sta dogodi sa tel. Oni ce ga pokriti 100% sigurno
U međuvremenu moja 8. Sa 256gb radi odlično i nemam namjeru mjenjati u nedogledno vrijeme, skup je to sport mijenjanje tel.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#21980 Re: iPhone - All about
Evo meni operater daje 6S za 11€ ako ostanem jos dvije godine na istom ugovoru
- corolla02
- Posts: 11325
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#21981 Re: iPhone - All about
jbg, ebay ima takvu policu jednom kad se biduje na proizvod nema vise promjene, sve dok se licitacija ne zavrsi, znaci mora se ispostovati sa obje straneLeonardoAC wrote: je li ovaj 5S na prodaju bez BID-a i e-bay opcije... ako moze cijena u pp. tnx
- Haris033
- Posts: 5098
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#21984 Re: iPhone - All about
Ovo je neki varalica. Isti mob. se prodaje i preko oglasa iz Živinica. Prodaje ga, navodno, zenska osoba, da bi poslije dopisivanja pocela da pise u muskom rodu, te trazi pola para unaprijeddzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.
Zato, oprez svima koji kupuju sa OLX-a.
-
Strpljiva
- Posts: 3123
- Joined: 30/01/2010 23:49
#21985 Re: iPhone - All about
Sve slike s neta. Nije ovaj uzeo X u ruke.Haris033 wrote:Ovo je neki varalica. Isti mob. se prodaje i preko oglasa iz Živinica. Prodaje ga, navodno, zenska osoba, da bi poslije dopisivanja pocela da pise u muskom rodu, te trazi pola para unaprijeddzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.Kako sam rekao da posalje preko olx brze poste, kako bih ga mogao provjeriti, ista osoba se usutila...
Zato, oprez svima koji kupuju sa OLX-a.
-
dzipalo
- Posts: 845
- Joined: 07/08/2018 22:31
#21986 Re: iPhone - All about
Onda je budala jer rizikuje da mu banuju profil koji ima od 2011 ili 2013 godine. Meni profil izgleda ok zato sam i postavio oglas. Znaci prijaviti pik administraciji, valjda ce reagovati.Haris033 wrote:Ovo je neki varalica. Isti mob. se prodaje i preko oglasa iz Živinica. Prodaje ga, navodno, zenska osoba, da bi poslije dopisivanja pocela da pise u muskom rodu, te trazi pola para unaprijeddzipalo wrote:Evo super deal za iPhone X https://www.olx.ba/artikal/30987403/iphone-x-256gb/
Opis je katastrofa al mi se cini da je od nekoga dobio telefon pa hoce da sto prije proda jer mu je ok profil pa pretpostavljam da nije neka prevara u pitanju.Kako sam rekao da posalje preko olx brze poste, kako bih ga mogao provjeriti, ista osoba se usutila...
Zato, oprez svima koji kupuju sa OLX-a.
-
Puf
- Posts: 921
- Joined: 07/02/2008 00:34
#21987 Re: iPhone - All about
Ej raja da li je neko imao problem sa iPhone 6 i da touchscreen nekad ne radi, a nekad radi. Malo sam guglao i vidim spominje se neki "touch disease". Da li je neko imao ovaj problem i moze li se ovo popraviti ikako?
-
exampLe.
- Posts: 2006
- Joined: 26/05/2009 21:30
#21988 Re: iPhone - All about
Moze kad zamijenis ekran.Puf wrote:Ej raja da li je neko imao problem sa iPhone 6 i da touchscreen nekad ne radi, a nekad radi. Malo sam guglao i vidim spominje se neki "touch disease". Da li je neko imao ovaj problem i moze li se ovo popraviti ikako?
-
Puf
- Posts: 921
- Joined: 07/02/2008 00:34
#21989 Re: iPhone - All about
Znas li ti o cemu ja pricam? "touch diesase" ?exampLe. wrote:Moze kad zamijenis ekran.Puf wrote:Ej raja da li je neko imao problem sa iPhone 6 i da touchscreen nekad ne radi, a nekad radi. Malo sam guglao i vidim spominje se neki "touch disease". Da li je neko imao ovaj problem i moze li se ovo popraviti ikako?
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#21990 Re: iPhone - All about
Odgovor koji ti je dao sasvim je okej.
Sa apple foruma :
How Do You Fix iPhone Touch Disease?
In most cases, end users don't fix it.
Sa apple foruma :
How Do You Fix iPhone Touch Disease?
In most cases, end users don't fix it.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#21991 Re: iPhone - All about
Ponovo androidasi spamaju temu.
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#21992 Re: iPhone - All about
Nemoguci su. Isto sekta sa dogee i mjau mjau kinezima. Bas bi bilo lijepo da napokon napuste ovu temu. Sutra izlazi ios 12, mozda ce neko imati neko ozbiljno pitanje oko instalacije, al ne mozes ti od handroidasa doci na red.
-
exampLe.
- Posts: 2006
- Joined: 26/05/2009 21:30
#21993 Re: iPhone - All about
Ja sam se nanosao Iphonea tako da sta god kome zapne oko clean instalacije u DFU modu i ostalih stvari neka slobodno pita.ado_sar wrote:Nemoguci su. Isto sekta sa dogee i mjau mjau kinezima. Bas bi bilo lijepo da napokon napuste ovu temu. Sutra izlazi ios 12, mozda ce neko imati neko ozbiljno pitanje oko instalacije, al ne mozes ti od handroidasa doci na red.
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#21994 Re: iPhone - All about
Zasto se ovi handroidasi uvijek hvale kako su se eto oni nanosali iphona i zato imaju pravo da kake na ovoj temi. Nanosao sam se i ja androida, nisu me odusevili, ali ne idem tamo na druge teme da prosipam pamet.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#21995 Re: iPhone - All about
Koji ste vi likoviado_sar wrote:Zasto se ovi handroidasi uvijek hvale kako su se eto oni nanosali iphona i zato imaju pravo da kake na ovoj temi. Nanosao sam se i ja androida, nisu me odusevili, ali ne idem tamo na druge teme da prosipam pamet.
To sad zabranjeno i ulaziti na iphone temu ukoliko nisi korisnik istog
-
Puf
- Posts: 921
- Joined: 07/02/2008 00:34
#21996 Re: iPhone - All about
Koliko je para to, zna li iko? Iphone 6 je upitanju...djama wrote:Odgovor koji ti je dao sasvim je okej.
Sa apple foruma :
How Do You Fix iPhone Touch Disease?
In most cases, end users don't fix it.
-
Facasplaca
- Posts: 223
- Joined: 07/07/2009 10:18
#21997 Re: iPhone - All about
sta mislite koliko ce iphone xs kostati u nasim piljarama, ista mu je cijena kao desetke...
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#21998 Re: iPhone - All about
Ima jedan na piku vec 64 gb 2300 , a ima i jedan xs max 64 gb 2749 KmFacasplaca wrote:sta mislite koliko ce iphone xs kostati u nasim piljarama, ista mu je cijena kao desetke...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#21999 Re: iPhone - All about
2300...2749....
Bokte.....
Bokte.....
-
djama
- Posts: 1800
- Joined: 19/07/2013 20:52
#22000 Re: iPhone - All about
skafiskafsnjak wrote:2300...2749....
Bokte.....

