Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2176 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

U Auto Bildu su vozili novi Porsche 911 GT3 RS.
Vrijeme koje su postavili je 7:32 sa tim ogranicenjima brzine. Njihova pretpostavka je da bi isli 7:28 (4sec brze) da nema tih pojedinih dijelova staze sa ogranicenjem.
Image
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#2177 Re: Alfa Romeo

Post by Pirija »

mali_milojica wrote:U Auto Bildu su vozili novi Porsche 911 GT3 RS.
Vrijeme koje su postavili je 7:32 sa tim ogranicenjima brzine. Njihova pretpostavka je da bi isli 7:28 (4sec brze) da nema tih pojedinih dijelova staze sa ogranicenjem.
Image

7:33 je vozio 2010 godine tad nije bilo nikakvih limita....
http://fastestlaps.com/cars/porsche_997 ... elift.html

2015 porsche gt3 rs je navodno odvozio 7:20:00
http://fastestlaps.com/cars/porsche_911_gt3_rs_991.html
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2178 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Pirija wrote:
mali_milojica wrote:U Auto Bildu su vozili novi Porsche 911 GT3 RS.
Vrijeme koje su postavili je 7:32 sa tim ogranicenjima brzine. Njihova pretpostavka je da bi isli 7:28 (4sec brze) da nema tih pojedinih dijelova staze sa ogranicenjem.
Image

7:33 je vozio 2010 godine tad nije bilo nikakvih limita....
http://fastestlaps.com/cars/porsche_997 ... elift.html

2015 porsche gt3 rs je navodno odvozio 7:20:00
http://fastestlaps.com/cars/porsche_911_gt3_rs_991.html
Prvi je vec stari GT3 RS.
Drugo je zvanicno vrijeme koje je postavio Porsche,ali tada nije bilo limita na stazi.
Ovo je test Auto Bilda sa njihovim vozacem i limitima na stazi
Lolobrigida
Posts: 323
Joined: 08/11/2012 15:07
Location: Usa
Contact:

#2179 Re: Alfa Romeo

Post by Lolobrigida »

Glupost je to sa ograničenjima. Kako će se sada dobijati realna vremena i porediti sa autima koja su ranije prešla stazu, ako će voziti sa tim hendikepom?

Neovisno od toga, extra vrijeme za Giuliu :thumbup:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2180 Re: Alfa Romeo

Post by mk ultra »

konektovan wrote:Hebe mi se za koliko ce sekundi biti brzi od bmw-a, bitnije mi je da li ce biti pouzdanija ako se nekad odlucim za nju?! :D
mislim da nepouzdanost alfi dolazi od toga da se većinom uvoze polovne iz Italije :mrgreen:
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#2181 Re: Alfa Romeo

Post by sema911s »

mali_milojica wrote:Bmw M4 vozi 10 sec sporije,pa eto vidi je li lose.
awd, sto konja vise i samo 10sec.,.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2182 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Nije awd. BMW ima DCT.
Ali dobro,svi znamo da hrdjavom qrcu i dlake smetaju 8-) :D
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#2183 Re: Alfa Romeo

Post by sema911s »

mali_milojica wrote:Nije awd. BMW ima DCT.
Ali dobro,svi znamo da hrdjavom qrcu i dlake smetaju 8-) :D
kada ih kupimo oprobamo ovako na you tube,., nevjerujem nista,., moze takoo
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2184 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Joj sema, da te nema, trebalo bi te izmisliti.... :lol:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2185 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

sema911s wrote:
mali_milojica wrote:Nije awd. BMW ima DCT.
Ali dobro,svi znamo da hrdjavom qrcu i dlake smetaju 8-) :D
kada ih kupimo oprobamo ovako na you tube,., nevjerujem nista,., moze takoo
Moze...iz tvojih usta u Bozije usi :D
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#2186 Re: Alfa Romeo

Post by sema911s »

johntra wrote:Joj sema, da te nema, trebalo bi te izmisliti.... :lol:

jbg.,,. davno su me sklepali vakog kakav sam,., pa morass da zivis samnom ,.,nema ti druge moj jontraa
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#2187 Re: Alfa Romeo

Post by basicm »

Ako bude tako dobra kao sto kazete, mozda ce je i lopovi voljeti.
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2188 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Sumnjam... :D
Za razliku od prošle godine, došlo je do povećanja broja otuđenih opela. Zanimljivo je kazati kako ni ove, a ni prošle godine u istom periodu nije otuđen ni jedan Alfa Romeo.
Lolobrigida
Posts: 323
Joined: 08/11/2012 15:07
Location: Usa
Contact:

#2189 Re: Alfa Romeo

Post by Lolobrigida »

User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2190 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Novo vrijeme Giulie QV na Ringu 7:40 8-)

Izgleda da su pocele curiti i prve zvanicne informacije o cijeni. U Italiji ce Giulia QV biti oko 3k € jeftinija od BMW M3,s tim da u seriji se dobijaju karbonsko-keramicke kocnice. Kad se iste doplate na M3 razlika je oko 12k€
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#2191 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

Samo da se ne izglupiraju sa materijalima enterijera i zavrsnom obradom. Ostalo je sve na mjestu.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#2192 Re: Alfa Romeo

Post by sema911s »

:run:
ElRe wrote:Samo da se ne izglupiraju sa materijalima enterijera i zavrsnom obradom. Ostalo je sve na mjestu.
Pa moraju negdje ustedjet...
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2193 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Image

:D
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#2194 Re: Alfa Romeo

Post by almir90 »

Ima li gdje kakvih slika i snimaka od okupljanja u Zenici?
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#2195 Re: Alfa Romeo

Post by IcedFlame »

Image
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#2196 Re: Alfa Romeo

Post by basicm »

Kazu da se u Zenici organizuje okupljanje zbog mogucnosti ostavljanja krepanih primjeraka u zeljezari, da li je to istina?

:mrgreen:
User avatar
ElDzidziIbnDzo
Posts: 637
Joined: 16/02/2013 10:53
Location: Sjeverno

#2197 Re: Alfa Romeo

Post by ElDzidziIbnDzo »

Ja sta je hrdje na jednom mjestu :D

:lol: :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#2198 Re: Alfa Romeo

Post by basicm »

ElDzidziIbnDzo wrote:Ja sta je hrdje na jednom mjestu :D

:lol: :lol:
Radnici Albe 2,5 sata meli iza njih :lol:
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2199 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Nije bilo ovdje hrđe, vidi se da nema nijednog Golfa... :D

http://www.motor-talk.de/bilder/golf-6- ... 71377.html
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#2200 Re: Alfa Romeo

Post by IcedFlame »

Image
Image
Image
Post Reply