Popularne stvari koje ne kontam

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2176 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

OŠO NA POČINAK.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2177 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Koe reko
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2178 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

Pa nejma ga ovdi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2179 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Hakovalo ga
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#2180 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by brad90 »

DAJTE LJUDI KONTAKT OD OTAJ DEĆKOA. AKO NIJE U KAKVOJ USTANOVI DA SE ZBLIŽIM OOOO
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2181 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Image
Ne kontam ove Ray-Ban laznjake
'em "vriste" da su laznjak 'em ih toliko ljudi nosi da su mi cak ogadili i ovaj originalni model
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2182 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

brad90 wrote:DAJTE LJUDI KONTAKT OD OTAJ DEĆKOA. AKO NIJE U KAKVOJ USTANOVI DA SE ZBLIŽIM OOOO
Jel ovo oglas? Ne mores postavljati oglase, banovace te. Al eo, ako neko zna decka, nek javi. Molim moderaciju za razumijevanje.
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#2183 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by brad90 »

fala na razumjevanju
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2184 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Niemand »

:lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#2185 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Kinaski »

Otaj Decko vam je Nedim Jahic relevantna razina duhovitosti
User avatar
Njanjavi
Posts: 5019
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#2186 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Njanjavi »

Shero ga hakovo :roll:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2187 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

Kad cura obrije pola kose, a druga polovina duga do pola leđa. :-?
Juni
Posts: 548
Joined: 30/06/2010 16:10

#2188 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Juni »

Ne kontam ko je i zasto prvi sampinjone poceo da zove gljivom (bas tako u jednini kazu/napisu" gljiva 5 KM") i kako to da se ovaj nazivprosirio i vidjamo ga sve cesce u upotrebi?
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2189 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by šatirana_ljubičica »

insomnia78 wrote:Image
Ne kontam ove Ray-Ban laznjake
'em "vriste" da su laznjak 'em ih toliko ljudi nosi da su mi cak ogadili i ovaj originalni model
:lol:

+ 1

i ne kontam furanje svih mogućih djevojaka na njih...
ruku na srce, 1 % ima djevojaka kojima stoji ali ne, one to ne žele da prihvate pa vidiš svaku drugu koja je natakarila na nos rejbanke ( uz to lažnjak, uz to im ne stoje) i ljepše izgleda Kobra nego one sa njima na licu
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#2190 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ridjobrki »

Zajebi priču, aviatorice su aviatorice, ja sam sebi nekidan naručio jedne. 8-)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2191 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by sumirprimus »

kontam...
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#2192 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by šatirana_ljubičica »

Ridjobrki wrote:Zajebi priču, aviatorice su aviatorice, ja sam sebi nekidan naručio jedne. 8-)
mah vala stoje jedino tom kruzu ako ćemo iskreno
:lol:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#2193 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Ridjobrki »

šatirana_ljubičica wrote:
Ridjobrki wrote:Zajebi priču, aviatorice su aviatorice, ja sam sebi nekidan naručio jedne. 8-)
mah vala stoje jedino tom kruzu ako ćemo iskreno
:lol:
Ako njemu stoje onda će meni leć' k'o mlijeko. 8-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2194 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

:lol:
palestinka
Posts: 1080
Joined: 15/07/2006 21:51

#2195 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by palestinka »

Ridjobrki wrote:
Cherry-Cherry wrote:Ovo na fb:

Image

i

Image

A takođe mi je glupo i kada neko stavi neku sliku sa tekstom: dobro jutro svim mojim prijateljima :roll:
To kad dijele te motivacione poskočice me u srce dira. :-) :lol:

Ja imam pravilo trećeg prijestupa - tri ove poskočice i "hide from newsfeed".
:thumbup: isto, taman moram napraviti generalno čišćenje na fc :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2196 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by sumirprimus »

komplet te generalne poruke na fb...
komplet fb...
a sloboda izbora,sta ces,zivi i pusti druge da ..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2197 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Ovo doduse vise spada u moju struku, ali fakat ne kontam.

Kad se desi neka havarija vecih razmjera, tipa pada helikoptera/aviona u Srbiji, svi mediji uredno ponovise "da je Predsjednik Srbije Tomislav Nikolic naredio istragu".

Sta ima predsjednik drzave naredjivati istragu, to je posao pravosudja :roll: A primijetio sam uvijek kad se desi tako nesto, redovno slijedi informacija da je predsjednik/premijer naredio istragu :izet:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2198 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by insomnia78 »

Juni wrote:Ne kontam ko je i zasto prvi sampinjone poceo da zove gljivom (bas tako u jednini kazu/napisu" gljiva 5 KM") i kako to da se ovaj nazivprosirio i vidjamo ga sve cesce u upotrebi?
Pa u biti sampinjon i znaci gljiva na Francuskom, bilo koja gljiva
A ono sto mi zovemo sampinjon je u Francuskoj "Champignon de Paris" iliti pariska gljiva

Doduse sad tek vidio da si ti vise mislio na ono a/e
Gljiva/gljive, sljiva/sljive isl.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#2199 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by Cherry-Cherry »

_BataZiv_0809 wrote:Ovo doduse vise spada u moju struku, ali fakat ne kontam.

Kad se desi neka havarija vecih razmjera, tipa pada helikoptera/aviona u Srbiji, svi mediji uredno ponovise "da je Predsjednik Srbije Tomislav Nikolic naredio istragu".

Sta ima predsjednik drzave naredjivati istragu, to je posao pravosudja :roll: A primijetio sam uvijek kad se desi tako nesto, redovno slijedi informacija da je predsjednik/premijer naredio istragu :izet:
Eh kakve sve fule znaju naši novinari napraviti. Trebali bi novinari (bar oni iz informativnih redakcija) da idu na neki seminar, na kojem će im biti pojašnjeni neki osnovi pojmovi kao: osumnjičeni, optuženi, pravosnažno osuđen, osnova sumnje, osnovana sumnja, ko naređuje istragu, ko je provodi...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83399
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2200 Re: Popularne stvari koje ne kontam

Post by _BataZiv_0809 »

Cherry-Cherry wrote: Eh kakve sve fule znaju naši novinari napraviti. Trebali bi novinari (bar oni iz informativnih redakcija) da idu na neki seminar, na kojem će im biti pojašnjeni neki osnovi pojmovi kao: osumnjičeni, optuženi, pravosnažno osuđen, osnova sumnje, osnovana sumnja, ko naređuje istragu, ko je provodi...
Apsolutno, jer stvarno valjaju gluposti. Ja znam da svaka struka ima svoje zakonitosti i termine, koji su u svakodnevnom govoru izvitopereni. Npr. kad farmaceutu kazes "droga" umjesto "narkotik". Ali ako se ista u nasim medijima potencira to je rad pravosudja i fakat bi morali bolje baratati pravnickim terminima.

Znam da su bili neki seminari, jer sam iz tih materijala pomalo pripremao ispit Krivicnog procesnog prava. Ono trebalo mi je neko bas simplicificirano objasnjenje i nadjem to na netu :lol:
Post Reply