Ramazan, opet ;)

Rasprave o vjerskim temama.
Locked
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2176 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote:Od Manijaka ide kolac ako nista :mrgreen:
Eto ti kolača gore, ne foliraj se.

Evo jedan i za ženski dio džemata, jer su ovi muški garant slistili fudbalsku tortu :D :D

Image
Last edited by zvjezdica_7 on 08/09/2009 00:28, edited 1 time in total.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2177 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

zvjezdica_7 wrote:
BHF_Manijak wrote:Od Manijaka ide kolac ako nista :mrgreen:
Eto ti kolača gore, ne foliraj se.

Evo jedan i za ženski dio džemata, jer su ovi muški garant slistili fudbalsku tortu :D :D

Image
halali,nisam vidio da je ono kolac,al kako kazu od viska glava ne boli :mrgreen:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2178 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

sahan wrote:Samo da se tuspasim, nekakav pos'o navalio i djabe ja govorim neka polahko ljudi valja na terasu malo, kahva, kolac, caj i tako to...
Nego sta je ovo prazan hastal sta se to desava sve nekakva diplomatija a nista za u kljun ubaciti :shock:

Posto cu vjerovatno ranije u horizontalu imam jedno upozorenje za postace (i postacice naravno) posto je ovo odabrani mjesec i dove se primaju nemoj slucajno da koga vidim da uci dovu na turskom do srijede da ne ode na pogresnu adresu, znaci dova prvo za'se pa onda za bracu :lol:

Selamim sve redom ;-)

Alejkumusselam :)


A vrijedi li to i za ove, čiji je nanin jezik turski? :lol: :lol: :lol:
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2179 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Ahmmed wrote:
sahan wrote:Samo da se tuspasim, nekakav pos'o navalio i djabe ja govorim neka polahko ljudi valja na terasu malo, kahva, kolac, caj i tako to...
Nego sta je ovo prazan hastal sta se to desava sve nekakva diplomatija a nista za u kljun ubaciti :shock:

Posto cu vjerovatno ranije u horizontalu imam jedno upozorenje za postace (i postacice naravno) posto je ovo odabrani mjesec i dove se primaju nemoj slucajno da koga vidim da uci dovu na turskom do srijede da ne ode na pogresnu adresu, znaci dova prvo za'se pa onda za bracu :lol:

Selamim sve redom ;-)

Alejkumusselam :)


A vrijedi li to i za ove, čiji je nanin jezik turski? :lol: :lol: :lol:

Wallahi Ahmede,bolje da ucis na dedinom jeziku :D
User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2180 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

giordania, bit će na jeziku Kur ana Časnog ;-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2181 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

MoRel na svabskom ikako?! :mrgreen: :skoljka:
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2182 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Ahmmed wrote:giordania, bit će na jeziku Kur ana Časnog ;-)
Eh,evo jedna meni prelijepa.

User avatar
Ahmmed
Posts: 4273
Joined: 21/09/2005 22:28

#2183 Re: Ramazan, opet ;)

Post by Ahmmed »

BHF_Manijak wrote:MoRel na svabskom ikako?! :mrgreen: :skoljka:

A što ne bi moglo? :D :bih:
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2184 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote:MoRel na svabskom ikako?! :mrgreen: :skoljka:
NemoRe, pola Turske je u Švabiji :-) :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2185 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

zvjezdica_7 wrote:
BHF_Manijak wrote:MoRel na svabskom ikako?! :mrgreen: :skoljka:
NemoRe, pola Turske je u Švabiji :-) :lol:
Eh eno sad nje...ona kad meni ne bi kontrirala bilo bi joj nesto,samo nek nije kako ja kazem :mrgreen: :P
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2186 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote: Eh eno sad nje...ona kad meni ne bi kontrirala bilo bi joj nesto,samo nek nije kako ja kazem :mrgreen: :P
Gluho bilo, ne kontriram. Samo iznosim činjenice. Dakle, jal na jeziku Kur'ana Časnog kao što Ahmed reče jal na bosanskom :D :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2187 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

