Hayat
Moderator: anex
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2152 Re: Hayat
"meni je najjace prije par godina na zmbt neki momak otpjevao stairway to heaven..kazu mi ovi "strucnjaci" iz zirija : aj ti sad nama halida otpjevaj"
Ja nisam gledala prije. Gledam sad i ono 'ladno, ne vjerujem. Msm da je ispalo kvalitetne raje, cak i kvalitetnije od ovih sto su ostali, ali Boze moj. Ali ajde sve, sto je ziri takav kakav je, ali publika, ja ne vjerujem, kakvih komentara necu procitati. Ne moze im se ugoditi. Zao mi bi onog Samira. Jadan decko, kako su se bili okomili na njega. Meni je to bio razlog da ga zgotivim kao i Saru i jos neke. Satro, profesoru se ne svidjaju neke pjesme, one satorske i tako to, ma bjezi ba. Pametnjakovic na kub. Al' jezik ne moze da kontrolise. U sustini nisu ni fer, neke takmicare gotive, a neke ne, sto nije u redu, ali njima na dusu. Najjace je sto su oni tu da ih ispravljaju, a ni sami ne znaju da PRICAJU, ku' 's dalje.

Ja nisam gledala prije. Gledam sad i ono 'ladno, ne vjerujem. Msm da je ispalo kvalitetne raje, cak i kvalitetnije od ovih sto su ostali, ali Boze moj. Ali ajde sve, sto je ziri takav kakav je, ali publika, ja ne vjerujem, kakvih komentara necu procitati. Ne moze im se ugoditi. Zao mi bi onog Samira. Jadan decko, kako su se bili okomili na njega. Meni je to bio razlog da ga zgotivim kao i Saru i jos neke. Satro, profesoru se ne svidjaju neke pjesme, one satorske i tako to, ma bjezi ba. Pametnjakovic na kub. Al' jezik ne moze da kontrolise. U sustini nisu ni fer, neke takmicare gotive, a neke ne, sto nije u redu, ali njima na dusu. Najjace je sto su oni tu da ih ispravljaju, a ni sami ne znaju da PRICAJU, ku' 's dalje.
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2153 Re: Hayat
Sta je tebi ovdje nejasno?bez_ideje wrote:Enes Begovic pjevacki savjetuje Adnana Jakupovica![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling![]()
![]()
![]()
Da nece Jakupovic koji je tek prno na estradu,objasnjavati Enesu koji je 25 godina na estradi i koji je jedini koji moze sevdalinku iznijeti kako treba. Cuj Jakupovic,da crknem od smjeha,idi ziv bio ne provaljuj se.I jos nesto,da nije bilo Enesa,Jakupovica nigdje nebi bilo.Covjek ga vodio po svojim koncertima,da bi sta zaradio.
Last edited by PasoDzigera007 on 07/11/2011 01:44, edited 1 time in total.
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2154 Re: Hayat
Enes je na estradi 25 godina zahvaljujuci ljudskoj glup/hosti ( a budimo realni otprilike toliko su i Konjevici,Ojdanici i ostale spodobe)PasoDzigera007 wrote:Sta je tebi ovdje nejasno?bez_ideje wrote:Enes Begovic pjevacki savjetuje Adnana Jakupovica![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling![]()
![]()
![]()
Da nece Jakupovic koji je tek prno na estradu,objasnjavati Enesu koji je 25 godina na estradi i koji je jedini koji moze sevdalinku iznijeti kako treba. Cuj Jakupovic,da crknem od smjeha,idi ziv bio ne provaljuj se.
Enes je uvreda za estradu
Enes skrnavi sevdalinku
Enesovo mumlanje je najstrasniji dio bajramskog programa svih domacih tv stanica
Jakupovic je i prije nego mu je brada narasla ,pjev'o bolje nego sto ce ovaj moci namisliti,a ne otpjevati ...
