Ja imam stambeni kredit kod njih.merkato wrote:Jel' dizao netko stambeni kod njih? Iskustva
Podigao ga prije nekih 5-6 godina i ima još dugo da ga otplaćujem.
Promjenljiva je kamatna stopa, jer kod njih nema fiksne.
Dosad se kamatna stopa promijenila 2 puta, ali na moj zahtjev, tj. uspio sam ih ubijediti da mi smanje 2 puta kamatnu stopu, jer kamate padaju na tržištu, pa je bilo "pošteno" od njih da i oni spuste na nivo konkurencije.
U svakom slučaju, banka k'o banka - ako vraćaš ratu na vrijeme sve ok, ako ne vraćaš...
Sretno.
