Šta Nefić kaže na ovo?O'zone wrote:Valjda je to ovoradiša wrote:citam da je bacena i ispred kuce tog vlasnika.
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160620031
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Logovan
- Posts: 102780
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Uobicajena situacija u graduLogovan wrote:Šta Nefić kaže na ovo?O'zone wrote:Valjda je to ovoradiša wrote:citam da je bacena i ispred kuce tog vlasnika.
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160620031![]()
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#2179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa napali su na Fashion a Metropolis. Neko nije htio da plati reket jbgakaranana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa znam da su napali na fashion. jutrosnje slike su bile malo konfuzne pa se inicijelno cinilo da su napali metropolis. jedna slika fashiona i 4 scc-a gdje metu staklo.O'zone wrote:Pa napali su na Fashion a Metropolis. Neko nije htio da plati reket jbgakaranana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
znam da nisu tolike budale da udare na metropolis.
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A to ko zajeban taj sto drzi Metropolis ? ko to drzi Alshidi ?karanana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ovo tutorial kako spaliti Auto. Ko ne zna da nauci
http://www.avaz.ba/clanak/242382/vlasni ... z-zivinica
prepoznace ga na ovom snimku al u k..
http://www.avaz.ba/clanak/242382/vlasni ... z-zivinica
prepoznace ga na ovom snimku al u k..
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zijo rasidagic.Troll_Happens wrote:A to ko zajeban taj sto drzi Metropolis ? ko to drzi Alshidi ?karanana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
a ni bakir ne bi bas dozvolio da se po scc-u roka.
jebi ga, ako udare na vrh sda i njegove jarane, onda je to bas hrabro.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
SDATroll_Happens wrote:A to ko zajeban taj sto drzi Metropolis ? ko to drzi Alshidi ?karanana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#2185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
aha pa sigurno.. onda nema njemu zime ni reketa. Moze samo ovako da bude kolateralna steta s tim sto ce ovaj reketas mu sigurno platiti nova stakla koja su popucala.karanana wrote:zijo rasidagic.Troll_Happens wrote:A to ko zajeban taj sto drzi Metropolis ? ko to drzi Alshidi ?karanana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
a ni bakir ne bi bas dozvolio da se po scc-u roka.
jebi ga, ako udare na vrh sda i njegove jarane, onda je to bas hrabro.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#2186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vidjet cemo kako ce koordinirati akcijama novi ministar mup-a
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... -ks/170189
a ovo bomba Fashion, ja ne znam samo kako ranije nije bilo ovoga kakvi su se samo likovi tamo skupljali...
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... -ks/170189
a ovo bomba Fashion, ja ne znam samo kako ranije nije bilo ovoga kakvi su se samo likovi tamo skupljali...
- zgiba
- Posts: 582
- Joined: 05/09/2003 00:00
#2187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vlasnik Metropolisa nije Zijo nego Nasihkaranana wrote:zijo rasidagic.Troll_Happens wrote:A to ko zajeban taj sto drzi Metropolis ? ko to drzi Alshidi ?karanana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
a ni bakir ne bi bas dozvolio da se po scc-u roka.
jebi ga, ako udare na vrh sda i njegove jarane, onda je to bas hrabro.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#2188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.karanana wrote:zijo rasidagic.Troll_Happens wrote:A to ko zajeban taj sto drzi Metropolis ? ko to drzi Alshidi ?karanana wrote:kontam...nisu valjda tolike budale da napadnu metropolic i scc....tu bi im kraj bombashke i svake druge karijere bio.
a i ovako mozda brzo najebu zbog popucalih stakala.
a ni bakir ne bi bas dozvolio da se po scc-u roka.
jebi ga, ako udare na vrh sda i njegove jarane, onda je to bas hrabro.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#2189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne drze Mulici Fashion. Barem ne oni Mulici koji drze parking koji spominjes,autopijacuVjecitiStudent wrote:
Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
Ocito su bombasi polupali loncice.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#2190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hehehehehe izgleda da im je u zdanje vrijeme postala specijalnost uzimanje parkingaVjecitiStudent wrote:Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#2192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
oni centrotrans privatizacija, ovo onoVjecitiStudent wrote: Update iz mahale - i ovu kafanu drži SDA, isti likovi koji drže ono ruglo od parkinga kod Tržnice.
No hijerarhija je prisutna, u SCC-u je prisutan isključivo prvi saf.
jesu to oni ?
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#2194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prekasno je za sve...bez hard reseta i ciscenja sistema bacacima plamena (draga moderacijo, ovo je figurativno, a ne poziv na nasilje) nema i nece biti popravke. Ovdje nije zarazeno tkivo nego je citav organizam maligna tvorevina...hrasno38 wrote:Dvije bombe u centru grada...evo sad citam i opljackana kladionica u Dobrinji u samo nekih pisljivih 12-tak sati prvog dana u sedmici...ma divota od zivota i divota od rada policije. Ranije sam napisao i cvrsto stojim iza stajalista da se kriminal nevjerovatno povecao dolaskom zastitarskih agencija. Sve ih treba pozatvarati i dati policiji ovlastenja kakva i treba da imaju. Naravno prije toga ocistiti sistematski policiju prije svega na sefovskim mjestima jer tu se nalzali najveca bagra policije. Inace policija centra je jedna od najlosijih policijskih stanica u Kantonu Sarajevo.
Kremacija, pa onda izgradnja novog i zdravog...ali od cega kada je baza trula, tako da ... #RahatPatnja
- Kombat
- Posts: 887
- Joined: 06/09/2014 06:29
- Location: Sadaka City
#2195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
sve policijske agencije su samo uniformisani dio organizovanog kriminala, barem sto se mene tice...
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ufatise bacace bombe na kafic,treba i frajer.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#2198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
okurazile se dame opasno.garant trazila racun nisu joj dali pa se vratila poslje
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#2199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Uhapseni samo zbog lokacije gdje je izvrseno krivicno djelo, inace ih ne bi ni trazili. Mozda je El Bake intervenisao.
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#2200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
refka i combe razbacivali bombee 
