Hayat
Moderator: anex
-
elvin85
- Posts: 51
- Joined: 13/07/2011 17:52
#2176 Re: Hayat
Ako neko prati ove ZMBT moze li mi reći sjeća li se koja je sinoć bila muzička podloga nakon prvog bloka nominacija??? Je li ono neka od Seana Paula???
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2177 Re: Hayat
Midheta je odabrala
Elektroprivreda joj je novi poslodavac
Hayat ključ u bravu
Elektroprivreda joj je novi poslodavac
Hayat ključ u bravu
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2178 Re: Hayat
sta sta sta?
u elektroprivredu spikerka i urednica vijesti ode? ako je istina, sta ce tamo raditi?
da je barem onda na jaziru otisla.
u elektroprivredu spikerka i urednica vijesti ode? ako je istina, sta ce tamo raditi?
da je barem onda na jaziru otisla.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2179 Re: Hayat
Zadnje 2 ponude su bile od Al-J i od EPBiHkaranana wrote:sta sta sta?
u elektroprivredu spikerka i urednica vijesti ode? ako je istina, sta ce tamo raditi?
da je barem onda na jaziru otisla.
Znalo se odavno da neće ostati na Hayatu jer je to brod koji je potonuo
Naravno konkurs koji je izašao je bio lažan jer se znalo za koga će mjesto biti rezervisano
Biće PR i jedina komunikacija EPBiH sa javnošću
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2180 Re: Hayat
ne mogu vjerovati da je imala ponudu od jazire i da ju je odbila. plata bi joj bila sigurno veca na jaziri, ali ja nisam vjerovo da je imala ponudu od njih.
a nisam ni vidio da je izasao konkurs u EPu za to mjesto jer sam znao da imaju osobu na tom mjestu. jesu nogirali ovi drugu ili....?
a nisam ni vidio da je izasao konkurs u EPu za to mjesto jer sam znao da imaju osobu na tom mjestu. jesu nogirali ovi drugu ili....?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2181 Re: Hayat
Konkurs sam lično vidio u Oslobodjenjukaranana wrote:ne mogu vjerovati da je imala ponudu od jazire i da ju je odbila. plata bi joj bila sigurno veca na jaziri, ali ja nisam vjerovo da je imala ponudu od njih.
a nisam ni vidio da je izasao konkurs u EPu za to mjesto jer sam znao da imaju osobu na tom mjestu. jesu nogirali ovi drugu ili....?
A plata u EPBiH biće joj veća
100% sam siguran a obim posla manji
- Spejs
- Posts: 286
- Joined: 14/07/2011 18:00
#2183 Re: Hayat
Dobar im onaj ciklus filmova sa Lepom Brenom.
Skoro sam zaboravio onoliku halabuku i hajku na dotičnu pjevačicu koju je Hayat prije više od godinu dana proglasio za državnog neprijatelja broj jedan.
Skoro sam zaboravio onoliku halabuku i hajku na dotičnu pjevačicu koju je Hayat prije više od godinu dana proglasio za državnog neprijatelja broj jedan.
-
supervizor
- Posts: 243
- Joined: 18/05/2010 12:19
#2184 Re: Hayat
hayat je izgubio sve ono bosansko sto smo volili sad je kao pink a i raspadaju se definitivno i svi bjeze jer su
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogosci
zao mi je sto je otisla mitheta sa tv ekrana 
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogosci
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2185 Re: Hayat
dadaj i propali centar u Vogošći sa bazenom koji iziskuje enormne režijesupervizor wrote:hayat je izgubio sve ono bosansko sto smo volili sad je kao pink a i raspadaju se definitivno i svi bjeze jer su
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogoscizao mi je sto je otisla mitheta sa tv ekrana
dobiješ bankrot
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
#2186 Re: Hayat
Ne kontam, jel' Midheta otisla na AJ?
