Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
MMM1977
Posts: 6755
Joined: 15/07/2009 12:56

#21651 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MMM1977 »

Freamon Lester wrote:
MMM1977 wrote::kiss:
leechild wrote:Jeste se skupili jebo cevljanovice, sta se slavi. Moram priznat branite se pravo, 5-4-1 pravi podmladak SDA
A šta si ti krelac? Evo ja nisam SDA nego DF (do danas), pa opet tvrdim da vam je NS održala predavanje iz demokracije a bogami i iz kulture (što i nije težak zadatak kada si ti u pitanju). Šta si bolan zapjenio? Pošalji ženu noćas nek prespava gdje drugo, nije joj sigurno u tvojoj blizini.

Hanka je bila balast DF od početka a ti si taj brod potopio.
Imas priliku da se upoznas sa Emirom Suljagicem uzivo. :izet:
Već ga upoznao.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21652 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kamen spoticanja »

MMM1977 wrote::kiss:
leechild wrote:Jeste se skupili jebo cevljanovice, sta se slavi. Moram priznat branite se pravo, 5-4-1 pravi podmladak SDA
A šta si ti krelac? Evo ja nisam SDA nego DF (do danas), pa opet tvrdim da vam je NS održala predavanje iz demokracije a bogami i iz kulture (što i nije težak zadatak kada si ti u pitanju). Šta si bolan zapjenio? Pošalji ženu noćas nek prespava gdje drugo, nije joj sigurno u tvojoj blizini.

Hanka je bila balast DF od početka a ti si taj brod potopio.
Ooo majko...oooojjjj majko
Cuj posalji zenu negdje veceras da prespava
Oooojjjj
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#21653 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by don vito »

MMM1977 wrote:
leechild wrote:Jeste se skupili jebo cevljanovice, sta se slavi. Moram priznat branite se pravo, 5-4-1 pravi podmladak SDA
A šta si ti krelac? Evo ja nisam SDA nego DF (do danas), pa opet tvrdim da vam je NS održala predavanje iz demokracije a bogami i iz kulture (što i nije težak zadatak kada si ti u pitanju). Šta si bolan zapjenio? Pošalji ženu noćas nek prespava gdje drugo, nije joj sigurno u tvojoj blizini.

Hanka je bila balast DF od početka a ti si taj brod potopio.
:D :D :D :D :D

Klizeci sa dvije noge... Hadzialagic...
User avatar
MMM1977
Posts: 6755
Joined: 15/07/2009 12:56

#21654 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MMM1977 »

don vito wrote:
leechild wrote:ma boli ga kita uzima pare, a mi na biro u ponedeljnik, ako zakasnim skinut cemo majku him
Emire, nemoj previse tragicno shvatati blamazu tebe i tvoje stranke u ova dva dana. Jos si zamjenik ministra, a za iduce izbore mozes opet promijeniti stranku. Ni prvi, ni drugi, ni treci put u tvom slucaju... 8-)
O kakvom se karakteru radi ne bi me čudilo da pokuša u NS da se uključi.
leechild
Posts: 37
Joined: 17/07/2014 18:02

#21655 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by leechild »

gospodja profiterka wrote:
leechild wrote:Bravo profiterka, sad bi te doveo u neki vid opcenja sa tim suljagicem, ali neka more i vako

