Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
sandoz11
Posts: 304
Joined: 05/03/2010 21:55

#21526 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandoz11 »

Ovaj nas Federalni PAPAK gratz je triput bolji od one dvojice papaka iz RS-a,

sjajan primjerak PAPKA svi u sali se okrecu i gledaju ga...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#21527 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

Konačno treba raskrinkati tu Demokratsku Frontu , raščistiti s njom jer su lokalni izbori blizu.
Demokratska Fronta NEMA JASAN PROGRAM I JASAN CILJ a organizacija bez cilja je destruktivna.
Ne podržavati ih nigdje , oni koji su U KOALICIJI SA SDA , optužuju NS da je "Trojanski konj SDA".

Bravo Zuhrić Albine , bravo Naša Stranka.


http://radiosarajevo.ba/novost/196320/n ... -trojanski
Last edited by sabina1 on 31/07/2015 21:41, edited 2 times in total.
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#21528 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by gospodja profiterka »

Marko Zarko wrote:
gospodja profiterka wrote:
Marko Zarko wrote:Koliko su vas platili, dajte barem nešto radnicima podijelite?
Podijelit će Fahro, nema zime. Honorare od 400 maraka po ugovoru o djelu nakon pet godina rada, bez doprinosa, ništa zdravstveno osiguranje, ništa odmor, subote radne, svaki dan desetak sati, nigdje se ne knjiži.
Sad će branitelj radničkih prava posegnuti za šlajpek pa podijeliti radnicima. A Željko ih vodi na skijanje u Garmisch, sve džaba. Plaća Sol Azur.
Iš!

Iš - onomatopeja karakteristična za simpatizere kulturne socijalnonešto Naše stranke powered by MESS festival
Ajdeee? To je sa Messa? Ne znam ja to, ja ne idem na te festivale. Kod nas na selu se IŠ veli usranoj kvočki koja kljuca ruku koja je hrani. Kod vas u gradu se u kokoške guraju noževi. Ne kontam ti ja to.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#21529 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by dustaban »

Vidal89 wrote:1. Dennis Gratz, plata u parlamentu 4.000KM + advokatska praksa 3.000KM = 7.000KM
2. Pedja Kojovic, plata u Domu naroda 5.000KM + predsjednik Nase stranke 2.000KM = 7.000KM
Radnici Bosne i Hercegovine od njih dvojica, od danas imaju samo jad i bijedu.
Svaka cast decki, izdali ste sve svoje socijalne princip
I sta si s ovim rekao? Je li ovakve pare ubiru samo njih dvojica? Je li to Komsic&Co grabe manje?

Ali jebo sve to, je li vi zaista mislite da sve sto kaze SDA treba odbiti a sve sto kaze opozicija automatski podrzati? Je li mislite da mozemo dovesti na vlast ovdje svedske laburiste? Sad i ovdje nam najvise treba kompromis i prakticari, jebo uvrijedjene mlade u politici.

Koji vam je racku, dokle vishe otpor svemu?
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21530 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

hrasno38 wrote:
pici wrote:s ovim ste potvdili da ste minorrna snobovska stranka... pedja svako dobro al eto za par amandmana da se prodate cengicu i novalicu... aferim
Jebo covjeka koji se stidi svoga imena i prezimena i promjeni i jedno i drugo....tako i bez problema ce mijenjati partije, uloge, simpatije, ciljeve....jednostavno receno kameleon u ljudskoj kozi ili u prevodu Dennis Grac alias Muhamed Gracić.

ma to je sad moderrno... umjetnicki... evo sad cu sarajevo sity da uzmem istu pHederusu ko Deniza :mrgreen:
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#21531 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Latte »

Kvalitetno ga preveslase,cak i zakon ode u drugi plan.Grac dobi 15 minuta u prime timeu
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#21532 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

Vidal89 wrote:1. Dennis Gratz, plata u parlamentu 4.000KM + advokatska praksa 3.000KM = 7.000KM
2. Pedja Kojovic, plata u Domu naroda 5.000KM + predsjednik Nase stranke 2.000KM = 7.000KM
Radnici Bosne i Hercegovine od njih dvojica, od danas imaju samo jad i bijedu.
Svaka cast decki, izdali ste sve svoje socijalne princip
Šest miliona poslanika SDA i SzBiH od 1990 do danas sa prosječnom platom od cca 3000 + donacije....


