Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
plemba
Posts: 13416
Joined: 16/01/2008 17:00
Location: iza ugla

#2151 Re: Federalna televizija

Post by plemba »

definitivno najgora tv stanica....

program uzas:
dnevnik
nepobjedivo srce (serija) :cry:
asi (serija) :cry:
lud, zbunjen, normalan (serija) :cry: po hiljaditi put
dnevnik 3
izborna hronika
larin izbor (serija) :cry:
dnevnik 3 (repriza)
kraj programa


i ovako svaki dan :roll:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2152 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

plemba wrote:definitivno najgora tv stanica....

program uzas:
dnevnik
nepobjedivo srce (serija) :cry:
asi (serija) :cry:
lud, zbunjen, normalan (serija) :cry: po hiljaditi put
dnevnik 3
izborna hronika
larin izbor (serija) :cry:
dnevnik 3 (repriza)
kraj programa


i ovako svaki dan :roll:
program uzas: > REPRIZA
dnevnik > REPRIZA
nepobjedivo srce (serija) :cry: > REPRIZA
asi (serija) :cry: > REPRIZA
lud, zbunjen, normalan (serija) :cry: po hiljaditi put > REPRIZA
dnevnik 3 > REPRIZA
izborna hronika > REPRIZA
larin izbor (serija) :cry: > REPRIZA
dnevnik 3 (repriza) > REPRIZA
kraj programa > REPRIZA

:lol:
User avatar
gidora
Posts: 812
Joined: 27/04/2012 15:58

#2153 Re: Federalna televizija

Post by gidora »

Program FTV-a jeste loš ali koja tv (u BiH) je bolja ?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2154 Re: Federalna televizija

Post by ultima_palabra »

Nema vala gore, sad su u rangu Igmana, Behara i te ekipe :-)
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2155 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

kolilko je losa govori i to da su po meni bolje i obn i pinkbh i tv1 i tvsa i ptpc i face. gora mi je jedino alfa i vogosca, a hema i bn su mi tu negdje u liniji sa ftv-om po boljini.
Harry Tuttle
Posts: 439
Joined: 06/08/2012 21:39
Location: Altona

#2156 Re: Federalna televizija

Post by Harry Tuttle »

sta je sa onim svim politickim emisijama?
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2157 Re: Federalna televizija

Post by Melami »

karanana wrote:kolilko je losa govori i to da su po meni bolje i obn i pinkbh i tv1 i tvsa i ptpc i face. gora mi je jedino alfa i vogosca, a hema i bn su mi tu negdje u liniji sa ftv-om po boljini.
ja bi samo dodao i hayat iza alfe i vogosce :D
def tv, face, obn, pink, imajuu OK program.
User avatar
mayab
Posts: 30834
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#2158 Re: Federalna televizija

Post by mayab »

Evo "izgubili" su i Larin izbor , drugu sezonu daje OBN!(zaboli me za LI, ali eto to primijetih, kao pokazatelj kako FTV tone, jer ipak je to gledano)
S druge strane, oni koji LI prate , mogu biti sretni da ce moci uzivati u barem postenom kvalitetu slike za razliku od VHS kopije kvalitete slike na FTV-u!
Stvarno mi dodje zao sto placamo tzv.TV taksu, bolje da te pare uplacujemo za bolesnu djecu kojima ova drzava ne zeli da pomogne
Image
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#2159 Re: Federalna televizija

Post by Nuken »

Kakvu ono seriju Federalci najavljuju na svom TXT,a ime serije za Oscara k˙o da ga je Čombe izmišljo
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2160 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

ali otkupljivanje Masterchef je pobjeda
Hajd da je to OBN uradio ili Hayat pa bi i shvatio ali JAVNI servis
njonjica
Posts: 3973
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#2161 Re: Federalna televizija

Post by njonjica »

Zna li mozda neko kako da na stranici FTV pronadjem treci dnevnik od 22.09.2012?

Hvala
dragonz
Posts: 2351
Joined: 20/09/2008 13:12

#2162 Re: Federalna televizija

Post by dragonz »

njonjica wrote:Zna li mozda neko kako da na stranici FTV pronadjem treci dnevnik od 22.09.2012?