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2187 Re: Hayat
ElektroprivreduBiH-x wrote:Ne kontam, jel' Midheta otisla na AJ?
Danas je i Avaz to obavio kao senzacionalnu vijest
-
staza
- Posts: 582
- Joined: 04/03/2009 22:58
#2188 Re: Hayat
Šuška se da je tu televiziju kupila jedna poznata stranka, čiji je neimar, pandan hrv. Radimiru Čačiću, tako blizu gradio stanove jedan do drugoga da su ljudi sklapali prijateljstva i brakove, odustajući od korištenja internetske komunikacije: čim se probude ne samo da vide komšijin prozor, nego i ono što se unutra dešava.supervizor wrote:hayat je izgubio sve ono bosansko sto smo volili sad je kao pink a i raspadaju se definitivno i svi bjeze jer su
bankrotirali zbog neprodatih stanova u vogoscizao mi je sto je otisla mitheta sa tv ekrana
Interesantno je da su na tu izgradnju, na njenom početku, zažmirile okice mnoge lijeve (nemojte doslovno shvatit' ovaj izraz
Kasnije su polupali lončiće, al' sad idu izbori, pa će opet bit' raznih talova i orgazmičkih valova.
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#2190 Re: Hayat
Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#2191 Re: Hayat
hz__semir wrote:Kakva tragedija. Onakav novinar, sa onako tečnim govorom da napusti jednu televiziju. To je tragedija za tu televiziju.Bosanac21 wrote:?Emir Delić napusta Hayat????
je Ko taj uopce
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2192 Re: Hayat
ni ja nemam pojma ko je taj.
ja reko vi pricate o sasi delicu kad je gore prvo spomenuto samo prezime.
ja reko vi pricate o sasi delicu kad je gore prvo spomenuto samo prezime.
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#2193 Re: Hayat
sta je ba bilo s verenicom?
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2194 Re: Hayat
Ductus Holedocus wrote:sta je ba bilo s verenicom?
"Menadžer" ju napravio budalom
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2195 Re: Hayat
zbog ljudi kao sto si ti ljudi dobijaju ban!Better Man wrote:
Ako cemo posteno svi narodni pjevaci su uvreda za estradu, jer je to seoska muzika, a tu su i ljigavi pop pjevaci, kvazi rokeri i sl. kao osoba koja organski ne podnosi narodnu muziku cu reci da svi pjevaci iste nisu ni do noznih prstiju,a ne koljena jednom Tomi Zdravkovicu! I ne znam ko jos gleda seoski program seoske Hayat tv!
nek si ti uspio u zivotu pa da ga ebes! uspio si...u klubu si poznatih pljuvaca sa-x foruma. cestitam!
-
erlman
- Posts: 80
- Joined: 15/07/2010 13:34
- Location: Sarajevo
#2196 Re: Hayat
jel istina da Dzena prelazi na AJ???
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2197 Re: Hayat
ko je dzena? jamison?
allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2198 Re: Hayat
Ako Džena Zeničanin pređe e nek se na ALJ ubijukaranana wrote:ko je dzena? jamison?
allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
Tu mahalušu treba ostaviti da prodaje domeo po TV
-
Ponosan
- Posts: 692
- Joined: 26/02/2011 14:09
#2199 Re: Hayat
ma Dzena je najgori novinar u BIH ,gdje ce ona na ALJ,to bi bila nevidjena ludost!!!StupskaBitanga wrote:Ako Džena Zeničanin pređe e nek se na ALJ ubijukaranana wrote:ko je dzena? jamison?
allaha mi, ono u bbi-ju postaje izbjeglicki logor za hayatovce.
davno sam ja govorio da se ne bi trebala zvati al jazeera nego al hayatira.
Tu mahalušu treba ostaviti da prodaje domeo po TV
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2200 Re: Hayat
a ona malecna sto vodi jutarnji. vidio sam je neki dan voza onog seata sto joj je asa dala.
