Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#2151 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Labirint wrote:
-LIBERO- wrote:Truba je Tito, ne znam zasto, al upali raju dodatno :D .
Ali baš, ima nešto u toj trubi jebla sebe :D
Strasno bi izgledalo, pogotovo ako se istok ili zapad oglusi na dozivanje sjevera ono u stilu mi gledamo tekmu kakvo navijanje sto su uradili do sada desetine puta na vaznijim tekmama. Okrenuti festu na svoj mlin i zadati Argentinu samo za sebe, za sve ove ove godine borbe a uzmes jos i cinjenicu da igraci vole ovu pjesmu te da te pjesma u ovakvom ritmu sa ovoga klipa moze i odmoriti znaci ne poderati grlo u prvih 15 minuta vec ovo mozes navijati satima.
:evil: Vozdrica i titula :evil:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2152 Re: Horde Zla

Post by KPNCTNJAH »

Mislim da su se ostale tribine najbolje ukljucile protiv Helsingborga (Levski ne racunam, jer nije bilo zapada) ...



Ovog nije bilo na prethodne dvije, a mislim da bi obavezno trebalo odraditi... od 0:25 sve tri tribine ... i 1:43 8-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2153 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

Butmiran wrote:Momci sa sjevera najbolje znaju, Pustite ih da nas sve iznenade. :thumbup:
To jeste svakako. :thumbup:

Nego mene sada uhvati ona znatizelja, jer su rekli do sada nevidjeno pa kontam majku mu sta li je to, ako ne bude nesto bas nevidjeno onda ce raji da bude " :roll: hajd ok" :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2154 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Butmiran wrote:Momci sa sjevera najbolje znaju, Pustite ih da nas sve iznenade. :thumbup:
:thumbup:
Svi su puni nekakvih prijedloga. Nema potrebe da ovako puno razbijate glavu zbog koreografije. :D Oni koji su zaduženi za koreo neće nas razočarati.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2155 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image
Mr Hiccup
Posts: 273
Joined: 05/01/2009 23:54

#2156 Re: Horde Zla

Post by Mr Hiccup »

OBAVJESTENJE

S obzirom da nismo u mogucnosti napraviti bolju i jeftiniju ponudu za putovanje na utakmicu protiv Borussie Menhengladbah od vec postojecih ponuda turistickih agencija, obavjestavamo navijace koji su namjeravali putovati u reziji UNFKS tj. HZ da se organizuju u privatnom aranzmanu ili odaberu jednu od postojecih ponuda turistickih agencija.


Usput, napominjemo sve one koji ne planiraju ici sa turistickom agencijom vec planiraju u privatnom aranzmanu, da je neposjedovanje PZO u Njemackoj strogo kaznjivo te da ga stoga svi na vrijeme uplate.


Takodjer, ulaznice za gostujuci sektor u kojem ce biti smjesteni navijaci FK Sarajevo ce se prodavati SAMO u Sarajevu. Vise informacija po pitanju ulaznica u danima koji dolaze...

SVI U MENHENGLADBAH, BEZ OBZIRA NA REZULTAT PRVE UTAKMICE!
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2157 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Interesuje me kada je u pitanju ova koreografija sa Borusijom, obzirom da se radi o velikoj utakmici, da li Horde Zla imaju veze sa koreografijom na istoku, ili su isključivo orjentisani samo na sjevernu tribinu našeg stadiona..
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima :)
Labirint
Posts: 2939
Joined: 24/06/2013 14:37

#2158 Re: Horde Zla

Post by Labirint »

pinokio04 wrote:Interesuje me kada je u pitanju ova koreografija sa Borusijom, obzirom da se radi o velikoj utakmici, da li Horde Zla imaju veze sa koreografijom na istoku, ili su isključivo orjentisani samo na sjevernu tribinu našeg stadiona..
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima :)
Ovaj put ce se kooperirati sa zapadnom tribinom, a dogovor u jezgru je da ako se prodje gladbah,dakle u grupnoj fazi kooperira se sa istokom.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2159 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#2160 Re: Horde Zla