Hvala
evo ga

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/4354 ... 3-22092012
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2163 Re: Federalna televizija

Post by plain vanilla »

StupskaBitanga wrote:ali otkupljivanje Masterchef je pobjeda
Hajd da je to OBN uradio ili Hayat pa bi i shvatio ali JAVNI servis
sta fali bgt? ako nemamo para da napravimo nesto kako treba, bolje da kupimo nesto dobro
a MC je sasvim dobra emisija
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#2164 Re: Federalna televizija

Post by Nuken »

Haj da je ovo uradila kakva privatna tv stanica al FEDERALNA koja ima tolike pare nije u stanju da napravi kuhinju ono tj. studio nafata par sponzora i udri.Msm. jeste da treba licence plaćati i to al ovi FTV imaju para na bacanje al bitno da oni još rade sa VHS :)
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#2165 Re: Federalna televizija

Post by Modest Musorgski »

Kako se zvala emisija-putopis koju je vodio Muhamed Filipovic? Isla je prije 3-4 godine na FTV? I imal li đe "Sedmice" sedmicne emisije o kulturi?
njonjica
Posts: 3973
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#2166 Re: Federalna televizija

Post by njonjica »

dragonz wrote:
njonjica wrote:Zna li mozda neko kako da na stranici FTV pronadjem treci dnevnik od 22.09.2012?

Hvala
evo ga

http://www.federalna.ba/bhs/vijest/4354 ... 3-22092012
Hvala dragonz :-D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2167 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Duška se vraća na FTV
Slućajno ili ne
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#2168 Re: Federalna televizija

Post by Modest Musorgski »

jos gore :cry: srijedom u 11:25 :!: izgleda da nemaju mjesta ni za reprizu (kao prije) u nekom normalnijem terminu
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2169 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

StupskaBitanga wrote:Duška se vraća na FTV
Slućajno ili ne
Dobila na sudu nagodbom. Dobila je i nekih para kao oštećena u ovom sporu.
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#2170 Re: Federalna televizija

Post by Nuken »

S R A M O T A....FTV emituje emisiju nu2.Kakve li to veze sa nama ima(Sanader i HRT).Fino Bgm,prvo hrvatski masterchef,pa nu2..Šta li slijedeće???
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#2171 Re: Federalna televizija

Post by Nuken »

Danas(Završila je oko 17 sati).Slučajno sam naletio na to.Prvo sam mislio da HRT radi reprizu(Zna mi na kablovskoj ponekad raspored kanala promijeniti),ali tek sam onda vidio da se tu nalazi i logo FTV.Logo HRT i FTV??SRAMOTA ZA "FEDERALNU"TV
User avatar
jasko_ba
Posts: 8471
Joined: 13/11/2006 17:47

#2172 Re: Federalna televizija

Post by jasko_ba »

ja nisam mogao vjerovati, tek tako se stavljaju emisije drugih televizija :x :lol:
stoka jedna..a kada treba stavi neki prenos reprezentacije ili snimak, nema sanse..fuuuj :x
User avatar
vatrogasac
Posts: 10074
Joined: 24/04/2006 21:33

#2173 Re: Federalna televizija

Post by vatrogasac »

Nuken wrote:S R A M O T A....FTV emituje emisiju nu2.Kakve li to veze sa nama ima(Sanader i HRT).Fino Bgm,prvo hrvatski masterchef,pa nu2..Šta li slijedeće???
Ma bolje i to nego da su pustli Fazlinovića i Čombeta da se dernjaju.
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#2174 Re: Federalna televizija

Post by Melami »

Nedaj se Nina.
Jel joj 5ta godisnjica vec na FTVu?
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#2175 Re: Federalna televizija

Post by anonimnaosoba »

vatrogasac wrote:
Nuken wrote:S R A M O T A....FTV emituje emisiju nu2.Kakve li to veze sa nama ima(Sanader i HRT).Fino Bgm,prvo hrvatski masterchef,pa nu2..Šta li slijedeće???
Ma bolje i to nego da su pustli Fazlinovića i Čombeta da se dernjaju.
al' pustili su ih kasnije :D
Post Reply