A za danjasnji trud bice neka komsija sigurno a posten narod na biro, ne snalazimo se sta ces, jebes nas
Bujrum opći, ako ti je do općenja. Ali mnim da je protuzakonito općiti baš sa svakim.
Nema kod mene komisija. Ja rintam i izdržavam cijelu familiju od kasnog puberteta. Digla sam se s dna, ni kašike nisam imala, rintala sam i glavu na panj stavljala dok su tvoji partijski jarani još kontemplirali o transferu ideje individualnih sloboda iz 19. u 21. vijek ili barem iz tankog u debelo crijevo. Pa se nešto mislim, ako biste ovom jadnom indoktriniranom narodu dali barem šansu da se okušaju, da se kreću, da padnu i ustanu of their own volition, da uče na vlastitim greškama, da mijenjaju poslove, da zarađuju premalo i previše, da se krpe i da se rasipaju, kako već naiđe, da odrastu, dakle, onako kako sam ja odrasla između suza i smijeha, sve se mislim da bi pametnije i birali i oslušnuli glas svoga srca.
Ali ne dajte im, jebeš ti to. Mogli bi ispasti ovakvi kao ja, pa kud ćeš onda s njima.
fala Bogu pa nemam partiju , poserem se i na DF a u duhu tvog pisanja na Nasu stranku istovarim traktor govana jer me najvise razocarala posto sam milsio da je TO TO nakon jebenih 20 godina. ALI KURKO.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21656 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

SDA-Ž nemoj da ste preskakali džumu... prvi SAFF je zauzet ima mjest otpozade :mrgreen: ono sa organiziranjem GEY parada ubacite u amandman :mrgreen:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#21657 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Freamon Lester »

A gospodja profiterka po nacinu izrazavanja moze biti samo jedna osoba iz Nase stranke. :D
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#21658 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by gospodja profiterka »

leechild wrote:
gospodja profiterka wrote:
leechild wrote:Bravo profiterka, sad bi te doveo u neki vid opcenja sa tim suljagicem, ali neka more i vako

A za danjasnji trud bice neka komsija sigurno a posten narod na biro, ne snalazimo se sta ces, jebes nas
Bujrum opći, ako ti je do općenja. Ali mnim da je protuzakonito općiti baš sa svakim.
Nema kod mene komisija. Ja rintam i izdržavam cijelu familiju od kasnog puberteta. Digla sam se s dna, ni kašike nisam imala, rintala sam i glavu na panj stavljala dok su tvoji partijski jarani još kontemplirali o transferu ideje individualnih sloboda iz 19. u 21. vijek ili barem iz tankog u debelo crijevo. Pa se nešto mislim, ako biste ovom jadnom indoktriniranom narodu dali barem šansu da se okušaju, da se kreću, da padnu i ustanu of their own volition, da uče na vlastitim greškama, da mijenjaju poslove, da zarađuju premalo i previše, da se krpe i da se rasipaju, kako već naiđe, da odrastu, dakle, onako kako sam ja odrasla između suza i smijeha, sve se mislim da bi pametnije i birali i oslušnuli glas svoga srca.
Ali ne dajte im, jebeš ti to. Mogli bi ispasti ovakvi kao ja, pa kud ćeš onda s njima.
fala Bogu pa nemam partiju , poserem se i na DF a u duhu tvog pisanja na Nasu stranku istovarim traktor govana jer me najvise razocarala posto sam milsio da je TO TO nakon jebenih 20 godina. ALI KURKO.
Oh zlato moje, zlato moje pošteno. :mrgreen:
leechild
Posts: 37
Joined: 17/07/2014 18:02

#21659 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by leechild »

MMM1977 wrote:
leechild wrote:Jeste se skupili jebo cevljanovice, sta se slavi. Moram priznat branite se pravo, 5-4-1 pravi podmladak SDA
A šta si ti krelac? Evo ja nisam SDA nego DF (do danas), pa opet tvrdim da vam je NS održala predavanje iz demokracije a bogami i iz kulture (što i nije težak zadatak kada si ti u pitanju). Šta si bolan zapjenio? Pošalji ženu noćas nek prespava gdje drugo, nije joj sigurno u tvojoj blizini.

