Strasno bi izgledalo, pogotovo ako se istok ili zapad oglusi na dozivanje sjevera ono u stilu mi gledamo tekmu kakvo navijanje sto su uradili do sada desetine puta na vaznijim tekmama. Okrenuti festu na svoj mlin i zadati Argentinu samo za sebe, za sve ove ove godine borbe a uzmes jos i cinjenicu da igraci vole ovu pjesmu te da te pjesma u ovakvom ritmu sa ovoga klipa moze i odmoriti znaci ne poderati grlo u prvih 15 minuta vec ovo mozes navijati satima.Labirint wrote:Ali baš, ima nešto u toj trubi jebla sebe-LIBERO- wrote:Truba je Tito, ne znam zasto, al upali raju dodatno.
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#2151 Re: Horde Zla
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2152 Re: Horde Zla
Mislim da su se ostale tribine najbolje ukljucile protiv Helsingborga (Levski ne racunam, jer nije bilo zapada) ...
Ovog nije bilo na prethodne dvije, a mislim da bi obavezno trebalo odraditi... od 0:25 sve tri tribine ... i 1:43
Ovog nije bilo na prethodne dvije, a mislim da bi obavezno trebalo odraditi... od 0:25 sve tri tribine ... i 1:43
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2153 Re: Horde Zla
To jeste svakako.Butmiran wrote:Momci sa sjevera najbolje znaju, Pustite ih da nas sve iznenade.
Nego mene sada uhvati ona znatizelja, jer su rekli do sada nevidjeno pa kontam majku mu sta li je to, ako ne bude nesto bas nevidjeno onda ce raji da bude "
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2154 Re: Horde Zla
Butmiran wrote:Momci sa sjevera najbolje znaju, Pustite ih da nas sve iznenade.
Svi su puni nekakvih prijedloga. Nema potrebe da ovako puno razbijate glavu zbog koreografije.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
-
Mr Hiccup
- Posts: 273
- Joined: 05/01/2009 23:54
#2156 Re: Horde Zla
OBAVJESTENJE
S obzirom da nismo u mogucnosti napraviti bolju i jeftiniju ponudu za putovanje na utakmicu protiv Borussie Menhengladbah od vec postojecih ponuda turistickih agencija, obavjestavamo navijace koji su namjeravali putovati u reziji UNFKS tj. HZ da se organizuju u privatnom aranzmanu ili odaberu jednu od postojecih ponuda turistickih agencija.
Usput, napominjemo sve one koji ne planiraju ici sa turistickom agencijom vec planiraju u privatnom aranzmanu, da je neposjedovanje PZO u Njemackoj strogo kaznjivo te da ga stoga svi na vrijeme uplate.
Takodjer, ulaznice za gostujuci sektor u kojem ce biti smjesteni navijaci FK Sarajevo ce se prodavati SAMO u Sarajevu. Vise informacija po pitanju ulaznica u danima koji dolaze...
SVI U MENHENGLADBAH, BEZ OBZIRA NA REZULTAT PRVE UTAKMICE!
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2157 Re: Horde Zla
Interesuje me kada je u pitanju ova koreografija sa Borusijom, obzirom da se radi o velikoj utakmici, da li Horde Zla imaju veze sa koreografijom na istoku, ili su isključivo orjentisani samo na sjevernu tribinu našeg stadiona..
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima
-
Labirint
- Posts: 2939
- Joined: 24/06/2013 14:37
#2158 Re: Horde Zla
Ovaj put ce se kooperirati sa zapadnom tribinom, a dogovor u jezgru je da ako se prodje gladbah,dakle u grupnoj fazi kooperira se sa istokom.pinokio04 wrote:Interesuje me kada je u pitanju ova koreografija sa Borusijom, obzirom da se radi o velikoj utakmici, da li Horde Zla imaju veze sa koreografijom na istoku, ili su isključivo orjentisani samo na sjevernu tribinu našeg stadiona..