zvjezdica_7 wrote:
BHF_Manijak wrote: Eh eno sad nje...ona kad meni ne bi kontrirala bilo bi joj nesto,samo nek nije kako ja kazem :mrgreen: :P
Gluho bilo, ne kontriram. Samo iznosim činjenice. Dakle, jal na jeziku Kur'ana Časnog kao što Ahmed reče jal na bosanskom :D :D
Jes jes,cinjenica al nek je kontra mene,lahko ti je na maksuma udarit :P :mrgreen:
ja bi na mubarek jeziku,jeziku Dzenneta i jeziku Poslanika i Kur`ana,pa da Allah ukabuli i u sevap upise...mada kad je veca kakva prpa,onda se posluzim nasim,lakse izrazit ono stza hoces :mrgreen:
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2188 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote: Jes jes,cinjenica al nek je kontra mene,lahko ti je na maksuma udarit :P :mrgreen:
ja bi na mubarek jeziku,jeziku Dzenneta i jeziku Poslanika i Kur`ana,pa da Allah ukabuli i u sevap upise...mada kad je veca kakva prpa,onda se posluzim nasim,lakse izrazit ono stza hoces :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2189 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Nista se nemoj valjat od sege,tako ti je to,nasli nejac hudu pa po njoj sve... :mrgreen: nego pristavider nam jos jednu turu kahve,kad ostali nece da ti i ja popijemo,jednu maksumsku :P :lol:
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2190 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

BHF_Manijak wrote:Nista se nemoj valjat od sege,tako ti je to,nasli nejac hudu pa po njoj sve... :mrgreen: nego pristavider nam jos jednu turu kahve,kad ostali nece da ti i ja popijemo,jednu maksumsku :P :lol:
Maksumi ne piju kahvu, evo tebi sokić Image :D :D

A meni kahva :D :D Image

Deder sad, pričaj, kakva će biti utakmica u srijedu? :lol: :lol:
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2191 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Ja prognozirala onu sa Iranom,nazalost potrefila :D tako da ovu ne smijem,more se kogoderce naljutit,@sahan & co :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2192 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Taj dvojni c,kad krenes pa kuci ponesi,meni daj jednu kracu s mlijekom :mrgreen:
kakva ce tekma bit,eee moja ti,bice guravo,zapet ce braca sa svih strana a mi cemo iz kontre da ih dotucemo,ti fino sal oko vrata,zastavu oko pasa pa pred tv,za hastal cipsa i kikirikija i udri forzat, Naprijed Bosna... :lol: :bih:

@Giordania,ako si potrefila sa Iranom,nedo Allah da ovu prognoziras onda!!!!ni pod razno,nemoj ziva bila!! :mrgreen:
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2193 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Ozbiljno ti kazem :D
Jos se potrefili u istom avionu iz Bosne,a jedan mladjahan(broj 5,ne znam jel igro)pa mi ponese torbu,bila malo poteska.Sve je bilo dobro dok se nije poceo hvaliti kako su dobro igrali.Davaj,reko,tu torbu vamo :D
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2194 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

Image
Eto, de, što se o'ma ljutiš :P
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2195 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

Giordania, bujrum :D :D

Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2196 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Ma ne ljutim Zvjezdice bona,nisam haturli insan,a plaha ti ova kaHva,moze proci,da te Allah nagradi :mrgreen: :P
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2197 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

@zvjezdice,ja bih vala radije onu gornju :-D
User avatar
zvjezdica_7
Posts: 331
Joined: 09/02/2008 22:02
Location: In a galaxy far far away...

#2198 Re: Ramazan, opet ;)

Post by zvjezdica_7 »

giordania wrote:@zvjezdice,ja bih vala radije onu gornju :-D
Nema problema, stižeeee :D :D

Image
User avatar
giordania
Posts: 418
Joined: 29/04/2004 22:15

#2199 Re: Ramazan, opet ;)

Post by giordania »

Alejkumu selam draga

Evo nesto da brze mahnes rernu :D

Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28535
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2200 Re: Ramazan, opet ;)

Post by BHF_Manijak »

Hadzinice draga nasa,ne mozes ti ovo zachatati,ramazansko sijelo je siroko,te fudbal,asikovanje,kahve,rerne,ribanje,ma o svemu se muhabeti :mrgreen:
Gdje ovo ode Zvjezdica,pristavi nam kafu i odleprsa ngdje :mrgreen: mora da je otisla da se za tekem prirepma,da vadi plavo-zute rekvizite iz naftalina :bih: :mrgreen:
Locked