Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2176 Re: Horde Zla
Hajmo jos jedan zabijte.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2177 Re: Horde Zla
Primise ga jebem ti.
Izdrzite!
Izdrzite!
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#2178 Re: Horde Zla
ori se go samo go, samo dajte go
braca
kakva atmosfera, svaka cast

ode schalke

braca
ode schalke
Last edited by omega369 on 18/08/2014 22:25, edited 2 times in total.
-
PIMP-Meister-2000
- Posts: 669
- Joined: 26/06/2013 20:27
#2179 Re: Horde Zla
Kako navijaju jbt, mi da imamo ovakav stadion protivnika bi samo navijanjem mentalno UNIŠTILI, a na terenu dokrajčili. 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2180 Re: Horde Zla
gazi male plave

- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#2182 Re: Horde Zla
Ja kakva publika,svaka čast našim prijateljima iz Dresdena.
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2184 Re: Horde Zla
Ovo nisam ocekivao ma ni blizu hahah svaka cast !
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2185 Re: Horde Zla
Bravo Dresden.

-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#2186 Re: Horde Zla
Glede karata za uzvratnu utakmicu...
Za potrebe prodaje u Sarajevu je naruceno 1500 karata. One se sigurno nece prodavati prije petka, a i tada ce biti informisano kad, sta i kako. Niko nece ostati bez karte, a posebno ne oni koji Sarajevo prate na svakom gostovanju, a ne samo kada je sve divno, bajno i krasno. Cijena karte ce izgleda biti 24.5 eura, umjesto prvobitno recenih 27.5 eura i iznos ce se placati u KM. Smjesteni smo u A sektoru, koji geografski se poklapa sa pozicijom jug-jugoistok. Vrlo vjerovatno je da cemo i mi gore, kao i njihovi navijaci ovdje, imati mjesto okupljanja odnosno fan zonu, ali o tome cete biti blagovremeno obavijesteni.
Sa nama ce u gostujucem sektoru biti i VELIKI broj navijaca Dynama iz Dresdena, te vas ovim putem pozivamo da se prema istim ophodite kao i prema svakom drugom navijacu Sarajeva jer su oni taj dan nasi gosti i tu su zbog nas i naseg kluba.
Po pitanju svih daljih informacija, samo pratite ovaj forum i bicete blagovremeno i tacno obavijesteni.
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#2188 Re: Horde Zla
Imaju ljudi mentalitet 3 liga vazda puno kod nas jedan kiks odma prazan stadion-LIBERO- wrote:Bravo Dresden.![]()
![]()
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#2189 Re: Horde Zla
Obavezno povest 3-2-1 Saraj'vo Sjever, istok, zapad.
Uh kad zagrmi.
Uh kad zagrmi.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2190 Re: Horde Zla
Možda nije za ove teme ali ne znam gdje drugo da postavim.
http://www.sarajevo365.com/news/regija/ ... dubrovniku
Smetljari ...
http://www.sarajevo365.com/news/regija/ ... dubrovniku
Smetljari ...
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2191 Re: Horde Zla
Satirični portal kol'ko ja znam.. 
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#2192 Re: Horde Zla
Sta pise ovo na njemavkom posto ga znam kao maternji haha
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2193 Re: Horde Zla
Znam drug ali opet im je tekst smetljarski. Ili barem dio teksta ...Velkoski wrote:Satirični portal kol'ko ja znam..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79563
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2194 Re: Horde Zla
To svakako.. Nepotrebno se dižu tenzije.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#2195 Re: Horde Zla
Pa dobro opcepoznato da torca ima Dubrovnik ekipu kao i u svakom selu na Jadranu..Charuga wrote:Možda nije za ove teme ali ne znam gdje drugo da postavim.
http://www.sarajevo365.com/news/regija/ ... dubrovniku
Smetljari ...
A ako ga nece napast neki navijaci onda sigurno hoce zatucani hrvati..
Naš je, al' sam pao sam se ubio..
I mene zanima šta Njemci pišu
-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2197 Re: Horde Zla
Neka hin, bujrum im, nek ne traže belaja neće ni biti, želimo im dobrodošlicumekaba wrote:Evo Hin dolaze
http://www.rp-online.de/sport/fussball/ ... -1.4464202
Nek se ne šale da pomisle na belaj
Sent from my baypas mashyne
- johnny_blazze
- Posts: 896
- Joined: 29/09/2009 00:27
#2198 Re: Horde Zla
uglavnom upute o ponasanju navijaca dresdena,da su tu zbog sarajeva ovaj put i da pored svog kluba predstavljaju i fks i da postuju kulturne razlike njih i momaka iz sarajeva, da obuku bordo itd...nebitan lik wrote:Sta pise ovo na njemavkom posto ga znam kao maternji haha
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2199 Re: Horde Zla
johnny_blazze wrote:uglavnom upute o ponasanju navijaca dresdena,da su tu zbog sarajeva ovaj put i da pored svog kluba predstavljaju i fks i da postuju kulturne razlike njih i momaka iz sarajeva, da obuku bordo itd...nebitan lik wrote:Sta pise ovo na njemavkom posto ga znam kao maternji haha
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#2200 Re: Horde Zla
ima li neko info o navodnom fajtu s gladbahovim navijacima kod cheersa danas nekad ? neko fleske baca ili ?

