Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
elvin85
Posts: 51
Joined: 13/07/2011 17:52

#2176 Re: Hayat

Post by elvin85 »

Ako neko prati ove ZMBT moze li mi reći sjeća li se koja je sinoć bila muzička podloga nakon prvog bloka nominacija??? Je li ono neka od Seana Paula???
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2177 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Midheta je odabrala
Elektroprivreda joj je novi poslodavac
Hayat ključ u bravu
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2178 Re: Hayat

Post by karanana »

sta sta sta?
u elektroprivredu spikerka i urednica vijesti ode? ako je istina, sta ce tamo raditi?

da je barem onda na jaziru otisla.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2179 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:sta sta sta?
u elektroprivredu spikerka i urednica vijesti ode? ako je istina, sta ce tamo raditi?

da je barem onda na jaziru otisla.
Zadnje 2 ponude su bile od Al-J i od EPBiH
Znalo se odavno da neće ostati na Hayatu jer je to brod koji je potonuo
Naravno konkurs koji je izašao je bio lažan jer se znalo za koga će mjesto biti rezervisano
Biće PR i jedina komunikacija EPBiH sa javnošću
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2180 Re: Hayat

Post by karanana »

ne mogu vjerovati da je imala ponudu od jazire i da ju je odbila. plata bi joj bila sigurno veca na jaziri, ali ja nisam vjerovo da je imala ponudu od njih.

a nisam ni vidio da je izasao konkurs u EPu za to mjesto jer sam znao da imaju osobu na tom mjestu. jesu nogirali ovi drugu ili....?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2181 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:ne mogu vjerovati da je imala ponudu od jazire i da ju je odbila. plata bi joj bila sigurno veca na jaziri, ali ja nisam vjerovo da je imala ponudu od njih.

a nisam ni vidio da je izasao konkurs u EPu za to mjesto jer sam znao da imaju osobu na tom mjestu. jesu nogirali ovi drugu ili....?
Konkurs sam lično vidio u Oslobodjenju
A plata u EPBiH biće joj veća
100% sam siguran a obim posla manji
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#2182 Re: Hayat

Post by Magarece_godine »

Ode i Delić na AJ
User avatar
Spejs
Posts: 286
Joined: 14/07/2011 18:00

#2183 Re: Hayat

Post by Spejs »

Dobar im onaj ciklus filmova sa Lepom Brenom.
Skoro sam zaboravio onoliku halabuku i hajku na dotičnu pjevačicu koju je Hayat prije više od godinu dana proglasio za državnog neprijatelja broj jedan.
supervizor
Posts: 243
Joined: 18/05/2010 12:19

#2184 Re: Hayat

Post by supervizor »

hayat je izgubio sve ono bosansko sto smo volili sad je kao pink a i raspadaju se definitivno i svi bjeze jer su
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogosci :sad: zao mi je sto je otisla mitheta sa tv ekrana :sad:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2185 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

supervizor wrote:hayat je izgubio sve ono bosansko sto smo volili sad je kao pink a i raspadaju se definitivno i svi bjeze jer su
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogosci :sad: zao mi je sto je otisla mitheta sa tv ekrana :sad:
dadaj i propali centar u Vogošći sa bazenom koji iziskuje enormne režije
dobiješ bankrot
User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#2186 Re: Hayat

Post by BiH-x »

Ne kontam, jel' Midheta otisla na AJ?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2187 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

BiH-x wrote:Ne kontam, jel' Midheta otisla na AJ?
Elektroprivredu
Danas je i Avaz to obavio kao senzacionalnu vijest
staza
Posts: 582
Joined: 04/03/2009 22:58

#2188 Re: Hayat

Post by staza »

supervizor wrote:hayat je izgubio sve ono bosansko sto smo volili sad je kao pink a i raspadaju se definitivno i svi bjeze jer su
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogosci :sad: zao mi je sto je otisla mitheta sa tv ekrana :sad:
Šuška se da je tu televiziju kupila jedna poznata stranka, čiji je neimar, pandan hrv. Radimiru Čačiću, tako blizu gradio stanove jedan do drugoga da su ljudi sklapali prijateljstva i brakove, odustajući od korištenja internetske komunikacije: čim se probude ne samo da vide komšijin prozor, nego i ono što se unutra dešava. :lol:
Interesantno je da su na tu izgradnju, na njenom početku, zažmirile okice mnoge lijeve (nemojte doslovno shvatit' ovaj izraz :D) stranke, jer su tada ahbabile u gradskoj vlasti sa prijespomenutom strankom i njenim neimarom.
Kasnije su polupali lončiće, al' sad idu izbori, pa će opet bit' raznih talova i orgazmičkih valova.
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#2189 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

?Emir Delić napusta Hayat????
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2190 Re: Hayat

Post by Obuca9 »

Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#2191 Re: Hayat

Post by Pitarrr82 »

hz__semir wrote:
Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.

je Ko taj uopce :D?
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2192 Re: Hayat

Post by karanana »

ni ja nemam pojma ko je taj.

ja reko vi pricate o sasi delicu kad je gore prvo spomenuto samo prezime.
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#2193 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

sta je ba bilo s verenicom?
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2194 Re: Hayat

Post by ema_ »

Ductus Holedocus wrote:sta je ba bilo s verenicom?

"Menadžer" ju napravio budalom :-) :-) A ona umrla od straha i dobila slom živaca jer je povjerovala u šuplju prijetnju da će mu morati isplatiti 250 k eura odštete :-) :-)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2195 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

Better Man wrote:
Ako cemo posteno svi narodni pjevaci su uvreda za estradu, jer je to seoska muzika, a tu su i ljigavi pop pjevaci, kvazi rokeri i sl. kao osoba koja organski ne podnosi narodnu muziku cu reci da svi pjevaci iste nisu ni do noznih prstiju,a ne koljena jednom Tomi Zdravkovicu! I ne znam ko jos gleda seoski program seoske Hayat tv!
zbog ljudi kao sto si ti ljudi dobijaju ban!
nek si ti uspio u zivotu pa da ga ebes! uspio si...u klubu si poznatih pljuvaca sa-x foruma. cestitam!
erlman
Posts: 80
Joined: 15/07/2010 13:34
Location: Sarajevo

#2196 Re: Hayat

Post by erlman »

jel istina da Dzena prelazi na AJ???
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2197 Re: Hayat

Post by karanana »

ko je dzena? jamison?

allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2198 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:ko je dzena? jamison?

allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
Ako Džena Zeničanin pređe e nek se na ALJ ubiju
Tu mahalušu treba ostaviti da prodaje domeo po TV
Ponosan
Posts: 692
Joined: 26/02/2011 14:09

#2199 Re: Hayat

Post by Ponosan »

StupskaBitanga wrote:
karanana wrote:ko je dzena? jamison?

allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
Ako Džena Zeničanin pređe e nek se na ALJ ubiju
Tu mahalušu treba ostaviti da prodaje domeo po TV
ma Dzena je najgori novinar u BIH ,gdje ce ona na ALJ,to bi bila nevidjena ludost!!!
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2200 Re: Hayat

Post by karanana »

a ona malecna sto vodi jutarnji. vidio sam je neki dan voza onog seata sto joj je asa dala.
Post Reply