Post by lijek-za-sve »

moglo se ...ali neki kontaju malo cemo sad malo kasnije a znaju da 99,99 % nema nista od kasnije ....
ja bi najvise volio da nema nista od kasnije ali........
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#2161 Re: Horde Zla

Post by mekaba »

User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2162 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Butmiran wrote:Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
I ja se slažem, mada će valjda istok uspjeti odraditi sam od sebe posao
A evo gledam sad vrijeme za četvrtak 40 % mogućnost padavina
Jbm
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#2163 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

wannabe_ultra wrote:
pinokio04 wrote:
Butmiran wrote:Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
I ja se slažem, mada će valjda istok uspjeti odraditi sam od sebe posao
A evo gledam sad vrijeme za četvrtak 40 % mogućnost padavina
Jbm
nema to veze, vec ce 80% karata biti prodato do cetvrtka a i to sto ostane ce puci. :D
Cak i ovim koje mala kisica otjera sa stadiona ne bi trebalo smetati jer ne dolazi Borussija svaki dan 8-)

ps. kisa je nas saveznik, nek pada....

Slažem se, potpuno si u pravu, gledam ponedeljak i utorak sunce bez ijednog oblačka :)
Valjda ne bude pljusak kao protvi atromitosa kqd je korteo išao kroz grad
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#2164 Re: Horde Zla

Post by hodža »

Labirint wrote:
pinokio04 wrote:Interesuje me kada je u pitanju ova koreografija sa Borusijom, obzirom da se radi o velikoj utakmici, da li Horde Zla imaju veze sa koreografijom na istoku, ili su isključivo orjentisani samo na sjevernu tribinu našeg stadiona..
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima :)
Ovaj put ce se kooperirati sa zapadnom tribinom, a dogovor u jezgru je da ako se prodje gladbah,dakle u grupnoj fazi kooperira se sa istokom.

malo se čini bezveze, jer će istok biti puno ko šibica i moglo bi se fino nešto odraditi...ali eto, imaju ljudi koji brinu o tome ;) ;) i sretno im u realizaciji ;)
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#2165 Re: Horde Zla

Post by F&N »

vi fakat ozbiljno shvatili ovaj post :mrgreen:
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#2166 Re: Horde Zla

Post by hodža »

vidiš da jesmo :lol: :bih:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2167 Re: Horde Zla

Post by todd_smith »

pinokio04 wrote:
Butmiran wrote:Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
I ja se slažem, mada će valjda istok uspjeti odraditi sam od sebe posao
A evo gledam sad vrijeme za četvrtak 40 % mogućnost padavina
Jbm
ma da bude prolom oblaka ja znam da cu biti tu, za ostale me boli tuki
Alkos
Posts: 2753
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#2168 Re: Horde Zla

Post by Alkos »

F&N wrote:vi fakat ozbiljno shvatili ovaj post :mrgreen:
:mrgreen:
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#2169 Re: Horde Zla

Post by strong69 »

Sta fali Zapadu ocam'!?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#2170 Re: Horde Zla

Post by maltam »

FOTO/VIDEO: Horde Zla protiv Veleža

http://sport033.com/fotovideo-horde-zla-protiv-veleza/
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2171 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

TI SI ŠAMPIOOOOOOOON
Silent.Hunter
Posts: 496
Joined: 14/05/2011 10:12
Location: Shitville

#2172 Re: Horde Zla

Post by Silent.Hunter »

Navodno, ovo nije melodija ove pjesme. Valjda ima neki klip na yt, u Atini su pjevali ovu.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2173 Re: Horde Zla

Post by Butmiran »

Dresden - Schalke večeras u 20.30 na SK3.
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2174 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Butmiran wrote:Dresden - Schalke večeras u 20.30 na SK3.
Auu pa mogli su koga lakseg izvuci u kupu jbt Schalke ovo ce bit potop :roll:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2175 Re: Horde Zla

Post by Baltazar_khan »

Dino777 wrote:
Butmiran wrote:Dresden - Schalke večeras u 20.30 na SK3.
Auu pa mogli su koga lakseg izvuci u kupu jbt Schalke ovo ce bit potop :roll:
kako sada stvari stoje schalke je taj koji će doživjeti potop :oops: 2-0 za dresden :thumbup:
Post Reply