Hanka je bila balast DF od početka a ti si taj brod potopio.
Babo ti je krelac a i ti cim si se priklonio DF-u sad ga famflaj :P
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#21660 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by It_is_a_Leclerc »

Sindikalni trollovi :lol:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#21661 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kamen spoticanja »

Neka emire...pa uvijek sebi mozes kupit ajfon7 ...nije kraj svijeta
User avatar
MMM1977
Posts: 6755
Joined: 15/07/2009 12:56

#21662 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MMM1977 »

leechild wrote:
MMM1977 wrote:
leechild wrote:Jeste se skupili jebo cevljanovice, sta se slavi. Moram priznat branite se pravo, 5-4-1 pravi podmladak SDA
A šta si ti krelac? Evo ja nisam SDA nego DF (do danas), pa opet tvrdim da vam je NS održala predavanje iz demokracije a bogami i iz kulture (što i nije težak zadatak kada si ti u pitanju). Šta si bolan zapjenio? Pošalji ženu noćas nek prespava gdje drugo, nije joj sigurno u tvojoj blizini.

Hanka je bila balast DF od početka a ti si taj brod potopio.
Babo ti je krelac a i ti cim si se priklonio DF-u sad ga famflaj :P
Image
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#21663 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Freamon Lester »

pici wrote:SDA-Ž nemoj da ste preskakali džumu... prvi SAFF je zauzet ima mjest otpozade :mrgreen: ono sa organiziranjem GEY parada ubacite u amandman :mrgreen:
Pici ti se bas usplahirio sa ovim zakonom. Nekako imam osjecaj da si na vjetrometini u nekoj uhljeb agenciji? Portir? :D
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#21664 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by gospodja profiterka »

Freamon Lester wrote:A gospodja profiterka po nacinu izrazavanja moze biti samo jedna osoba iz Nase stranke. :D
Ma nisam ti ja stranački kadar, ali fakat nisam. Svojedobno sam isto ovako tranžirala Našu stranku i, nećeš mi vjerovati, na drugom forumu me ružio današnji DF-ov prvak što mrcvarim NS. Ja sam najčešće uplašeno jare na ledini, repa bez korijena, bez uporišta i podrške. Borim se za ovakve kao što sam ja, anonimuse, mješance, rintadžije, koliko mogu u društvu koje me ni u šta ne broji. Ali moji dragi roditelji, pokoj im i rahmet, utrpaše mi knjigu u ruke prije nego što sam prohodala i to je moja jedina odbrana od ovog zla.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21665 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

Freamon Lester wrote:
pici wrote:SDA-Ž nemoj da ste preskakali džumu... prvi SAFF je zauzet ima mjest otpozade :mrgreen: ono sa organiziranjem GEY parada ubacite u amandman :mrgreen:
Pici ti se bas usplahirio sa ovim zakonom. Nekako imam osjecaj da si na vjetrometini u nekoj uhljeb agenciji? Portir? :D
ma jok avijatičar su mljazni pogon... SDA-Ž na svim nivoima u Qurcu je snaga :mrgreen:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#21666 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nikad_vise »

kamen spoticanja wrote:Neka emire...pa uvijek sebi mozes kupit ajfon7 ...nije kraj svijeta
:gunjastajl: :gunjastajl:
Predaj se Suljaga.izgubio si boj :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#21667 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Freamon Lester »

Image

Stari Radisa oca mu kriminalnog ... stid me ove fine gospodje iz Nase stranke da lanem. :lol:

Edit: Veli da nije iz stranke. Ko sam ja da joj kontriram. :D
Last edited by Freamon Lester on 01/08/2015 00:55, edited 1 time in total.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#21668 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Freamon Lester »

