ja se grohotom smijemVenomousV wrote:maaaaaaaaaaaaaaaaatiiii dragaaaaaaa![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2176 Re: Veliki Brat 2013
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2177 Re: Veliki Brat 2013
AhahHAhaha WTF sta je ovo majko draga, aaaaaa sta i ja gledam.

- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2178 Re: Veliki Brat 2013
ono kad se stidis za nekog
- dječak sa šibicama
- Posts: 51238
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2179 Re: Veliki Brat 2013
Sindi vidi se, modelsica, bez greske vrcka guzovima i ostalim atributima.
Zarko sunce zarko, idi u persun
Zarko sunce zarko, idi u persun
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2180 Re: Veliki Brat 2013
mene sramota al fakat
-
senchika
- Posts: 41
- Joined: 12/04/2013 17:04
#2181 Re: Veliki Brat 2013
Zarko nidje veze s vezom..Sta je ba ovo
Vendi izdominirala
Vendi izdominirala
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2182 Re: Veliki Brat 2013
sad ce derpe da skakuće
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#2183 Re: Veliki Brat 2013
samo da mi bobiski ne zvizde sada <3
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2184 Re: Veliki Brat 2013
"sta vise zeli jedan peder nego da bude na stejdzu, svetla, sminka, garderoba"
bobane genijalan si!!!
bobane genijalan si!!!
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2185 Re: Veliki Brat 2013
Sad shvatam one sto se pitaju kako mozemo gledati ovo 
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2186 Re: Veliki Brat 2013
I Boban bi trebao pustit Anetu da pjeva, ko Milić Maju…. Al neće. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2187 Re: Veliki Brat 2013
Gospodin_bez_kravate wrote:mene sramota al fakat
ovo je ludilo
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2188 Re: Veliki Brat 2013
đe ova aneta pjeva u zoloskom vrtu?
muzikalna je ko leptir
muzikalna je ko leptir
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2189 Re: Veliki Brat 2013
aneti ovo odlicno stoji 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2190 Re: Veliki Brat 2013
Pa dobro, pjeva musku pjesmu....Gospodin_bez_kravate wrote:đe ova aneta pjeva u zoloskom vrtu?
muzikalna je ko leptir
- dječak sa šibicama
- Posts: 51238
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2191 Re: Veliki Brat 2013
Dobra Aneta, ali eki Bobana, pokvari pjesmu
stajling joj je mmmmm
stajling joj je mmmmm
- Neradnik
- Posts: 6743
- Joined: 14/11/2012 22:50
- Location: na forumu
#2192 Re: Veliki Brat 2013
ma nije sto pjeva musku nego fula ritamAmbrozija wrote:Pa dobro, pjeva musku pjesmu....Gospodin_bez_kravate wrote:đe ova aneta pjeva u zoloskom vrtu?
muzikalna je ko leptir
- cvijetak
- Posts: 19
- Joined: 13/04/2009 18:01
#2193 Re: Veliki Brat 2013
aneta i boban su mi bas dobri

- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#2194 Re: Veliki Brat 2013
Večeras su svi inspirisani Ćićolinom. 
-
senchika
- Posts: 41
- Joined: 12/04/2013 17:04
#2195 Re: Veliki Brat 2013
Volim Vendi ali njen glas je ko glas silovanog vepra...Anetu i modelsicu i da ne komentarisem...a sve ko fol pjevacice...
Maja N. sto jest jest ima solidan glas kad se ne krevelji...
jos uvijek me stid Zarka
Maja N. sto jest jest ima solidan glas kad se ne krevelji...
jos uvijek me stid Zarka
- dječak sa šibicama
- Posts: 51238
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2196 Re: Veliki Brat 2013
Ima ona solidan glas ali za pjevusenje, nema raspona
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#2197 Re: Veliki Brat 2013
Meni ovo super zajebancija
čuj, stid? Kakav stid bolan, ovo je potpuno nadrealno 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2198 Re: Veliki Brat 2013
italiana realno najbolja
al ja volim bobisku
i nadam se da ce neko makar iz zajebancije dati sindi, vendi i zarku peticu
al ja volim bobisku
i nadam se da ce neko makar iz zajebancije dati sindi, vendi i zarku peticu
- dječak sa šibicama
- Posts: 51238
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2199 Re: Veliki Brat 2013
Ma zajebancija, sto bi se stidili, meni su shega.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2200 Re: Veliki Brat 2013
kladim se da je nama u žiriju Emerik G.