Dočekati dan kada će SDA biti na ivici cenzusa - neprocjenjivo....

Neke stvari se ne mogu kupiti novcem....
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#21533 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by jefferson »

dustaban wrote:
Vidal89 wrote:1. Dennis Gratz, plata u parlamentu 4.000KM + advokatska praksa 3.000KM = 7.000KM
2. Pedja Kojovic, plata u Domu naroda 5.000KM + predsjednik Nase stranke 2.000KM = 7.000KM
Radnici Bosne i Hercegovine od njih dvojica, od danas imaju samo jad i bijedu.
Svaka cast decki, izdali ste sve svoje socijalne princip
I sta si s ovim rekao? Je li ovakve pare ubiru samo njih dvojica? Je li to Komsic&Co grabe manje?

Ali jebo sve to, je li vi zaista mislite da sve sto kaze SDA treba odbiti a sve sto kaze opozicija automatski podrzati? Je li mislite da mozemo dovesti na vlast ovdje svedske laburiste? Sad i ovdje nam najvise treba kompromis i prakticari, jebo uvrijedjene mlade u politici.

Koji vam je racku, dokle vishe otpor svemu?
Da ova "opozicija" nije vladla do prije par mjeseci pa bi se covjek mozda i zapita, ovako....
Hakiz
Posts: 48411
Joined: 30/07/2015 20:01

#21534 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Ci-Nick wrote:Nerazumijem kako nije jasno da će se poslodavac koji nema "teške" obaveze prema radnicima lakše odlučiti za širenje posla, pokušat će,.. ako ne ide vratit će ljude tamo gdje su i bili,... agenciju za zapošljavanje.
Ili mislite da je bolje da ih niko ne dira ako im ne garantuje posao do pezije.
Ja od 1995. radim kod privatnika. Koji pošuje postojeći zakon o radu. Nije robovlasnik. I vjeruj mi da ni do sada nije bilo teško otpustiti radnika koji ti ne treba.
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#21535 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by baxul »

odvratan je način na koji se pored nedostatka argumenata kontra amandmana i političkog djelovanja stranke ovde diskutuje kontra NS-a.
bob_rock
Posts: 151
Joined: 19/07/2010 14:46

#21536 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bob_rock »

Cestitke Peđa i Albine za Vas i ostatak ekipe. To je ono što želimo vidjeti a ne kvazi opoziciju koja nije u stanju napisati predložiti niti jedan amandman na ZOR.

Nadam se da će na narednim izborima biti prepoznato od strane glasača.

Albine, svaka čast na stavove putem twittera. Pokazao si zube, respekt.

Volio bih da ste u amandmane uključili i dio vezan za otkaze radnicima "ekonomskih razloga". Ovo je problem koji će biti veliki problem zbog svojevoljnog tumačenja poslodavaca.
sandoz11
Posts: 304
Joined: 05/03/2010 21:55

#21537 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandoz11 »

Kaze nasa BINA : Neke stvari se ne mogu kupiti novcem....

osim ovog malog Gratza, ali za sicu, ma nek se trguje.. :mrgreen:
iz zadnje klupe
Posts: 1133
Joined: 27/07/2012 18:10

#21538 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by iz zadnje klupe »

Znao sam da ljudi znaju biti gadni kad im dirneš u novčanik, ali ovoliko :-) :shock:

i to od forumaša od kojih sam se najmanje nadao i koji su mi izgledali po postovima potpuno apolitično (tipa pici i sl.)