gospodja profiterka wrote:
Freamon Lester wrote:A gospodja profiterka po nacinu izrazavanja moze biti samo jedna osoba iz Nase stranke. :D
Ma nisam ti ja stranački kadar, ali fakat nisam. Svojedobno sam isto ovako tranžirala Našu stranku i, nećeš mi vjerovati, na drugom forumu me ružio današnji DF-ov prvak što mrcvarim NS. Ja sam najčešće uplašeno jare na ledini, repa bez korijena, bez uporišta i podrške. Borim se za ovakve kao što sam ja, anonimuse, mješance, rintadžije, koliko mogu u društvu koje me ni u šta ne broji. Ali moji dragi roditelji, pokoj im i rahmet, utrpaše mi knjigu u ruke prije nego što sam prohodala i to je moja jedina odbrana od ovog zla.
Ti si ovdje osvjezenje. Iskreno dugo nisam uzivao u kvalitetnim postovima koji imaju smisla i drze se teme. Superirornost nad ovom stranackom bot bulumentom zapanjujuca! :kiss: :thumbup:
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#21669 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Saka »

Freamon Lester wrote:Image

Stari Radisa oca mu kriminalnog ... stid me ove fine gospodje iz Nase stranke da lanem. :lol:

Edit: Veli da nije iz stranke. Ko sam ja da joj kontriram. :D
Šta laže Zlajoglu na sve ovo?
User avatar
Mister Yes
Posts: 5730
Joined: 05/02/2013 12:35
Location: In a world of magnets and miracles

#21670 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Mister Yes »

MMM1977 wrote:
Freamon Lester wrote: Imas priliku da se upoznas sa Emirom Suljagicem uzivo. :izet:
Već ga upoznao.
pa tebi ni pakao neće teško pasti :run:
User avatar
MMM1977
Posts: 6755
Joined: 15/07/2009 12:56

#21671 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by MMM1977 »

Mister Yes wrote:
MMM1977 wrote:
Freamon Lester wrote: Imas priliku da se upoznas sa Emirom Suljagicem uzivo. :izet:
Već ga upoznao.
pa tebi ni pakao neće teško pasti :run:
Prijatan čovjek za razgovor u društvu. Makar muškom, sa ženama kakav je ne bih znao, izgleda da ima nešto protiv njih. Vidiš da ga je i ova profiterka raspalila pa pjeni kao sivonja.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21672 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

Image

od srca zavaljujem VašHoj stranki i ako bogda inšhallah se SDA-Ž more uključit u Našu stranku :mrgreen:
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#21673 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by desni »

Mada dzaba pitam,ali evo kako ce novi zakon poboljsati prava radnika,da li ce ih zastiti od divljanja poslodavaca na bilo koji nacin,da li ce to sada zbog ovog vrhunskog zakona navaliti investitori i kakva je korist konkretna od ovog zakona za radnike u Federaciji Bosne i Hercegovine
    Onako moj stav je da ste pogrijesili a vrijeme ce pokazati koliko ce ovaj zakon dobrog donijeti
    kolegione
    Posts: 1385
    Joined: 28/09/2013 02:29

    #21674 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

    Post by kolegione »

    pici wrote:Image

    od srca zavaljujem VašHoj stranki i ako bogda inšhallah se SDA-Ž more uključit u Našu stranku :mrgreen:
    Politicki mag :) pokopao je mnoge nasa stranka kao malo novorodjence ovim potezom pokazala da nije lijevo :) a daleko je od desno :) bake ubio NASU STRANKU kmeee kmeee
    User avatar
    don vito
    Posts: 2093
    Joined: 19/01/2008 11:58

    #21675 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

    Post by don vito »

    Freamon Lester wrote:Image

    Stari Radisa oca mu kriminalnog ... stid me ove fine gospodje iz Nase stranke da lanem. :lol:

    Edit: Veli da nije iz stranke. Ko sam ja da joj kontriram. :D
    Jeste da je idealan trenutak za kvalitetno handrenje budzetskih uhljupa :D
    ali covjek se strese kad procita rezonovanje o "radu i platama" ovog krajiskog gulanfera. To ne pise neki pijacar iz Bihaca niti sitni cinovnik iz Cazina nego frajer, koji je obavljao visoke partijske i javne funkcije. I mi se cudimo parazitskom mentalitetu naroda? :roll:
    Locked