O cemu ovdje mnogi pricaju????????bob_rock wrote:Cestitke Peđa i Albine za Vas i ostatak ekipe. To je ono što želimo vidjeti a ne kvazi opoziciju koja nije u stanju napisati predložiti niti jedan amandman na ZOR.
Nadam se da će na narednim izborima biti prepoznato od strane glasača.
Albine, svaka čast na stavove putem twittera. Pokazao si zube, respekt.
Volio bih da ste u amandmane uključili i dio vezan za otkaze radnicima "ekonomskih razloga". Ovo je problem koji će biti veliki problem zbog svojevoljnog tumačenja poslodavaca.
21:22 U toku je pauza u zasjedanju Predstavničkog doma, koju je zatražio Klub DF-a.
Predsjednik Kluba DF-a Dženan Đonlagić je rekao kako misli da je konačni cilj Novalićevog zakona ukidanje sindikata.
- Vrijeme će pokazati - kazao je on.
Inače, u ovom trenutku ukupno je podneseno 45 amandmana, a podnijeli su ih klubovi SDP-a, DF-a, SBB-a, BPS-a, te poslanici Damir Mašić i Azra Hadžiahmetović.
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/188976/vanred ... 3y5Vj.dpuf
Sramota ako prodje ovaj zakon po hitnom postupku uz pomoc NS!