Ajde ,ismij se dobro
i pozzz Enesa
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2155 Re: Hayat
Veze ti o zivotu nemas.Cuj Jakupovic ,da puknem od smjeha,jos ga poredi sa Enesom,e rano ljuta hahahahahahahahhabez_ideje wrote:Enes je na estradi 25 godina zahvaljujuci ljudskoj glup/hosti ( a budimo realni otprilike toliko su i Konjevici,Ojdanici i ostale spodobe)PasoDzigera007 wrote:Sta je tebi ovdje nejasno?bez_ideje wrote:Enes Begovic pjevacki savjetuje Adnana Jakupovica![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling![]()
![]()
![]()
Da nece Jakupovic koji je tek prno na estradu,objasnjavati Enesu koji je 25 godina na estradi i koji je jedini koji moze sevdalinku iznijeti kako treba. Cuj Jakupovic,da crknem od smjeha,idi ziv bio ne provaljuj se.
Enes je uvreda za estradu
Enes skrnavi sevdalinku
Enesovo mumlanje je najstrasniji dio bajramskog programa svih domacih tv stanica
Jakupovic je i prije nego mu je brada narasla ,pjev'o bolje nego sto ce ovaj moci namisliti,a ne otpjevati ...
Ajde ,ismij se dobro
i pozzz Enesa
- anthraxQ
- Posts: 1936
- Joined: 14/07/2010 11:26
- Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi
#2156 Re: Hayat
Nidje veze.bez_ideje wrote:Enes je na estradi 25 godina zahvaljujuci ljudskoj glup/hosti ( a budimo realni otprilike toliko su i Konjevici,Ojdanici i ostale spodobe)PasoDzigera007 wrote:Sta je tebi ovdje nejasno?bez_ideje wrote:Enes Begovic pjevacki savjetuje Adnana Jakupovica![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Donna Ares u ziriju komentarise vokalne sposobnosti neke od ucesnica.....a poslije i styling![]()
![]()
![]()
Da nece Jakupovic koji je tek prno na estradu,objasnjavati Enesu koji je 25 godina na estradi i koji je jedini koji moze sevdalinku iznijeti kako treba. Cuj Jakupovic,da crknem od smjeha,idi ziv bio ne provaljuj se.
Enes je uvreda za estradu
Enes skrnavi sevdalinku
Enesovo mumlanje je najstrasniji dio bajramskog programa svih domacih tv stanica
Jakupovic je i prije nego mu je brada narasla ,pjev'o bolje nego sto ce ovaj moci namisliti,a ne otpjevati ...
Ajde ,ismij se dobro
i pozzz Enesa
Porediti Enesa i Adnana.
Još plus nadrobiti se o Enesu kao da pjeva ovcama na koncertima, a ne ljudima.
To što ti imaš probleme subjektivne prirode sa Enesovim pjevanjem ti ne daje pravo da neke objektivne stvari negiraš kao što je upravo visok kvalitet njegovog pjevanja.
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2157 Re: Hayat
al s ovim se slazem......porediti Enesa i Adnana ne ide.......Adnan za razliku od Enesa-pjeva
a sto se tice visokog kvaliteta njegovog pjevanja :
a nikakav ja subjektivni problem s Enesom neJmam......aj pwomis
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2158 Re: Hayat
Ma tip nema veze o cemu pise.anthraxQ wrote:
Nidje veze.
Porediti Enesa i Adnana.
![]()
![]()
Još plus nadrobiti se o Enesu kao da pjeva ovcama na koncertima, a ne ljudima.
To što ti imaš probleme subjektivne prirode sa Enesovim pjevanjem ti ne daje pravo da neke objektivne stvari negiraš kao što je upravo visok kvalitet njegovog pjevanja.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#2159 Re: Hayat
"Nidje veze.
Porediti Enesa i Adnana.
Još plus nadrobiti se o Enesu kao da pjeva ovcama na koncertima, a ne ljudima.
To što ti imaš probleme subjektivne prirode sa Enesovim pjevanjem ti ne daje pravo da neke objektivne stvari negiraš kao što je upravo visok kvalitet njegovog pjevanja."
