Pa mislim sto bih davao kompromis, kad ne moram. Sto uzimati LED tv, kad mozes gledati na tvu sa guzovima. Mislim to sto su nam dede koristili iskra telefone, ne znaci da se ja moram prilagodjavati tome, ili sto su vozili trabante, da ja moram voziti renault 4 umjesto renault megane ili sta vec ne.basicm wrote:Jes jes, i dede su nam gledale samo u oled, ips nisu htjeli nikako.diablobih wrote:Problem je sto se predvidja i slabiji display na tim od 650 dolara, ips lcd ne bih mogao gledati ni za 200 KM.
IPS LCD je smijesan ekran, i necu moci razumjeti apple nikako ako budu stedili na tome, jer 650 dolara nije malo, i za te pare se zasluzuje imati najbolje od najboljeg.