Ko cuko kad zareži kad se približiš njegovoj hrani, stvarno nevjerovatno :lol:

Inače glasao sam za NS. pokajao se nakon one bezvezne danas Bošnjak-sutra Bosanac izjašnjavanja, opet sam tu, ako vam treba volonter na području TK bez ikakve želje za vlastitom samopromocijom, osim da pomogne idejama NS, tu sam...
sandoz11
Posts: 304
Joined: 05/03/2010 21:55

#21539 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandoz11 »

hob ukljuci se, opozicija je do sada podnijela 45 amandmana..
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#21540 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

sandoz11 wrote:Kaze nasa BINA : Neke stvari se ne mogu kupiti novcem....

osim ovog malog Gratza, ali za sicu, ma nek se trguje.. :mrgreen:
sandoz11
Posts: 304
Joined: 05/03/2010 21:55

#21541 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandoz11 »

nije valjda da mislis da je jedan amandmancic dovoljan za 50-ti glas
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21542 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

iz zadnje klupe wrote:Znao sam da ljudi znaju biti gadni kad im dirneš u novčanik, ali ovoliko :-) :shock:

i to od forumaša od kojih sam se najmanje nadao i koji su mi izgledali po postovima potpuno apolitično (tipa pici i sl.)

Ko cuko kad zareži kad se približiš njegovoj hrani, stvarno nevjerovatno :lol:

Inače glasao sam za NS. pokajao se nakon one bezvezne danas Bošnjak-sutra Bosanac izjašnjavanja, opet sam tu, ako vam treba volonter na području TK bez ikakve želje za vlastitom samopromocijom, osim da pomogne idejama NS, tu sam...

jopet meni ni iz djepa ni u djep... za NS sam uvjek pisao da su puni snobizma i jesu, to sto imam pozitvo misljenje samo o P.K. to je drugi par opanaka, imas par strana dje sam popljuvo DF a poHvalio djelovanje P.K i NS u KS... nista ovo mene ne dotice moje bijelo roblje :mrgreen:
sandoz11
Posts: 304
Joined: 05/03/2010 21:55

#21543 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sandoz11 »

Veoma ce biti interesantno kako ce proci amandman prof.Azre Hadžiahmetović, iz Stranke za BiH,
i kako li ce Nasa stranka(Gratz-papak) glasati...
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#21544 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sarlo »

gospodja profiterka wrote:Uzima Naša stranka lopatom.
Imamo Opoziciju!
#Dennisekaraj
:thumbup:
...Nastupao pod sloganom: Izbacimo sto narodu smeta...
....Zaglibio si preduboko da bi razlučivao.
Al' još jedna pobjeda i zastupnički honorar.....
.....milioni kuna na racunu se taloze, svi te mole za pomoc uz tvoj potpis sve se moze ...
...ulizivao si se tajkunima ljubio si satove
Prodao si dignitet za drago kamenje..
..on je prekrasan covjek i radišan idealist ...
....on se bori za narod i kaze da je humanist...
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#21545 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by gospodja profiterka »

Ima i stihova, svega ima. :lol:
Nema dalje.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21546 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

gospodja profiterka wrote:Ima i stihova, svega ima. :lol:
Nema dalje.

Deniza na aparatima :mrgreen:
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#21547 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by gospodja profiterka »

pici wrote:
gospodja profiterka wrote:Ima i stihova, svega ima. :lol:
Nema dalje.

Deniza na aparatima :mrgreen:
Kupleraj na aparatima. :evil:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#21548 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

gospodja profiterka wrote:
pici wrote:
gospodja profiterka wrote:Ima i stihova, svega ima. :lol:
Nema dalje.

Deniza na aparatima :mrgreen:
Kupleraj na aparatima. :evil:

nemere mi radimo 24h :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
gospodja profiterka
Posts: 1516
Joined: 11/03/2015 22:25
Location: Tamo gdje mi nije mjesto

#21549 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by gospodja profiterka »

Ma ne radiš ti nikada. Niti si kada.
Saka
Posts: 2640
Joined: 25/02/2011 11:49

#21550 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Saka »

E vidi ovih SDP-ovih web agenata s budžeta, došli malo popljuvati. Što ne odete na SDP, SBB ili DF temu pa priupitate štogod svoje šefove? Ah da, s njima obični smrtnici ne mogu pričati. :D
Locked