Ja se apsolutno slazem sa ovim. To je stvar subjektivnosti. Msm da nema smisla porediti njih dvojicu, jer je Enes duplo duze na sceni i covjek zna znanje, dok je Adnan, novajlija. Niko ne kaze da Adnan mozda nece biti poznat k'o Enes ali za to moraju da prodju godine. Ja ne slusam Enesa ali ni ovog drugog, i mislim da se tu nema sta razglabati, to je sve stvar ukusa, kome se ne svidja kad neko pjeva, u ovom slucaju Enes, ima daljinski, moze komotno da prebaci.
Porediti Enesa i Adnana.
Još plus nadrobiti se o Enesu kao da pjeva ovcama na koncertima, a ne ljudima.
To što ti imaš probleme subjektivne prirode sa Enesovim pjevanjem ti ne daje pravo da neke objektivne stvari negiraš kao što je upravo visok kvalitet njegovog pjevanja."
Ja se apsolutno slazem sa ovim. To je stvar subjektivnosti. Msm da nema smisla porediti njih dvojicu, jer je Enes duplo duze na sceni i covjek zna znanje, dok je Adnan, novajlija. Niko ne kaze da Adnan mozda nece biti poznat k'o Enes ali za to moraju da prodju godine. Ja ne slusam Enesa ali ni ovog drugog, i mislim da se tu nema sta razglabati, to je sve stvar ukusa, kome se ne svidja kad neko pjeva, u ovom slucaju Enes, ima daljinski, moze komotno da prebaci.
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2160 Re: Hayat
Adnan djete drago jos ne pjeva,nego se dere,a naucice pjevati za jedno 10 godina,a pogotovu neka se mani pjevanja Djul Zulejhe,jer ispada smjesan.bez_ideje wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
al s ovim se slazem......porediti Enesa i Adnana ne ide.......Adnan za razliku od Enesa-pjeva![]()
a sto se tice visokog kvaliteta njegovog pjevanja :![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a nikakav ja subjektivni problem s Enesom neJmam......aj pwomis
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2162 Re: Hayat
Nek si nam ti cvijeceCVIKERASH wrote:Adnan Jakupovic = SMECE
Enes Begovic = SMECE
SMECE = SMECE
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2163 Re: Hayat
sve dok ga Enes ne savjetuje,ima nade za njega
- anthraxQ
- Posts: 1936
- Joined: 14/07/2010 11:26
- Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi
#2164 Re: Hayat
a uvijek se s vremena na vrijeme pojavi neki adolescent ili neki insan sa zakašnjelom adolescencijom pa privlači pažnju na sebe tragikomičnim komentarima, ne zbog smisla komentara koji želi istaknuti, već čisto radi pažnje koju želi izazvati tim komentarisanjem.

-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- luckylaka
- Posts: 26212
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2167 Re: Hayat
Uzivaj u ,,raspjevanim meraklijama i ,,loli i mari,, cini mi se da je to tvoj stilbez_ideje wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
al s ovim se slazem......porediti Enesa i Adnana ne ide.......Adnan za razliku od Enesa-pjeva![]()
a sto se tice visokog kvaliteta njegovog pjevanja :![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a nikakav ja subjektivni problem s Enesom neJmam......aj pwomis
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2168 Re: Hayat
Prije svega nisi upucen i nemas pojma o cemu pises. Dobro ti je momak gore napisao.Pise samo da bi na sebe privukao paznju svojim komentarima i nista vise.bez_ideje wrote:![]()
![]()
![]()
sve dok ga Enes ne savjetuje,ima nade za njega
Uopste pojma nemas koliko je Enes pomogao Adnanu,kao stariji kolega,je jedan od rijetkih koji pomaze mladim pjevacima,nije ufuran i uvijek je spreman da pomogne.Nema humanitarnog koncerta da se Enes nije pojavio.
Pjesmu "Hladna vodo" koju je Zaim Poturic napisao za Enesa,taj isti kojeg ti pljujes ,ju je poklonio Adnanu,jer je uvidio da mu moze pomoci ,a i pjeva se o Mostaru. Osim toga Enes je Adnana vodio na mnogobrojne svoje koncerte i prije ZMBT-a i poslije ZMBT-a.Svoje pjesme olahko da neafirmisanim pjevacima,pa je i Adnanu Nezirovu poklonio pjesmu"Lutalica" .Itd,itd.