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2159 Re: Horde Zla
Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#2160 Re: Horde Zla
moglo se ...ali neki kontaju malo cemo sad malo kasnije a znaju da 99,99 % nema nista od kasnije ....
ja bi najvise volio da nema nista od kasnije ali........
ja bi najvise volio da nema nista od kasnije ali........
-
mekaba
- Posts: 1089
- Joined: 19/11/2009 15:17
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2162 Re: Horde Zla
I ja se slažem, mada će valjda istok uspjeti odraditi sam od sebe posaoButmiran wrote:Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
A evo gledam sad vrijeme za četvrtak 40 % mogućnost padavina
Jbm
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#2163 Re: Horde Zla
wannabe_ultra wrote:nema to veze, vec ce 80% karata biti prodato do cetvrtka a i to sto ostane ce puci.pinokio04 wrote:I ja se slažem, mada će valjda istok uspjeti odraditi sam od sebe posaoButmiran wrote:Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
A evo gledam sad vrijeme za četvrtak 40 % mogućnost padavina
Jbm![]()
Cak i ovim koje mala kisica otjera sa stadiona ne bi trebalo smetati jer ne dolazi Borussija svaki dan![]()
ps. kisa je nas saveznik, nek pada....
Slažem se, potpuno si u pravu, gledam ponedeljak i utorak sunce bez ijednog oblačka
Valjda ne bude pljusak kao protvi atromitosa kqd je korteo išao kroz grad
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#2164 Re: Horde Zla
Labirint wrote:Ovaj put ce se kooperirati sa zapadnom tribinom, a dogovor u jezgru je da ako se prodje gladbah,dakle u grupnoj fazi kooperira se sa istokom.pinokio04 wrote:Interesuje me kada je u pitanju ova koreografija sa Borusijom, obzirom da se radi o velikoj utakmici, da li Horde Zla imaju veze sa koreografijom na istoku, ili su isključivo orjentisani samo na sjevernu tribinu našeg stadiona..
Kako to sad funkcioniše...ili su u kooperaciji sa pitarima
malo se čini bezveze, jer će istok biti puno ko šibica i moglo bi se fino nešto odraditi...ali eto, imaju ljudi koji brinu o tome
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#2165 Re: Horde Zla
vi fakat ozbiljno shvatili ovaj post 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2167 Re: Horde Zla
ma da bude prolom oblaka ja znam da cu biti tu, za ostale me boli tukipinokio04 wrote:I ja se slažem, mada će valjda istok uspjeti odraditi sam od sebe posaoButmiran wrote:Moje mišljenje je da je to moglo sve odjednom ali nema veze.
A evo gledam sad vrijeme za četvrtak 40 % mogućnost padavina
Jbm
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#2168 Re: Horde Zla
F&N wrote:vi fakat ozbiljno shvatili ovaj post
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#2169 Re: Horde Zla
Sta fali Zapadu ocam'!?
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
- maltam
- Posts: 432
- Joined: 04/07/2012 15:22
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2171 Re: Horde Zla
TI SI ŠAMPIOOOOOOOON
-
Silent.Hunter
- Posts: 496
- Joined: 14/05/2011 10:12
- Location: Shitville
#2172 Re: Horde Zla
Navodno, ovo nije melodija ove pjesme. Valjda ima neki klip na yt, u Atini su pjevali ovu.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#2173 Re: Horde Zla
Dresden - Schalke večeras u 20.30 na SK3.
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2174 Re: Horde Zla
Auu pa mogli su koga lakseg izvuci u kupu jbt Schalke ovo ce bit potopButmiran wrote:Dresden - Schalke večeras u 20.30 na SK3.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2175 Re: Horde Zla
kako sada stvari stoje schalke je taj koji će doživjeti potopDino777 wrote:Auu pa mogli su koga lakseg izvuci u kupu jbt Schalke ovo ce bit potopButmiran wrote:Dresden - Schalke večeras u 20.30 na SK3.

