program uzas:
dnevnik
nepobjedivo srce (serija)
asi (serija)
lud, zbunjen, normalan (serija)
dnevnik 3
izborna hronika
larin izbor (serija)
dnevnik 3 (repriza)
kraj programa
i ovako svaki dan
Moderator: anex
program uzas: > REPRIZAplemba wrote:definitivno najgora tv stanica....
program uzas:
dnevnik
nepobjedivo srce (serija)![]()
asi (serija)![]()
lud, zbunjen, normalan (serija)po hiljaditi put
dnevnik 3
izborna hronika
larin izbor (serija)![]()
dnevnik 3 (repriza)
kraj programa
i ovako svaki dan
ja bi samo dodao i hayat iza alfe i vogoscekaranana wrote:kolilko je losa govori i to da su po meni bolje i obn i pinkbh i tv1 i tvsa i ptpc i face. gora mi je jedino alfa i vogosca, a hema i bn su mi tu negdje u liniji sa ftv-om po boljini.
evo ganjonjica wrote:Zna li mozda neko kako da na stranici FTV pronadjem treci dnevnik od 22.09.2012?
Hvala
sta fali bgt? ako nemamo para da napravimo nesto kako treba, bolje da kupimo nesto dobroStupskaBitanga wrote:ali otkupljivanje Masterchef je pobjeda
Hajd da je to OBN uradio ili Hayat pa bi i shvatio ali JAVNI servis
Hvala dragonzdragonz wrote:evo ganjonjica wrote:Zna li mozda neko kako da na stranici FTV pronadjem treci dnevnik od 22.09.2012?
Hvala
http://www.federalna.ba/bhs/vijest/4354 ... 3-22092012
Dobila na sudu nagodbom. Dobila je i nekih para kao oštećena u ovom sporu.StupskaBitanga wrote:Duška se vraća na FTV
Slućajno ili ne
Ma bolje i to nego da su pustli Fazlinovića i Čombeta da se dernjaju.Nuken wrote:S R A M O T A....FTV emituje emisiju nu2.Kakve li to veze sa nama ima(Sanader i HRT).Fino Bgm,prvo hrvatski masterchef,pa nu2..Šta li slijedeće???
al' pustili su ih kasnijevatrogasac wrote:Ma bolje i to nego da su pustli Fazlinovića i Čombeta da se dernjaju.Nuken wrote:S R A M O T A....FTV emituje emisiju nu2.Kakve li to veze sa nama ima(Sanader i HRT).Fino Bgm,prvo hrvatski masterchef,pa nu2..Šta li slijedeće???