Prema tome ,jos jedno ne provaljuj se ako nemas pojma,jer na taj nacin ces na sebe privuci paznju,samo u negativnom smislu.
- bez_ideje
- Posts: 4553
- Joined: 27/01/2008 19:30
#2169 Re: Hayat
Znaaaaci....kolega,humanista,tekstopisac,aranzer.....covjek visestrukog talenta i osebujne licnosti .......hajd ,ne zna pjevat......al ne moze sve u zivotu ha ya......
Nek on sve te pjesme lijepo razdijeli Adnanima i ostalim.......pa cu reci svaka cast......ovako dok mi se nateze na svakom bh kanalu ,samo mi izaziva nagon na povracanje
A posto ne zelim vise negativne paznje da privucem na sebe
,u ovom malom virtuelnom univerzumu,na temi hayatove blejalice,odjavljuje se
Budite mi pozdravljeni i ne propustite kupiti karte za koncert,prije nego se sve razgrabi
p.s-ja jok biti ON,vec ONA
Nek on sve te pjesme lijepo razdijeli Adnanima i ostalim.......pa cu reci svaka cast......ovako dok mi se nateze na svakom bh kanalu ,samo mi izaziva nagon na povracanje
A posto ne zelim vise negativne paznje da privucem na sebe
Budite mi pozdravljeni i ne propustite kupiti karte za koncert,prije nego se sve razgrabi
p.s-ja jok biti ON,vec ONA
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#2170 Re: Hayat
Da si prije rekLA ,pa da budemo pazljivijibez_ideje wrote:
A posto ne zelim vise negativne paznje da privucem na sebe![]()
![]()
,u ovom malom virtuelnom univerzumu,na temi hayatove blejalice,odjavljuje se
![]()
Zar i Adnan nije hayatova blejalica?
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#2171 Re: Hayat
Grozni su obojica majko moja.. Jedino sto taj Adnan ima finu onu pjesmu vezanu za Mostar kako vec ide, a Enes Begovic je zesca seljacina, kao i vecina onih ucesnika na ZMBT.
Zao mi jedino one Jasne Kolovrat, cini mi se da se tako zove, jedna od rijetkih dama medju njima, i odlicno pjeva.
Zao mi jedino one Jasne Kolovrat, cini mi se da se tako zove, jedna od rijetkih dama medju njima, i odlicno pjeva.
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2172 Re: Hayat
meni cijelo vrijeme nesto bila antipaticna, sva nakva vizlasta, starkasta, nesta se vrca.....
a kad je cuh u subotu kad je dosla na oprostajnu emisiju, zena vrlo inteligentna, elokventno prica, ima neki stalni posao.....bas ok.
a kad je cuh u subotu kad je dosla na oprostajnu emisiju, zena vrlo inteligentna, elokventno prica, ima neki stalni posao.....bas ok.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2173 Re: Hayat
Ako cemo posteno svi narodni pjevaci su uvreda za estradu, jer je to seoska muzika, a tu su i ljigavi pop pjevaci, kvazi rokeri i sl. kao osoba koja organski ne podnosi narodnu muziku cu reci da svi pjevaci iste nisu ni do noznih prstiju,a ne koljena jednom Tomi Zdravkovicu! I ne znam ko jos gleda seoski program seoske Hayat tv!bez_ideje wrote:
Enes je na estradi 25 godina zahvaljujuci ljudskoj glup/hosti ( a budimo realni otprilike toliko su i Konjevici,Ojdanici i ostale spodobe)
Enes je uvreda za estradu
Enes skrnavi sevdalinku
Enesovo mumlanje je najstrasniji dio bajramskog programa svih domacih tv stanica
Jakupovic je i prije nego mu je brada narasla ,pjev'o bolje nego sto ce ovaj moci namisliti,a ne otpjevati ...
Ajde ,ismij se dobro
i pozzz Enesa
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
- pici
- Posts: 46362
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#2175 Re: Hayat
jaooo šHo se ovĐŽekana izMaHalalo brezmene
...šHa bi, šHa bi, kos kim koga da 
