Volim te Juve, Larise mi !
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2177 Re: Juventus FC
Odbrojavanje:

Pripreme za otvaranje:



«Nostro e di nessun altro. Vedrete, assorbirà l'energia vincente del Delle Alpi» (Alex Del Piero)

Pripreme za otvaranje:



«Nostro e di nessun altro. Vedrete, assorbirà l'energia vincente del Delle Alpi» (Alex Del Piero)
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2178 Re: Juventus FC
Live stream sa stadiona, ko želi da prati subscribe ovdje! 
Edit: Jbg, ukinuše, sad je private video.
Edit: Jbg, ukinuše, sad je private video.
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2179 Re: Juventus FC
sta je ovo? kapacitet ko hofenhajm
šalu na stranu, s ovim je juventus napravio veliki iskorak u odnosu na konkurente, inkasirace duplo vise i za jedno 3-4 godine otpoceti dominaciju serijom a.
šalu na stranu, s ovim je juventus napravio veliki iskorak u odnosu na konkurente, inkasirace duplo vise i za jedno 3-4 godine otpoceti dominaciju serijom a.
-
nocni_pjesnik
- Posts: 42
- Joined: 18/01/2011 20:16
#2180 Re: Juventus FC
juve poceo da opada...sve neke igrace dovode koji su dobri ali za ekipe poput lazija,,,napolija i sl...a za tim sa reputacijom tanko je to...treba koje zvucno ime...ovako ocekujem samo josh jednu sezonu bez trofeja....
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2181 Re: Juventus FC
Bit ce stream kad pocne, ja mislim da je ono bila samo provjera.Atticus Finch wrote:Live stream sa stadiona, ko želi da prati subscribe ovdje!
Edit: Jbg, ukinuše, sad je private video.
Dosao je i taj dan
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2182 Re: Juventus FC
Jako dobar stream ko želi da gleda ceremoniju otvorenja stadiona, od 22:00h na youtube-u snimak u hd kvaliteti.
Forza Juve!
Forza Juve!
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2183 Re: Juventus FC
kakva stadioncina braco moja mila
. tek sad se moze steci "pravi" utisak, slike su ok, ali nije to to. stvarno fantasticno izgleda.

-
ukruta
- Posts: 52
- Joined: 12/05/2011 15:38
#2184 Re: Juventus FC
Da nam bude hairli novi stadion.
http://www.juventus.com/static/specials ... io_en.html
http://www.juventus.com/static/specials ... io_en.html
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2185 Re: Juventus FC
Cijela ceremonija:
Koje emocije... suze su same tekle
Koje emocije... suze su same tekle
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
- dexi
- Posts: 19
- Joined: 24/06/2011 00:21
#2187 Re: Juventus FC
velicanstveno, stadion je prejak, ... elia i estigarribia obecajavu. sve u svemu ove godine necemo podbacit 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2188 Re: Juventus FC
Evo jos malo slika:







Jos samo da ovako velicanstvena bude sezona
U nedjelju u 12:30 je prva protiv Parme, Vucinic i Krasic bi trebali biti spremni.
Mislim da ce protiv mljekara izaci u ovom sastavu:








Jos samo da ovako velicanstvena bude sezona
U nedjelju u 12:30 je prva protiv Parme, Vucinic i Krasic bi trebali biti spremni.
Mislim da ce protiv mljekara izaci u ovom sastavu:

- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#2189 Re: Juventus FC
prellijepo, nadam se da cemo se vratiti uskoro na stare staze slave
- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2190 Re: Juventus FC
Sutra pocinje...
Stadioncina, Parma i lagano
Stadioncina, Parma i lagano
-
bosanska senzacija
- Posts: 2065
- Joined: 14/02/2011 09:48
#2191 Re: Juventus FC
Fin stadiončić.
Kapacitet od 40000 mjesta garantuje da će se svi navijači JuBentusa moći potrpati na jedno mjesto.
Poželimo vam i mnogo osvojenih titula i vraćanje na puteve stare slave.


Kapacitet od 40000 mjesta garantuje da će se svi navijači JuBentusa moći potrpati na jedno mjesto.
Poželimo vam i mnogo osvojenih titula i vraćanje na puteve stare slave.

- PasHon1
- Posts: 382
- Joined: 16/03/2008 22:49
#2192 Re: Juventus FC
Hajde Juve do prve pobjede. Parma mora pasti ! 
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2193 Re: Juventus FC
1-0 Lištajner
(valjda se ovako piše)
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2194 Re: Juventus FC
Dajte neko stream neki da vas pogledam, interesuje me baš taj novi Juventus.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2195 Re: Juventus FC
Imas na areni 1 a ako nemas arene evoBaudelaire wrote:Dajte neko stream neki da vas pogledam, interesuje me baš taj novi Juventus.
http://www.futecoverage.com/2011/09/juv ... a-1192011/
dobro prvo poluvrijeme, potpuna kontrola igre. Atmosfera extra
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#2196 Re: Juventus FC
3-0 Pepe i Vidal. 
Edit: 4-0 Marchisio.
Edit: 4-0 Marchisio.
-
ADP
- Posts: 101
- Joined: 03/06/2007 10:57
#2197 Re: Juventus FC
Uhhh jesmo Parmu dobro poderali, Juve se vratio !
Forza Juvee!!!

Forza Juvee!!!
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2198 Re: Juventus FC
Kakvo je ovo omlacivanje bilo 
- spree
- Posts: 8667
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2199 Re: Juventus FC
ovo mi lici na nekadasnji juventus. borbeno u svakom duelu i jako agresivno cijelu utakmicu. bravo conte.
forza juve!
forza juve!
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2200 Re: Juventus FC
Sjajna igra! Nepotreban crveni i penal na kraju, al' to je de Ceglie.
Sve ostalo perfektno, prezadovoljan. Juventus kakav želimo da gledamo + prekrasna atmosfera na stadionu.
Pirlo

Juventus-Parma 4-1
(Lichsteiner, Pepe, Vidal, Marchisio, Giovinco (p)
Pirlo
Juventus-Parma 4-1
(Lichsteiner, Pepe, Vidal, Marchisio, Giovinco (p)








