stipu bola eru iz ovakve zajebancije, đes vidio da koji južnjak vozi makinju sa onakvim brisačima!?vozač wrote:možda je i seljanka, a možda je i hercegovac u pitanju ... ili hercegovka, a možda je jednostavno papak koji se uvijek parkira ne vodeći računa o drugima, pa ja bih svaki dan morao pisati po 10-ak cedulja papcima na parkingu ispred zgrade, ne vidim u čemu je problem i ja bih mu isto napisao i još dodao "ne brukaj nas krkane"miki.ba wrote:Slicno je i sa scenom na granici, uopšte se ne vidi da je auto BiH tablica.kockica_kockica wrote: Sto se mene tice na ovoj slici se vide samo brisaci i ova nesuvisla poruka o pogresnom parkiranju... Sve ovo je moglo biti slikano bilo gdje i bilo kada....
ccc, nikad s vama u europu...
