Cokolada i ostali slatkisi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2176 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by almirony »

romeomoraprezivjeti wrote:
sheilak wrote:jbte, astorH, daj da skontamo sta si jeo fakat. :D sad me bas zanima. a i nisam znala da ovoliko ovih lafo hanuta ima.
Ima ima,i nes vjerovati,cak i bolje od hanute.;-)
citav svijet uzitaka

https://www.google.com/search?q=haselnu ... CAgQ_AUoAQ
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2177 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

almirony wrote:da nije možda roler ruler? :-) :-)

Image

Bem li ga kao da je ovo. Ako nema unutra zdrobljenih komadica ljesnjaka nego je cista fila onda je to. :o

@Sheilak to sam uzeo u Tommy ducanu i u pon.odo u taj ducan da vidim ima li jos toga.
User avatar
Adem_
Posts: 149
Joined: 16/06/2014 21:32

#2178 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Adem_ »

Image

Znaci nikako ne gledam druge Milke otkako sam probo ovu
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#2179 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Mutivoda »

Ja ba, tako sam i ja, zato je sad ne mogu gledati.. Čekam da prođe po' godine pa da je poželim. :D hahaha
Al' da je dobra, jeeest!
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#2180 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Boateng »

Tako je to kad čovjek nema mjeru. :D
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2181 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Ma nije fila u pitanju,ipak su komadi ljesnjaka.:-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2182 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Michun »

Jel mi to hocete reci da ima i velika oreo? DJe?!
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2183 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Michun wrote:Jel mi to hocete reci da ima i velika oreo? DJe?!
Isto pitanje,ima li ovdje kod nas kupiti?:-)
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#2184 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

sigmabh wrote:Ova milka je znaci Boze Image
:( :( :(
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2185 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

sigmabh wrote:Ova milka je znaci Boze Image
ČOKOLADA NAD ČOKOLADAMA, malu ne gotivim nikako al' ova je... :izet:

Ja sam je uzela u Konzumu u HR pa sad samo pregledam police u iščekivanju da će se i kod nas pojaviti.. :D
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#2186 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

wickedsoul wrote:
sigmabh wrote:Ova milka je znaci Boze Image
ČOKOLADA NAD ČOKOLADAMA, malu ne gotivim nikako al' ova je... :izet:

Ja sam je uzela u Konzumu u HR pa sad samo pregledam police u iščekivanju da će se i kod nas pojaviti.. :D
za koji dan ce onda sigurno :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2187 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

wickedsoul wrote:
sigmabh wrote:Ova milka je znaci Boze Image
ČOKOLADA NAD ČOKOLADAMA, malu ne gotivim nikako al' ova je... :izet:

Ja sam je uzela u Konzumu u HR pa sad samo pregledam police u iščekivanju da će se i kod nas pojaviti.. :D
ajoj. nisam znala da postoji. koliko jos ovakvih stvari postoji za ciju egzistenciju ja ne znam... :(
User avatar
wickedsoul
Posts: 214
Joined: 16/09/2012 12:01

#2188 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by wickedsoul »

sheilak wrote:
wickedsoul wrote:
sigmabh wrote:Ova milka je znaci Boze Image
ČOKOLADA NAD ČOKOLADAMA, malu ne gotivim nikako al' ova je... :izet:

Ja sam je uzela u Konzumu u HR pa sad samo pregledam police u iščekivanju da će se i kod nas pojaviti.. :D
ajoj. nisam znala da postoji. koliko jos ovakvih stvari postoji za ciju egzistenciju ja ne znam... :(
Ah, I feel your pain :( kad odeš negdje pa vidiš koliko stvari ima koje tamo postoje bogzna koliko dugo a nama su fascinantne :D
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2189 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

Kol'ko je falite moracu je kupit da probam bas. Inace bojkotujem milke jer po okusu ne odstupaju nesto narocito iznad ostalih.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2190 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

AstorH wrote:Kol'ko je falite moracu je kupit da probam bas. Inace bojkotujem milke jer po okusu ne odstupaju nesto narocito iznad ostalih.


Sent from my iPad using Tapatalk

daj suti ba. snobe :D

i ja ju moram probati.
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2191 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

sheilak wrote:
AstorH wrote:Kol'ko je falite moracu je kupit da probam bas. Inace bojkotujem milke jer po okusu ne odstupaju nesto narocito iznad ostalih.


Sent from my iPad using Tapatalk

daj suti ba. snobe :D

i ja ju moram probati.

Dobro si rekla, samo snobovi jedu milke sa oreo keksom. Malo im milka.
Snobe :P
:)



Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2192 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

hajde, reci cu vam ja kakva je za par dana. uprilicit cu live jedenje velike milka oreo na forumu.

snobe... :D
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2193 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

Ja cu veceras kad se budem vracao kutjici :P


Sent from my iPad using Tapatalk
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#2194 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Mutivoda »

Image

Danas ova. <3
romeomoraprezivjeti
Posts: 1632
Joined: 15/09/2012 14:06
Location: SARAJEVO

#2195 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by romeomoraprezivjeti »

Mutivoda wrote:Image

Danas ova. <3
Izvrsni su svi proizvodi od choceur-a.;-)
User avatar
madesa
Posts: 5564
Joined: 26/07/2013 02:37

#2196 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by madesa »

romeomoraprezivjeti wrote:
Mutivoda wrote:Image

Danas ova. <3
Izvrsni su svi proizvodi od choceur-a.;-)
gdje uzetii
User avatar
Boateng
Posts: 1409
Joined: 15/02/2011 00:10

#2197 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Boateng »

U Njemačkoj.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#2198 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by Mutivoda »

romeomoraprezivjeti wrote: Izvrsni su svi proizvodi od choceur-a.;-)
Jesu. Ovih dana planiram otići i nakupovati da imam "zalihe" u Sarajevu. :D
madesa wrote: gdje uzetii
Hmm, ne znam ima li u Sarajevu (vidjet ćemo hoće li ko napisati da ima).
A kod nas ima ova jedna divna žena (lol) koja donosi i prodaje, ima svega, poludim kad moram izabrati jednu-dvije :D
Mogu kad krenem u Sa donijeti, ako treba :D
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2199 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by AstorH »

Image
Image



Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2200 Re: Cokolada i ostali slatkisi :)

Post by sheilak »

AstorH wrote: Image



Sent from my iPad using Tapatalk

aaaaa hahhahha hvala :kiss:

al, snobe :D, govorili smo o velikoj milki oreo. ovdje jeste fakat velicina bitna. :D
Post Reply